ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by dzango 27/4/2021, 23:06

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:A jel se netko sjeti, kad sam ja pisao da će problem sa ovom bolesti nastupiti kad se indija raspadne. Tad su neke forumske kolege tvrdile da ih se tamo neke svjetske vukojebine ne dotiču u smislu raspleta korona krize... Čak štoviše tvrdili su da će već ove godine pandemija izgubiti tonus i pretvoriti se u tek nekoliko tu i tamo sitnih epidimijica. Imam negdje pribilježeno da će na svjetskoj razini postojati problem oko proizvodnje cjepiva, ali i učinkovitosti istog. Evo baš sam danas negdje pročitao da je do današnjeg dan proizvedeno jedva milijardu doza od kojih je oko 200 milijuna doza upitne učinkovitosti pa ih brojne države koje ih posjeduju, stopiraju u primjeni... U svakom slučaju nije to sad za neku veliku brigu, bitno da nam se epikur cjepio, bila bi šteta da njega virus odnese,... Ima on još velikih planova u inozemstvu... Tj tu kod nas... ;)
Ko tebi brani da se vakcinišeš? To bar više nije problem
Ako budeš pisao takve glupavoće, neće biti nikakav problem da ih ne čitam...
Šta je glupo? Što drugog nije mrzelo da se bocne a tebe jeste, pa sad pizdiš što se on vakcinisao?

dzango

Posts : 28141
2014-04-19


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by Guest 27/4/2021, 23:08

michaellcmacha wrote:Ovaj mjesec su proizveli oko milijun doza, a plan je bio 250 milijuna doza

ma to je ništa totalni fiasko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by michaellcmacha 27/4/2021, 23:09

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:A jel se netko sjeti, kad sam ja pisao da će problem sa ovom bolesti nastupiti kad se indija raspadne. Tad su neke forumske kolege tvrdile da ih se tamo neke svjetske vukojebine ne dotiču u smislu raspleta korona krize... Čak štoviše tvrdili su da će već ove godine pandemija izgubiti tonus i pretvoriti se u tek nekoliko tu i tamo sitnih epidimijica. Imam negdje pribilježeno da će na svjetskoj razini postojati problem oko proizvodnje cjepiva, ali i učinkovitosti istog. Evo baš sam danas negdje pročitao da je do današnjeg dan proizvedeno jedva milijardu doza od kojih je oko 200 milijuna doza upitne učinkovitosti pa ih brojne države koje ih posjeduju, stopiraju u primjeni... U svakom slučaju nije to sad za neku veliku brigu, bitno da nam se epikur cjepio, bila bi šteta da njega virus odnese,... Ima on još velikih planova u inozemstvu... Tj tu kod nas... ;)
Ko tebi brani da se vakcinišeš? To bar više nije problem
Ako budeš pisao takve glupavoće, neće biti nikakav problem da ih ne čitam...
Šta je glupo? Što drugog nije mrzelo da se bocne a tebe jeste, pa sad pizdiš što se on vakcinisao?
Bolje da si nastavio spavati, aj budi Bog s tobom

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by michaellcmacha 27/4/2021, 23:10

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Ovaj mjesec su proizveli oko milijun doza, a plan je bio 250 milijuna doza

ma to je ništa totalni fiasko.
To je ono sirotinjsko cjepivo s kojim su mislili cjepiti svpju ciganiju, i afričku crnčad
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by dzango 27/4/2021, 23:18

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:A jel se netko sjeti, kad sam ja pisao da će problem sa ovom bolesti nastupiti kad se indija raspadne. Tad su neke forumske kolege tvrdile da ih se tamo neke svjetske vukojebine ne dotiču u smislu raspleta korona krize... Čak štoviše tvrdili su da će već ove godine pandemija izgubiti tonus i pretvoriti se u tek nekoliko tu i tamo sitnih epidimijica. Imam negdje pribilježeno da će na svjetskoj razini postojati problem oko proizvodnje cjepiva, ali i učinkovitosti istog. Evo baš sam danas negdje pročitao da je do današnjeg dan proizvedeno jedva milijardu doza od kojih je oko 200 milijuna doza upitne učinkovitosti pa ih brojne države koje ih posjeduju, stopiraju u primjeni... U svakom slučaju nije to sad za neku veliku brigu, bitno da nam se epikur cjepio, bila bi šteta da njega virus odnese,... Ima on još velikih planova u inozemstvu... Tj tu kod nas... ;)
Ko tebi brani da se vakcinišeš? To bar više nije problem
Ako budeš pisao takve glupavoće, neće biti nikakav problem da ih ne čitam...
Šta je glupo? Što drugog nije mrzelo da se bocne a tebe jeste, pa sad pizdiš što se on vakcinisao?
Bolje da si nastavio spavati, aj budi Bog s tobom
Ti se vakciniši i ne pizdi više.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by michaellcmacha 27/4/2021, 23:21

Indija je do sada, bar tako tvrde njihovi službeni izvori, oko 60 milijuna ljudi i to isjljučivo cjepivima upitne učinkovitosti, oko 10 molijuna covaxina, i oko xxx milijuna astrazenece (nju su vjerojatno razrjeđivali) od 15 milijuna doza astrazebece su napravili 112 milijuna doza... Ktstrfa

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by Guest 27/4/2021, 23:22

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Ovaj mjesec su proizveli oko milijun doza, a plan je bio 250 milijuna doza

ma to je ništa totalni fiasko.
To je ono sirotinjsko cjepivo s kojim su mislili cjepiti svpju ciganiju, i afričku crnčad

413 milijuna doza do 1.03.2021. je proizvedeno. možda u ovom mjesecu još 100 milijuna i to je to. jedino ako nisu izvukli iz špajze i one prvotne splačine doze cjepiva koje su ostale iz faze razvijanja tj. eksperimentiranja sa cjepivom ali nisu za ljudsku uporabu pa bi onda bili tu negdje oko 1 milijardu doza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by Guest 27/4/2021, 23:45

e sad ako je netko pohranio na računalo onaj dokument u pdf za koji sam stavio link ako skrola niže vidjet će ovo:

Variants of Concern could have a significant impact on current COVID vaccines

Summary of findings from studies investigating impact of variants on vaccine sera and efficacy

i onda imamo razne sojeve SARS CoV2 virusa na koje vakcina djeluje, ili je totalno neupotrebljiva žuto je parcijalno efikasna crveno je totalno neupotrebljiva tj neučinkovita.

crveno vakcina totalno dokazano neupotrebljiva

sojevi:

B.1.351 Tanzanija Južnoafrička republika Indija

P1 Brazil

žuto djelomično učinkovito:

P.2 (BRA) Brazil

B.1.1.7 (UK) britanski soj

VOC202102/02 (UK-Bristol) britanski soj broj 2

imamo i ovaj novi indijski soj koji se nedavno pojavio i koji hara Indijom njega nema u tabeli jer kad je taj Summit proizvođača vakcina održavao tog soja nije bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo - Page 6 Empty Re: Orban: Sputnjik je najbolje cjepivo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum