ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 12:09

RayMabus wrote:
kaya wrote:Ak su srbima servirali da su nauspješnija ekonomija iza njemačke u europi onda mogu i rusima sve što hoće.
Doduše sada možda i prestignu nemačku jer stiže neka svemirska auto industrija , ne sme suljo  još da kaže koja da ih ne šlogira.
Pogon će raditi na kurblu jer smo zavrnuli gorivo..
Taj NIS il Rusi prodaju ili isti propada.

KRAJ RASPRAVE.

27.03 moj post a dva nakon toga prekid nafte za Srbiju.

------------

by RayMabus Sun 27 Mar - 0:33

@kaya wrote:
@RayMabus wrote:
Borbe su u tijeku u Sumyju, dok ukrajinske trupe napreduju, Rusi su zarobljeni.
Vidi, rusi su zarobljeni možda sada. Međutim rade na novom oružju. Veli neki rus na drugoj temi da će posljednja bitka na zemlji biti kada sa srbima oslobode kosovo. Onda idu na nove planete. Tako da rade na svjetlonosnom maču koji će se proizvoditi u srbiji. Njime će protivnika pretvoriti u prašinu.
:D

Znam. Pročita san tamo šta ste pričali i taj tekst.

A Dugin je ruski Jovan Rašković. Priča in priče koje oni žele čuti i računa da će se ovi aktivirat za majčicu Rusiju.

Oduzet ću im naftnu industrije Srbije.

Fakat da je i predstavnik Srbije, zajedno sa još 140 država svijeta na Generalnoj skupštini OUN-a podigao ruku i glasao za rezoluciju kojom se osuđuje agresija Ruske Federacije na susjednu suverenu i nezavisnu Ukrajinu, u potpunosti je potvrdio tvrdnju kako se, i pored izliva bratske i pravoslavne ljubavi u patriotsko-propagandnim medijima, sve prijateljske veze Beograda i Moskve uglavnom svode na obične ekonomske (nafta i gas) i političke (Kosovo) veze.

Nije tajna kako Ruska Federacija kojom Vladimir Putin upravlja duže od dvije decenije i koja otvoreno želi vratiti svoju imperijalnu snagu iz doba Sovjetskog Saveza ima vlastite interese i na Balkanu, prije svega ekonomske, ali i političke. Kao što nije tajna da je Beogradu ruski veto i insistiranje na provedbi Rezolucije UN 1244 jedino oružje u borbi za kakav-takav uticaj na prilike na Kosovu. Uostalom, nije li upravo iz tog razloga kompletna naftna industrija Srbije skoro poklonjena Rusima.


https://balkans.aljazeera.net/opinions/2022/3/26/zasto-srbija-nema-snage-za-historijsko-njet-putinu

Pa nek onda ruski Jovan Rašković sere šta god oće.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 30/3/2022, 12:11

Doduše prije parsto godina izgledali su normalnije, imali su dvor, kralja, ustav. A onda kao da su postali čečeni..
Preuzeli im vlast cigani, azijci i ovaj ostali srpski svet iz ostalih izgubljenih srpskih zemalja u europi kada je potonula atlandida.


Last edited by kaya on 30/3/2022, 12:15; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 12:12

RayMabus wrote:
kaya wrote:Ak su srbima servirali da su nauspješnija ekonomija iza njemačke u europi onda mogu i rusima sve što hoće.
Doduše sada možda i prestignu nemačku jer stiže neka svemirska auto industrija , ne sme suljo  još da kaže koja da ih ne šlogira.
Pogon će raditi na kurblu jer smo zavrnuli gorivo..
Taj NIS il Rusi prodaju ili isti propada.

KRAJ RASPRAVE.

Tema na dan 27.03 :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50924p500-ruska-invazija-na-ukrajinu

by RayMabus Sun 27 Mar - 0:33

@kaya wrote:
@RayMabus wrote:
Borbe su u tijeku u Sumyju, dok ukrajinske trupe napreduju, Rusi su zarobljeni.
Vidi, rusi su zarobljeni možda sada. Međutim rade na novom oružju. Veli neki rus na drugoj temi da će posljednja bitka na zemlji biti kada sa srbima oslobode kosovo. Onda idu na nove planete. Tako da rade na svjetlonosnom maču koji će se proizvoditi u srbiji. Njime će protivnika pretvoriti u prašinu.
:D

Znam. Pročita san tamo šta ste pričali i taj tekst.

A Dugin je ruski Jovan Rašković. Priča in priče koje oni žele čuti i računa da će se ovi aktivirat za majčicu Rusiju.

Oduzet ću im naftnu industrije Srbije.


Fakat da je i predstavnik Srbije, zajedno sa još 140 država svijeta na Generalnoj skupštini OUN-a podigao ruku i glasao za rezoluciju kojom se osuđuje agresija Ruske Federacije na susjednu suverenu i nezavisnu Ukrajinu, u potpunosti je potvrdio tvrdnju kako se, i pored izliva bratske i pravoslavne ljubavi u patriotsko-propagandnim medijima, sve prijateljske veze Beograda i Moskve uglavnom svode na obične ekonomske (nafta i gas) i političke (Kosovo) veze.

Nije tajna kako Ruska Federacija kojom Vladimir Putin upravlja duže od dvije decenije i koja otvoreno želi vratiti svoju imperijalnu snagu iz doba Sovjetskog Saveza ima vlastite interese i na Balkanu, prije svega ekonomske, ali i političke. Kao što nije tajna da je Beogradu ruski veto i insistiranje na provedbi Rezolucije UN 1244 jedino oružje u borbi za kakav-takav uticaj na prilike na Kosovu. Uostalom, nije li upravo iz tog razloga kompletna naftna industrija Srbije skoro poklonjena Rusima.


https://balkans.aljazeera.net/opinions/2022/3/26/zasto-srbija-nema-snage-za-historijsko-njet-putinu

Pa nek onda ruski Jovan Rašković sere šta god oće.
---



Lijep pozdrav od :

1. Đenerala GF s pez zvjezdica

2. Pripadnika Aštar komande

3. Pripadnika anđeoske hijerahije red znanja



KRAJ RASPRAVE.


Last edited by RayMabus on 30/3/2022, 12:14; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 30/3/2022, 12:13

marcellus wrote:srbi i nesvrstani, ne znam čija mi je industrija jača
Zajedno mogu u svemir..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 30/3/2022, 12:26

....smijesno mi ovih dana koliko se na zapadu jos boje putina i rusije...ono kazu 'putin zlocinac'...rus odmah 'pa'z sto pricas' ....zapadnjaci odmah 'nismo mi majke mi on je to rekao mimo nas mi nismo znali'..dok poljaci,finci,rumunji,balti rado bi vidjeli ruje na ziceru nakon blamaze u ukrajini zapadnjak jos uvijek drhti...i doslovno se boje...kad potezu sankcije to treba par puta preispitati da ne bi koja se sankcija omakla i potpuno razljutila putina...imaju pravo rusofili kad kad kazu da zapadnjaci su isto kurac..i jesu..jedino vrijedno borbenosti i sa mudima nadje se ovdje u srednjoj europi i finci i balti gore..ovo sve zapadno od bregane odron...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 30/3/2022, 12:45

dule savic i drago u istom kosu

https://www.dnevno.hr/sport/nogomet/foto-poznati-srbin-otvoreno-stao-uz-rusiju-truli-zapad-dozivjet-ce-poraz-a-moja-rusija-ce-pobijediti-1935422/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 30/3/2022, 12:52

RUSKI ministar vanjskih poslova je uoči sastanka sa svojim kineskim kolegom Wangom Lijem rekao da Moskva i Peking zajedno stvaraju put prema "poštenom svjetskom poretku". Radi se o prvom posjetu Lavrova Kini otkad je Rusija pokrenula invaziju Ukrajine krajem veljače.

Na kraju tog procesa, rekao je Lavrov, "mi ćemo, zajedno s vama (Kinom, op.a.) i našim simpatizerima, krenuti prema multipolarnom, poštenom i demokratskom svjetskom poretku".



vojnik o skracenju kurva o postenju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 30/3/2022, 12:55

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 200.gif?cid=0679c7acckidnpgnsqpxtqs67tadtdral51ebdb09lbs5f3v&rid=200

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 30/3/2022, 13:10

DUŠAN SAVIĆ, slavni srpski nogometaš i legenda Crvene zvezde, pozirao je u majici sa slovom Z, simbolom podrške ruskoj invaziji na Ukrajinu.

Savić, koji je u prošlosti imao brojne nacionalističke ispade, ranije je poručio da će Rusija u ovom ratu pobijediti. "Tko zna što će sve ispasti, ali znam da će Rusija na kraju sigurno pobijediti i da će ovaj odvratni, truli zapad doživjeti poraz. Nažalost, mnogo nevinih ljudi je stradalo i život izgubilo, ali mislim da će se svijet poslije svega otrijezniti i opametiti."


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Af64056fbac9222e3421
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 13:18

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Inače snimke zračnog desanta na zračnu luku Antonov su objavili sami Rusi. Sa prikladnom pozadinskom glazbom i tako to :D

Snimke i slike tih istih vojnika i njihove opreme samo u puzzle izdanju u samome Hostomelu su kasnije objavili Ukrainci.
ok, stavi ih ovdje ja nisam gledao, pogledat ću.

Evo ide.



Ovo ti je ruski snimak zauzimanja samog aerodroma i osiguravanja okolice istoga.


evo tih iz 7. zračne napadne divizije kad su ušli u izravan vatreni kontakt sa ukrajinskim obrambenim snagama

https://pbs.twimg.com/media/FNB3YuuWQAolVDY?format=jpg&name=small

evo ih još
https://pbs.twimg.com/media/FNBV-jAWUAEpoyq?format=jpg&name=900x900
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 FNBV-jAWUAEpoyq?format=jpg&name=900x900
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 FNB3YuuWQAolVDY?format=jpg&name=small
ima još hrpa fotografija sa poginulim ruskim padobrancima iz te ali i iz drugih zračnih postrojbi... alineću ih stavljati jer onda pederčić jamra kako ja uživam stavljati slike jadničaka u ruskim padobranskim uniformama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 13:26

debotoijusto wrote:DUŠAN SAVIĆ, slavni srpski nogometaš i legenda Crvene zvezde, pozirao je u majici sa slovom Z, simbolom podrške ruskoj invaziji na Ukrajinu.

Savić, koji je u prošlosti imao brojne nacionalističke ispade, ranije je poručio da će Rusija u ovom ratu pobijediti. "Tko zna što će sve ispasti, ali znam da će Rusija na kraju sigurno pobijediti i da će ovaj odvratni, truli zapad doživjeti poraz. Nažalost, mnogo nevinih ljudi je stradalo i život izgubilo, ali mislim da će se svijet poslije svega otrijezniti i opametiti."


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Af64056fbac9222e3421
nadajmo se da će srbi ponovo biti disciplinski kažnjeni, pa valjda nakon idućeg blebanja budu pametniji...ovo sve dosad žali bože...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 13:29

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:Ono što je dogovoreno jest tko će, kako i koliko tranportirati ruskog plina i nafte preko Ukrajine i tko će na tome i koliko zarađivati.

Naravno, to neće pitati u ugovoru.

Uostalom, zbog toga rat i počeo.

Ma nemoj, a laboratoriji, a naci ukrajinci:)

labosi samo nedjeljom, a danas je utorak :)

Ne znam za koga je ante tomic

Kod nas je bio za jna, dusom i tijelom:)
bit će da je konačno skužio da mu u ovim okolnostima, ako se situacija zakomplicira, ne bude pomogo nitko iz jugokomunjarskoudbačkih struktura, jer budu na sebe morali misliti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 13:34

michaellcmacha wrote:


.
To su ta vozila. Pregleda snimku desetak puta i više i usporeno i sa stopiranjem i potvrđujem da su to ta vozila.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 18811232-7493437-image-a-17_1569221263320

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Dh9xqf-W4AI5Wfm?format=jpg
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 13:51

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
kad je zapela i kad je dobila po pičci? kad je osakaćena? gdje? kad je uopće ta kolona stigla do kijeva? do kud je uopće ta kolona stigla? gdje je točno zaustavljena?
ta kolona je jednostavno isparila iz bilo kakvih vijesti kao da je nikad nije ni bilo.



Evo ja se bas potrudio :D
lijepo, ali bolje da nisi.
a dobro znamo mi da tebe boli što i ruse... istina ti si neutralan, al kad boli boli... jes ti ono rekao da navijaš za dinamo... iz moskve... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 13:57

Nisan vidija da je neki Iliuštin tu sletija na taj aerodrom jer oni su 24.02 tu napravili helikopterski desant sa padobranskom pješadijom i zauzeli pistu i okolne objekte al se počelo pucat a znači ne može sletit avion a kolona ide i u toj koloni vozila su bila i ta njihova vozila.

Zašto njihova a ne neka obična ? Zato šta je on obučen za padobranca al i baš za ovo vozilo tako da onda odma sida u svoje. Zato to poslano njima. A ima tamo i neke močvare oko Kijeva a ovo je amfibija pa su valjda planirali nakon aerodroma njih poslat s tim vozilima u tu zonu jer je vozilo amfibija a oni su specijalci koji koriste baš ta vozila ( ima vozač, pucač, komandant itd ).

Crew 3
Passengers 5

https://en.wikipedia.org/wiki/BMD-4

Ruske zračno-desantne trupe – 11 kompleta bataljona (1 komplet – 31 BMD-4M i 16 BTR-MDM) + mala količina u jedinicama za obuku:

Prvih 17 serijskih BMD-4M i 12 BTR-MDM isporučeno je 2015. godine Zračnodesantnoj zapovjednoj školi Ryazan.

Rotacijski komplet BMD-4M (deset strojeva) dobio je 242. centar za zračno-desantnu obuku u Omsku

Prva proizvodna serija novih oklopnih vozila BMD-4M i BTR-MDM "Rakushka" od 24 jedinice (po 12) prebačena je 3. ožujka 2015. u ruske zračno-desantne postrojbe.

Rusko Ministarstvo obrane će primiti više od 250 borbenih vozila BMD-4M zračno-desantnih postrojbi i oklopnih transportera BTR-MDM Rakushka tijekom tri godine prema ugovoru. 33 BMD-4M isporučena su u prvoj polovici 2016. godine. U drugoj polovici 2016. isporučen je 31 BMD-4M i 12 BTR-MDM.

Ukupno je u 2016. isporučeno 60 BMD-4M i BTR-MDM. 10 BMD-4M i 15 BTR-MDM isporučeno početkom 2017. godine. Oko 50 BMD-4M i BTR-MDM isporučeno je u travnju 2017.  s još oko 50 BMD-4M i BTR-MDM u kolovozu 2017. Došlo je do nove isporuke početkom 2018. godine. Ministarstvo obrane Rusije i Projektni biro Šipunov potpisali su ugovor o isporuci 190 borbenih vozila pješaštva BMD-4M i APC-a BTR-MDM Rakushka ruskim zračno-desantnim postrojbama u razdoblju 2018.-2020. Ukupno 132 zračna borbena vozila pješaštva BMD-4M i 58 oklopnih transportera BTR-MDM Rakushka bit će isporučena prije 2020. godine. U ožujku 2019. isporučen je 31 BMD-4M i 8 BTR-MDM.

Ministarstvo obrane Rusije primilo je 42 BMD-4M AIFV-a iz tvornice Kurganmashzavod u srpnju 2019. godine. Komplet vojne opreme sedme bojne za pskovske padobrance prebačen je s 31 BMD-4M i osam BTR-MDM 'Rakushka' u siječnju 2020., a još četiri svaki uključujući oko 40 BMD-4M i BTR-MDM isporučeni su u lipnju i studenom 2020. te lipanj i srpanj 2021. godine.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Battle_of_Hostomel%2C_04.03.2021%2C_Stuck_Russian_BMD-4
Zapeo tijekom bitaka za Gostomel BMD-4M tijekom ruske invazije na Ukrajinu 2022.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 14:00

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
samo se tak može vidjet realna situacija, nikak drugačije. to kaj je netko realan a tebi se realnost ne sviđa pa "nije neutralan" je tvoj problem.
ringo je bolesnik našlajfan psihofarmacima, koji je tvoj izgovor što si kretenoid
moj izgovor si ti, ja bih se prije ubio nego bio na istoj strani sa čobanima koji naoružani tuku vezanu djecu.
pa ubij se budalo, koliko su tu sranja izasrao da imaš imalo srama uzeo bi macolu i klepio se s njom po toj mutavoj tintari... ovak će te ipak morat netko drugi ko bude prolazio...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 14:02

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
RayMabus wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:

Evo ti ovdje točno tih vozila koja padobranci koriste i kojih je pun Hostomel....u pomalo promjenjenom izdanju Istinabog. Koriste ih bas padobranci. Tu ti je na clipu citav postupak...uz dostavu (padobranom cak :D )
aha, i di je snimka tog izbacivanja padobranom u ukrajini? sve ima, njihovo iskakanje, pješačenje, sve, samo nigdje nema vozila.
Pa šta će to bacat s padobranom kad su zauzeli aerodrom prvo ?

To kad je neka močvara di nema piste onda se baca to s padobranom. Kad je nepristupačno.

Zavežeš padobran oko nje. Ima ova kvačila. I onda se to baci ko teret i otvori se padobran i to je to. To kad nemaš pistu, kad je teren nepristupačan npr neka močvara, onda to bacaš.
nemam pojma, u stvari sam pecao da mi mx stavi sliku par tih ruskih vojnika dok su k'o puzle i par vozila i napiše, uništavanje kompletne ruske elitne postrojbe. kompletne.

Pa nisam rekao kompletne, ali je stradala do te mjere da je drze fiksno na aerodromu i ostali su bez vozila. Nisu stradali svi, ali nije ti njih nikada u operacijama na tisuće. Po postotku uzevši u obzir broj ljudi koji je sudjelovao u operaciji u odnosu na broj ljudi koji su preživjeli ili nisu ranjeni, mislim da niti jedna Ruska jedinica nije toliko stradala odkad je ovo krenulo. Čisto osobni dojam.
to je već pošteno, osobni dojam. da si to odmah rekao ja te ne bih pitao ništa.

Osobni dojam zasnovan na broju uništenih vozila, broju vojnika za koje se zna da su stradali...broju oborenih helikoptera za koje se zna isto (Imaš snimak obaranja 2 helikoptera iz iste ove skupine koja se spustila na taj aerodrom dok su letjeli iznad rezervara kijevskog (jezero). Kad tresnu o vodu u punoj brzini sto mislis da se dogodi (18-24 vojnika po helikopteru + posada). I onda imaš snimak koji neću staviti iz samoga Hostomela gdje imaš vozila sa gomilom poginulih na njima i pokraj njih te sa zarobljenicima koji govore i iz koje su jedinice i sto rade tu....

No ajde, nije nitko stradao, pobijedili su, nije bilo nikada ni kolone, ma nisu se ni približili Kievu, sve to nasnimljeno eto. Vidiš....filantropija na djelu :D
nećeš ti ali stavio sam ja, naravno bio sam obazriv pa nisam previše...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 14:10

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:

Pa nisam ni ja rekao da su ih ubili do jednoga jebote. Ali da je jedinica koja je predvidjena da u prvom udaru osigura aerodrom i protivniku nanese ozbiljne gubitke prije nego dodje glavnina totalno podbacila. To sam stvarno rekao. Lijepo sam ti rekao sto se s kolonom dogodilo :D  nije nestala ali ne stoje vise vozilo do vozila 60km kao sto su stajali prvih dana. Nisu cak ni oni toliki idioti.
pa i dalje su na tom aerodromu, koji su ukrajinski gubici tamo?
kaj se točno dogodi sa kolonom od 60 km kojoj su se objavljivale snimke iz zraka i onda sve naglo stalo 3.3. sam kažeš magistrala nema skretanja, išli su do kijeva, ako su stalo znalo bi se, ne možeš tu grupaciju sakrit. kak su se razdvojili ako nema skretanja? ne možeš ih razdvojit na skupine od deset vozila jer bi to bilo tisuće skupina po deset vozila. di će otić? to je ogromno kretanje snaga, kaj god da se s tim snagama dogodi bilo bi nekih vijesti ali da nema jedne jedine npr. 50 vozila iz 60 km kolone došlo u bla-bla. dio kolone se okrenuo i vraća nazad radi gubitaka. ukrajinci objavili uništenje 30, 50, 70 vozila iz 60 km kolone. nema ničega. ono kaj si ti ispričao je tvoja priča ili kaj onih 13 vozila koja su negdje uništena je dokaz da je to dio kolone samo zato kaj su vozila?
koja si ti komadina đonetine... pa sve to što sad nabrajaš ti je maxo u detalj opisao i to je potkrijepljeno izvješćima... odi kretenčino na ubrzani tečaj ukrajinskog, može i ruskog pa čitaj i prati izvješća jednih i drugih i prati vizualno dostupne podatke i slaži mozaik pojedinog događaja i grupnih događanja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 14:38



Ruska vojska je operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ uništila dva velika skladišta ukrajinskog raketno-artiljerijskog naoružanja u selu Kamenka u Donjeckoj oblasti, izjavio je na redovnom brifingu portparol ruskog Ministarstva odbrane general-major Igor Konašenkov.

- Takođe, visokopreciznim raketama vazdušnog lansiranja uništena su velika skladišta goriva u rejonima Starokonstantinov i Hmeljnicki, odakle se gorivo isporučivalo za oklopna vozila ukrajinskih trupa u Donbasu- dodao je Konašenkov.

- Portparol je istakao da je ruski vojni avion u vazdišnom boju oborio avion Su-24 Oružanih snaga Ukrajine u Rovnjenskoj oblasti u blizini ukrajinsko- beloruske granice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 30/3/2022, 14:45

AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/Blue_Sauron/status/1508905795865522183

Ukrainci dronovom našli Ruski tenk i pazi ovo.. pogodili ga artiljerijskom granatom..

uopće mi nije jasno kako je moguće artiljeriom pogoditi tenk.. i najgore od svega nije prvi put, nagledao sam se hrpe takvih videa..
moguće je, Slavko Radošević, haubičar na 155, je mogao pogoditi u 5 metara i to mu je često uspjevalo... naravno koliko god to lijepo zvučalo, prije će biti da se radi o grupiranju vatre više komada oruđa pa onda jedan pogodi metu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 30/3/2022, 14:46

kaya wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:Sad samo ovu " pobjedu" u donbasu koju su već imali odavno i neuspjeh u osvajanju svega  ostaloga treba upakirati u pobjedu. Da su samo to i htjeli i da su pobjedili. Da rusi lakše progutaju. 
Ako ne mogu mogu srbe pitati vode da klizne. Oni pobeđuju par vekova. Zadnja velika pobeda je bila ona protiv  nato pakta kada su izašli na ulice slaviti. Pobedu i što su oterali avione. Koji su obavili zadatak i uzeli im kosovo 😅.

pa naravno da su pobijedili NATO, srušili im jedan avion. I to nevidljivi. To što ih je rokalo tri mjeseca, što su ostali bez kosova i svih mostova i sve vojne industrije, ajde neka to amerima bude kao neka utjeha za to što su izgubili rat.
😅.
Pa da, amerima za utjehu kosovo .
A ovi proslavili pobedu nad 1 srušenim avionom. 199 ih se vratilo kući.
Ne moram ni reći da je pobeda proslavljena dolično. Kao kada bušmani pronađu pola zebre koju su lavovi ostavili. Kes od uva do uva, skakanje po krilu aviona , flaša rakije u ruci i ostalo što prati događanje naroda puštenog s lanca. 
Hebo me pas ako ti srbi nisu čečeni ili neki azijati, to ne može biti europski narod. Oni se zaista razlikuju od svih ostalih

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 2836023_profimedia0160453428_ff

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum