ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:33

Kome smeta makedonska manjina na sjeveru Grčke ?


https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/kome-smeta-makedonska-manjina-u-gr%25C4%258Dkoj/a-48302184

Grčkim nacionalistima ( grčkoj pravoslavnoj crkvi odnosno Carigradu ) jer su Grci masovno naseljavani u tu zonu nakon šta ih je Ataturk išćerao iz male Azije.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:39

Ne žuri mi se. Sad rješavamo Bugarsku di smo prije par tjedana makli bugarske nacionaliste kojima je glavna tema bila negiranje makedonske nacije i sad će ih nova vlada priznat na razini Bugarske.

Ostaje samo Grčka.

Imam ja i plan B ako neće. Podržat ću Tursku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by Šandor Winnetou 25/4/2021, 21:53

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Samo Srbi ga zovu Konstantinopol.
Katolike boli kurac za to. Ako će se pravoslavci ujedinit pa izbaciti Tursku s tla evropskog kontinenta mi se nećemo mješati.
dapače vjerujem da bi im dali i podršku za to, samo držim da srbija na to nikada neće pristati, nije krv voda.

_________________
Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:57

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Samo Srbi ga zovu Konstantinopol.
Katolike boli kurac za to. Ako će se pravoslavci ujedinit pa izbaciti Tursku s tla evropskog kontinenta mi se nećemo mješati.
dapače vjerujem da bi im dali i podršku za to, samo držim da srbija na to nikada neće pristati, nije krv voda.
Pa ja mislim da bi srpska pravoslavna crkva snažno stala na stranu Grka jer oni nisu ruska pravoslavna crkva koja je protiv toga pošto bi se centar pravoslavlja ( a ne zaboravite upravo su Rusi najveća pravoslavna nacija ) vratio u Konstsnitpol a Moskva bi izgubila važnost u pravoslavnom svijetu ( čitaj i među Srbima na Balkanu ).

Ne , Srbi bi ih definitivno podržali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:02

Uostalom sami Srbi u svom grbu imaju orla i četiri C.

Jel znaš šta je četiri C i čiji je to znak ?

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Paleolozi

Bisantska zastava pod Paleolosima

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Byzantine_imperial_flag%2C_14th_century%2C_square
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:11

No Srbija nije nit u EU nit u Nato a niti će je itko ikada primiti u te organizacije jer vire iz ruskog šupka a takvi trojanski konji u EU i NATO nikome ne tribaju pa ne odlučuju o ničemu.

Za razliku od Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:15

A pošto ja odlučujem onda je moj uvjet da grčka vlada prizna status makedonske manjine na sjeveru Grčke koja je autohotna i prestane ih helenisirati i od Slavena radit budale i mislit da su to neka niža rasa.

Nema podrške grčkim četnicima ni veliko nacionalistima.

Samo normalne mogu podržat a veliko nacionaliste nikad pa ni tad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:35

Sad ćemo prvo rješit Bugarsku tj već je gotovo a samo čekamo da se nova vlada formira i da se prizna status makedonske narodnosti i jezika u Bugarskoj i onda idemo dalje po pitanju rješavanja pristupa Makedonije u EU itd i onda ćemo rješavat i tu stavku te povjesne nepravde prema Makedoncima na sjeveru Grčke i da im se prizna status nacionalne autohotne manjine u Grčkoj.

Nije priša. Lagano ćemo. Korak po korak.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t46196-plenkovicev-kompic-bojko-odustao-od-kandidature-za-premijera-bugarske
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:43

Jednom kad Bugarska to napravi a to će sad biti upravo , će onda biti jedan od većih zagovornika da se prizna status slavenske manjine na sjeveru Grčke jer ono ako smo mi priznali onda ćete i vi.

To ti tako ide.

U međuvremenu bugarska desnica koja je u oporbi će sad morat odustati od tema negiranja makedonske nacije i jezika a nać neke nove teme koji će joj donijeti glasove i pobjedu na izborima.

Recimo : antiimigracija i sve veći broj muslimana u državi u odnosu na Bugare.

Antimuslimanska desnica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:45

Rekoh : Nije priša.

Ja uvijek dobijem šta oću.

Ipak sam general galaktičke federacije s pet zvjezdica.

Mir s vama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 22:49

Možda ti bugarski nacionalisti neće u rat protiv Turske kako bi Grčka to dobila jer to nije baš za očekivati no neće ni biti u dobrim odnosima s Turcima.

Štaviše pretvorit ću ih u teške antiislamiste.

Kad već nećeš dati vojnu podršku Grčkoj nećeš ni biti Turski vojni saveznik na Balkanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 23:07

Na šta se priča svodi , parole o slobodi...

Želiš li i turski dio Cipra onda moraš pokazati svima da nećeš vodit nacionalističku politiku ....kakvu Grčka vodi već više od sto godina prema makedonskoj slavenskoj manjini na sjeveru Grčka.

Nema tebi nazad sjeverni Cipar dok si takvi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 23:14

RayMabus wrote:Na šta se priča svodi , parole o slobodi...

Želiš li i turski dio Cipra onda moraš pokazati svima da nećeš vodit nacionalističku politiku ....kakvu Grčka vodi već više od sto godina prema makedonskoj slavenskoj manjini na sjeveru Grčka.

Nema tebi nazad sjeverni Cipar dok si takvi.
I kad mi daš to šta ja oću onda ćeš imat podršku lika koji ima ove titule :

General galaktičke federacije s pet zvjezdica.

Galaktička federacija je federacija miroljubivi svijetova.

Pripadnik Aštar komande ( psihologija u malom prstu , nešto kao majistor svjetlosti rang )

I najvažnije od svega : anđeoska hijerarhija




Na šta se priča svodi , parole o slobodi...
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 23:18

I kad mi daš šta ja oću onda ćemo inzistirati na tome da se Cipar ujedini a sa svim pravima za tursku manjinu tamo.

Turci će to odbiti.

Imam psihologiju u malom prstu ( aštar komanda ).

A onda ćemo im staviti ekonomske sankcije koje će ih potopit ekonomski i vojno.
 
Ovog je onaj dio : general gf s pet zvjezdica.


Aj živija ti meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by mutava baštarda 26/4/2021, 08:11

RayMabus wrote:Uostalom sami Srbi u svom grbu imaju orla i četiri C.

Jel znaš šta je četiri C i čiji je to znak ?

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Paleolozi

Bisantska zastava pod Paleolosima

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Byzantine_imperial_flag%2C_14th_century%2C_square
a ja mislio da su to 4 vitamina C. i zbog toga se najbolje nose s koronom u Evropi.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by vuksadinare 26/4/2021, 08:14

Ovo na dobro nece zavrsiti...svijet je totalno na rubu zivaca..dovoljno da netko pukne i adio...problem je sto neki jos spavaju i misle da je ovo doba mirnog spavanja i sto duze spavas mislis da te netko nece bubnjevima probudit..cista ljenost kod takvih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 26/4/2021, 08:16

Nisu četiri vitamina C nego grb posljednih vladara Bizanta itd car Dušan , neke ženidbe , Srbi prešli na pravoslavlje itd jer su križari potamanili Carigrad pa onda pad moći Carigrada pa se Srbi uvalili i taman kad se oni uvalili sve propalo. lol!

I onda ka eto taj grb to ka prisvojili jer su oni ka Bizant u zadnjim danima moći i postojanja tj poistovjećuju se s njime i bla bla bla
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 3 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum