ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 09:48

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887

Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by AssadNaPodmornici 30/5/2021, 09:50

Eroo wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887
pa ako je tko više ispucao netočnih informacija o covid-19 na forumu ,to si ti :D

mislim nisi lagao, nego jednostavno loše informacije. sve što si rekao ispalo je krivo i netočno
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 10:11

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887
pa ako je tko više ispucao netočnih informacija o covid-19 na forumu ,to si ti :D

mislim nisi lagao, nego jednostavno loše informacije. sve što si rekao ispalo je krivo i netočno

Valjda sam netočno prenio i gornji twitt. Jebiga, takav sam. :D

Iako još nema rezultata o danas novozaraženim, ipak ću napisati moju lažnu projekciju za danas:

14 dnevna incidenca : 140.8/100 k stanovnika i pad -62.3%
  7 dnevna incidenca :   52.2/100k stanovnika i pad -41.1%.
Poslije 11h ćemo vidit koliko san falija. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by AssadNaPodmornici 30/5/2021, 10:19

nitko više ne prati ovo, jer kako sam rekao mjesecima prije dok si ti tvrdio suprotno - ovo je gotovo prije ljeta i gotovo je.

jedina je rasprava sada u svijetu, kako se nositi sa činjenicom da je virus ipak očito došao iz kineskih labosa, naravno ne moram niti podsjećati da smo tipa ja i gnječ (i drugi) tvrdili da je virus nastao u labu, a ti po običaju tvrdio krivo i ruga se.. i opet falio :tu

aj kopiraj nam sa indexa koliko je bilo pozitivnih sa prehladom danas
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Hartmann 30/5/2021, 11:43

Virus,nista opasniji od standardne gripe,tu je samo da se skrene pozornost javnosti i masa,sa bitnih stvari na one druge.Broj po kojem se odredjuje da li ce nesto biti zatvoreno ili otvoreno je instrument kontrole masa.Neobicno mi je vidjeti otvorene trgovine tekstilnom robom i obucom i slicne stvari.dakako,Dokaz,kao izvrsen test ili cjepljenje je must have,pri ulasku u objekat(jos jedan instrument kontrole?)
Prigodno ce se proglasiti pocetkom turisticke sezone "smanjivanje broja zarazenih",kako bi se omogucilo turizmu da malo zaradi,docim,pocetkom 9. mjeseca ce sve biti jedna proslo svrsena stvar...Cjepljeni,testirani i preboljeli i registrirani,saq svim pravima pristupa,oni necjepljeni,netestirani i opcenito,neuvedeni u sistem,crne ovce sa restrikcijama pristupa ustanovama i ostalim objektima...Cilj?...Tko bi ga znao...

_________________
Da remiziram...vol II.  - Page 21 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 11:55

Hartmann wrote:Virus,nista opasniji od standardne gripe,tu je samo da se skrene pozornost javnosti i masa,sa bitnih stvari na one druge.Broj po kojem se odredjuje da li ce nesto biti zatvoreno ili otvoreno je instrument kontrole masa.Neobicno mi je vidjeti otvorene trgovine tekstilnom robom i obucom i slicne stvari.dakako,Dokaz,kao izvrsen test ili cjepljenje je must have,pri ulasku u objekat(jos jedan instrument kontrole?)
Prigodno ce se proglasiti pocetkom turisticke sezone "smanjivanje broja zarazenih",kako bi se omogucilo turizmu da malo zaradi,docim,pocetkom 9. mjeseca ce sve biti jedna proslo svrsena stvar...Cjepljeni,testirani i preboljeli i registrirani,saq svim pravima pristupa,oni necjepljeni,netestirani i opcenito,neuvedeni u sistem,crne ovce sa restrikcijama pristupa ustanovama i ostalim objektima...Cilj?...Tko bi ga znao...
Vanzemaljci preuzeli vlast nad Zemljom, stoposto. :clown B-)
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 30/5/2021, 12:00

Eroo wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887
:tu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 30/5/2021, 12:12

Hartmann wrote:Virus,nista opasniji od standardne gripe,tu je samo da se skrene pozornost javnosti i masa,sa bitnih stvari na one druge.Broj po kojem se odredjuje da li ce nesto biti zatvoreno ili otvoreno je instrument kontrole masa.Neobicno mi je vidjeti otvorene trgovine tekstilnom robom i obucom i slicne stvari.dakako,Dokaz,kao izvrsen test ili cjepljenje je must have,pri ulasku u objekat(jos jedan instrument kontrole?)
Prigodno ce se proglasiti pocetkom turisticke sezone "smanjivanje broja zarazenih",kako bi se omogucilo turizmu da malo zaradi,docim,pocetkom 9. mjeseca ce sve biti jedna proslo svrsena stvar...Cjepljeni,testirani i preboljeli i registrirani,saq svim pravima pristupa,oni necjepljeni,netestirani i opcenito,neuvedeni u sistem,crne ovce sa restrikcijama pristupa ustanovama i ostalim objektima...Cilj?...Tko bi ga znao...
Cijepljenje je cilj sam po sebi, a ne sredstvo za ostvarenje cilja. Jer da to išta valja ne bi cijepljeni nosali maske. 
Kvaliteta cjepiva se gleda na osnovu podataka kompanije koja ih je napravila, a ne na osnovu nekog nezavisnog tijela.
I sada se kreće cijepiti djecu koja imaju 9.997 preživljavanje od korone pod izgovorom da će zaraziti ugroženije. 
Na stranici prije sam stavio video, ekipa djeci +12 u školi dijeli sladoled za cijepivo, a oko škole kordon policije ne dozvoljava roditeljima blizu.
Bolesno da ne može bolesnije, a to je smijer u kojem se ide i tek je počelo.
Nisu konclogore radili Marsovci nego Najrazvijeniji Evropljani koji su štitili svoj narod od nečiste krvi.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 12:21

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887
:tu
:^0
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 30/5/2021, 12:56

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887
:tu
:^0
Da remiziram...vol II.  - Page 21 Img_2254

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 13:18

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-889
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 13:25

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-887
pa ako je tko više ispucao netočnih informacija o covid-19 na forumu ,to si ti :D

mislim nisi lagao, nego jednostavno loše informacije. sve što si rekao ispalo je krivo i netočno

Valjda sam netočno prenio i gornji twitt. Jebiga, takav sam. :D

Iako još nema rezultata o danas novozaraženim, ipak ću napisati moju lažnu projekciju za danas:

14 dnevna incidenca : 140.8/100 k stanovnika i pad -62.3%
  7 dnevna incidenca :   52.2/100k stanovnika i pad -41.1%.
Poslije 11h ćemo vidit koliko san falija. jocolor

30.05.2021

14 dnevna incidenca : 141.7/100 k stanovnika i pad -62.2%
  7 dnevna incidenca :   53.1/100k stanovnika i pad -40.0%.

U pravu je Yoda, stalno falivam. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 16:44

:D


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 30/5/2021, 23:51

WHO novi podatak iako današnji podatak o broju novozaraženih nije unešen.
Na platformi Harvarda podatak je stari i još nije popravljen.
Zanimljivo je da kod Harvarda i dalje pod statusom ostaje "Likely decreasing",
dok kod WHO imamo "Decreasing". Dijagram novozaraženih ipak podržava ovo zadnje.
Da remiziram...vol II.  - Page 21 2
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 31/5/2021, 06:08

Vjerojatnostne procjene širenja virusa matematičkom metodom vjerojatnosti (Bayes) su imale smisla kad nismo puno znali 
o ponašanju virusa i bile su zlata vrijedne. Danas s priprostom matematikom i praćenjem nekih parametara
u poslednjih 14, odnosno 28 dana, možemo vršiti procene s točnošću skoro pa manjom od 1%. Vidim da ekipa s Harvarda, 
kao i WHO, ne odustaju od  onoga što su radili cijelo vrijeme. Mada WHO vrši neke korekcije u hodu...kako, nemam pojma.
Također vidim da su ovi s Hrvarda status već promijenili iz "Likely decreasing"u ispravnije "decraesing", što nedvoumno
sugerira i sam dijagram dnevno novozaraženih- već na prvi pogled. Efektivni faktor reprodukcije im je još uvijek nešto previsok.
Rt=0.79 bi prije godinu dana bio proglašen fantastičnom projekcijom, a danas ja kažem pogrešnom, jer je genau R=0.60.
Mogući je (prema Hrvardovoj ekipi) 0.62-0.97. Donja granica je blizu onoga što je moj izračuin.
"Doubling/halvivin time (days)"= -11 bi mogao biti prihvatljiv, mada je trenutni cca 9 dana. Ovo je dobar pokazatelj,
skupa sa ostalima, što možemo očekivati u bližoj budućnosti.

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Screenshot-891
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 31/5/2021, 08:37

Podatci od jučer, po županijama.
Pao mi je na'pamet Čačić. I Vili također. Ne možeš širenje virusa zakočiti 
da se dimi kao kod auta.Pogriješiš li...ode on. :)
Umrlih 8,014 od COVID-19.

Da remiziram...vol II.  - Page 21 8
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 31/5/2021, 08:54

mutava baštarda wrote:
Cijepljenje je cilj sam po sebi, a ne sredstvo za ostvarenje cilja. Jer da to išta valja ne bi cijepljeni nosali maske. 
Kvaliteta cjepiva se gleda na osnovu podataka kompanije koja ih je napravila, a ne na osnovu nekog nezavisnog tijela.

Cijepljenje smanjuje virulentnost odnosno mogućnost prije nosa virusa u značajnoj koncentraciji, ali ga potpuno ne ukida.
Cijepljenje nema 100% efikasnost i ne samo zbog toga što postoje i ljudi koji uopće ne mogu razviti antitijela jer imaju problema sa funkcioniranjem imunosnog sustava.
Kvaliteta cjepiva se najbolje vidi u zemljama sa visokim postotkom procjepljenog stanovništva, poput recimo Teksasa u SAD-u ili pogotovo Izraela.
Sad ćeš ti spomenuti Sejšele, ali to je već objašnjeno. Cijepljeni su najvećim dijelom doniranim kineskim smećem od Sinopharma i AZ cjepivom proizvedenim u Indiji, a nije jasno u kakvim je uvjetima došlo do ponovne eksplozije širenja zaraze, jer nemamo detaljne podatke.
Čak i ako dokazano kvalitetna cjepiva poput Pfizera ne uspiju spriječiti samu zarazu, dokazano dobro štite od najtežih simptoma i najgorih ishoda u hospitalizaciji (primjer Borisa Miloševića) i pogotovo od smrtnog ishoda.
Sad naravno ne govorim o svim smrtnim slučajevima koji su se dogodili nakon primjene pune doze nego samo o onima za koje je dokazano da im je cjepivo uzrok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 31/5/2021, 09:05

I nešto u vezi relativno (ne)točnih predviđanja oko brojeva novozaraženih:

Fri 16 Apr - 7:40
 
Postupno padanje brojeva tjednih prosjeka novozaraženih će, po mojoj ocjeni, uslijediti oko sredine svibnja.
Ne bitno ranije ili bitno kasnije.
 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t46115p220-da-remiziram-vol-ii#1837303
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 31/5/2021, 09:08

Speare Shaker wrote:Sad naravno ne govorim o svim smrtnim slučajevima koji su se dogodili nakon primjene pune doze nego samo o onima za koje je dokazano da im je cjepivo uzrok.
Najnoviji podatci američkog CDC, koji su pratili prodor virusa među 100 milijuna cijepljenih - od siječnje do kraja ožujka:

-okuženih 1 na 10,000 cijepljenih
-hospitaliziranih 7 na 1,000,000 cijepljenih
-umrlih 1 na 1,000,000 cijepljenih.


Suvišno mi je išta objašnjavati.
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 31/5/2021, 09:21

Speare Shaker wrote:
mutava baštarda wrote:
Cijepljenje je cilj sam po sebi, a ne sredstvo za ostvarenje cilja. Jer da to išta valja ne bi cijepljeni nosali maske. 
Kvaliteta cjepiva se gleda na osnovu podataka kompanije koja ih je napravila, a ne na osnovu nekog nezavisnog tijela.

Cijepljenje smanjuje virulentnost odnosno mogućnost prije nosa virusa u značajnoj koncentraciji, ali ga potpuno ne ukida.
Cijepljenje nema 100% efikasnost i ne samo zbog toga što postoje i ljudi koji uopće ne mogu razviti antitijela jer imaju problema sa funkcioniranjem imunosnog sustava.
Kvaliteta cjepiva se najbolje vidi u zemljama sa visokim postotkom procjepljenog stanovništva, poput recimo Teksasa u SAD-u ili pogotovo Izraela.
Sad ćeš ti spomenuti Sejšele, ali to je već objašnjeno. Cijepljeni su najvećim dijelom doniranim kineskim smećem od Sinopharma i AZ cjepivom proizvedenim u Indiji, a nije jasno u kakvim je uvjetima došlo do ponovne eksplozije širenja zaraze, jer nemamo detaljne podatke.
Čak i ako dokazano kvalitetna cjepiva poput Pfizera ne uspiju spriječiti samu zarazu, dokazano dobro štite od najtežih simptoma i najgorih ishoda u hospitalizaciji (primjer Borisa Miloševića) i pogotovo od smrtnog ishoda.
Sad naravno ne govorim o svim smrtnim slučajevima koji su se dogodili nakon primjene pune doze nego samo o onima za koje je dokazano da im je cjepivo uzrok.
Neka se Milošević cijepi, sve 5. Ako cjepivo išta valja spriječiti će da završi u kovid bolnici. 
Cijepljenje cijele planete eksperimentalnim cijepivom ( to znači da je preskočeno ispitivanje na životinjama, tako da posljedice nisu samo smrtni ishodi nakonakon cijepljenja, one se mogu očekivati. U Americi je u zadnjih pet mjeseci umrlo od posljedica cijepljenja protiv korone kao u zadnjih 20/30 godina od svih cijepiva zajedno. Znači li to da će za toliko porasti i broj autoimunih bolesti?) 
je glupo, a osobito djece. Zato što je kod mladih šansa 99.997 da će priživiti. 
Jednog dana kada se cijepivo ispita od nezavisnog tijela i saznamo njegove dugoročne učinke, onda možemo pričati i o tome. Ja ću i tada biti vjerojatno kontra, a vi "napredni" ćete imati argument sigurnosti i neovisne ispitanosti cijecijepiva.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 31/5/2021, 10:35

mutava baštarda wrote:
Speare Shaker wrote:
mutava baštarda wrote:
Cijepljenje je cilj sam po sebi, a ne sredstvo za ostvarenje cilja. Jer da to išta valja ne bi cijepljeni nosali maske. 
Kvaliteta cjepiva se gleda na osnovu podataka kompanije koja ih je napravila, a ne na osnovu nekog nezavisnog tijela.

Cijepljenje smanjuje virulentnost odnosno mogućnost prije nosa virusa u značajnoj koncentraciji, ali ga potpuno ne ukida.
Cijepljenje nema 100% efikasnost i ne samo zbog toga što postoje i ljudi koji uopće ne mogu razviti antitijela jer imaju problema sa funkcioniranjem imunosnog sustava.
Kvaliteta cjepiva se najbolje vidi u zemljama sa visokim postotkom procjepljenog stanovništva, poput recimo Teksasa u SAD-u ili pogotovo Izraela.
Sad ćeš ti spomenuti Sejšele, ali to je već objašnjeno. Cijepljeni su najvećim dijelom doniranim kineskim smećem od Sinopharma i AZ cjepivom proizvedenim u Indiji, a nije jasno u kakvim je uvjetima došlo do ponovne eksplozije širenja zaraze, jer nemamo detaljne podatke.
Čak i ako dokazano kvalitetna cjepiva poput Pfizera ne uspiju spriječiti samu zarazu, dokazano dobro štite od najtežih simptoma i najgorih ishoda u hospitalizaciji (primjer Borisa Miloševića) i pogotovo od smrtnog ishoda.
Sad naravno ne govorim o svim smrtnim slučajevima koji su se dogodili nakon primjene pune doze nego samo o onima za koje je dokazano da im je cjepivo uzrok.
Neka se Milošević cijepi, sve 5. Ako cjepivo išta valja spriječiti će da završi u kovid bolnici. 
Cijepljenje cijele planete eksperimentalnim cijepivom ( to znači da je preskočeno ispitivanje na životinjama, tako da posljedice nisu samo smrtni ishodi nakonakon cijepljenja, one se mogu očekivati. U Americi je u zadnjih pet mjeseci umrlo od posljedica cijepljenja protiv korone kao u zadnjih 20/30 godina od svih cijepiva zajedno. Znači li to da će za toliko porasti i broj autoimunih bolesti?) 
je glupo, a osobito djece. Zato što je kod mladih šansa 99.997 da će priživiti. 
Jednog dana kada se cijepivo ispita od nezavisnog tijela i saznamo njegove dugoročne učinke, onda možemo pričati i o tome. Ja ću i tada biti vjerojatno kontra, a vi "napredni" ćete imati argument sigurnosti i neovisne ispitanosti cijecijepiva.

U Hrvatskoj ste s jučerašnjim danom "ispitali" 1,270,392 ljudi. U USA  skoro 200,000,000...
Pošto je cjepivo učinkovito tek na cca 95% ljudi, utvrđeni prodor virusa među cijepljene
0.01% je zanemariv broj. Prodor virus u hrvatsku populaciju (potvrđeno) je 8.8%.
Kužiš li u čemu je fora?

U HR je od zaraženih umrlo 2.25 od 100 zaraženih, a u Americi 1 od milijun cijepljenih. Uključi modul logike! :D
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 21 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum