ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/6/2021, 22:20

Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:u naletu clairvoyancea, morun reći da ti to učiniti ne ćeš :)

Ti si vidovit otprilike ko moj prištić na tvrdoj guzici. :coffee

viti ćemo

E. 



za sa vridi da imoš vidoviti prišt

aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 12/6/2021, 23:13

Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:

jo ti postavin pitanje koje razumiš, a ti skretničoriš, kako je to sukladno?

Ako ti vidiš Kica kao žinsku brez mudanat, a Ebenicu kao silovatelja, kako da ti ja na tako nešto drugačije odgovorim.. :D
A unda ipak ne razumiš. 

Ebenica je agresor, kicinjo žrtva, a ti mu govoriš da ni problijem u agresoru nego u žrtvi.
Analogno, ni problijem u silovatelju, nego u silovanoj.

Otprve sam te jako dobro razumila. Also dakle, tvoj i moj stav se jako razlikuje, to ti hoću reć, par koraka sam ispred tebe.

Ja mislim da Kic nije žrtva (osim ako on odluči da je, što je prava šteta jer ja vidim njegov potencijal), a ti misliš da je on žrtva koja se agresoru sagne da se vidi da nema mudanat. Žao mi je, baš mu i nisi neki frend.

Ebenica ga cima i traži da mu se grubo suprotstavi (kak se šika, ne!),  a to Kicu dođe ko grubi besplatni lajf kouč.
Ni jo ne mislin da je kicinjo žrtva, jer nasilja ni ni bilo. Ali to je besides the point. 
Medjutin, ne more neko odlučiti ili neodlučiti biti žrtva. To nije subjektivan pojam. Ako je postolji nasilje, postoji i žrtva. Ali to je besides the point. 
Kicinjo ni moj prijatelj, jo ga ni ne poznivun. 

Ok, ako nemo nasilja, sve ok.

Ako ti misliš da vrijeđanje majke nije nasilje, a što da ti kažem.

Nego, problem je drugdje. Nikad ne znaš tko je zapravo prvi počeo s nasiljem. Reći ću ti na tvom primjeru koji ćeš dobro razumit jer ne voliš opresiju. Daklem, država nametne novi harač koji ti nećeš platit, dođu te ovršit, ti poludiš od muke i zatučeš sudskog ovršitelja. Bilo bi glupo reć da si ti jedini nasilnik, al' okolina će reć da ti jesi jedini nasilnik jer nemaju širu sliku.

Onaj kojeg drugi proglase nasilnikom je moguće na sebi doživio nasilje baš od te strane koju je napao. Postoje i perfidni napadi, oku slabo vidljivi.

Nije ti baš neki primjer. Taj jadnik kojeg si zatuka sigurno nema veze s tvojim problemom, izvršio si nasilje nad nedužnim čovjekom koji je samo radio svoj posao i vjerojatno otplaćuje i sam neki lihvarski kredit ili više njih.. začarani krug u kojem se bijes prelama preko onih koji su najmanje krivi za nastanak situacije dočim vjerujem da postoje određene strukture koje svjesno produciraju takvo stanje. Međutim, takvi su dobro zamaskirani najčešće. Zapravo vas je sustav obojicu zgazio, ali to ne umanjuje tvoj krimen da si zbog osjećaja nepravde prema tebi, napravio zlo nekom tko ti nije kriv za nastalu situaciju.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/6/2021, 23:58

jasambrend wrote:
Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:

jo ti postavin pitanje koje razumiš, a ti skretničoriš, kako je to sukladno?

Ako ti vidiš Kica kao žinsku brez mudanat, a Ebenicu kao silovatelja, kako da ti ja na tako nešto drugačije odgovorim.. :D
A unda ipak ne razumiš. 

Ebenica je agresor, kicinjo žrtva, a ti mu govoriš da ni problijem u agresoru nego u žrtvi.
Analogno, ni problijem u silovatelju, nego u silovanoj.

Otprve sam te jako dobro razumila. Also dakle, tvoj i moj stav se jako razlikuje, to ti hoću reć, par koraka sam ispred tebe.

Ja mislim da Kic nije žrtva (osim ako on odluči da je, što je prava šteta jer ja vidim njegov potencijal), a ti misliš da je on žrtva koja se agresoru sagne da se vidi da nema mudanat. Žao mi je, baš mu i nisi neki frend.

Ebenica ga cima i traži da mu se grubo suprotstavi (kak se šika, ne!),  a to Kicu dođe ko grubi besplatni lajf kouč.
Ni jo ne mislin da je kicinjo žrtva, jer nasilja ni ni bilo. Ali to je besides the point. 
Medjutin, ne more neko odlučiti ili neodlučiti biti žrtva. To nije subjektivan pojam. Ako je postolji nasilje, postoji i žrtva. Ali to je besides the point. 
Kicinjo ni moj prijatelj, jo ga ni ne poznivun. 

Ok, ako nemo nasilja, sve ok.

Ako ti misliš da vrijeđanje majke nije nasilje, a što da ti kažem.

Nego, problem je drugdje. Nikad ne znaš tko je zapravo prvi počeo s nasiljem. Reći ću ti na tvom primjeru koji ćeš dobro razumit jer ne voliš opresiju. Daklem, država nametne novi harač koji ti nećeš platit, dođu te ovršit, ti poludiš od muke i zatučeš sudskog ovršitelja. Bilo bi glupo reć da si ti jedini nasilnik, al' okolina će reć da ti jesi jedini nasilnik jer nemaju širu sliku.

Onaj kojeg drugi proglase nasilnikom je moguće na sebi doživio nasilje baš od te strane koju je napao. Postoje i perfidni napadi, oku slabo vidljivi.

Nije ti baš neki primjer. Taj jadnik kojeg si zatuka sigurno nema veze s tvojim problemom, izvršio si nasilje nad nedužnim čovjekom koji je samo radio svoj posao i vjerojatno otplaćuje i sam neki lihvarski kredit ili više njih.. začarani krug u kojem se bijes prelama preko onih koji su najmanje krivi za nastanak situacije dočim vjerujem da postoje određene strukture koje svjesno produciraju takvo stanje. Međutim, takvi su dobro zamaskirani najčešće. Zapravo vas je sustav obojicu zgazio, ali to ne  umanjuje tvoj krimen da si zbog osjećaja nepravde prema tebi, napravio zlo nekom tko ti nije kriv za nastalu situaciju.

te određene strukture koje svjesno produciraju takvo stanje zovu se sustav. a sustav je ime za klan kriminalaca psihopata koji su na vlasti u ovoj državi. oni su sustav a svatko od njih ima ime i prezime i rade što hoće jer im je represivni aparat lojalan. kad im represivni aparat ne bude više lojalan, ljudi će ih zubima rastrgati na komade. nitko od njih, da nema lojalnih im pseta iz represivnog klana, danas ne bi bio živ. nitko od njih. svi bi bili zaklani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/6/2021, 07:20


E. će se vratiti za koji dan, opet će mi odmah "j.m." ili nešto, njegov tabor će se nasmijati tom gagu, i ja ću ga opet ohladiti..

čemu to šuplje vrijeđanje? godinama, pa i desetljećima se ljudi dopisujemo, ako mi netko nakon toliko vremena staje na nogu opetovano, i kesi mi se u facu da sam ovakav ili onakav, a ja ga lijepo pitam da prestane stajat mi na nogu, i to sve zbog stavova mojih u kojima nema zle namjere, normalno da si neću dalje ovo dopušati u ova 2 kvadrata..

lijepo sam ga opet primio i rekao da o svemu možemo razgovarati, a on namjerno 3 x puta zaredom, što to govori? i onda ljudi pišu da ja trebam izgraditi muda, i šta to znači uopće? E. je sad kao neki hindu guru koji udara i razbija moj ego sa štapom uvreda? pa i da je guru koji upotrebljava oštre metode, ja to uopće ne tražim, nisam došao njemu da me oslobodi iluzija ili nekih krivih pogleda na stvarnost, bilo bi zanimljivo da iti malo pozornosti usmjerite na njegove postove koliko vršite psihoanalizu mojih..

ono prozivaju me ljudi koji pišu i prizivaju oružane revolucije, čistke nad dijelovima pučanstava itd sjajno!

meni nije do ovog svega, ne tražim pozornost, kao što rekoh, pustite me na miru.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

aben likes this post

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 07:39

kic wrote:
E. će se vratiti za koji dan, opet će mi odmah "j.m." ili nešto, njegov tabor će se nasmijati tom gagu, i ja ću ga opet ohladiti..

čemu to šuplje vrijeđanje? godinama, pa i desetljećima se ljudi dopisujemo, ako mi netko nakon toliko vremena staje na nogu opetovano, i kesi mi se u facu da sam ovakav ili onakav, a ja ga lijepo pitam da prestane stajat mi na nogu, i to sve zbog stavova mojih u kojima nema zle namjere, normalno da si neću dalje ovo dopušati u ova 2 kvadrata..

lijepo sam ga opet primio i rekao da o svemu možemo razgovarati, a on namjerno 3 x puta zaredom, što to govori? i onda ljudi pišu da ja trebam izgraditi muda, i šta to znači uopće? E. je sad kao neki hindu guru koji udara i razbija moj ego sa štapom uvreda? pa i da je guru koji upotrebljava oštre metode, ja to uopće ne tražim, nisam došao njemu da me oslobodi iluzija ili nekih krivih pogleda na stvarnost, bilo bi zanimljivo da iti malo pozornosti usmjerite na njegove postove koliko vršite psihoanalizu mojih..

ono prozivaju me ljudi koji pišu i prizivaju oružane revolucije, čistke nad dijelovima pučanstava itd sjajno!

meni nije do ovog svega, ne tražim pozornost, kao što rekoh, pustite me na miru.

E baš dobro da si se javio pa ne moram odgovarati na 3 posta, mogu i u jednom.

Boldano je hit, a najbolje mi je od svega hindu guru. Nasmijao si me od ranog jutra.

Also bitte - ne moraš ti slušat što ti drugi govore i ne moraš sebe prilagoditi sugovorniku i ne moraš imat poštovanja prema ljudima koji dolaze u tvoja 2 m2. To je tvoj izbor i trebaš ga moći podnijet.

#samostrogoinepotrebno  :kavez
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/6/2021, 07:46


meni je hit kako se oštro i na nož primaju moji postovi, u kojima ukratko govorim kako djeca koja možda nisi za srednju skolu i ne žele tamo ići mogu potražiti neku praksu ili naći posao, naravno s normalnim radnim uvjetima, ne moraju saditi luk na +30 na ogromnom polju ko ja, ali i to se preživi evo, s druge strane potpuno čuđenje zašto se branim od šupljih uvreda koji su više kao komarci dosadni, ali i komarci smetaju i lupamo ih od sebe?

tako da je moja preporuka svima da ohladite na moje postove, da izgradite malo muda si, i da ne skačete na svaki citat koji postavim, ili mišljenje koje se kosi s vašim pogledom na svijet-

gledajte sugovornika kao čovjeka, a ne mu lijepit dehumanizirajuće etikete, pogotovo ako ga znate godinama.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 07:53

kic wrote:
meni je hit kako se oštro i na nož primaju moji postovi, u kojima ukratko govorim kako djeca koja možda nisi za srednju skolu i ne žele tamo ići mogu potražiti neku praksu ili naći posao, s druge strane potpuno čuđenje zašto se branim od šupljih uvreda koji su više kao komarci dosadni, ali i komarci smetaju i lupamo ih od sebe?

tako da je moja preporuka svima da ohladite na moje postove, da izgradite malo muda si, i da ne skačete na svaki citat koji postavim, ili mišljenje koje se kosi s vašim pogledom na svijet-

gledajte sugovornika kao čovjeka, a ne mu lijepit dehumanizirajuće etikete, pogotovo ako ga znate godinama.


Oh, Kic, sad djeluješ uvređeno, nadmeno, patronizirajuće i s visine.

Pa forum i služi sučeljavanju različitih stavova, dapače poželjno je sučelit ovdje stavove.

A to što ti malo imaš pravila i baniranje, malo ih zaboraviš (pitanje dosljednosti), e to bi već mogao biti problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/6/2021, 08:01


pa upravo to i govorim, da se treba priznati sloboda postojanja različitih mišljenja i pogleda na stvari, unatoč tome što imanjem vlastitih stavova mislimo automatski da su tuđi pogrešni i za osudu.

forum i funkcionira u tom dosljednom duhu da se jako puno toga dopušta kako bi ljudi mogli slobodno reći sve što misle, što je tu problem? čiji problem? pita li se ebenica može li na njemačkom forumu nekome j.m.? kad već priziva njihov sustav i kulturu, e da, njemačka kultura uopće nema svojstvenu psovku u jeziku tome što on upotrrbljava, koliko je ebeni dosljedan sebi? pa ne znam baš.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/6/2021, 08:17


Denkverbot - Page 8 Fb_im358

samo ga Deutschland
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/6/2021, 08:57

I unda, kicinjo, 
Imate li ti i ebenica neku skrivenu zajedničku priču? Jesi li mu jebo mater prije nego je un tebi jebo mater?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/6/2021, 08:58


nemamo, i nisam.

lec move on
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/6/2021, 09:25

kic wrote:
nemamo, i nisam.

lec move on
Ti move on, 
jo vode imun dosta materijola. 

Jedno je biti u iston taboru isnekin, na osnovu nekog zajedničkog nazivnika, i stati mu u obranu, ali tomu postoju granice. 

Jo pretpostavljan da je i venus socijalist ko saudade i gnječ, pa želi da se is ljudima centralno upravlja. Tote nemo nišće loše.
Ali kad neko iz našega tabora popizdi,  unda je kontraproduktivno stati mu u obranu, jer se zapravo više ne rodi o zajedničkon nazivniku. Slabiš si čitavu poziciju. Primjerice, Kad hrvacka vojska čisti teritorij od srbov, i unda neki vojnik spali kuću, ne ćeš mu stati u obranu, unatoč činjenici da dilite iste sentimente oko protjerivanja srbov. 

Venus je pretpostavila kako vi možda imote povijest sukoba, i kako je ebenica možda žrtva. Analogno bi bilo pomisliti, kad neko siluje neku žinsku, da je ota žinska možda prva nešto učinila nažao silovatelju. Svakako je moguće, ali evidentno je long shot. Mislin, situacija je jasna, ti si izreko antisocijalističku rečenicu, a socijalist je popizdi i verbalno te iznapado. 


Nišće specijalno, još jedun normalan dun na forumu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 10:38

kic wrote:
pa upravo to i govorim, da se treba priznati sloboda postojanja različitih mišljenja i pogleda na stvari, unatoč tome što imanjem vlastitih stavova mislimo automatski da su tuđi pogrešni i za osudu.

forum i funkcionira u tom dosljednom duhu da se jako puno toga dopušta kako bi ljudi mogli slobodno reći sve što misle, što je tu problem? čiji problem? pita li se ebenica može li na njemačkom forumu nekome j.m.? kad već priziva njihov sustav i kulturu, e da, njemačka kultura uopće nema svojstvenu psovku u jeziku tome što on upotrrbljava, koliko je ebeni dosljedan sebi? pa ne znam baš.


E pa bez obzira na tuđe kulture, mi smo u balkanskoj kulturi gdje je majka i njen izvor najspominjaniji termin i to tolikoj mjeri da više nitko to ni ne zarezuje jer je ajupm postalo kao dobar dan. 

E sad, ti si nekakav vlasnik i admin foruma, pa imaš drugačiju poziciju u odnosu na druge forumaše. Kad ti kao takav moliš forumaša koji dolazi na tvoj forum da te pusti na miru ne znam šta očekuješ da ti čovjek napiše. Doslovno. Jesi li ti dosljedan? Prezireš li forumaše koji nisu nježni prema tebi? Jesi li pasivno agresivan do nekih koji ti ne pašu? Ne moraš meni odgovorit, sebi odgovori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 10:44

aben wrote:
kic wrote:
nemamo, i nisam.

lec move on
Ti move on, 
jo vode imun dosta materijola. 

Jedno je biti u iston taboru isnekin, na osnovu nekog zajedničkog nazivnika, i stati mu u obranu, ali tomu postoju granice. 

Jo pretpostavljan da je i venus socijalist ko saudade i gnječ, pa želi da se is ljudima centralno upravlja. Tote nemo nišće loše.
Ali kad neko iz našega tabora popizdi,  unda je kontraproduktivno stati mu u obranu, jer se zapravo više ne rodi o zajedničkon nazivniku. Slabiš si čitavu poziciju. Primjerice, Kad hrvacka vojska čisti teritorij od srbov, i unda neki vojnik spali kuću, ne ćeš mu stati u obranu, unatoč činjenici da dilite iste sentimente oko protjerivanja srbov. 

Venus je pretpostavila kako vi možda imote povijest sukoba, i kako je ebenica možda žrtva. Analogno bi bilo pomisliti, kad neko siluje neku žinsku, da je ota žinska možda prva nešto učinila nažao silovatelju. Svakako je moguće, ali evidentno je long shot. Mislin, situacija je jasna, ti si izreko antisocijalističku rečenicu, a socijalist je popizdi i verbalno te iznapado. 


Nišće specijalno, još jedun normalan dun na forumu.


Ti si majstor izvrtanja, koji je svoju vještinu usavršio godinama pisanja na denku. 

Moje mišljenje je da Ebenica ima oko sokolovo, da je reaktivan, da ciljano i precizno gađa u metu i da slabo podnosi one koji vrdaju i nisu svoji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/6/2021, 11:02

Venus wrote:
aben wrote:
kic wrote:
nemamo, i nisam.

lec move on
Ti move on, 
jo vode imun dosta materijola. 

Jedno je biti u iston taboru isnekin, na osnovu nekog zajedničkog nazivnika, i stati mu u obranu, ali tomu postoju granice. 

Jo pretpostavljan da je i venus socijalist ko saudade i gnječ, pa želi da se is ljudima centralno upravlja. Tote nemo nišće loše.
Ali kad neko iz našega tabora popizdi,  unda je kontraproduktivno stati mu u obranu, jer se zapravo više ne rodi o zajedničkon nazivniku. Slabiš si čitavu poziciju. Primjerice, Kad hrvacka vojska čisti teritorij od srbov, i unda neki vojnik spali kuću, ne ćeš mu stati u obranu, unatoč činjenici da dilite iste sentimente oko protjerivanja srbov. 

Venus je pretpostavila kako vi možda imote povijest sukoba, i kako je ebenica možda žrtva. Analogno bi bilo pomisliti, kad neko siluje neku žinsku, da je ota žinska možda prva nešto učinila nažao silovatelju. Svakako je moguće, ali evidentno je long shot. Mislin, situacija je jasna, ti si izreko antisocijalističku rečenicu, a socijalist je popizdi i verbalno te iznapado. 


Nišće specijalno, još jedun normalan dun na forumu.


Ti si majstor izvrtanja, koji je svoju vještinu usavršio godinama pisanja na denku. 

Moje mišljenje je da Ebenica ima oko sokolovo, da je reaktivan, da ciljano i precizno gađa u metu i da slabo podnosi one koji vrdaju i nisu svoji.
Ti si majstorica u proglašavanju ljudi ki ne izvrću majstorima izvrtanja


Ok, neka je takov kakov si rekla da je. Ali je u ovin slučaju agresor, a ne žrtva.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 11:18

Venus, a sto ti sada pokusavas? Da se duboko zamisle i vele ti - tako je? :D

Ma hoce, da. Kao sto si utvaraju da su otvoreni za dijalog, da je na ovom topicu sve stvar argumentiranih stavova, lijepih misli i teorija o boljitku drustva u kojem se zalazu za djecji rad, mislim, stasad, pa ne moraju izvlacit' repu na nekom polju na +30. :) Pa red cviljenja, uzdisanja i tako to.

Ali zgodno mi je vidjeti kako ih je agresor "nesuvislosti" fino procitao i naravno da ga se proglasava silovateljem sad kad je jednog od coka fino nagu*io. :)


Gledajmo stvari s pozitivne strane, zabokrecina je ozivjela, Metkica nam je takodjer procvjetala i sve je lijepo zeleno, toplo i puno ljubavi prema majkama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/6/2021, 11:35

violator wrote:Venus, a sto ti sada pokusavas? Da se duboko zamisle i vele ti - tako je? :D

Ma hoce, da. Kao sto si utvaraju da su otvoreni za dijalog, da je na ovom topicu sve stvar argumentiranih stavova, lijepih misli i teorija o boljitku drustva u kojem se zalazu za djecji rad, mislim, stasad, pa ne moraju izvlacit' repu na nekom polju na +30. :) Pa red cviljenja, uzdisanja i tako to.

Ali zgodno mi je vidjeti kako ih je agresor "nesuvislosti" fino procitao i naravno da ga se proglasava silovateljem sad kad je jednog od coka fino nagu*io. :)


Gledajmo stvari s pozitivne strane, zabokrecina je ozivjela, Metkica nam je takodjer procvjetala i sve je lijepo zeleno, toplo i puno ljubavi prema majkama.
Kic sasvin siguro ni otvoren za dijalog, ali jo jes. Zoč govoriš da nis? 

Ebenicu nis proglosi silovateljen, nego sun venusi analogijon s poznatin princiopon optuživanja žrtve silovanja da je soma kriva, pokušo približiti kako žrtva nika ne more biti odgovorna za svoj status.

I, još jedun pu, jo uopće ne smatran ebenicu agresoron ni kicinja žrtvon, jer za libertarijunce to uopće ni agresija. To je isključivo konstrukcija za venus, jer ona smatra da to agresija jest.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 12:35

aben wrote:
violator wrote:Venus, a sto ti sada pokusavas? Da se duboko zamisle i vele ti - tako je? :D

Ma hoce, da. Kao sto si utvaraju da su otvoreni za dijalog, da je na ovom topicu sve stvar argumentiranih stavova, lijepih misli i teorija o boljitku drustva u kojem se zalazu za djecji rad, mislim, stasad, pa ne moraju izvlacit' repu na nekom polju na +30. :) Pa red cviljenja, uzdisanja i tako to.

Ali zgodno mi je vidjeti kako ih je agresor "nesuvislosti" fino procitao i naravno da ga se proglasava silovateljem sad kad je jednog od coka fino nagu*io. :)


Gledajmo stvari s pozitivne strane, zabokrecina je ozivjela, Metkica nam je takodjer procvjetala i sve je lijepo zeleno, toplo i puno ljubavi prema majkama.
Kic sasvin siguro ni otvoren za dijalog, ali jo jes. Zoč govoriš da nis? 

Ebenicu nis proglosi silovateljen, nego sun venusi analogijon s poznatin princiopon optuživanja žrtve silovanja da je soma kriva, pokušo približiti kako žrtva nika ne more biti odgovorna za svoj status.

I, još jedun pu, jo uopće ne smatran ebenicu agresoron ni kicinja žrtvon, jer za libertarijunce to uopće ni agresija. To je isključivo konstrukcija za venus, jer ona smatra da to agresija jest.


Dobro, ja nisam libertarijanac pa takodjer ne vidim @ebenicu kao agresora, a tvog druga kao zrtvu. No, s druge strane, tvoj drug je vlastitim rijecima dao do znanja da se vrsi "nasilje nad njim" pa ne mozes bas reci da je @Venus iskonstruirala tu pricu s agresijom, zar ne? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 12:39

Post by kic 10/6/2021, 08:47


ma samo ban treatment od sad, i ja dopuštam nasilje na sebi previše

----

Cisto ako budes pitao za link...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/6/2021, 12:48

metilda wrote:Možda mi je nešto promaklo na denkiju, ali ne razumijem čemu onakva hajka na kica i abena, pogotovo kica zbog stavljanja nekog citata o anketi od prije 100 godina. Posve sam sigurna da i sada ima djece koja bi radije radila nego išla u školu, a to govorim kao netko tko je odrastao s roditeljima prosvjetnim radnicima i u porodici koja ima 13 prosvjetnih radnika. Istina je čak i gora jer bi se taj jedan dio djece radije bavio sitnim kriminalom nego učio i radio.

Strasno! : ))))

Znaci, u 21.stoljecu dosli smo do zakljucka da djeci treba ispunjavati zelje, ma koliko nepromisljene bile, uskratiti  im mogucnost daljnjeg skolovanja zato jer se njima ne ide u skolu!? S takvim razmisljanjem doista nije cudno da si prekinula taj niz s prosvjetnim radnicima .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/6/2021, 13:14

violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:Venus, a sto ti sada pokusavas? Da se duboko zamisle i vele ti - tako je? :D

Ma hoce, da. Kao sto si utvaraju da su otvoreni za dijalog, da je na ovom topicu sve stvar argumentiranih stavova, lijepih misli i teorija o boljitku drustva u kojem se zalazu za djecji rad, mislim, stasad, pa ne moraju izvlacit' repu na nekom polju na +30. :) Pa red cviljenja, uzdisanja i tako to.

Ali zgodno mi je vidjeti kako ih je agresor "nesuvislosti" fino procitao i naravno da ga se proglasava silovateljem sad kad je jednog od coka fino nagu*io. :)


Gledajmo stvari s pozitivne strane, zabokrecina je ozivjela, Metkica nam je takodjer procvjetala i sve je lijepo zeleno, toplo i puno ljubavi prema majkama.
Kic sasvin siguro ni otvoren za dijalog, ali jo jes. Zoč govoriš da nis? 

Ebenicu nis proglosi silovateljen, nego sun venusi analogijon s poznatin princiopon optuživanja žrtve silovanja da je soma kriva, pokušo približiti kako žrtva nika ne more biti odgovorna za svoj status.

I, još jedun pu, jo uopće ne smatran ebenicu agresoron ni kicinja žrtvon, jer za libertarijunce to uopće ni agresija. To je isključivo konstrukcija za venus, jer ona smatra da to agresija jest.


Dobro, ja nisam libertarijanac pa takodjer ne vidim @ebenicu kao agresora, a tvog druga kao zrtvu. No, s druge strane, tvoj drug je vlastitim rijecima dao do znanja da se vrsi "nasilje nad njim" pa ne mozes bas reci da je @Venus iskonstruirala tu pricu s agresijom, zar ne? :)
Jesi li no me mislila ka si rekla da neki nisu otvoreni za dijalog? 

Ni bitno ča ti, jo i kic mislimo, nego venus, a ona drži da je verbalno nasilje nasilje. medjutin to ni prijeporno. 



Ono na ča sun jo reagiro ni činjenica da ona drži da je to nasilje, ili da je to iskonstruirono, nego njeno odricanje statusa žrtve kicinju. Ona je de fakto njega okrivila za to ča je izvršeno nasilje nad njin.

I, dalje, ni vi ostatak drugova niste hotili voditi dijalog išnjin na temu dječjeg rada. Vi ste jeste izjosnili ča mislite o njemu ko osobi u vezi s mišljenjen ko imo ( s tin da jo imun rigoroznije kriterije, jo njega tek tribun pitati da pojosni svoj stav, ča un ne će načiniti, po mojin mišljenju, jer kako sun već reko držin da ni osoba sklona dijalogu), i ebenica je u tomu pošo nojdalje, ali to ni dijalog.

Dakle, bez naknadnog provjeravanja, ovako sun jo vidi tijek, parafrazirono

Kic: zemlja je rovna ploča jer se vidi dalje nego ča to zakrivljenost dopušćo
Ebenica: glup si, jeben ti mater
Kic: nemoj mi jebati mater
Ebenica: jeben ti mater
Kic: ban
Ti: osjetljiv si, nemoš muda, ljigavac
Gnječ: tribo pobiti sve bosance
Venus: kic, nisi pošten, jer ebenica ni agresor iako se služi agresijon

Ono ča bi bi dijalog, to je ne da se sugovornik snebiva nad stajališćen, pa čak ni da ga pobije dokazima slika okruglosti zemlje iz svemira, ili njihalima, nego isključivo adresiranjen i pobijanjen dokaza o vidljivosti dalje nego zakrivljanost to dopušćo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum