ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 5 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by marcellus 11/8/2021, 20:01

vuksadinare wrote:
niels wrote:
AssadNaPodmornici wrote:primjetio sam dosta su poljaci, česi i mađari bahati, agresivni na moru, nekulturni, čak i srbi su pojam kulture spram njih .. skandinavci, francuzi, švabe, ameri su gospoda što se toga tiče .. uopće
nije jasno kako su nas takvi "divljaci" ostavili u prašini što se tiče ekonomije i ostaloga, nisu ništa sposobniji niti pametnii od nas u prosjeku

Srbi su bili odlični turisti što se tiče potrošnje dok je bio standard.

Ne i što se tiče kulture, odnosno oktava.

Ali njihovi konobari, itd. su stvarno odlični, nedavno sam bio u restoranu, kompletna smjena Srbi. Osim ovog glavnog, sve djece oko 18-22 godine.

Moj je dojam da su najbolji turisti, uzevši u obzir ukupan dojam, Amerikanci.
Ameri u birtiji dosta trose ko i englezi..svabe i nizozemci su dobri restoranski gosti kao i talijani

japanci i koreja... ne zajebavaju, pristojni su, i imaju para ko govana. Ne vidiš ih i ne čuješ.

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 5 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by veber 11/8/2021, 23:06

kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:Srbi su pristojni.da. oni se boje da ih ne genocidišemo. Pitaj boga kojeg napoja su se tamo načitali u sjevernoj koreji pa moraju biti pristojni. Misle valjda da čemo skočiti inače na njih ko ovaj na labuda.
e, al stvarno su gospoda prema poljacima i rusima...ovi su pijani u pol dva poslije podne
srbi dotjerani, uredni i primjetno fit...sto jest jest
Pa je. I po tim plažama, dođu, okupaju se, ne galame, sjednu na piće. Nisi čula da srbi skaču na labudove, rone periske, devastiraju plažu.
Pa čak i po cestama normalno voze.
Ova poljska i druga stoka trubi u tunelu, cirkuse radi po a1, gdje je uopće policija da ih nahvata.
nisam imao neko mišljenje o poljacima, jesam o mađarima da su stoka.
za ruse sam mislio da su teški alkići, a poljaci jadni ugroženi.

u posljednjih par mjeseci moje mišljenje se skroz okrenulo.

sve ruse koje sam upoznao su stvarno ok ljudi, kulturni, pristojni nastoje se prilagoditi. doduše svi su porijeklom nijemci.

poljaci, pa to je takva stoka da čovjek nemre bilivit. od njih 20 u firmi koja nam je bila na ispomoći samo dva nisu alkići i neradnici.
ovi iz airbusa ujutro s alkoholmetrom prvo do poljaka. deset ih odmah u jutro u 7:30 pošalju van firme.

baš stoka neodgojena.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum