ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by vuksadinare 9/8/2021, 19:44

...mislim da su poljaci najgori...pa madjari...cesi ne toliko oni su vise smotani..izgube se..za madjare ne znas dal se svadjaju ili razgovaraju..poljaci su pijanci..ali i englezi znaju imati svojih 'pet minuta'..njemci su njemci..kupanje,suncanje,setnja i vecera i rakijica

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by kaya 9/8/2021, 19:44

Srbi su pristojni.da. oni se boje da ih ne genocidišemo. Pitaj boga kojeg napoja su se tamo načitali u sjevernoj koreji pa moraju biti pristojni. Misle valjda da čemo skočiti inače na njih ko ovaj na labuda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by vuksadinare 9/8/2021, 19:46

niels wrote:
AssadNaPodmornici wrote:primjetio sam dosta su poljaci, česi i mađari bahati, agresivni na moru, nekulturni, čak i srbi su pojam kulture spram njih .. skandinavci, francuzi, švabe, ameri su gospoda što se toga tiče .. uopće
nije jasno kako su nas takvi "divljaci" ostavili u prašini što se tiče ekonomije i ostaloga, nisu ništa sposobniji niti pametnii od nas u prosjeku

Srbi su bili odlični turisti što se tiče potrošnje dok je bio standard.

Ne i što se tiče kulture, odnosno oktava.

Ali njihovi konobari, itd. su stvarno odlični, nedavno sam bio u restoranu, kompletna smjena Srbi. Osim ovog glavnog, sve djece oko 18-22 godine.

Moj je dojam da su najbolji turisti, uzevši u obzir ukupan dojam, Amerikanci.
Ameri u birtiji dosta trose ko i englezi..svabe i nizozemci su dobri restoranski gosti kao i talijani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by vuksadinare 9/8/2021, 19:49

kaya wrote:Srbi su pristojni.da. oni se boje da ih ne genocidišemo. Pitaj boga kojeg napoja su tamo načitali u sjevernoj koreji pa moraju biti pristojni. Misle valjda da čemo skočiti inače na njih ko ovaj na labuda.
hm....kad ih vidim sa cevapom i pljeskavicom...svasta pomislim :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by niels 9/8/2021, 19:50

Generalno, Poljaci znaju biti iznimno neugodni. Česi su me isto znali iznenaditi osornošću.

Zanimljivo, imam dobra iskustva s Mađarima i Slovacima.

Rusi su vrlo hladni i mirni. Onda jednu večer se posvađaju muž i žena, dobro se izlemaju i krenu piti.

Ujutro vlasnik konobe broji pare za mirovinu, a konobari iznose razbijene stolove i stolice, a naši heroji leže ispred konobe.

Da nisu Rusi vjerojatno bi im trebala Hitna pomoć :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by mutava baštarda 9/8/2021, 19:50

Ekipa se zgraža zato što je kreten skočio na labuda...
To je samo jedan obrnuto proporcionalna slučaj one koja je prošle godine išla pomaziti poskoka na Biokovu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by niels 9/8/2021, 19:51

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Srbi su pristojni.da. oni se boje da ih ne genocidišemo. Pitaj boga kojeg napoja su tamo načitali u sjevernoj koreji pa moraju biti pristojni. Misle valjda da čemo skočiti inače na njih ko ovaj na labuda.
hm....kad ih vidim sa cevapom i pljeskavicom...svasta pomislim :)

Ne budi tako konzervativan. Sve treba probati, najgore je baciti hranu! :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by niels 9/8/2021, 19:53

kaya wrote:Srbi su pristojni.da. oni se boje da ih ne genocidišemo. Pitaj boga kojeg napoja su se tamo načitali u sjevernoj koreji pa moraju biti pristojni. Misle valjda da čemo skočiti inače na njih ko ovaj na labuda.

Ne skačemo mi na labudove, mi smo kulturan i odgojen narod.

Na Srbe skačemo. :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by niels 9/8/2021, 19:57

vuksadinare wrote:...mislim da su poljaci najgori...pa madjari...cesi ne toliko oni su vise smotani..izgube se..za madjare ne znas dal se svadjaju ili razgovaraju..poljaci su pijanci..ali i englezi znaju imati svojih 'pet minuta'..njemci su njemci..kupanje,suncanje,setnja i vecera i rakijica

Kad vidim Brite, bez kompleksa bježim. :)

Pijana agresivna stoka.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by Noor 9/8/2021, 20:01

kaya wrote:Srbi su pristojni.da. oni se boje da ih ne genocidišemo. Pitaj boga kojeg napoja su se tamo načitali u sjevernoj koreji pa moraju biti pristojni. Misle valjda da čemo skočiti inače na njih ko ovaj na labuda.
e, al stvarno su gospoda prema poljacima i rusima...ovi su pijani u pol dva poslije podne
srbi dotjerani, uredni i primjetno fit...sto jest jest

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by Noor 9/8/2021, 20:04

niels wrote:Generalno, Poljaci znaju biti iznimno neugodni. Česi su me isto znali iznenaditi osornošću.

Zanimljivo, imam dobra iskustva s Mađarima i Slovacima.

Rusi su vrlo hladni i mirni. Onda jednu večer se posvađaju muž i žena, dobro se izlemaju i krenu piti.

Ujutro vlasnik konobe broji pare za mirovinu, a konobari iznose razbijene stolove i stolice, a naši heroji leže ispred konobe.

Da nisu Rusi vjerojatno bi im trebala Hitna pomoć :)
bučni i bezobzirni...
kucni red? sto je to?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by dijagram 9/8/2021, 20:06

Nije pisalo je li tip cijepljen i kojim cjepivom.

Najvaznije redovito izostave.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by darth_vader 9/8/2021, 20:13

Žalosna reakcija policije.Bilo bi lijepo da je interventna imala priliku za trening.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by jastreb 9/8/2021, 20:56


:(
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by epikur37 9/8/2021, 21:04

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:Svi brodovi u čarteru su vani. .
ima posla preko glave, pričam u čarteru sve rentano do sredine 9og mjeseca.. jedino je fora što su svi charteri smanjili količinu flote za 30-40% u odnosu na 2019godinu, a ono što je ostalo sve rasprodano..

ja sam prvi put počeo prodavati 10. mjesec, 9ti je već pun:D

neka ženska ruskinja hoće dečka iznenaditi 2 dana

extra sezona
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by epikur37 9/8/2021, 21:06

Glede kopnenih gostiju Polajak je najveći priljev...neće vino, slabije pivo...ali za sobom samo ostavljaju one bočice žestice.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by jastreb 9/8/2021, 21:09

epikur37 wrote:Glede kopnenih gostiju Polajak je najveći priljev...neće vino, slabije pivo...ali za sobom samo ostavljaju one bočice žestice.
Poljake bih nazvao nekakvom vrstom pokatoličenih(religija) i sloveniziranih(nacija) Rusa.

No izrazito agresivnijih i drskijih od naših susjeda Janeza.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Noor likes this post

Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by dijagram 9/8/2021, 21:12

yoda i epi samo solde broje

tko zna zna

prica se o skiperu zvanom aspalathos

plovilo mu se zove asadova podmornica

nekako mi to vuce,...moglo bi biti
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by epikur37 9/8/2021, 21:14

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Glede kopnenih gostiju Polajak je najveći priljev...neće vino, slabije pivo...ali za sobom samo ostavljaju one bočice žestice.
Poljake bih nazvao nekakvom vrstom pokatoličenih(religija) i sloveniziranih(nacija) Rusa.

No izrazito agresivnijih i drskijih od naših susjeda Janeza.

Za sada nemam problema, mada ih gledam s podozrenjem.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by epikur37 9/8/2021, 21:16

U Zadru nema slobodnog kreveta, zovu me prijatelji taksisti sa zračne luke, kaže da ih ostavljaju navečer na ulici, znači nema ležaja ni u hotelu ni u privatnom smještaju.

Dogodine cijene dizati definitivno.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by jastreb 9/8/2021, 21:19

epikur37 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Glede kopnenih gostiju Polajak je najveći priljev...neće vino, slabije pivo...ali za sobom samo ostavljaju one bočice žestice.
Poljake bih nazvao nekakvom vrstom pokatoličenih(religija) i sloveniziranih(nacija) Rusa.

No izrazito agresivnijih i drskijih od naših susjeda Janeza.

Za sada nemam problema, mada ih gledam s podozrenjem.
Meni su najčudniji slavenski narod koje poznajem.

U to ne stavljam Bjeloruse,Lužičke Srbe i Bugare,koje uopće ne poznajem.

Znači nisu ni kao "Jugoslaveni". Daleko od njih. Nisu ni ko Rusi(ali su Rusima najsličniji od svih slavenskih naroda),ni ko smotani i dobroćudni Česi i njihovi susjedi,malo ozbiljniji Slovaci. Ni kao Ukrajinci.

Ne znam. Nekako im nedostaje one slavenske topline i smijeha.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga. - Page 2 Empty Re: Strava u Skradinu!Madjar sa jahte skocio na labuda i usmrtio ga.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum