ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 14/6/2021, 15:03

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
pa vdiš da virus bira staru populaciju treću dob. ne bira mlade. dakle o čemu ti trkeljaš? netko mlad pregazi virus i zarazu kao plitki potok i onda mu ubrizgaju cjepivo protiv tog virusa i lik umre.

pitam tebe da li te plaćaju iz neke farmaceutske kompanije? da li si autorizirani bot nekog lobija u vladi? koji je tvoj interes da tako mahnito guraš vakcinu?


A i ti sereš ko grlica.
Epidemija nije pojedinačna bolest.

Cijepiti ste trebaju svi da bi se zaustavila epidemija, a ne zato da bi se spriječilo da se razboli pojedinac.

Otvoriš stadion, dođe 10000 mladića koji se zaraze i odnesu zarazu dalje, zaraze im se roditelji, bake, djedovi, i odjednom imaš 3000 mrtvih na dan.


1. cjepivo te štiti da ne dobiješ teški oblik bolesti


2. cjepivo ne spriječava prijenos zaraze. ako si cijepljen i dalje širiš zarazu i zaraze ti se roditelji, bake, djedovi i svi s kojima si u kontaktu.

3. ne preporuča se cijepiti ljude dok je pandemija u punom zamahu. postoji niz rizika koje će se tek dogoditi u skoroj budućnosti a to je da je virusu olakšana mutacija da postane otporan na vakcinu.

4. vakcina se daje preventivno prije nego epidemija i pandemija počne.

Pod 1) Samo ako je to je više nego dovoljno.
Pod 4) To ćemo sljedeće godine ako  virus ne nestane, do tada treba činiti jedino ono  što možemo u ovom trenutku: Cijepljenje!
što ćemo mi što se želimo zaraziti, a jednako smo zarazni kao i pelcovani. Krše se naša ljudska prava.
Mladi nogometni  navijači u Italiji su razlog za naglo i neovladivo širenje epidemije i posljedično na
desetine tisuć umrlih na sjeveru Italije.Istinabog, tada to nisu/nismo znali, ali danas znamo što ne smijemo
činiti i kako se obraniti od neovladivog širenja epidemije.
Nedavno je u HR promatrano i praćeno (2 skupa) masovno okupljanje, gdje su bilo isključivo prisutni cijepljeni
i s  PCR testom utvrđeno negativni. Nakon završenog testa je utvrđeno da se nitko od sudjelujućih nije zarazio.
Što se može zaključiti? I dalje ne puno, ali barem donekle možemo zaključiti da cijepljeni ne šire zarazu i da su
PCR testi korisni.
Ti možeš zaključiti i da je Žak Houdek elegantan kad obuče crninu.
sam proizvođač kaže da cijepivo nije namijenjeno širenju zaraze, nego sprječavanju bolesti. 
Bolest se razvije zato što je zabranjeno koristiti lijekove, a lijekovi se nne smiju korkoristiti zato da se ima razlog za odobrenje eksperimentalnog cijepiva.
Svi oni koji nisu dobili lijek nego se čekalo da se stanje pogorša i spoji ih se na respirator su ubijeni. 
Nadam se da će jednom netko i odgovarati za zločin.
#sprječavanju širenja zaraze

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 14/6/2021, 15:08

14.06.2021  : +18 novozaraženih!

14 dnevna incidenca :    59.1/100k stanovnika i pad -57.7 %
  7 dnevna incidenca :   24.0/100k stanovnika i  pad -31.8 %.
Prosjek od 7 proteklih dana : 139/dan, iliti 34/1M st./na dan.


Po ECDC i WHO 14. d. inci. nad 60 se smatra kao "mnogo bre", tako da se današnji rezultat  smatra kot prvi ugodan. 
Nasljednji će biti kad se postigne ispod 50/100k, a toga očekujem 16.6. ili najkasnije 17.6.
Nakon toga slijedi granica "zelene faze" kad se zahtijerva 14 d. inci. ispod 25/100k  i postotak zaraženih od broja
testiranih ispod 4%.

Cijepljenje: zaključno sa 13. lipanj:

Utrošeno 2,139,816 doza cjepiva
Procijepljena populacija starija od 20 g.: barem s 1 dozom 43.1%, od toga s 2 doze 22.1%.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 16:50

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
pa vdiš da virus bira staru populaciju treću dob. ne bira mlade. dakle o čemu ti trkeljaš? netko mlad pregazi virus i zarazu kao plitki potok i onda mu ubrizgaju cjepivo protiv tog virusa i lik umre.

pitam tebe da li te plaćaju iz neke farmaceutske kompanije? da li si autorizirani bot nekog lobija u vladi? koji je tvoj interes da tako mahnito guraš vakcinu?


A i ti sereš ko grlica.
Epidemija nije pojedinačna bolest.

Cijepiti ste trebaju svi da bi se zaustavila epidemija, a ne zato da bi se spriječilo da se razboli pojedinac.

Otvoriš stadion, dođe 10000 mladića koji se zaraze i odnesu zarazu dalje, zaraze im se roditelji, bake, djedovi, i odjednom imaš 3000 mrtvih na dan.


1. cjepivo te štiti da ne dobiješ teški oblik bolesti


2. cjepivo ne spriječava prijenos zaraze. ako si cijepljen i dalje širiš zarazu i zaraze ti se roditelji, bake, djedovi i svi s kojima si u kontaktu.

3. ne preporuča se cijepiti ljude dok je pandemija u punom zamahu. postoji niz rizika koje će se tek dogoditi u skoroj budućnosti a to je da je virusu olakšana mutacija da postane otporan na vakcinu.

4. vakcina se daje preventivno prije nego epidemija i pandemija počne.

Pod 1) Samo ako je to je više nego dovoljno.
Pod 4) To ćemo sljedeće godine ako  virus ne nestane, do tada treba činiti jedino ono  što možemo u ovom trenutku: Cijepljenje!
što ćemo mi što se želimo zaraziti, a jednako smo zarazni kao i pelcovani. Krše se naša ljudska prava.
Mladi nogometni  navijači u Italiji su razlog za naglo i neovladivo širenje epidemije i posljedično na
desetine tisuć umrlih na sjeveru Italije.Istinabog, tada to nisu/nismo znali, ali danas znamo što ne smijemo
činiti i kako se obraniti od neovladivog širenja epidemije.
Nedavno je u HR promatrano i praćeno (2 skupa) masovno okupljanje, gdje su bilo isključivo prisutni cijepljeni
i s  PCR testom utvrđeno negativni. Nakon završenog testa je utvrđeno da se nitko od sudjelujućih nije zarazio.
Što se može zaključiti? I dalje ne puno, ali barem donekle možemo zaključiti da cijepljeni ne šire zarazu i da su
PCR testi korisni
.

jebem ti majku da ti jebem po miljarditi puta!!!!!đubre udbaško. koliko je ciklusa odnosno amplifikacija učinjeno PCR testom????? 1x? 5x? nemaš podatak krme tursko!!!!!!!!!!! da su radili kao što rade kad žele povećati broj zaraženih znači 40x bili bi svi pozitivni zaraženi jeba ti pas mater. PCR test JE PREVARA!!!!!!!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 16:55

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
pokerjocker wrote:
Gnječ wrote:

pa vdiš da virus bira staru populaciju treću dob. ne bira mlade. dakle o čemu ti trkeljaš? netko mlad pregazi virus i zarazu kao plitki potok i onda mu ubrizgaju cjepivo protiv tog virusa i lik umre.

pitam tebe da li te plaćaju iz neke farmaceutske kompanije? da li si autorizirani bot nekog lobija u vladi? koji je tvoj interes da tako mahnito guraš vakcinu?


jebote kako si glup, nije za vjerovat. Skoro gluplji od iritantnog autora ove teme. U Dubravi je bila hrpa mladih, zdravi likovi primali 02 u litrama, posljedice korone su tu i gadnije su od same bolesti,a vuku se preko pola godine poslije. Naravno da je virus umjetan i namjerno pušten. I kakve veze to ima? Sad još pojasni jesu cjepljeni na win 10 ili imaju nešto drugo? Idiot.

posljedice cjepljenja ćemo tek vidjeti. tek onda možemo usporediti.

To je već  vid opreznosti,  što nije za osudu. Problem nastane onda kad se već sada insuiniraju  posljedice.
Ja vjerujem struci, a antivakseri vjerskim sektama i tu se nepremostivo razlikujemo. :D

ne insinuiraju se udbaško krme. pun kurac ljudi je umrlo od cjepiva. neki su preživjeli ali sa trajnim posljedicama 100% invaliditet.


cijepi se pizda ti materina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 14/6/2021, 17:07

I veber se cijepio.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 14/6/2021, 17:14

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
pokerjocker wrote:
Gnječ wrote:

pa vdiš da virus bira staru populaciju treću dob. ne bira mlade. dakle o čemu ti trkeljaš? netko mlad pregazi virus i zarazu kao plitki potok i onda mu ubrizgaju cjepivo protiv tog virusa i lik umre.

pitam tebe da li te plaćaju iz neke farmaceutske kompanije? da li si autorizirani bot nekog lobija u vladi? koji je tvoj interes da tako mahnito guraš vakcinu?


jebote kako si glup, nije za vjerovat. Skoro gluplji od iritantnog autora ove teme. U Dubravi je bila hrpa mladih, zdravi likovi primali 02 u litrama, posljedice korone su tu i gadnije su od same bolesti,a vuku se preko pola godine poslije. Naravno da je virus umjetan i namjerno pušten. I kakve veze to ima? Sad još pojasni jesu cjepljeni na win 10 ili imaju nešto drugo? Idiot.

posljedice cjepljenja ćemo tek vidjeti. tek onda možemo usporediti.

To je već  vid opreznosti,  što nije za osudu. Problem nastane onda kad se već sada insuiniraju  posljedice.
Ja vjerujem struci, a antivakseri vjerskim sektama i tu se nepremostivo razlikujemo. :D

ne insinuiraju se udbaško krme. pun kurac ljudi je umrlo od cjepiva. neki su preživjeli ali sa trajnim posljedicama 100% invaliditet.


cijepi se pizda ti materina!
Kad krene nekakav međ. sud protiv udruženog zločinačkog pothvata onda će Ero biti svjedok pokajnik i prokazivati će tko je sve promicao cijepljenje...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 17:15

epikur37 wrote:I veber se cijepio.

pa šta? jel veber radi cirkus oko toga kao ti i ovaj tvoj zemljak turčin Ero? krompiri jebo vas otac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 14/6/2021, 17:18

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:I veber se cijepio.

pa šta? jel veber radi cirkus oko toga kao ti i ovaj tvoj zemljak turčin Ero? krompiri jebo vas otac.

Ne radim ja nikakav cirkus, i ne sudjeluje na temi posebno...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 17:24

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:I veber se cijepio.

pa šta? jel veber radi cirkus oko toga kao ti i ovaj tvoj zemljak turčin Ero? krompiri jebo vas otac.

Ne radim ja nikakav cirkus, i ne sudjeluje na temi posebno...

pa odmah si se pohvalio kako si se cijepio preko veze još u početku tek cjepivo stiglo nisu se ni svi po staračkim domovima stigli ni uspjeli cijepit ali ti krmak si se cijepio a kažeš pucaš od zdravlja nisi u rizičnoj skupini trčiš svaki dan 15 km.

ma zaklat te treba cjepokradico.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 14/6/2021, 17:29

Kod mene isto neki šiptari podstanar, velim da sam cijepio i ja i žena.. Oni vele da oni neće nikad, samo na silu.

Što je to kod vas pa ste podozrivi tako...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 14/6/2021, 17:36

epikur37 wrote:Kod mene isto neki šiptari podstanar, velim da sam cijepio i ja i žena.. Oni vele da oni neće nikad, samo na silu.

Što je to kod vas pa ste podozrivi tako...
Štaaa? A zato njega Crvenkasti ne može ni smislit. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 19:23

Ima nova mutacija virusa ... svi koji se cijepe buju pederi ... ček malo ... ili oni koji se ne cijepe  buju pederi ... ili ... kaj ja znam ... jedno od tog dvoje.

Bute videli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 14/6/2021, 19:28

Sovak wrote:Ima nova mutacija virusa ... svi koji se cijepe buju pederi ... ček malo ... ili oni koji se ne cijepe  buju pederi ... ili ... kaj ja znam ... jedno od tog dvoje.

Bute videli.
Možemo su već tri četri doze, a Škorini na luku i panceti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 19:30

mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Ima nova mutacija virusa ... svi koji se cijepe buju pederi ... ček malo ... ili oni koji se ne cijepe  buju pederi ... ili ... kaj ja znam ... jedno od tog dvoje.

Bute videli.
Možemo su već tri četri doze, a Škorini na luku i panceti.


Čuj ... špek i luk nemaju alternative.


Jebi ga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 14/6/2021, 19:41

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Ima nova mutacija virusa ... svi koji se cijepe buju pederi ... ček malo ... ili oni koji se ne cijepe  buju pederi ... ili ... kaj ja znam ... jedno od tog dvoje.

Bute videli.
Možemo su već tri četri doze, a Škorini na luku i panceti.


Čuj ... špek i luk nemaju alternative.


Jebi ga.
kaže struka da je osim virusa dobro i za cijepivo B-)
i bokal vina of cors

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 14/6/2021, 19:45

mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Ima nova mutacija virusa ... svi koji se cijepe buju pederi ... ček malo ... ili oni koji se ne cijepe  buju pederi ... ili ... kaj ja znam ... jedno od tog dvoje.

Bute videli.
Možemo su već tri četri doze, a Škorini na luku i panceti.


Čuj ... špek i luk nemaju alternative.


Jebi ga.
kaže struka da je osim virusa dobro i za cijepivo B-)
i bokal vina of cors


Ja zalijem s vilijamofkom poslije obeda.

Za probavu.

:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 14/6/2021, 22:01

Eroo wrote:14.06.2021  : +18 novozaraženih!

14 dnevna incidenca :    59.1/100k stanovnika i pad -57.7 %
  7 dnevna incidenca :   24.0/100k stanovnika i  pad -31.8 %.
Prosjek od 7 proteklih dana : 139/dan, iliti 34/1M st./na dan.


Po ECDC i WHO 14. d. inci. nad 60 se smatra kao "mnogo bre", tako da se današnji rezultat  smatra kot prvi ugodan. 
Nasljednji će biti kad se postigne ispod 50/100k, a toga očekujem 16.6. ili najkasnije 17.6.
Nakon toga slijedi granica "zelene faze" kad se zahtijerva 14 d. inci. ispod 25/100k  i postotak zaraženih od broja
testiranih ispod 4%.

Cijepljenje: zaključno sa 13. lipanj:

Utrošeno 2,139,816 doza cjepiva
Procijepljena populacija starija od 20 g.: barem s 1 dozom 43.1%, od toga s 2 doze 22.1%.

Efektivni reprodukcijski faktor širenja (moj izračun): Rt=1-0.318= 0.68

Harvard: 
(WHO opet ima problem s brojevima!) ...
Ovaj put se  slažemo čak i u drugoj decimali. B-)

Da remiziram...vol II.  - Page 40 1
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 14/6/2021, 22:11

PS:
Samo pratite, antivakserska vjerska sekta je u  ofanzivi. B-) :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 15/6/2021, 11:25

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Screenshot-1001

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 15/6/2021, 11:31

14.06.2021  : +18 novozaraženih!

14 dnevna incidenca :    54.2/100k stanovnika i pad -59.3 %     novih  +96>1.62%!
  7 dnevna incidenca :   22.0/100k stanovnika i  pad -31.9 %.
Prosjek od 7 proteklih dana : 127/dan, iliti 31/1M st./na dan.


Po ECDC i WHO 14. d. inci. nad 60 se smatra kao "mnogo bre", tako da se današnji rezultat  smatra kot prvi ugodan. 
Nasljednji će biti kad se postigne ispod 50/100k, a toga očekujem 16.6. ili najkasnije 17.6.
Nakon toga slijedi granica "zelene faze" kad se zahtijerva 14 d. inci. ispod 25/100k  i postotak zaraženih od broja
testiranih ispod 4%.

Cijepljenje: zaključno sa 13. lipanj:

Utrošeno 2,164,874 doza cjepiva > 53.3% na ukupnu populaciju
Procijepljena populacija starija od 20 g.: barem s 1 dozom 43.3%, od toga s 2 doze 22.7%.


Efektivni reprodukcijski faktor (pojednostavljeno-po moje!): Rt=0.68
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 15/6/2021, 13:10

PS:  Mislim da su samo još dvije županije u crvenom, prema eu smaforu:
-Varaždinska i Međimurska , a i ove dvije će uskoro preći u žutu zonu.
Naglo im je pao i broj  trenutno aktivnih slučajeva.
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 40 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum