ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golf se raspao

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Golf se raspao Empty Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 12:37

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3779225/stravican-prizor-na-mestu-nesrece-na-konjarniku-kola-zguzvana-delovi-rasuti-na-sve-strane-udar-je-bio-stravican-foto
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 12:37

Zbog nesreće blokirana je jedna saobraćajna traka i tako će ostati sve dok se uviđaj ne završi.
Golf se raspao 2738221_whatsapp-image-20211002-at-9.18.20-am_ff
1 / 4 FOTO: KURIR/J. RAFAILOVIĆ
Golf se raspao 2738219_whatsapp-image-20211002-at-9.18.19-am_sq-sGolf se raspao 2738217_whatsapp-image-20211002-at-9.18.20-am-1_sq-sGolf se raspao 2738215_whatsapp-image-20211002-at-9.18.19-am-1_sq-s

Saobraćaj je normalizovan nešto posle 9 časova.
Golf se raspao 2738153_311_ffFOTO: SCREENSHOT PRVA TV

Prvu vest o nesreći jutros su na društvenim mrežama objavili žitelji Konjarnika.
Golf se raspao 2738163_konjarnik-tv-pink-pt-3_ffFOTO: TV PINK PRINTSCREEN
Kurir.rs
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 12:42

Da li je ovaj Volkswagen radio test sigurnosti? Ovaj se raspao kao plastika. Golf sestica karoserija je i na petici, sedmici mislim. Isti auto, malo nasminkan. Ovo je smesno sta se prodaje. Isao je verovatno barem 150, siroka je to ulica, cesto verovatno tu divljaju nocu. Tesko da bi se raspao od 100 na sat ovoliko.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 12:43

Karoserija 0
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by T. Sat 2 Oct - 14:17

Bio je jedan stari u makarskoj koji je vozio fiću kojem je betonirao pod jer je lim propao od hrđe...
Stavio je željeznu mrižu i ulio beton, bilo je to urađeno lege artis, on je bio zidar inače...

_________________
Golf se raspao 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by T. Sat 2 Oct - 14:47

Jednog dana negdje početkom 90-ih začuo se jak tresak iz vana...
Izletio sam brzo na balkon..
I imao šta vidjeti...

_________________
Golf se raspao 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by T. Sat 2 Oct - 15:13

Stari K. je izgubio kontrolu nad vozilom te je zahvatio rubnik kolnika, prevrnuo se na krov i udario u ogradni betonski zid, pri čemu se fićo prepolovio...

_________________
Golf se raspao 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by T. Sat 2 Oct - 15:50

Kako se to sve odigralo praktički ispred naše zgrade, brat i ja smo otrčali dolje na cestu da vidimo šta se desilo...
Najnevjerojatnija stvar je bila ta da je stari K. iz prepolovljenog fiće izišao neozlijeđen...

_________________
Golf se raspao 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 16:06

Zakon Fizike. Ako ti je vozilo teze, manje ces osetiti udarac. Tako se matori uz beton spasio. Sto lakse vozilo, manje trosi, ali i lakse mozes glavu izgubiti. Ja nisam nista osetio sa Americkim kamionom i praznom prikolicom, ali je zato ona ispred mene u SUV velikom Americkom, nakon sto je izgubila kontrolu, bocno se namestila, gleda me u neverici i onda impact, gurao je nekih skoro kilometar, led, nemozes zakociti i zakucao je u nosac mosta. Nisam osetio nista, jer je tezina mog vozila, daleko iznad SUV. Golf 8 ista karoserija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by veber Sat 2 Oct - 16:16

auti se danas rade da zaštite putnike i okolicu, pijance i sl. serbinjo bulazni, ali evo mu klik kada nemre u ameriku prikopčat prixu i zaraditi 30 000$ u jednom mjesecu. auto je potrošnabroba, život nije. energiju nešto mora preuzeti. zato su danas auti zgužvani, a putnici živi. kod jurilica tipa ferrari, lambirgini i sl. putnici najebu.
prije desetak godina imaobsam na badnjak sudar. u mene se zaletila astra. moj auto, a radi se o šugi S klase, nije imao zadnji kraj. astru su rezali.
ali svi ok. po procjenama sudar je bio ispod 60. iznad 90 u sudarima nema preživjelih, to je rijetkost. da netkobpreživi

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by T. Sat 2 Oct - 16:25

I tako je stari K., dok je skupljao dijelove fiće rasute po cesti mrmljao, više sebi u bradu, 'nije ovaj auto više za ništa'...
Što je u čitavoj sceni zvučalo komično, jer auta nije ni bilo, osim u dijelovima...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by T. Sat 2 Oct - 16:27

Često se toga sjetim, staroga K. i njegovog betoniranog fiće..

_________________
Golf se raspao 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by mutava baštarda Sat 2 Oct - 16:31

T. wrote:Često se toga sjetim, staroga K. i njegovog betoniranog fiće..
Moj vodinstalater Brksin je prije 90tih ima fiću s armiranobetonskim pragovima. Sličnu sudbinu je doživio u Solinu na širini. Netko ga naguzio, a fićo se raspa.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 18:55

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3398820-kamere-snimile-trenutak-stravicne-nesrece-u-beogradu-golf-pri-velikoj-brzini-udario-u-banderu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Brain32 Sat 2 Oct - 18:58

Moguće je i da je auto već imao nesreću pa nije popravljen kako treba(može se ali se ne isplati uglavnom) i naravno da se onda raspadne kod idućeg udara...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 19:04

Imas snimak. Ok, jeste zakacio banderu, moze se svakom desiti, nesto da uzmes, malo izgubis kontrolu i slicno. Bilo je po danu i nije mogao brzo da divlja, jer imas saobracaj. Nije vozio po propisu verovatno. Ako Golf ocese banderu, treba da bude mekan i da primi udarac i ublazi silu udara na putnike. Ovde imamo da je otpala polovina automobila. Nije vremesni betonirani fica. Vozac izasao nepovredjen. Da je bio toliki udarac, tesko da bi izasao. Sta bi Volkswagen rekao,"Bandera je tvrda". S klasa ima masu, zato je sigurniji, narocito od napred. Nazad je ranjivija, gepek. Air Bag bocni se aktivira gde, mozda na ulici sa otpalih vrata i panela. Nije toliko bezbedan.


Last edited by Serbinho-3 on Sat 2 Oct - 19:05; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by veber Sat 2 Oct - 19:05

mutava baštarda wrote:
T. wrote:Često se toga sjetim, staroga K. i njegovog betoniranog fiće..
Moj vodinstalater Brksin je prije 90tih ima fiću s armiranobetonskim pragovima. Sličnu sudbinu je doživio u Solinu na širini. Netko ga naguzio, a fićo se raspa.
a svi su pljuvali po trabantu.
bio je ispred vremena.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Serbinho-3 Sat 2 Oct - 19:09

Mislio sam i ja Mitar Miric tresti, noc, zezanje, ovo ono i tako to, 150 km na sat, mada znaju ici i preko 200km iznedju Karaburme i Banje one, kako vec da se zove. Ovde nemas 150, ali otpala skoro polovina automobila ili je bandera tvrda. Mozda bandere ne bi trebalo da budu jake.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by veber Sat 2 Oct - 19:13

Serbinho-3 wrote:Imas snimak. Ok, jeste zakacio banderu, moze se svakom desiti, nesto da uzmes, malo izgubis kontrolu i slicno. Bilo je po danu i nije mogao brzo da divlja, jer imas saobracaj. Nije vozio po propisu verovatno. Ako Golf ocese banderu, treba da bude mekan i da primi udarac i ublazi silu udara na putnike. Ovde imamo da je otpala polovina automobila. Nije vremesni betonirani fica. Vozac izasao nepovredjen. Da je bio toliki udarac, tesko da bi izasao. Sta bi Volkswagen rekao,"Bandera je tvrda". S klasa ima masu, zato je sigurniji, narocito od napred. Nazad je ranjivija, gepek. Air Bag bocni se aktivira gde, mozda na ulici sa otpalih vrata i panela. Nije toliko bezbedan.
ne da mi se kao i u sličnim temama.
stavljati upise i elaborirati zašto je to tako.

danas se karoserije rade da potpuno podnecu udarce.
sve ove sudare koje vidite sa zgužvanim autima, a ljudi neozlijeđeni*desilo se ispod 60km/h

stvar je da sve raste kvadratom i nakon 80-90 u biti nema preživjelih.

većina vas je nepismena i neuka.
pa onda frontalni sudar auta računate kao zbroj, a ne kao vektor.

isto tako mi se ne da stavljati fotke S mercedesa kojeg je naguzila astra.

objavio sam davno.

pišete pizdarije u neukosti.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by mutava baštarda Sat 2 Oct - 19:19

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
T. wrote:Često se toga sjetim, staroga K. i njegovog betoniranog fiće..
Moj vodinstalater Brksin je prije 90tih ima fiću s armiranobetonskim pragovima. Sličnu sudbinu je doživio u Solinu na širini. Netko ga naguzio, a fićo se raspa.
a svi su pljuvali po trabantu.
bio je ispred vremena.
Warburg smo zvali punodimi...
U jugi Stojadini i Yuga su bili za sto iljada, ako ćeš ga paziti prišli bi još toliko. Izuzetak su auta iz Slovenije, renol 4 kojih i danas možeš vidit da vozaju, kao i tamići. Bosanski golf mi je nepoznanica...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Golf se raspao Empty Re: Golf se raspao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum