ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by Hektorović 3/9/2021, 00:22

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Egipat je u škole uveo hijeroglife 

Mi bi trebali glagoljicu.
Ja mislim da ti uopće nisi shvatio ništa od onoga šta sam ja napisao. Ili si podkapacitiran ili ne želiš shvatiti. U oba dva slučaja nemam ti namjeru ponovo objašnjavati.

Javni dug RS je za sto miljona veći nego od Federacije ( koja između ostalog ima puno jaču ekonomiju ).

https://balkans.aljazeera.net/videos/2021/9/2/dug-republike-srpke-ce-vracati-gradjani-porezima

Sad ću vas totalno potopit nakon šta ste ovo uveli.

RS nema županijsku razinu tako da se uglavnom zadužuje entitet, dok u federaciji to uz entitet rade više i gradovi i županije

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by Hektorović 3/9/2021, 00:22

Bez Herceg-Bosne, dakle ekonomski propulzivnih Hrvatskih krajeva, Federacija bi se urušila.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by RayMabus 3/9/2021, 00:26

Federacija nije tema jer tamo nikome nije palo na pamet da dođe s idejom kako će financirat one firme koje posluju na latinici a neće one koji posluju na srpskoj čirilici.

Tolika razina idiotizma ipak ne postoji u Federaciji BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by kaya 3/9/2021, 17:46

Noor wrote:
omni wrote:
Noor wrote:RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 20210911
Prijevod na stari srpski dijalekt, engleski.  :^0 :^0 :D
RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 1f602

pazi..i oni to stave za strance :^0
😅
Engleski na čirilici 😀
Trebali su još po vuku, da bolje razumeju..


Last edited by kaya on 3/9/2021, 17:47; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by vuksadinare 3/9/2021, 17:58

Noor wrote:RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 20210911
Cuj ovo lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by niels 3/9/2021, 18:08

Noor wrote:RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 20210911

:^0
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo - Page 2 Empty Re: RS i Srbija prelaze na čirilicu, olakšice privrednicima koji koriste to pismo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum