ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Guest 3/1/2016, 16:37

deda na aparatima wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:lik jednostavno plodi male muđahedine.. inače pitate se odakle mu para za financiranje 40malih muđahedina i 5-6 priležnica? saudijska arabija šalje
Eto debil ima 5 žena i 20ero djece, ne radi, ne plaća porez, ništa. Netko tko se školovo za doktora ima dvoje i plaća kredit.
Ja sam za eutanaziju takvih sa IQ ispod 90.

da ali u bosanskoj vukojebini nema socijalne države, nego mu doslovno arapi šalju pare. arapi financiraju da nose brade, i radikalnijim muslimanima djecu itd..

da je lik u švedskoj ili njemčkoj onda bi mu socijalna država financirala i 3000 djece (odnosno kada kažem država, to su građani koji rade i plaćaju porez i imaju dvoje djece i kredit za stan)

Guest
Guest


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 16:39

Neoliberalni portugalac wrote:lik jednostavno plodi male muđahedine.. inače pitate se odakle mu para za financiranje 40malih muđahedina i 5-6 priležnica? saudijska arabija šalje
Coek se snašao a nije da te pare nije zaradio koliko je boraca dosad poslao za borbu za interese saudijske arabije i wehabdijskih kraljevina.

Obavještajni podaci kojima raspolažu vlasti Bosne i Hercegovine pokazuju da su do sada na ratištima u Iraku i Siriji poginula 43 državljana te zemlje koja su se borila u redovima terorističkih organizacija poput Islamske države (IS), izjavio je u četvrtak u Sarajevu ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/na-ratistima-u-iraku-i-siriji-poginula-43-drzavljana-bih---397867.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Guest 3/1/2016, 16:42

Neoliberalni portugalac wrote:
deda na aparatima wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:lik jednostavno plodi male muđahedine.. inače pitate se odakle mu para za financiranje 40malih muđahedina i 5-6 priležnica? saudijska arabija šalje
Eto debil ima 5 žena i 20ero djece, ne radi, ne plaća porez, ništa. Netko tko se školovo za doktora ima dvoje i plaća kredit.
Ja sam za eutanaziju takvih sa IQ ispod 90.

da ali u bosanskoj vukojebini nema socijalne države, nego mu doslovno arapi šalju pare. arapi financiraju da nose brade, i radikalnijim muslimanima djecu itd..

da je lik u švedskoj ili njemčkoj onda bi mu socijalna država financirala i 3000 djece (odnosno kada kažem država, to su građani koji rade i plaćaju porez i imaju dvoje djece i kredit za stan)

svejedno, to su sutra sve budući ratnici, jihadist, kad prestane financiranje od strane arapa krenut će pljačka i otmice s iznudom itd. što je kod njih već uobičajena praksa

imaš rat i sukob civilizacija kako god okreneš, neizbježan je
ja nisam humanist, mislim da je humanizam human samo prema životinjama, prema ljudima nije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 16:46

deda na aparatima wrote:

svejedno, to su sutra sve budući ratnici, jihadist, kad prestane financiranje od strane arapa krenut će pljačka i otmice s iznudom itd. što je kod njih već uobičajena praksa
Neka djece. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 17:01

Neka djece. Na mladima svijet ostaje. lol!


Major religious communities in Marseille include:

  • Roman Catholic (405,000)
  • Muslim (200,000)
  • Armenian Apostolic (80,000)
  • Jewish (80,000, making Marseille the third largest urban Jewish community in Europe)
  • Protestant (20,000)
  • Eastern Orthodox (10,000)
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Guest 3/1/2016, 18:01

RayMabus wrote:Lako je njemu. I ja bi na njegovom mjestu imao puno djece al šta cu sa ovim emancipiranim materijalom ?  Nešto će mi obrusit jer je glupa umišljena emanicpirana kenja pa cu joj zavrnit vratom pa ću ić u zatvor. To mi ne treba u životu.
A kaj drugo da radi čovjek kad je ružan i ima mali penis, nego da prezire žene jer ga ni jedna neće? Nema mu druge nego da racionalizira kako zapravo on neće njih jer žene njega njega i njegove dubokoumne mudrosti nisu vrijedne :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:05

Ma hoće. Ne prezirem žene. Prezirem emanicipaciju.Žene su ok al samo kad su tamo gdje im je mjesto a ne kad pokušavaju imitriati muškarce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Guest 3/1/2016, 18:13

RayMabus wrote:Ma hoće. Ne prezirem žene. Prezirem emanicipaciju.Žene su ok al samo kad su tamo gdje im je mjesto a ne kad pokušavaju imitriati muškarce.
Ako ženama želiš ukinuti ljudska prava, to prije svega znači da ih ne prezireš, ha-ha. Kako je ono išlo: - pas koji laje..., a podsvjesno maštari o brutalnom peggingu od jedne ovakve :P

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Photo


Last edited by ostap.phender on 3/1/2016, 18:14; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:14

Sve su to lekcije ega. Da smo jednospolni onda ne bi morali ulazit u kompromise i preispitivati svoje ja a sami time i taj ego tj da ne možemo uvijek biti u pravu. I nismo.

No meni se ta igra ne igra jer je dosadna.

S druge strane nekome se igra.

A meni se ne igra.

I zato sam poslao valjak.

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 OBRT%20%C5%A0ALI%C4%86%20HAMM%203412%20HT

A kad sve pregazim sa njime onda cu vas pitati tko je u pravu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:22

Ne mogu ja ukinit nicija prava. Poštujem slobodnu volju.

AL VAS MOGU POBITI.

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ2BT08YOzZI_kz_5yssFd8k4OiEoQxAORzY1k6IaINJr62w1j3Xw
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:27

Dušama je dana slobodna volja. Nitko ti je ne može uzeti ako ti neceš no materijalni svemir je vlasništvo Boga a samim time i tvoje tijelo.

TO TI MOGU ODUZETI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:37

Kad vas pobijem i zamijenim sa drugim mentalnim sklopom onda nastavljam tamo gdje sam stao radi emanicpacije : kreiranje boljeg svijeta.

A SAD CU VAS PRVO DORUCKOVAT SVE U KOMPLETU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Guest 3/1/2016, 18:37

RayMabus wrote:Kad vas pobijem i zamijenim sa drugim mentalnim sklopom onda nastavljam tamo gdje sam stao radi emanicpacije : kreiranje boljeg svijeta.

A SAD CU VAS PRVO DORUCKOVAT SVE U KOMPLETU.
nadam se da ti ja nisam na crnoj listi affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:40

Ne postoji crna lista kad valjak pošaljem.

Zato se i zove valjak.

Povalja sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:41

Društvo koje ne želi napraviti ono šta naredim ....biva povaljano.

Jednostavno.

VOZI MIŠKO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by RayMabus 3/1/2016, 18:51

Nije ništa na osobnoj razini.

Fašisti nisu onoliko ubijali jer im je to bilo drago nego jer su tako kreirali bolji svijet po svom viđenju.

Samo kreiram bolji svijet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Ero 3/1/2016, 19:17

deda na aparatima wrote:
Eto debil ima 5 žena

Zbog njega  4-tvorica nemaju ni jednu i eto ti belaja...nastradaju ovce i koze. :^0
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by omni 3/1/2016, 22:41

Za stakore, misomor.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece' - Page 2 Empty Re: Bosnića ne brine presuda za terorizam: 'Želim još 20 djece'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum