ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 29/3/2022, 18:34

Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:35

Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:36

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000

Sad ces vidjeti kad uskoro krenu price, da je onaj pokusaj s tri kolone i padobranski desanti zapravo bio potez koji će se izučavati u vojnim školama koji je bio odrađen samo radi toga da se zavara protivnika. Bit će i spomenik degenericima koji su forsali kolone kroz crvenu šumu. Sve planski :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:38

MDMiridije wrote:Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
samo se tak može vidjet realna situacija, nikak drugačije. to kaj je netko realan a tebi se realnost ne sviđa pa "nije neutralan" je tvoj problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 29/3/2022, 18:39

MDMiridije wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000

Sad ces vidjeti kad uskoro krenu price, da je onaj pokusaj s tri kolone i padobranski desanti zapravo bio potez koji će se izučavati u vojnim školama koji je bio odrađen samo radi toga da se zavara protivnika. Bit će i spomenik degenericima koji su forsali kolone kroz crvenu šumu. Sve planski :D
sve, samo da otaru i umanje sramotu :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:40

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
samo se tak može vidjet realna situacija, nikak drugačije. to kaj je netko realan a tebi se realnost ne sviđa pa "nije neutralan" je tvoj problem.

Nisi realan. Zašto je tebi problem priznati da imaš stranu do čijih ti je uspjeha puno više stalo nego kod druge strane?

Svi tvoji upisi su sve osim neutralni bili. Da su neutralni ne bi bilo na kraju svakog posta naslađujuća rečenica za zaključak jbg :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 29/3/2022, 18:42

Za Kijev treba pola milijuna. Mozda i vise
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:43

Ringo10 wrote:Za Kijev treba pola milijuna. Mozda i vise

I da ne otvore ovi brane da se ne podave ljudi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:47

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
samo se tak može vidjet realna situacija, nikak drugačije. to kaj je netko realan a tebi se realnost ne sviđa pa "nije neutralan" je tvoj problem.

Nisi realan. Zašto je tebi problem priznati da imaš stranu do čijih ti je uspjeha puno više stalo nego kod druge strane?

Svi tvoji upisi su sve osim neutralni bili. Da su neutralni ne bi bilo na kraju svakog posta naslađujuća rečenica za zaključak jbg :D
meni nije stalo do ruskih uspjeha jer ja nisam rus. i kad sve ovo završi niti ću feštat niti ću slavit niti ću se naslađivat.
svi moji upisi jesu neutralni i realni jer mene twiter propaganda nemre zadivit. 10 uništenih tenkova mi neće stvorit mišljenje o rusiji kao o "tigru od papira".
za razliku od vas ovdje ja slušam kaj rusi govore a ne netko umjesto rusa. i vidim koje su rekacije ukrajinske strane i onda mogu donijet zaključak tko u stvari pobjeđuje i to napisati ovdje. tebi se to ne sviđa jer piše ono kaj ti ne želiš čut' nego radije vjeruješ u neke bajke al to je isključivo tvoj problem a ne pitanje moje neutralnosti i realnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:47



a u pičku materinu čak je i ovaj živ :/

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 29/3/2022, 18:49

MDMiridije wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000

Sad ces vidjeti kad uskoro krenu price, da je onaj pokusaj s tri kolone i padobranski desanti zapravo bio potez koji će se izučavati u vojnim školama koji je bio odrađen samo radi toga da se zavara protivnika. Bit će i spomenik degenericima koji su forsali kolone kroz crvenu šumu. Sve planski :D

Nakon mjesec dana ratovanje vrli strateški genijalci skužili kako im ipak treba koncentracija sile, i ne možeš se tek tako ušetati sa kolonom vozila u urbana područja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:52

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
samo se tak može vidjet realna situacija, nikak drugačije. to kaj je netko realan a tebi se realnost ne sviđa pa "nije neutralan" je tvoj problem.

Nisi realan. Zašto je tebi problem priznati da imaš stranu do čijih ti je uspjeha puno više stalo nego kod druge strane?

Svi tvoji upisi su sve osim neutralni bili. Da su neutralni ne bi bilo na kraju svakog posta naslađujuća rečenica za zaključak jbg :D
meni nije stalo do ruskih uspjeha jer ja nisam rus. i kad sve ovo završi niti ću feštat niti ću slavit niti ću se naslađivat.
svi moji upisi jesu neutralni i realni jer mene twiter propaganda nemre zadivit. 10 uništenih tenkova mi neće stvorit mišljenje o rusiji kao o "tigru od papira".
za razliku od vas ovdje ja slušam kaj rusi govore a ne netko umjesto rusa. i vidim koje su rekacije ukrajinske strane i onda mogu donijet zaključak tko u stvari pobjeđuje i to napisati ovdje. tebi se to ne sviđa jer piše ono kaj ti ne želiš čut' nego radije vjeruješ u neke bajke al to je isključivo tvoj problem a ne pitanje moje neutralnosti i realnosti.

Zašto bi mi se ne sviđalo? Jer imaš suprotno mišljenje? Mene kad netko baš smeta stavim na ignore ili kad me forum krene zamarati pobrišem se skroz i uzmem pauzu. Ne vjerujem da osobni utisci pojedinca o ovome ili onome bi trebali imati presudni utjecaj pak na raspoloženje nekoga drugoga ako im se životi ne isprepliću ni na koji način. A ako i imaju mislim da to nitko ne bi trebao trpiti. Dakle samo rekoh da si daleko od toga da si neutralan. Samim time da pišeš meni da vjerujem u bajke dok su tvoja valjda mišljenja zasnovana na hard-core činjenicama i isključivo neutralnom i realnom pristupu materiji nije ništa nego egoizam i to jeben. Ali eto ti tamo, budi ti i dalje neutralan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 18:55

Hektorović wrote:
MDMiridije wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000

Sad ces vidjeti kad uskoro krenu price, da je onaj pokusaj s tri kolone i padobranski desanti zapravo bio potez koji će se izučavati u vojnim školama koji je bio odrađen samo radi toga da se zavara protivnika. Bit će i spomenik degenericima koji su forsali kolone kroz crvenu šumu. Sve planski :D

Nakon mjesec dana ratovanje vrli strateški genijalci skužili kako im ipak treba koncentracija sile, i ne možeš se tek tako ušetati sa kolonom vozila u urbana područja.

Do određene mjere i stoji da možeš daleko dogurati. Ali isto tako onda treba razmišljati da treba nadgledati stotine kilometara magistrale za koju čitav planet zna da im je jedina linija kojom mogu dovlačiti popunu i materijal...nisu ni to bili u stanju. A njemu će ego patiti najviše upravo zbog ovih brljanja vojnih. Jer ovo što su prikazali nije opasna vojska...probaju, izginu...pa onda 3 dana gađaju raketama gradove ili artiljerijom. Nema šta...pioniri modernog ratovanja. Kad ne ide...idemo pobiti što više naroda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 29/3/2022, 18:57

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000
Na samom pocetku sam to ovdje pisao.

I to je tek dio price.

Koliko treba za ovladati Kijevom ovisi i o drugoj strani.

Rekao sam, sve ovisi o Ukrajincima, hoce li se boriti ili ne.

Hoce li biti kriticne mase za pruziti pravi otpor ili ne.

Ako je bude, a evo pokazalo se da volje ima onda se dodje do ove situacije.

Danas je svima poz ato koliko se zestoko i u kojem broju brane Ukrajinci.

Danas mozemo lako odvagnuti da je za okruziti Kijev trebalo preko 100 000 vojnika u startu.

Za zauzeti isti jos dodatnih 100 000 a i to bi potrajalo par mjeseci.

Danas znamo da Kijev mogu vidjeti samo na teveu, nema sanse da ga zauzmu.

Rusi su se zajebali, procjene da ce to ici drukcije radili su nekvalitetni ljudi.

Teski zajeb, pitaj Boga na cemu su temeljili svoje pogresne pretpostavke.

S druge strane ne samo da su previdjeli snagu otpora, podbacili su sto je jos sramotnije u procjeni vlastitih sposobnosti.

Teski propusti, traljavost, nesposobnost, neorganiziranost, lose stanje sredstava , tehnike, logistika katastrofa, pa i sama taktika na terenu.

Rusi postaju svjesni svega i traze izlaz, sto bezbolniji izlaz.

Posebna sramota je angaziranje cecenskih koljaca.

Procjenjujem moral prosjecnog ruskog vojnika na cistu nulu.

Kako bi i mogao biti veci.

Izivljavat ce se superiornijom paljbernom moci gdje to mogu, salicno kao jna protiv nas.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


michaellcmacha, Noor and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 19:00

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Bitno da ti se jebe i za jednu i drugu stranu i da promatraš stvari iz neutralnog kuta :D
samo se tak može vidjet realna situacija, nikak drugačije. to kaj je netko realan a tebi se realnost ne sviđa pa "nije neutralan" je tvoj problem.

Nisi realan. Zašto je tebi problem priznati da imaš stranu do čijih ti je uspjeha puno više stalo nego kod druge strane?

Svi tvoji upisi su sve osim neutralni bili. Da su neutralni ne bi bilo na kraju svakog posta naslađujuća rečenica za zaključak jbg :D
meni nije stalo do ruskih uspjeha jer ja nisam rus. i kad sve ovo završi niti ću feštat niti ću slavit niti ću se naslađivat.
svi moji upisi jesu neutralni i realni jer mene twiter propaganda nemre zadivit. 10 uništenih tenkova mi neće stvorit mišljenje o rusiji kao o "tigru od papira".
za razliku od vas ovdje ja slušam kaj rusi govore a ne netko umjesto rusa. i vidim koje su rekacije ukrajinske strane i onda mogu donijet zaključak tko u stvari pobjeđuje i to napisati ovdje. tebi se to ne sviđa jer piše ono kaj ti ne želiš čut' nego radije vjeruješ u neke bajke al to je isključivo tvoj problem a ne pitanje moje neutralnosti i realnosti.

Zašto bi mi se ne sviđalo? Jer imaš suprotno mišljenje? Mene kad netko baš smeta stavim na ignore ili kad me forum krene zamarati pobrišem se skroz i uzmem pauzu. Ne vjerujem da osobni utisci pojedinca o ovome ili onome bi trebali imati presudni utjecaj pak na raspoloženje nekoga drugoga ako im se životi ne isprepliću ni na koji način. A ako i imaju mislim da to nitko ne bi trebao trpiti. Dakle samo rekoh da si daleko od toga da si neutralan. Samim time da pišeš meni da vjerujem u bajke dok su tvoja valjda mišljenja zasnovana na hard-core činjenicama i isključivo neutralnom i realnom pristupu materiji nije ništa nego egoizam i to jeben. Ali eto ti tamo, budi ti i dalje neutralan.
a kaj bih trebao, pisati ovdje i bit skroman? nemoj jebat? skroman pred čime, pizdarijama koje nemaju veze s realom? vi ste dali rusima cilj, ne rusi nego vi ovdje jer ste to pročitali jer je netko rekao,. ne rusi nego netko drugi, i sad po vama rusi nisu ispunili cilj koji ste im vi i netko drugi zadali i onda pišete pizdarije o bijegu ruske vojske. ti mater, samim time kaj postojim sam egocentričan nad time, samo disanje je egocentričnost naspram takvih pizdarija. i hrpe ostalih pizdarija koje naserete svaki dan. bez ikakvog pardona i prelazite preko toga kao da to nikad niste rekli. al ja nisam neutralan? ne, vi ste jebote :D pišete pizdarije a ignorirate stvarnost, pišete o ruskom bijegu u trenutku u kojem zelensky drži presicu u kojoj doslovno pristaje na ruske početne uvjete i kad vam se to napiše i sprda s vama, s vašom ludosti, vama je to navijanje? mater ludu :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 29/3/2022, 19:03

Ringo10 wrote:Ebenica pusti budale. RUSI su uzeli oko 70% Novorusije. Uzet ce I ostatak.
Ukri pobjedjuju vele budale na forumu.
Sta bi tek bilo da gube


Izgleda da je gotovo,ukrainci priistali na uvjete.Znach dogovorili se kako rusi kazu..A Bajden rekao da ce rat trajati godinama .Prtz Milojko.

Russia to ‘drastically’ cut military activity near Ukrainian capital
Moscow said the move was for the sake of successful peace negotiations

“We expect that relevant key decisions will be taken in Kiev and the conditions for further normal work will be created,” he said.

He explained that this decision was taken due to the fact that “negotiations on the preparation of an agreement on the neutrality and non-nuclear status of Ukraine, as well as on the provision of security guarantees to Ukraine” are entering “the practical phase.”


Last edited by mentalitet on 29/3/2022, 19:08; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 19:06

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Ebenica pusti budale. RUSI su uzeli oko 70% Novorusije. Uzet ce I ostatak.
Ukri pobjedjuju vele budale na forumu.
Sta bi tek bilo da gube


Izgleda da je gotovo,ukrainc prstal na uvjete.

Russia to ‘drastically’ cut military activity near Ukrainian capital
Moscow said the move was for the sake of successful peace negotiations
ma lažu jebote, bježe. samo im se slučajno nudi ono kaj su na početku tražili. u stvari bježe a ukrajinci će ih ganjat do moskve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 29/3/2022, 19:07

dijagram wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Zasto Rusi ne idu na Kijev
Postoje indicije da su Ukri minirali neke brane nad Kijevom spremni da naprave potop ako Rusi krenu na Kijev...pa da ih tako zaustave
Ako je to istina a sve je moguce, onda Rusi na Kijev nece ici, nema sanse ...

Jer im za Kijev treba najmanje 400.000 vojnika, a doveli su 60.000
Na samom pocetku sam to ovdje pisao.

I to je tek dio price.

Koliko treba za ovladati Kijevom ovisi i o drugoj strani.

Rekao sam, sve ovisi o Ukrajincima, hoce li se boriti ili ne.

Hoce li biti kriticne mase za pruziti pravi otpor ili ne.

Ako je bude, a evo pokazalo se da volje ima onda se dodje do ove situacije.

Danas je svima poz ato koliko se zestoko i u kojem broju brane Ukrajinci.

Danas mozemo lako odvagnuti da je za okruziti Kijev trebalo preko 100 000 vojnika u startu.

Za zauzeti isti jos dodatnih 100 000 a i to bi potrajalo par mjeseci.

Danas znamo da Kijev mogu vidjeti samo na teveu, nema sanse da ga zauzmu.

Rusi su se zajebali, procjene da ce to ici drukcije radili su nekvalitetni ljudi.

Teski zajeb, pitaj Boga na cemu su temeljili svoje pogresne pretpostavke.

S druge strane ne samo da su previdjeli snagu otpora, podbacili su sto je jos sramotnije u procjeni vlastitih sposobnosti.

Teski propusti, traljavost, nesposobnost, neorganiziranost, lose stanje sredstava , tehnike, logistika katastrofa, pa i sama taktika na terenu.

Rusi postaju svjesni svega i traze izlaz, sto bezbolniji izlaz.

Posebna sramota je angaziranje cecenskih koljaca.

Procjenjujem moral prosjecnog ruskog vojnika na cistu nulu.

Kako bi i mogao biti veci.

Izivljavat ce se superiornijom paljbernom moci gdje to mogu, salicno kao jna protiv nas.


Previše su gledali sami svoju propagandu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 19:07

Činjenica je da su tri kolone ruske kretale prema Kijevu, da su iskrcali padobrance kraj istoga, da su probali padobranski desant, da su svi ti kamioni vuklo gomilu artiljerije, da su bile samohodne haubice, sustavi protuzracne obrane niskog i srednjeg dometa, poljske kuhinje, labudice sa inžinjerijskim strojevima.

Dakle i te kako su oni htjeli na Kijev i spremali se barem na opsadu istoga. Imaš snimke čak uništenih čitavih konvoja kamiona sa riot štitovima,pendrecima,šljemovima itd opremom za kontrolu populacije.

E sad sve to što pišem su činjenice, tvoj je problem što ti to ne gledaš jer tebe činjenice koje ne idu u prilog onome o čemu ti sereš su bajke. I da to je s tvoje strane svakako navijanje. mater ludu :^0

Sad ćeš krenuti vrijeđati i psovati btw, jer kad dođe do tog čarobnog trenutka kad više nemaš argumenata i ne znaš što bi više rekao kreneš obično "pizda materina,idiot,seronja,ovo-ono" :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 19:08

ebenica wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Ebenica pusti budale. RUSI su uzeli oko 70% Novorusije. Uzet ce I ostatak.
Ukri pobjedjuju vele budale na forumu.
Sta bi tek bilo da gube


Izgleda da je gotovo,ukrainc prstal na uvjete.

Russia to ‘drastically’ cut military activity near Ukrainian capital
Moscow said the move was for the sake of successful peace negotiations
ma lažu jebote, bježe. samo im se slučajno nudi ono kaj su na početku tražili. u stvari bježe a ukrajinci će ih ganjat do moskve.

Objektivno i neutralno iz voleja :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 19:09

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Ebenica pusti budale. RUSI su uzeli oko 70% Novorusije. Uzet ce I ostatak.
Ukri pobjedjuju vele budale na forumu.
Sta bi tek bilo da gube


Izgleda da je gotovo,ukrainc prstal na uvjete.

Russia to ‘drastically’ cut military activity near Ukrainian capital
Moscow said the move was for the sake of successful peace negotiations
ma lažu jebote, bježe. samo im se slučajno nudi ono kaj su na početku tražili. u stvari bježe a ukrajinci će ih ganjat do moskve.

Objektivno i neutralno iz voleja :D
kak to misliš? pa to pišete zadnje 3 stranice? al zvuči debilno? ma nemoj jebat, sad znaš kak izgleda kad vas čovjek čita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 11 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum