ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 19:32

Ovaj ruski napad na Ukrajinu je teški fijasko vojno gledano.

Lakše im je objesit kepeca nego nastavit ovaj i ovakav rat voditi.

RayMabus

Posts : 181789
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/5/2022, 19:39

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Sad ćemo fino embargo na naftu a onda malo kasnije i na ruski plin i bodljikava žica i bacti ključ. U međuvremenu zelena energija, elektični autići i dobavljači energenata iz drugih država a ne Rusije.

Europa neće više hraniti čudovište na svojim granicama.

kupi si šleper svijeća trebat će ti. a i zaprežna kola i jednog tovarića.
Zašto bi kupio šteriku kad sam kupio ručnu solarnu ploču koju priko dana samo okačim na taracu a kad padne noć stavim dole ispod tarace i cijelu noć gori a kad prođem onda još više osvijetli ?

Dođe nekakvih sto kuna a ima je već godinama i radi non stop.

htio sam ti napisati prije ali ti štancaš postove u totalnom neredu.

ti bi solarnu ploču? a lupio bi embargo Rusiji.onda ti to neće ić ako lupiš embargo Rusiji pa-pa sa solarnim panelima. preostaje ti voštana svijeća.

Major countries in silicon production worldwide in 2021(in 1,000 metric tons)

Russia is the second-largest producer of silicon in the world, with its production estimated at 580 thousand metric tons in 2021.
to što je druga po količini je u stvari njen problem... ona sama ne zna što će sa ferosilicijem, a od nje će ga malo tko kupovati... radije od kine, norveške ili brazila... tak da si ga malo mašio... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 19:49

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
red wolf wrote:
Gnječ wrote:

mda... to svi psihopate kažu.
Ne, Oni nisu sposobni to reći. Ne razumiju to.

kako ne? pa psihopate su uvijek tri koraka ispred.
čemu sad to... :))))))

tu sam frazu čuo od svih psihopata sociopata malignih narcisoidnih imbecila sa kojima sam došao u kontakt. malo me začudilo što si i ti upotrijebio tu istu frazu. ali jeboga, čovjek uči dok je živ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/5/2022, 19:51

AssadNaPodmornici wrote:lol
od cijelog putovanja visiš po cile dane na forumu .  što se tiče mene, više od pola foruma ima moj kontakt na mobitel, mail,društvene mreže tako da znaju više manje sve gdje sam i šta sam.  

idi odmori se. jučer si roka klasično većinu dana i navečer, došao si u sitne jutarnje sate i sada polu-spamaš od sitnih jutarnjih sati do popodne.
neće valjda oboriti rekord od 40h na forumu

a što se tiče nesretnog rata.
--------------------------------------
prvo jedna nepotvrđena informacija. dakle nepotvrđena. ukrainci opet zasuli neko skupljanje ruskih generala kod izjuma, navodno je tamo bilo nešto faca.  inače jutros se potvrdila smrt 11 ruskog generala. ostaje još nepotvrđena smrt za 2 generala u hersonu.

ali za ovo navodno rokanje kod izjuma, čekamo potvrdu, osim ukrainskih izvora nemamo ništa drugo.
ali moramo naglasiti da dosta tih nepotvrđenih informacija je kasnija ispalo kao istina, kada bi bili pogrebi tih generala ili bi čak rusi priznali. dakle čekati ćemo par dana

a što se tiče videa sa prve fronte. evo jadna 4 rusa. idu prema svom tenku , projektil pao točno između njih. zanima me kako su ovi ukrainci ovo precizno pogodili.  dosta ima snimki preciznih pogodaka, međutim ovo je na pješadiju.  da li postoji neki kalibar preciznih granata manjeg kalibra da nisu 152 ili 155mm  da ne googlam sada.
ili su jednostavno ispalili granatu pa pala točno gdje je trebala

nek Tre baci oko, meni ovo djeluje kao minobacačka granata,

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 19:57

Kiša pada, Rusija propada.

Gori vojni kompleks, srušen i željeznički most: ‘Nevjerojatne stvari događaju se iza kulisa‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 181789
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/5/2022, 20:00

RayMabus wrote:Danas ništa pametno. Valjda su na misi kod Kirila pa će nakon mise nastavit ubijat civile.

Gledam danas Vučic i Dodik u Jasenovcu ( donja Gradina ) i opet kraj one ploče o 700 tisuća poklane nejači. To će im smanjiti moj rok koji Vučic ima da Kirilu uvede sankcija s šest na pet mjeseci. Nastavite tako i dalje pa ću vam ga opet skratiti.
kakve sad ovo veze sa temom... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 20:02

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Danas ništa pametno. Valjda su na misi kod Kirila pa će nakon mise nastavit ubijat civile.

Gledam danas Vučic i Dodik u Jasenovcu ( donja Gradina ) i opet kraj one ploče o 700 tisuća poklane nejači. To će im smanjiti moj rok koji Vučic ima da Kirilu uvede sankcija s šest na pet mjeseci. Nastavite tako i dalje pa ću vam ga opet skratiti.
kakve sad ovo veze sa temom... :)))
Ima. Dodik je Putinov najvjerniji igrač na Balkanu kao i SPC i onda kad Srbija kao država opali sankcije Rusiji SPC kmeči a Dodik ostaje sam koji se protivi protiv sankcija Putinu i strši ko govno u punču.

I kao takvome mu je u interesu da odgodi izbore u BiH tj napad na Komšića itd.

Oćeš još ili tvoj um nije sposoban kao moj u vrtlogu stvari koje se vrte u sobi jednostavno gledati naizgled nepovezane događaje i upravljati s njima da bi dobio željan rezultat ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181789
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/5/2022, 20:07

AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:
MDMiridije wrote:Svi živi jebote spamaju ako se vodiš po tim pravilima pola si foruma jucer na ovoj temi trebao banirati uključujući mene. Ne voliš Eru. Ne moraš ga voliti ali ili naganjaj sve jednako ili nikako isusati.

Pet ljudi je barem jučer istu stavilo sliku sa twittera okoli onoga grada što je na sakhalinu se upalio....i raspravljalo o tome. Nitko oko toga nije problem radio...de malo sjaši s njega bogati. Jesi citao sinoc onog idiota gnjeca sto je pisao? a longi? A ja naposlijetku s politikom isto jucer kad me primilo? crvenkasti? Ništa od toga ti nije smetalo ali te smeta ovaj...čak iako se pridržava teme ovdje 100% u pravilu. Onda baniraj sve...a ne samo onoga koga ti osobno najmanje voliš.


Ero može biti nekome naporan, ovakav onakav, ali čovjek se većinom i drži teme, a glede spamanja, a bokte... To je tradicija na forumu još od barem 2004.
. Jebate, ne pamtim da se nakon druge stranice ikad itko na bilo kojoj temi držao dosljedno iste... Tako da, mislim da je u pitanju osobni animozitet, ali ajd... Igrajmo se da je ovo ozbiljna tema na ozbiljnom forumu...čast izuzecima, ali većina ovdi i je iz razloga što im je klasična forma foruma malo presterilna pa vole podbosti da se malo začini rasprava i to je oduvijek bio trademark baš ovog foruma...
nikoga ne baniram,  ero je jednom popio slučajni ban, jednom na početku jebenica prije 10 dana, od jedan dan, i to je to.  čak nakon pustog brisanja je i "normalizira" spam, tako da je situacija izdržljiva.  evo i sada moram pobrisati par psovki. o detaljima kakav je tko  , jebiga neću više, samo ću reći da neman više negativnih emocija prema njemu, iako je većini nas poželio najgore stvari a onda smo mi i mi njemu, ali više niti to ne želim, ne želim u životu imati negativne e mocije prema nekome, ali treba paziti na takve ljude koji žele najgore stvari (logore, zatvore, uništavanje zdravlja) velikom postotku populacije itd... jedan takav je i Putin, oprostiti da, zaboraviti baš i ne
ja prestao psovati... jedino me tu neki skroz zamrziše što sam bio u pravu kad sam ustvrdio da zapad neće pustiti ukrajinu niz vodu... to im je skroz poremetilo koncepciju

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 1/5/2022, 20:12

MDMiridije wrote:

U regiji Kursk su se dijelovi konstrukcije željeznićkog mosta "srušili" :D
Oće to kod olujnog vrimena. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78001
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/5/2022, 20:12

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:neki se ukrainci već sprdaju da je Gerasimov poginuo ili je bio pod artiljerijskim napadom, naravno saznatt ćemo uskoro da li je on "uskrsnu" ili će biti neki "slavni pogreb u rusiji"..

Nije to nesto prevazno, rusi imaju generala gotovo kao Hrvatska:)

:rasta
52 u pred kraj rata ili nešto poslje, falio je još samo fred matić o čemu sam napisao kolumnu na marcovom portalu :)))

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 20:13

Miha kako tvoj um percepira ovu Izetbegovićevu izjavu danas :

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-da-je-ukrajina-sapatom-pala-gledali-bi-napade-na-bih-zelenski-bije-bitku-i-za-nas/220501031

Jel barem te tvoje dvi sive stanice došle do zaključka da on optužuje Vučica i Dodika da su čekali da Putin pobjedi u Ukrajini itd pa da se ovi aktiviraju po njegovom nalogu ovdje ? Dakle optužio ih je da su suradnici Putina. Ajmo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181789
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 20:22



:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/5/2022, 20:22

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:neki se ukrainci već sprdaju da je Gerasimov poginuo ili je bio pod artiljerijskim napadom, naravno saznatt ćemo uskoro da li je on "uskrsnu" ili će biti neki "slavni pogreb u rusiji"..

Nije to nesto prevazno, rusi imaju generala gotovo kao Hrvatska:)

problem je što vjerojatno nemaju puno kvalitetnih generala.

gledao sam onaj snimak gdje Gotovina postrojava one naše. Taj Gotovina je toliki as , da je on u svakom trenutku znao gdje se svaki od 150 000 vojnika nalazi i šta se treba raditi. Ono takva inteligencija i znanje , sve je imao u malom prstu. Međutim ona ekipa tamo rojs, krstićević, OK vjerujem da su obavili svoj dio zadatka, dobar dio njih proguran preko veze itd, ali jao si nam majka da je netko od njih bio na mjestu Gotovine, nema šanse da bi rukovodili takvom operacijom, jednostavno nemaju toliko inteligencije.  

problem je navodno moderne RH vojske kao i Ruske, što su se takvi preko političkih veza doslovno ugurali u sam vrh, pogledaj ovoga debila Bažonića on ministar obrane, pogledaj kakav jebeni doktorat pisao na Osječkom fakultetu ekonomije, kao onaj debil Vice, ili Škoro. dođe mi da zapalim svoju diplomu.
i pazi takvi debili su ti na čelu RH vojske.

takvi slični debili su bili na čelu RU armije, i zato katastrofa sada...
yoda ne dobivaju rat generali nego dočasnici i časnici na terenu.
Of topic no ova kategorija koju sam naveo je najviše stradala kad su se pojavili mesić i jozo radoš kao vrhovni zapovjednici i ministri obrane.  Dakle takvu sječu  najsposonnijih ljudi i prekaljenih ratnika  je skoro u rangu staljinovih čistki i da nas je netko tada napao jebali mi ježa u leđa s onim što je ostalo u HVu, jugooficifski kadar koji su obučavani u jna, iste one vojske koju smo mi rastavili na sastavne faktore.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 20:23

Kakv veze ima izgradnja aerodroma u Trebinju kojeg financira Vučic s mojom izjavom da ću za pola godine a šta sam danas skratio za mjesec dana dakle sad je najviše pet mjeseci rok s time šta sam im poručio da ako ne uvedu uskoro sankcije Rusiji da će Srbija biti ekonomski uništena ?

Jel ima veze s tim šta mu ga ( aerodrom ) on ( Vučic, proračun Srbije ) financira a onda ga ja uništim ako ne prekine suradnju s Rusima ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181789
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/5/2022, 20:27

MDMiridije wrote:

U Belgorodu prvomajske svečanosti pomalo izmiču kontroli.
cheers

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 20:28

Bilo kakvu vrstu infrastrukture koju iz Trebinja grade blizu područja koje su prije ne tako puno godina spalili u potpunosti treba promatrati kroz prizmu toga da bi gamad danas-sutra takvo nešto mogli upotrijebiti ponovno kao stratešku poziciju za napade na Jadransku obalu.

Pozitivne strane tog aerodroma je što se nalazi u nizini i u dometu je sa svih kota i brda koja se nalaze mahom s naše strane granice. Tako da u slučaju da se iti jednom idiotu s tih područja krene dizati na to da si ponovno financijsku situaciju obiteljsku popravlja pljačkom u ovim područjima relativno je jednostavno dignuti u zrak i aerodrom i Trebinje.

Što se Trebinja tiče do dan danas ne mogu prežaliti što se isto nije u prah pretvorilo. Sva sranja koja su dolazila od tamo nakon oslobađanja Juga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/5/2022, 20:28

MDMiridije wrote:

Ovaj degenerik je inače bio zadužen za elektroničko ratovanje,blokiranje protivničkih signala,skrivanje vlastitih itd :D
vidi se da je bio stručan i zamaskirao svoj trag  :rasta

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 20:29

Šandor Winnetou wrote:
MDMiridije wrote:

U Belgorodu prvomajske svečanosti pomalo izmiču kontroli.
cheers

Ljudi feštaju do kosti :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 20:32

MDMiridije wrote:Bilo kakvu vrstu infrastrukture koju iz Trebinja grade blizu područja koje su prije ne tako puno godina spalili u potpunosti treba promatrati kroz prizmu toga da bi gamad danas-sutra takvo nešto mogli upotrijebiti ponovno kao stratešku poziciju za napade na Jadransku obalu.

Pozitivne strane tog aerodroma je što se nalazi u nizini i u dometu je sa svih kota i brda koja se nalaze mahom s naše strane granice. Tako da u slučaju da se iti jednom idiotu s tih područja krene dizati na to da si ponovno financijsku situaciju obiteljsku popravlja pljačkom u ovim područjima relativno je jednostavno dignuti u zrak i aerodrom i Trebinje.

Što se Trebinja tiče do dan danas ne mogu prežaliti što se isto nije u prah pretvorilo. Sva sranja koja su dolazila od tamo nakon oslobađanja Juga.
Ne želim nikaki aerodrom tamo i to im je jasno poručeno a Vučic sad ima rok od pet mjeseci da uvede sankcije Rusiji ili će u protivnom Srbija biti ekonomski uništena kao Putinov saveznik u Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181789
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/5/2022, 20:36

MDMiridije wrote:Ja onome idiotu ne bih majku spominjao da nije on meni prvi. Čisto da se zna. Okinuo sam u samoobrani!
sam si rekao postoji opcija ignore, ja sam ih uglavnom sve tamo spičio, ovaj jad od ostataka ruskih kujica uglavnom skrolam i idem dalje, ne isplati se konstantno gubitk energiju na pijavice tipa gnječ, ventilator, neutralni,...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19763
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 20:46

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Mortar-g

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 34 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum