ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 13:06

Venus wrote:
darth_vader wrote:
Venus wrote:

Virujem ti, a što da ne...nema gore od njurgave nezadovoljne žene.

Za jedan samoglasnik mogla si i bolje poentirati na moj račun, ali stanimo na tome da ne ispadne da opanjkavam zakonitu... :D To bižanje spada u draži bračnog života, bit je u doziranju... Nikad se ljudi ne pomire s ularom, a pogotovo u Dalmaciji di bi bižanje iz kuće tribalo zaštiti ka kulturnu baštinu...

Nije fora poentirat ti kad očekuješ haha naravno da je opanjkavaš.  :D

Skužaj, ne kužim draži bračnog života u kojem se biži iz kuće, meni je to nezamislivo. Volim svoju slobodu i ne volim tlačit drugog, ne kužim tu potrebu davljenja i pilane, kontroliranja gdje je ko. Osim toga, ono što me može odbit kod muškarca su škrtost, lažljivost, posesivnost, lijenost + svi opijati su totalno out. 

Sad kad sam sve ovo navela suzila sam si izbor na 2 muškarca na zemaljskoj kugli...možda 1..  :^0

:D

Jo Malone?

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 13:31

Venus wrote:
violator. wrote:


Moram napisati da mi je drago sto razgovaramo o parfemima i sto mi opisujes svoje dozivljaje istih, to takodjer unosi jednu drugaciju dimenziju shvacanja necije osobnosti, dimenzija koja se pomaknula jos od snimanja glasovnih poruka na onom zabavnom topicu. :)

Radujem se i zbog prijedloga i jedva cekam otici do parfumerije. Obicno si izaberem do tri parfema za isprobavanje, naspricam ih na kartoncic i na kozu ne bih li na taj nacin dobila najbolji uvid kako se razvijaju i jesmo li si kliknuli. :) Ne kupujem nista odmah.

Cesto se dogodi da prema sastojcima pomislim kako je to parfem koji mi doista odgovara, no vec na kartoncicu ne mirise mi dobro pa ni ne isprobam na kozi. Greska. :D Jer na kozi zna izvesti lijepa cudesa. :) A ponekad koza pokaze isto sto i kartoncic.

Femme cu svakako isprobati! Ako ti je dobar Iris, a volis Femme, tada mi se cini da i meni nece smetati. :) La Nuit sam imala probicu, ali mislim da mi nesto nije tada odgovaralo kod njega. S druge strane, mozda mi sada zasja. :)

E da, bocice! Kod dizajnerskih parfema to i jest nesto sto doista plijeni paznju, no ne volim kic. Bocica mora nalikovati bocici. Kojekakve torbice, nozice, stiklice, onaj neukus od Gaultierovih rjesenja, sve me to odbija do te mjere da i ne isprobam sam miris. :-/

Ne volim "bucne" parfeme, ne volim "cudovista" koja plijene paznju svih nazocnih u prostoriji. Ne volim one koji se namecu kao parfemi za femme fatale. Vise volim eleganciju, ali i one pomalo "darkerske". One koji prizivaju neke gothic scene. :)


Sto mislis kako mirise Morticia?

Najgore bočice ikad, ali ikad su mi ove Moschinove, bila sam zgrožena, pa materemi kad ne bi dizajnera za ovo zadavila..pa ajde reci.. x-|

Ostaria Siciliana  - Page 6 22263340506

Evo još žešći svjetlucavi trash i još ima u nazivu couture  :facepalm  čime vrijeđa samu riječ koja asocira na visoku modu i posebnost.

Ostaria Siciliana  - Page 6 MOS2851898

:^0  :^0  :^0  :^0


Dakle... ne znam ima li goreg od ovog! Ha, ha! Tako si me nasmijala... Vidjela sam ranije njihove medice i sarene bocice koje su dizajnom podsjecale na ambalazu deterdzenata za posudje, ali ovo... :^0

Sto je jos smijesnije, izgleda da se zenama svidjaju njihovi parfemi. I sad zamisli scenu, vrlo otmjeno uredjena zena/dama za zavrsni se touch upucava ovakvim "rasprsivacem"! :D Ili pristignes na neko otmjenije okupljanje, odes u kazaliste i netko ti prepozna taj parfem u tom "svjetlucavom trashu"...

Pokusala sam pronaci nesto sto se barem dotice ovakvog stupnja neukusa, doduse, uvijek se mogu vaditi na duhovitost, i pronasla sam Neandertal(!).


Ovo je Neandertal Dark.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.52091

A ovo Light.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.52102

Ovo je Neandertal Them.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.64123

A ovo Neandertal Us.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.64122

https://www.fragrantica.com/perfume/Neandertal/Neandertal-Us-64122.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 13:42

P. S. mozda sam pomalo i nepravedna prema Neandertalu, ova skulpturica iza sebe ipak ima neku pricu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 16:01

Venus wrote:@violator

Evo moja velika mirisna ljubav, koju sam posve slučajno otkrila. Jo Malone mirisi su zanimljivi jer se mogu međusobno upariti, dva mirisa zajedno, što dosad nisam imala prilike iskusiti. Sasvim su drugačiji od ičega što sam probala dosad.

I moja zvijezda: Lime, Basil&Mandarin. Kako to meni fino miriše. To sam ono baš ja.

Top notes are Lime, Mandarin Orange and Bergamot; middle notes are Basil, Thyme, Lilac and iris; base notes are Vetiver and Patchouli.

Mislim da ih imaš u Toweru u Douglasu, pa baci oko (skup je Jo Malone za pop :^0  ..)

Ostaria Siciliana  - Page 6 S1946722-main-zoom


Ooo, sad smo vec kod niche parfema, lijepo, lijepo. Njega cesto spominju. I Amouage parfemsku kucu, posebno njihov Sunshine... Svakako cu ga iskusati kad me put nanese u Tower (Lime, Basil & Mandarin). Svidja mi se kod tebe i to sto ne bjezis od drvenastih i zelenih nota. :)

Jo Malone jest skup, ali barem ima razlicitu militrazu pa si strastveni ljubitelji parfema barem povremeno mogu priustiti i njegove. A fora mi je sto su pogodni za layering. :)

Evo, u tijeku je snizenje pa ga ima i ovdje (30ml).

Lime Basil & Mandarin

Ovdje je od 50ml.

Lime Basil & Mandarin Eau De Cologne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 16:18

Voljela bih isprobati neke od Killiana samo da osjetim sto je to u njima toliko vrijedno. :) Samo ti cjenovno doticu strop pa se eventualno mogu nadati nekoj probici. Naisla sam na nekolicinu stranica s niche parfemima na kojima se mogu kupiti uzorci, ali neki ne isporucuju u nase krajeve ili od same postarine zaboli glava.

Pazi cijenu Killianovog Back to Black za 50ml. :)

A nasmijao me je i komentar s PunMiris. :D


butroid7 12/28/21 05:03

Kilian je meni brend za one zagusene barove i zadimljene sankove gde jedva raspoznajes konobara i stub pored njega. Ono kao prica kad izadjes sam ili sa ortacima u tako neki fenseraj bar i sednete gde pise reserve. Ja gledam kad te napucane batice dolaze, pa prvo skinu lagano kaput, pa onda odelo, pa ostanu kao u kosulji sa velikim manzetnama i satom velikim ko tocak od fice. Sad su u modi veliki i glomazni muski satovi... ali sto veci sat to manja kazaljka, ako me razumete jel! E oni sednu gde pise reserve i ponasaju se kao da su Zverke iz Sex iz grada...narucuju skupa pica, bacaju namunjene pogleda ka sirotinji okolo i ako pocne neka pesma poput The world is mine...onda klimaju glavom i nazdravljaju. Kilian je ta prica i oni kao kuca to i isticu!
Pazi, ja sam imao semplic ovog Bek to Blek. I jedno vece izadjem ja sa ortakom na cepi tu u neki fensi bar, jbg nista drugo nije radilo. Mi usli a riba na vratima ko Adriana Lima trazi nase jakne i kaze da smo dobrodosli. Ja joj rekao da cu zadrzati jaknu jer imao sam neke papire od poreza i tiket iz kladionice. Seli mi, kad ono obicno pivo 500 dinara, bem ti suvu sljivu! Ali ajde pijemo mi...kad ono u nekom trenutku prilazi meni neka riba, istina lepuskasta, ali sa tonom stvari na sebi, da je auto udari sminka bi ublazila udarac. Pocne ona tu kao mene da mota, kao da joj platim pice a ima ona i drugaricu. Ja rekoh da li si normalna da placam pice i tebi i drugarici, vidis da je pivo skupo ko da je od roga jednoroga! Plus ja sam zauzet dasa, imam svoju sarmicu od zelja koja ceka svog bekriju! Ali ne, ova ne odustaje, navalila kao odlazak u wc posle pola kile girica! Ne znam cica da ja nisam za kolica! I u jednom trenutku pita ona mene - znas kako ti je dobar taj parfem, osetila sam ga odmah, kao uhhhhh!!! Rekoh sebi Kiliane bem te u silazu! Odmaknemo se mi od nje nekako, seli u neki ugao gde je sank...kad dolazi konobarica i kaze kako mi je ludacki parfem i pita koji je! O jbm te zivote ovo cudo privlaci zene ko Blek Frajdej! Pomerim se ja u stranu jos...i ostatak veceri pricam sa ortakom, ali mi je bilo tako neugodno jer se ova parfemcina osecala svuda!! Silaza nenormalna batice! Med i duvan i liker udaraju u vugla ko maljem!
Ostatak veceri sam proveo nervozan...stajao sam na vrhovima prstiju kao patuljak ispred pisoara.
Sustina price je da ovaj Kilian mora da se dozira, jedan spric samo! I mora da se testira dobro! Sladak je i prejak, ostavlja utisak, ako hocete da ostavite utisak! Da li vredi love?? Da! Ako ste solo i hocete da lovite!
Ja nisam, imam moju rubeolicu, ona mene stedi a ja se njenom lepotom rasipam!

-----


Ciao, batice! :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 19:05

Odmah mi je zagrijala srce. :) Takvo drazesno stvorenje.

A fluffy thing full of rage.

I Brend je u komentarima, jasno.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 19:18

Zasto je matematika, zapravo, bitna i cemu nas uci, iako cesto cujemo: a sto ce nam sve ove silne formule, teoremi, rjesavanje jednadzbi s vise nepoznanica? Kao da ce nam to doista zatrebati kasnije.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 19:41

darth_vader wrote:
Venus wrote:
darth_vader wrote:

Za jedan samoglasnik mogla si i bolje poentirati na moj račun, ali stanimo na tome da ne ispadne da opanjkavam zakonitu... :D To bižanje spada u draži bračnog života, bit je u doziranju... Nikad se ljudi ne pomire s ularom, a pogotovo u Dalmaciji di bi bižanje iz kuće tribalo zaštiti ka kulturnu baštinu...

Nije fora poentirat ti kad očekuješ haha naravno da je opanjkavaš.  :D

Skužaj, ne kužim draži bračnog života u kojem se biži iz kuće, meni je to nezamislivo. Volim svoju slobodu i ne volim tlačit drugog, ne kužim tu potrebu davljenja i pilane, kontroliranja gdje je ko. Osim toga, ono što me može odbit kod muškarca su škrtost, lažljivost, posesivnost, lijenost + svi opijati su totalno out. 

Sad kad sam sve ovo navela suzila sam si izbor na 2 muškarca na zemaljskoj kugli...možda 1..  :^0

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta

:hahahano ovo ti se smijem za boldano jer me podsjetilo na moju kolegicu koja je rekla budućem mužu da je luda. Time ga je upozorila na ono što će uslijediti jer će se on luđakinji morati prilagoditi. Upozorila ga je na vrime, šta ne.. bash  

Pa krutipoljubim, da ja životarim sa ovakvim stavovima, šmrkala bi lajne. Ti, ko i neki emocionalno nedostupni žabci koje sam ljubila iščekujući da iskoči princ, nažalost nikad nisi osjetio pravu ljubav i povezanost. Šteta, zbilja šteta.  drink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 19:45

violator. wrote:
Venus wrote:
violator. wrote:


Njurgav i nezadovoljan muskarac?


Nekako mi se nezadovoljne žene čine puno opasnije, to je naravno moj subjektivni dojam temeljen na iskustvu.


Zene su takodjer ljudska bica i, unatoc, odgoju koji od njih oblikuje ili, barem, zeli oblikovati suvise brizljiva etericna stvorenja i one osjecaju frustraciju, ljutnju, tjeskobu i tome slicno. No za razliku od muzjaka koji se puno cesce, direktnije prepustaju divljastvu, toj nasoj animalnoj strani (fizicki obracuni, seksualno nasilje, konkretne akcije prema onima koje vide kao intrudere) i zene osjecaju ljutnju, nezadovoljstvo koje ispoljavaju na druge, indirektne nacine (poput verbalnog nasilja). Ljutnja mora nekako izaci inace se guta i obolijeva.

Svacije je nezadovoljstvo opasno ako se njime ne pozabavi i ne iskoristi u kreativne svrhe.


Srdzbu mi, boginjo, pjevaj! ;)

Slažem se s tobom. Moj naglasak je bio da su opasnije kad su nezadovoljne jer imam dojam da više potiskuju..naravno, nezahvalno je generalizirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 19:50

violator. wrote:
Venus wrote:
darth_vader wrote:

Za jedan samoglasnik mogla si i bolje poentirati na moj račun, ali stanimo na tome da ne ispadne da opanjkavam zakonitu... :D To bižanje spada u draži bračnog života, bit je u doziranju... Nikad se ljudi ne pomire s ularom, a pogotovo u Dalmaciji di bi bižanje iz kuće tribalo zaštiti ka kulturnu baštinu...

Nije fora poentirat ti kad očekuješ haha naravno da je opanjkavaš.  :D

Skužaj, ne kužim draži bračnog života u kojem se biži iz kuće, meni je to nezamislivo. Volim svoju slobodu i ne volim tlačit drugog, ne kužim tu potrebu davljenja i pilane, kontroliranja gdje je ko. Osim toga, ono što me može odbit kod muškarca su škrtost, lažljivost, posesivnost, lijenost + svi opijati su totalno out. 

Sad kad sam sve ovo navela suzila sam si izbor na 2 muškarca na zemaljskoj kugli...možda 1..  :^0

:D

Jo Malone?

Jo je Joanne i udata je  :D

I brend je prodala Estee Lauder. 

Kad smo već kod Estee, Pleasures (prva verzija) je bio moj omiljeni miris punih 8 godina, čak ga sad još ponegdje i ima. Jedva sam se od njega odvojila, shvatila sam da je to mala ovisnost i dugo sam tražila dostojnu zamjenu, dostojni najdraži.
Idealan proljetno ljetni cvjetni svjež miris, koji ima prikrivenu notu senzualnosti.
Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.536

Top notes are Green Notes, Freesia, Pink Pepper, Violet, Violet Leaf, Tuberose and Red Berries; middle notes are Lily-of-the-Valley, Peony, Lilac, Lily, Rose, Jasmine, Geranium and Karo Karounde; base notes are Musk, Cedar, Sandalwood and Patchouli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 19:59

violator wrote:
Venus wrote:


Najgore bočice ikad, ali ikad su mi ove Moschinove, bila sam zgrožena, pa materemi kad ne bi dizajnera za ovo zadavila..pa ajde reci.. x-|

Ostaria Siciliana  - Page 6 22263340506

Evo još žešći svjetlucavi trash i još ima u nazivu couture  :facepalm  čime vrijeđa samu riječ koja asocira na visoku modu i posebnost.

Ostaria Siciliana  - Page 6 MOS2851898

:^0  :^0  :^0  :^0


Dakle... ne znam ima li goreg od ovog! Ha, ha! Tako si me nasmijala... Vidjela sam ranije njihove medice i sarene bocice koje su dizajnom podsjecale na ambalazu deterdzenata za posudje, ali ovo... :^0

Sto je jos smijesnije, izgleda da se zenama svidjaju njihovi parfemi. I sad zamisli scenu, vrlo otmjeno uredjena zena/dama za zavrsni se touch upucava ovakvim "rasprsivacem"! :D Ili pristignes na neko otmjenije okupljanje, odes u kazaliste i netko ti prepozna taj parfem u tom "svjetlucavom trashu"...

Pokusala sam pronaci nesto sto se barem dotice ovakvog stupnja neukusa, doduse, uvijek se mogu vaditi na duhovitost, i pronasla sam Neandertal(!).


Ovo je Neandertal Dark.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.52091

A ovo Light.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.52102

Ovo je Neandertal Them.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.64123

A ovo Neandertal Us.

Ostaria Siciliana  - Page 6 375x500.64122

https://www.fragrantica.com/perfume/Neandertal/Neandertal-Us-64122.html

Što je najbolje, Moschino Cheap&Chic me je dojmio dizajnom prije više od 20 godina. Divila sam se ovoj bočici koja me podsjećala malo na Palomu Picasso i finom mirisu. Tad sam kao curka bila radila u parfumeriji, zamisli  :D sumanuto isprobavala i pamtila mirise da mogu što bolje prodati.

Ostaria Siciliana  - Page 6 81w

Cheap & Chic was launched in 1995. Top notes are Yuzu, Bergamot, Petitgrain and Brazilian Rosewood; middle notes are Cyclamen, Rose, Water Lily, Peony, Violet and Jasmine; base notes are Musk, iris, Ambergris, Vetiver, Orchid, Sandalwood, Tonka Bean and Vanilla.

Neandertal mi nije poznat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 20:06

violator. wrote:Voljela bih isprobati neke od Killiana samo da osjetim sto je to u njima toliko vrijedno. :) Samo ti cjenovno doticu strop pa se eventualno mogu nadati nekoj probici. Naisla sam na nekolicinu stranica s niche parfemima na kojima se mogu kupiti uzorci, ali neki ne isporucuju u nase krajeve ili od same postarine zaboli glava.

Pazi cijenu Killianovog Back to Black za 50ml. :)

A nasmijao me je i komentar s PunMiris. :D


butroid7 12/28/21 05:03

Kilian je meni brend za one zagusene barove i zadimljene sankove gde jedva raspoznajes konobara i stub pored njega. Ono kao prica kad izadjes sam ili sa ortacima u tako neki fenseraj bar i sednete gde pise reserve. Ja gledam kad te napucane batice dolaze, pa prvo skinu lagano kaput, pa onda odelo, pa ostanu kao u kosulji sa velikim manzetnama i satom velikim ko tocak od fice. Sad su u modi veliki i glomazni muski satovi... ali sto veci sat to manja kazaljka, ako me razumete jel! E oni sednu gde pise reserve i ponasaju se kao da su Zverke iz Sex iz grada...narucuju skupa pica, bacaju namunjene pogleda ka sirotinji okolo i ako pocne neka pesma poput The world is mine...onda klimaju glavom i nazdravljaju. Kilian je ta prica i oni kao kuca to i isticu!
Pazi, ja sam imao semplic ovog Bek to Blek. I jedno vece izadjem ja sa ortakom na cepi tu u neki fensi bar, jbg nista drugo nije radilo. Mi usli a riba na vratima ko Adriana Lima trazi nase jakne i kaze da smo dobrodosli. Ja joj rekao da cu zadrzati jaknu jer imao sam neke papire od poreza i tiket iz kladionice. Seli mi, kad ono obicno pivo 500 dinara, bem ti suvu sljivu! Ali ajde pijemo mi...kad ono u nekom trenutku prilazi meni neka riba, istina lepuskasta, ali sa tonom stvari na sebi, da je auto udari sminka bi ublazila udarac. Pocne ona tu kao mene da mota, kao da joj platim pice a ima ona i drugaricu. Ja rekoh da li si normalna da placam pice i tebi i drugarici, vidis da je pivo skupo ko da je od roga jednoroga! Plus ja sam zauzet dasa, imam svoju sarmicu od zelja koja ceka svog bekriju! Ali ne, ova ne odustaje, navalila kao odlazak u wc posle pola kile girica! Ne znam cica da ja nisam za kolica! I u jednom trenutku pita ona mene - znas kako ti je dobar taj parfem, osetila sam ga odmah, kao uhhhhh!!! Rekoh sebi Kiliane bem te u silazu! Odmaknemo se mi od nje nekako, seli u neki ugao gde je sank...kad dolazi konobarica i kaze kako mi je ludacki parfem i pita koji je! O jbm te zivote ovo cudo privlaci zene ko Blek Frajdej! Pomerim se ja u stranu jos...i ostatak veceri pricam sa ortakom, ali mi je bilo tako neugodno jer se ova parfemcina osecala svuda!! Silaza nenormalna batice! Med i duvan i liker udaraju u vugla ko maljem!
Ostatak veceri sam proveo nervozan...stajao sam na vrhovima prstiju kao patuljak ispred pisoara.
Sustina price je da ovaj Kilian mora da se dozira, jedan spric samo! I mora da se testira dobro! Sladak je i prejak, ostavlja utisak, ako hocete da ostavite utisak! Da li vredi love?? Da! Ako ste solo i hocete da lovite!
Ja nisam, imam moju rubeolicu, ona mene stedi a ja se njenom lepotom rasipam!

-----


Ciao, batice! :^0

Komentar je brutalan! Zakon  :freddie

Tu je nešto s cijenom i Armani Prive kolekcija ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 21:29

Venus wrote:
darth_vader wrote:
Venus wrote:

Nije fora poentirat ti kad očekuješ haha naravno da je opanjkavaš.  :D

Skužaj, ne kužim draži bračnog života u kojem se biži iz kuće, meni je to nezamislivo. Volim svoju slobodu i ne volim tlačit drugog, ne kužim tu potrebu davljenja i pilane, kontroliranja gdje je ko. Osim toga, ono što me može odbit kod muškarca su škrtost, lažljivost, posesivnost, lijenost + svi opijati su totalno out. 

Sad kad sam sve ovo navela suzila sam si izbor na 2 muškarca na zemaljskoj kugli...možda 1..  :^0

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta

:hahahano ovo ti se smijem za boldano jer me podsjetilo na moju kolegicu koja je rekla budućem mužu da je luda. Time ga je upozorila na ono što će uslijediti jer će se on luđakinji morati prilagoditi. Upozorila ga je na vrime, šta ne.. bash  

Pa krutipoljubim, da ja životarim sa ovakvim stavovima, šmrkala bi lajne. Ti, ko i neki emocionalno nedostupni žabci koje sam ljubila iščekujući da iskoči princ, nažalost nikad nisi osjetio pravu ljubav i povezanost. Šteta, zbilja šteta.  drink


Meni se ipak cini da on poprilicno pretjeruje u tim svojim opisima, da ne velim jednu manje ugodnu rijec. Kada bih doista mislila da je iskren, ne bih nista komentirala, mozda mu eventualno savjetovala da se suzdrzi od pisanja o vlastitoj intimi.

Ali da, nije uopce poanta da se sjedi pored nekog i komentira Doru, vec da se uopce zeli biti u necijoj blizini. Da netko uopce zeli provoditi vrijeme s tobom, a ne da to shvaca kao obavezu ili, jos gore, tlaku.

Naravno da svatko treba neki svoj osobni prostor i vrijeme, ono sto je samo njegovo, njezino (jesmo coporativne zivotinje, ali i individualnost nam je bitna), nekakva sloboda u kojoj nismo uvijek "mi", vec i "ja"... Ali poanta veze jest da je taj "znacajan netko" tvoje okrilje, to je osoba kojoj ces s najvecim uzitkom ispredati nove dozivljaje i spoznaje, zapravo, jedva ces cekati podijeliti s njome uzitke, a ne samo momente u kojima si najranjiviji... To je osoba koja je svjedok tvog zivota. Osoba koja ce i u trenucima kad te nema nositi sa sobom tvoje dijelice, tvoja razmisljanja, tvoju strast i prema onome sto prije tebe nije poznavala. Nije smisao veze da se pronadju osobe koje su jedna drugoj nalik ili da postanu "jedno bice", vec da se nadju oni koje osjetis kao svoj dom, ne znam kako to drugacije opisati, naprosto shvatis da je to - tvoja osoba. :) I odjednom ti je njihova radost jednako bitna kao i vlastita. Zapravo i bitnija. I mislim da opisujem svaku osobu koju sam ikada voljela ili volim, jer ovo nije samo opis romanticne ljubavi.

Nadovezala sam se na tvoj upis, ne zato sto sam ti htjela nesto prigovoriti, vec zato sto si napisala "steta, zbilja steta", a ta me je recenica opet vratila mojoj najdrazoj susjedi iz djetinjstva i naknadne vijesti kako je nisu pokopali pored njezinog supruga, sto je najvise zeljela od svega.


Netko ce reci, njoj je to ionako sada svejedno. Nema je. Nema ni njega. Ali meni je bitno jer znam sto je osjecala i govorila mi i kolika joj je to bila utjeha prilikom suocavanja s vlastitim krajem. Boli me ta nemoc da nesto u tome promijenim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 23/2/2022, 21:51

violator. wrote:
darth_vader wrote:
Venus wrote:

Virujem ti, a što da ne...nema gore od njurgave nezadovoljne žene.

Za jedan samoglasnik mogla si i bolje poentirati na moj račun, ali stanimo na tome da ne ispadne da opanjkavam zakonitu... :D To bižanje spada u draži bračnog života, bit je u doziranju... Nikad se ljudi ne pomire s ularom, a pogotovo u Dalmaciji di bi bižanje iz kuće tribalo zaštiti ka kulturnu baštinu...


Ma ne znam tko bi to uopce pomislio, nakon xyz postova u kojima bjezis od nje. :P

"O junaku mi kazuj, o Muzo, o prometenom onom
Koji se mnogo nalut'o
I mnoge na moru jade pretrpje u srcu svojem
Za dušu se boreć..."

Hej... Mark Lanegan... Razbila me malo vijest, ne mogu vjerovati... Jebote, kako smo prolazni, sve ove naše trivijalnosti ispadaju nebitne... No hard feelings... Zajebavam se većinu vremena sa svime... I sa sobom... drago mi je da si ubrala... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/2/2022, 22:23

E pa nisam znala. :(
I sad vidim da si mu ostavio nesto na yt-u.

Ostavit cu i ja .. njemu i mojoj Pini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 24/2/2022, 21:20

violator. wrote:
Venus wrote:
darth_vader wrote:

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta

:hahahano ovo ti se smijem za boldano jer me podsjetilo na moju kolegicu koja je rekla budućem mužu da je luda. Time ga je upozorila na ono što će uslijediti jer će se on luđakinji morati prilagoditi. Upozorila ga je na vrime, šta ne.. bash  

Pa krutipoljubim, da ja životarim sa ovakvim stavovima, šmrkala bi lajne. Ti, ko i neki emocionalno nedostupni žabci koje sam ljubila iščekujući da iskoči princ, nažalost nikad nisi osjetio pravu ljubav i povezanost. Šteta, zbilja šteta.  drink


Meni se ipak cini da on poprilicno pretjeruje u tim svojim opisima, da ne velim jednu manje ugodnu rijec. Kada bih doista mislila da je iskren, ne bih nista komentirala, mozda mu eventualno savjetovala da se suzdrzi od pisanja o vlastitoj intimi.

Ali da, nije uopce poanta da se sjedi pored nekog i komentira Doru, vec da se uopce zeli biti u necijoj blizini. Da netko uopce zeli provoditi vrijeme s tobom, a ne da to shvaca kao obavezu ili, jos gore, tlaku.

Naravno da svatko treba neki svoj osobni prostor i vrijeme, ono sto je samo njegovo, njezino (jesmo coporativne zivotinje, ali i individualnost nam je bitna), nekakva sloboda u kojoj nismo uvijek "mi", vec i "ja"... Ali poanta veze jest da je taj "znacajan netko" tvoje okrilje, to je osoba kojoj ces s najvecim uzitkom ispredati nove dozivljaje i spoznaje, zapravo, jedva ces cekati podijeliti s njome uzitke, a ne samo momente u kojima si najranjiviji... To je osoba koja je svjedok tvog zivota. Osoba koja ce i u trenucima kad te nema nositi sa sobom tvoje dijelice, tvoja razmisljanja, tvoju strast i prema onome sto prije tebe nije poznavala. Nije smisao veze da se pronadju osobe koje su jedna drugoj nalik ili da postanu "jedno bice", vec da se nadju oni koje osjetis kao svoj dom, ne znam kako to drugacije opisati, naprosto shvatis da je to - tvoja osoba. :) I odjednom ti je njihova radost jednako bitna kao i vlastita. Zapravo i bitnija. I mislim da opisujem svaku osobu koju sam ikada voljela ili volim, jer ovo nije samo opis romanticne ljubavi.

Nadovezala sam se na tvoj upis, ne zato sto sam ti htjela nesto prigovoriti, vec zato sto si napisala "steta, zbilja steta", a ta me je recenica opet vratila mojoj najdrazoj susjedi iz djetinjstva i naknadne vijesti kako je nisu pokopali pored njezinog supruga, sto je najvise zeljela od svega.


Netko ce reci, njoj je to ionako sada svejedno. Nema je. Nema ni njega. Ali meni je bitno jer znam sto je osjecala i govorila mi i kolika joj je to bila utjeha prilikom suocavanja s vlastitim krajem. Boli me ta nemoc da nesto u tome promijenim.

Ne bih rekla da pretjeruje, taj dalmatinsko (vlaški) gangnam stajl mi je jako dobro poznat  :D pobjegla sam od toga glavom bez obzira jer za mene ne postoji išta više od slobode. Moje poimanje života u paru je možda malo djetinjasto, no ja vjerujem u dogovor i ostavljanje osobnog prostora. Disanje jedan drugom za vrat i parazitsko crpljenje energije je za mene bolesno, nešto što ima svoj (kratki) vijek trajanja, poslije je samo mučenje. 
To je jebena klackalica, na kojoj su anđeo i vrag i stalno se izmjenjuju. Previše puta sam gledala taj isti film, a kako sam promatrač koji ima jaku moć zapažanja, shvatila sam da arhetip stare forme braka kakvu poznajemo naprosto nije zdrav ni za koga. Duhovno partnerstvo je već nešto drugo.

Jako si lijepo opisala povezanost, bliskost, da, to je kao da si - doma. Svaka čast.

Šteta, zbilja je šteta ne osjetiti bar jednom u životu ljubav koja te protrese do zadnje stanice, ljubav koja želi da čak i fizičko beživotno tijelo zauvijek počiva kraj onog drugog s kojim je osjetio takvu povezanost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 24/2/2022, 21:25

darth_vader wrote:
violator. wrote:
darth_vader wrote:

Za jedan samoglasnik mogla si i bolje poentirati na moj račun, ali stanimo na tome da ne ispadne da opanjkavam zakonitu... :D To bižanje spada u draži bračnog života, bit je u doziranju... Nikad se ljudi ne pomire s ularom, a pogotovo u Dalmaciji di bi bižanje iz kuće tribalo zaštiti ka kulturnu baštinu...


Ma ne znam tko bi to uopce pomislio, nakon xyz postova u kojima bjezis od nje. :P

"O junaku mi kazuj, o Muzo, o prometenom onom
Koji se mnogo nalut'o
I mnoge na moru jade pretrpje u srcu svojem
Za dušu se boreć..."

Hej... Mark Lanegan... Razbila me malo vijest, ne mogu vjerovati... Jebote, kako smo prolazni, sve ove naše trivijalnosti ispadaju nebitne... No hard feelings... Zajebavam se većinu vremena sa svime... I sa sobom... drago mi je da si ubrala... : )

Odlazak dragih nam ljudi, onih koji su nas inspirirali protrese, nas obično podsjeti da imamo ograničen vijek trajanja. Tako ja ne mogu otić na koncert Pavarottija, ni prve postave Queenovaca, ni Princa. Dok su bili živi, bile su mi bitne druge stvari, mislila sam ima vremena. E pa život nas ovako podsjeti da ne trebamo propuštat ono što volimo. Bar ću ić na Stinga ovu jesen, ako bude sve po planu, počastit ću se koncertom za rođoslav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 24/2/2022, 22:40

Venus wrote:
darth_vader wrote:
Venus wrote:

Nije fora poentirat ti kad očekuješ haha naravno da je opanjkavaš.  :D

Skužaj, ne kužim draži bračnog života u kojem se biži iz kuće, meni je to nezamislivo. Volim svoju slobodu i ne volim tlačit drugog, ne kužim tu potrebu davljenja i pilane, kontroliranja gdje je ko. Osim toga, ono što me može odbit kod muškarca su škrtost, lažljivost, posesivnost, lijenost + svi opijati su totalno out. 

Sad kad sam sve ovo navela suzila sam si izbor na 2 muškarca na zemaljskoj kugli...možda 1..  :^0

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta

:hahahano ovo ti se smijem za boldano jer me podsjetilo na moju kolegicu koja je rekla budućem mužu da je luda. Time ga je upozorila na ono što će uslijediti jer će se on luđakinji morati prilagoditi. Upozorila ga je na vrime, šta ne.. bash  

Pa krutipoljubim, da ja životarim sa ovakvim stavovima, šmrkala bi lajne. Ti, ko i neki emocionalno nedostupni žabci koje sam ljubila iščekujući da iskoči princ, nažalost nikad nisi osjetio pravu ljubav i povezanost. Šteta, zbilja šteta.  drink

Ne trči pred rudo... Samo ću to reći. Život nije crno/bijel...forum baš i nije adekvatno mjesto za razvlačenje intime, zadržimo se radije na stereotipnim obrascima i peckanjima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 25/2/2022, 00:59

violator. wrote:
Venus wrote:
darth_vader wrote:

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta

:hahahano ovo ti se smijem za boldano jer me podsjetilo na moju kolegicu koja je rekla budućem mužu da je luda. Time ga je upozorila na ono što će uslijediti jer će se on luđakinji morati prilagoditi. Upozorila ga je na vrime, šta ne.. bash  

Pa krutipoljubim, da ja životarim sa ovakvim stavovima, šmrkala bi lajne. Ti, ko i neki emocionalno nedostupni žabci koje sam ljubila iščekujući da iskoči princ, nažalost nikad nisi osjetio pravu ljubav i povezanost. Šteta, zbilja šteta.  drink


Meni se ipak cini da on poprilicno pretjeruje u tim svojim opisima, da ne velim jednu manje ugodnu rijec. Kada bih doista mislila da je iskren, ne bih nista komentirala, mozda mu eventualno savjetovala da se suzdrzi od pisanja o vlastitoj intimi.

Ali da, nije uopce poanta da se sjedi pored nekog i komentira Doru, vec da se uopce zeli biti u necijoj blizini. Da netko uopce zeli provoditi vrijeme s tobom, a ne da to shvaca kao obavezu ili, jos gore, tlaku.

Naravno da svatko treba neki svoj osobni prostor i vrijeme, ono sto je samo njegovo, njezino (jesmo coporativne zivotinje, ali i individualnost nam je bitna), nekakva sloboda u kojoj nismo uvijek "mi", vec i "ja"... Ali poanta veze jest da je taj "znacajan netko" tvoje okrilje, to je osoba kojoj ces s najvecim uzitkom ispredati nove dozivljaje i spoznaje, zapravo, jedva ces cekati podijeliti s njome uzitke, a ne samo momente u kojima si najranjiviji... To je osoba koja je svjedok tvog zivota. Osoba koja ce i u trenucima kad te nema nositi sa sobom tvoje dijelice, tvoja razmisljanja, tvoju strast i prema onome sto prije tebe nije poznavala. Nije smisao veze da se pronadju osobe koje su jedna drugoj nalik ili da postanu "jedno bice", vec da se nadju oni koje osjetis kao svoj dom, ne znam kako to drugacije opisati, naprosto shvatis da je to - tvoja osoba. :) I odjednom ti je njihova radost jednako bitna kao i vlastita. Zapravo i bitnija. I mislim da opisujem svaku osobu koju sam ikada voljela ili volim, jer ovo nije samo opis romanticne ljubavi.

Nadovezala sam se na tvoj upis, ne zato sto sam ti htjela nesto prigovoriti, vec zato sto si napisala "steta, zbilja steta", a ta me je recenica opet vratila mojoj najdrazoj susjedi iz djetinjstva i naknadne vijesti kako je nisu pokopali pored njezinog supruga, sto je najvise zeljela od svega.


Netko ce reci, njoj je to ionako sada svejedno. Nema je. Nema ni njega. Ali meni je bitno jer znam sto je osjecala i govorila mi i kolika joj je to bila utjeha prilikom suocavanja s vlastitim krajem. Boli me ta nemoc da nesto u tome promijenim.

Nisam ni vidija ovo...bez brige, intimu čuvam za sebe, forum je više ponekad... Samo ispušni ventil. Mora čovjek malo ponekad i karikirati svoju svakodnevnicu, ali svaka čast za opis idealne emotivne veze...rijetke su, ali na žalost često se dogodi da iz nekog razloga ne opstanu. Možda su pretjeranog inteziteta pa onda nekako samo splasnu, tko bi ga znao. Ostave ožiljak kojem treba baš dugo dugo za zacijeliti, no...onda se odjednom samo probudiš kao odrasla osoba, ona koja shvaća da je bol koju nosiš u sebi bio preduvjet da bi shvatio neke stvari. Nema ljepote ni ljubavi bez boli, šećerlame su za djecu i dokone kućanice...bol koja nikako ne zacjeljuje... Je jedini znak da istinski nekog voliš. I da mu želiš dobro i onda kad si sam razjeban do kraja.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 25/2/2022, 01:37

violator. wrote:
darth_vader wrote:
Venus wrote:

Nije fora poentirat ti kad očekuješ haha naravno da je opanjkavaš.  :D

Skužaj, ne kužim draži bračnog života u kojem se biži iz kuće, meni je to nezamislivo. Volim svoju slobodu i ne volim tlačit drugog, ne kužim tu potrebu davljenja i pilane, kontroliranja gdje je ko. Osim toga, ono što me može odbit kod muškarca su škrtost, lažljivost, posesivnost, lijenost + svi opijati su totalno out. 

Sad kad sam sve ovo navela suzila sam si izbor na 2 muškarca na zemaljskoj kugli...možda 1..  :^0

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta


A pazi ovog! :^0

Kad ga citas, reklo bi se da s ladjarom prelazi Styx rijeku koliko mu je lose.

Nego, Brende, koliko ti je dugo trebalo da naucis napamet ovu recitaciju? :)


Haha... Patnje Al Bundya... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 25/2/2022, 07:26

darth_vader wrote:
Venus wrote:
darth_vader wrote:

Ajme ti sad... Naravno da se podrazumijeva bižanje iz kuće da se zadrži iole common sensea... Nekad su ljudi išli u konobe, na balote, na more... Ma bilo di samo da nisi doma... Današnji brakovi i jesu u krizi jer se forsira da muški sidu doma i kisaju te komentiraju Doru... A bokte, radije bi da me Kinezi kidaju na fete, nego ikad participira u sličnim aktivnostima... Pa i ja njoj rečem nek ide di oće s frendicama, nije problem...da, sloboda je poanta, a ne glumljenje neke idile s reklama za tariguz... Nema od toga ništa. Ja sam polak vlaj, polak zagorec, punker i konzervativac...ne bi to bog isus pripitomija niti uparija toliko kontradiktornosti u jednom čoviku. Puštam slobodu svakom nek radi što hoće, samo da me se ne pila previše... Nisam ni ja nju tira na ništa pa tako i očekujem reciprocitet... I odmah sam joj reka da sam u kurcu, ali ne... Vi hoćete svoj projekt... Eto joj na sad... :rasta

:hahahano ovo ti se smijem za boldano jer me podsjetilo na moju kolegicu koja je rekla budućem mužu da je luda. Time ga je upozorila na ono što će uslijediti jer će se on luđakinji morati prilagoditi. Upozorila ga je na vrime, šta ne.. bash  

Pa krutipoljubim, da ja životarim sa ovakvim stavovima, šmrkala bi lajne. Ti, ko i neki emocionalno nedostupni žabci koje sam ljubila iščekujući da iskoči princ, nažalost nikad nisi osjetio pravu ljubav i povezanost. Šteta, zbilja šteta.  drink

Ne trči pred rudo... Samo ću to reći. Život nije crno/bijel...forum baš i nije adekvatno mjesto za razvlačenje intime, zadržimo se radije na stereotipnim obrascima i peckanjima...

O sebi govorimo svojim pisanjem, iznosimo stavove koji imaju veze sa nama i našim životom, tako da onaj ko kaže da ne govori o svojoj intimi, malkicu se zavarava. Al dobro.

Naravno da je život šaren, slažem se s tobom. Pecnula sam te malo, moguće i over the edge, za tvoje stavove, nije izgledalo dobronamjerno, a zapravo posve jest. Bol je putokaz za kreaciju nečeg boljeg, dok je bijeg poput analgetika omogućava privremeno zatomljenje boli koja se vraća. Na nama je da shvatimo unutarnji sukob ili pijemo analgetike. To je izbor. Za sebe kažem, ja ne funkcioniram tako da bježim. Sjećam se jako dobro jedne situacije gdje sam glavu doslovno držala između koljena i jaukala od boli, jer sam bila podijeljena jedan dio mene je htio u nešto što sam znala da nije sjajno za mene, drugi je htio povlačenje od te situacije i bijeg. Kad sam donijela odluku za smjer, bol je odjednom prestala. Sve si sami radimo, u to sam se uvjerila. Čak i kad se ljutimo na nekog drugog, privukli smo ga da nas natjera da se pogledamo u zrcalo. Svako na svoj način rješava, kažem, ovo gore je samo moj način, ja volim ići duboko u zečju rupu da dobijem odgovore, to je bolno i meni se isplati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 6 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum