ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Page 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Regoč 22/12/2015, 21:49

kolerik wrote:Mislim da ce sada HDZ ici bas djonom.
Nažalost, neće. Kao ni 90., kao ni 2003.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by michaellcmacha 22/12/2015, 21:50

kolerik wrote:Nema, ali zbilja, tko je dobio posao preko politicke znjure zadnjih 4 godine, taj je stvarno najezio, ne samo oko posla, pa neke reakcije razumijem.

Mislim da ce sada HDZ ici bas djonom, mozda ne na SDP kao takav, ali sasvim sigurno na sadasnje vodstvo, Milanovica, ali i Stazica, Jovanovica, Marasa, Obersnela, Opacicku, Matica, Djujica, Ostojica...Ako je istina ono sto je prenio tre za APIS i Bauka, onda je to sranje nezamislivih dimenzija.
istina je naravno, ali ne samo to... izaći će na vidjelo šta su radili na ovim izborima.... čovjek je u glini bio na listi i sam je sebi zajedno sa svojim članovima obitelji dao pref glas, da bi kasnije nakon prebrojavanja i potvrde iz dipa bilo potvrđeno da ta osoba nema niti jedan pref glas....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by michaellcmacha 22/12/2015, 21:52

Regoč wrote:
kolerik wrote:Mislim da ce sada HDZ ici bas djonom.
Nažalost, neće. Kao ni 90., kao ni 2003.
ne moraju, ali to će im onda biti zadnji put da vladaju, bar što se tiče braniteljske populacije koja im je dala glas....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by sitting_bull 22/12/2015, 21:56

božo petrov:

mi smo sada pokazali predsjednici kako imamo parlamentarnu većinu za konstituirati sabor.


to je najvažnije!

na dan kad je održana neuspjela konstituirajuća sjednica na okrugličin poziv također je postojala parlamentarna većina, ali je petrov odustao jer je hdz odbio!

pametnome dosta!!!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:00

ne očekujem puno od HDZa, ali očekujem neki svoj minimum.. da barem ljevičarske/socijalističke/antiakpitalističke udruge i portali , da ostanu bez naših subvencija. barem to.  

i mesićev ured
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Brain32 22/12/2015, 22:02

dijagram wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:bojan glavašević ide na burzu rada.. vidit ćemo koliko će se ekipa u privatnom sektoru otimati za priglupog politologa koji se kačio sa braniteljima...
naci ce njemu mjesto, jos ce on posluziti kao korisna budala
Točno to, neće takvi privatnog sektora vidjeti samo što to ekipa pretežno ne kuži.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Brain32 22/12/2015, 22:08

michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:
kolerik wrote:Mislim da ce sada HDZ ici bas djonom.
Nažalost, neće. Kao ni 90., kao ni 2003.
ne moraju, ali to će im onda biti zadnji put da vladaju, bar što se tiče braniteljske populacije koja im je dala glas....
Onda je to hlebinska populacija ali dobro jebiga PTSP nije šala.
Inače ajmo krenuti sa "fun facts" zadnje 4 godine tko je imao dobro žnjoru u HDZ-u mogao je "nevidljivom rukom" dobiti nešto od SDP kadra na vlasti.
Ajajajaja kako? zašto? kuku! Ono...zbog sira, i to ovčjeg...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:13

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Bitno je da ti odmoriš i da se svi odmore od tvojih šumotvorina

lako za mene.

što ćeš ti kad raspakirate šator i vratiš se kući. gdje ćeš pronaći smisao svog postojanja???
Biće mi dovoljno da znam da patiš i još višer da te ne gledam budući da nećeš biti na platnom spisku do sljedećih izbora kada te opet očekujemo. Ajde ne budi tužan,  je da si ispao konjina onako poprilična ali navikao si ti na to :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:18

red wolf wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:antifašisti na aparatima
Ne. Naše vrijeme tek dolazi...Jer tko će vas braniti kad vam zabiju čip u desnu ruku?...Tko će braniti sve one kršćane koji to odbiju i budu odbačeni?...
hebalo nanu u ww2 kada ste nas vi antifašisti branili bilo nas je na kraju priče barem tristo tisuća manje, onda ste nas branili 71 pa je na tisuće hrvata završilo na robiji i pod zemljom, pa ste nas vi antifašisti branili 91....nemojte nas nikada više braniti svega vam No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:22

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
Ero wrote:
tre911 wrote:
Ero wrote:Eo i Pusićka za nove izbore....hahahaaaa....Nekad su i loše stvari za nešto dobro.
Brijeg je pobijelio, a  tragovi se jasno prepoznaju...Letjet će perje na sve strane.
Kokošinjac u rasulu

Vesna Pusić: Objašnjenje da se nazivalo zastupnike Mosta nije istinito i potpuno je iracionalno
– Novi izbori bi u ovom trenutku bili najbolje rješenje jer ovo je mrcvarenje građana naše zemlje – napisala je Pusić na Facebooku



http://www.vecernji.hr/izbori2015/vesna-pusic-objasnjenje-da-se-nazivalo-zastupnike-mosta-nije-istinito-i-potpuno-je-iracionalno-1046857

Vau.. Spašavaj se, tko se još može. jocolor
U novim izborima vide jedino šansu jer su ovdje izgubljeni, ono ko nema dobre karte, daj pet komada.
PA ZAR NISU DO JUTROS REZOLUTNO BILI PROTIV RASPISIVANJA IZBORA... AKO SE NE VARAM BAUK JE SINOĆ REKAO DA OČEKUJE DA PREDSJEDNICA UKOLIKO SE ODREDI MANDATAR I KONSTITUIRA SABOR NIKAKO NE BI SMJELA PODUZIMATI TAKAV KORAK... JEL IĆI PROTIV VOLJE ONIH KOJI U ZADANOM OKVIRU DOGOVORE SURADNJU I OFORME TIJELA VLASTI....
To mu prešlo od ustavnopravnog stručnjaka grbina, tako i on tumači ustav po potrebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:23

michaellcmacha wrote:A, rekli nedavno Karamarko : Milanović 2:0...U produžetku Karamarko : Milanović 2:3... hehehehehehehehehehe
Ali nije bitno...Mudar čovjek sluša drugog mudrog...Shvaćaš?

I ovo ćemo preživjeti. Ali ako nakon ovoga ništa ne naučite, onda nema spasa...Jednostavno nema.
E sad mu i ti sol na ranu stavljaš :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by v_vlado 22/12/2015, 22:27

Karamarko je sve znao jer je imao špijuna u mostu kojem je obećao vojnu mirovinu i mjesto dožupana......čovjek zna...udbaš i agent opet jaše...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:29

red wolf wrote:Možda riječi pokojnog Brune Bušića...

'' „... No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidit ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?“ ''

Žalosno...Ništa nismo naučili...
Čista izmišljotina koju si ti progutao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Regoč 22/12/2015, 22:39

michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:
kolerik wrote:Mislim da ce sada HDZ ici bas djonom.
Nažalost, neće. Kao ni 90., kao ni 2003.
ne moraju, ali to će im onda biti zadnji put da vladaju, bar što se tiče braniteljske populacije koja im je dala glas....
Da, kako reče jedan znanac, inače utemeljitelj HDZ-a, kad sam mu spomenuo Sanadera "e, ako nas sad prevare..."

_________________
Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by sitting_bull 22/12/2015, 22:54

tre911 wrote:Biće mi dovoljno da znam da patiš i još višer da te ne gledam budući da nećeš biti na platnom spisku do sljedećih izbora kada te opet očekujemo. Ajde ne budi tužan,  je da si ispao konjina onako poprilična ali navikao si ti na to :)

nisam niti sumnjao u tvoju kršćansku i katoličku ljubav, posebice otkako ti se tata košić oglasio.

"a bilo je i lažnih proroka u izabranom narodu, kao što će i među vama biti krivih učitelja, koji će kradom unijeti pogubna krivovjerja i koji će niječući gospodina što ih je otkupio, navući na sebe brzu propast"
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Ero 22/12/2015, 22:58

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Biće mi dovoljno da znam da patiš i još višer da te ne gledam budući da nećeš biti na platnom spisku do sljedećih izbora kada te opet očekujemo. Ajde ne budi tužan,  je da si ispao konjina onako poprilična ali navikao si ti na to :)

nisam niti sumnjao u tvoju kršćansku i katoličku ljubav, posebice otkako ti se tata košić oglasio.

Mislim, ono, ejj...Je li ti to od kućnog odgoja ili si i po prirodi takav?
Moguće je i da se družiš s pogrešnim društvom.
Jadna tvoja obitelj. geek
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 22:59

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Biće mi dovoljno da znam da patiš i još višer da te ne gledam budući da nećeš biti na platnom spisku do sljedećih izbora kada te opet očekujemo. Ajde ne budi tužan,  je da si ispao konjina onako poprilična ali navikao si ti na to :)

nisam niti sumnjao u tvoju kršćansku i katoličku ljubav, posebice otkako ti se tata košić oglasio.

"a bilo je i lažnih proroka u izabranom narodu, kao što će i među vama biti krivih učitelja, koji će kradom unijeti pogubna krivovjerja i koji će niječući gospodina što ih je otkupio, navući na sebe brzu propast"
Čuj da nije tebe i takvih kao ti na čelu sa onom bitangom jasno je da bi i tvoja partija puno bolje prošla ali ne možete vi od sebe pa eto vratio vam se bumerang ravno u tintaru. Nadam se da ste nešto ovaj put i naučili. U svakom slučaju zoka je vizionar, nema povratka na staro :DD a ono drugo mi ili oni je dobilo puninu na vašu žalost :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 23:03

Ero wrote:
sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Biće mi dovoljno da znam da patiš i još višer da te ne gledam budući da nećeš biti na platnom spisku do sljedećih izbora kada te opet očekujemo. Ajde ne budi tužan,  je da si ispao konjina onako poprilična ali navikao si ti na to :)

nisam niti sumnjao u tvoju kršćansku i katoličku ljubav, posebice otkako ti se tata košić oglasio.

Mislim, ono, ejj...Je li ti to od kućnog odgoja ili si i po prirodi takav?
Moguće je i da se družiš s pogrešnim društvom.
Jadna tvoja obitelj. geek
eto, čovjek mene proziva za kršćanstvo dok mi vrijeđa pokojnog oca i cijenjenog biskupa Košića. Nije mu lako, pjena je na tipkovnici pa ko zna što je htio napisati a što je ispalo na kraju jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Ero 22/12/2015, 23:11

Jeste li večeras pratili interviewe  g. Petrova na HTV ? Bilo ih je tri(3) s različitim tkzv. novinarima.
Sve ono treba otjerati iz medijskog prostora.Često sam spominajo medije kao najveće zlo za neko
društvo. Naravno, čast pojedincima, koji znaju što im je posao i koji shvaćaju svoje poslanje u društvu. 
Nemam ja nikakvog svoga konja u hr društvu, izbori su vaša stvar. Ja sam samo obični promatrač sa strane... ;)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by sitting_bull 22/12/2015, 23:14

tre911 wrote:hebalo nanu u ww2 kada ste nas vi antifašisti branili bilo nas je na kraju priče barem tristo tisuća manje, onda ste nas branili 71 pa je na tisuće hrvata završilo na robiji i pod zemljom, pa ste nas vi antifašisti branili 91....nemojte nas nikada više braniti svega vam No

eto dokaza o tvom srpskom mentalnom sklopu: tristo tisuća manje! znači kako je u 2ww pobijeno hrvata koliko su tada zajedno imali zagreb i split.
srbi su govorili o 700.000 pobijenih srba u jasenovcu (stvarna brojka je negdje oko 40.000), a ti o 300.000 pobijenih hrvata.

e, jado, jado gazimestanski!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by sitting_bull 22/12/2015, 23:21

tre911 wrote:eto, čovjek mene proziva za kršćanstvo dok mi vrijeđa pokojnog oca i cijenjenog biskupa Košića. Nije mu lako, pjena je na tipkovnici pa ko zna što je htio napisati a što je ispalo na kraju jocolor

ne prozivam te, samo ukazujem o kakvom se kršćaninu radi, niti sam tvog oca spomenu. vidim kako bi ti i petrov mogao biti tata jer lažeš kao i on.

spomenuh košića kao tvog duhovnog oca, obzirom na iste kršćanske manire.

takve je isus tjerao iz hramova...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 15 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum