ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by Šandor Winnetou 25/4/2021, 19:35

RayMabus wrote:Kme kmeeee kmeeeeeeekmeeeeeee

Koliko su naroda pobili po Balkanu i istočnoj Europi ovo im je još mala oznaka.
prvo im treba spičkati saveznike na balkanu da se ne bi ponovilo Nikopolje.

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by veber 25/4/2021, 19:39

turska je postajal zemlja ue. ataturk je započeo s civiliziranjem.
ovaj burek efendija je sve uništio u par godina.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 19:42

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Kme kmeeee kmeeeeeeekmeeeeeee

Koliko su naroda pobili po Balkanu i istočnoj Europi ovo im je još mala oznaka.
prvo im treba spičkati saveznike na balkanu da se ne bi ponovilo Nikopolje.
Baš suprotno. Treba ih poticat na ideje osvajanja Balkana opet jer će Hrvatska odma dobiti Bugarsku i Grčku na svoju stranu u BiH a obje su članice EU i NATO.

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku. Geopolitika je prljava igra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by Šandor Winnetou 25/4/2021, 19:44

RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Kme kmeeee kmeeeeeeekmeeeeeee

Koliko su naroda pobili po Balkanu i istočnoj Europi ovo im je još mala oznaka.
prvo im treba spičkati saveznike na balkanu da se ne bi ponovilo Nikopolje.
Baš suprotno. Treba ih poticat na ideje osvajanja Balkana opet jer će Hrvatska odma dobiti Bugarsku i Grčku na svoju stranu u BiH a obje su članice EU i NATO.

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku. Geopolitika je prljava igra.
kako god bilo srbiju treba spičkati, otkako su došli na balkan prave sranja i pizdarije.

_________________
Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 19:50

Srbija će se spičkat sama. Demografija joj je u kurcu a mladi iseljavaju na zapad.

Nema potrebe da ju se sad ide i dodatno spičkati.

Generalno ne smiješ ih napraviti neprijateljima ako ih želiš na svojoj strani protiv islamske najezde.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 19:58

Srbija viri iz ruskog šupka i taj ruski šupak ima plan da blokira ulazak država zapadnog Balkana u NATO i EU.

Za divno čudo Rusija na Balkanu uspijeva samo tamo di to ustaše žele.

Sad kad smo skinili Bojka i bugarske nacionaliste u Bugarskoj ide davanje statusa narodnosti Makedoncima u Bugarskoj dakle mičemo još jednu stavku i prepreku Makedonije u EU jer hrvatski pučani kao i hrvatski socijalisti žele Makedoniju u EU jer u eu eu parlamentu dobijaju još nekoliko zastupnika koji će biti saveznici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 20:31

Ja ne mislim uopće napadat Tursku. To bi bio rat za grčke interese i veliku Grčku.

Istovremeno ti grčki četnici ne priznaju Slavene na sjeveru Grčke koji su tamo od 7 stoljeća.

Ja sam isto Slaven. Na taj način pokazuješ šta misliš o meni tj nama. Mi smo ti neka niža vrsta.

Sad kad Bugarska prizna Makedonce a oće jer je pala vlada u kojoj su bili kao manjinski koalicijski partner bugarski nacionalisti koji su negirali postojanje makeeonske nacije i ova nova vlada to prizna ja ću pritiskat grčku vladu da isti takvi status da makedonskoj manjini na sjeveru.

To je moj uvjet da ja s Grčkom uopće sjednem za stol i raspravim o ratu s Turskom.

Ja sam galaktički general s pet zvjezdica. Nema bez mene uspješnog napada ni pod razno. Pod uvjetom da uopće želim napasti Tursku a ne želim al zato ću Cipar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 20:34

Da bi Grčka dobila mirno more iza svojih leđa a da bi uopće mogla ratovat s Grčkom netko joj u pozadini mora garantirat da je nitko neće napast s leđa ( Bugarska , Italija itd ).

Pad nacionalističke vlade u Bugarskoj = priznanje statusa makedonske nacije u Bugarskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 20:38

RayMabus wrote:Da bi Grčka dobila mirno more iza svojih leđa a da bi uopće mogla ratovat s Grčkom netko joj u pozadini mora garantirat da je nitko neće napast s leđa ( Bugarska , Italija itd ).

Pad nacionalističke vlade u Bugarskoj = priznanje statusa makedonske nacije u Bugarskoj.
No da bi sad održao taj status i da ti ne ostaneš jedini koji negira makedonsku naciju dakle od svih samo si ti još negator i neprijatelj onda i ti to moraš napraviti.

Inače....
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 20:46

Inače ostaješ samo grčki četnik u očima mnogih u EU parlamentu a posebno socijalista.

Nećeš dobiti većinu pri glasanju da se Cipar potpuno cijelim teritorijem uključi u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 20:55

Dok razmišljate šta ćete tj oćete li priznati tu manjinu makedonce koja je mala al autohtona i nisu vam nikakva vojna prijetnja , štaviše tako jačate odnose s Makedoncima i ne gurate ih prema savezu s Bugarskom jer će ih ovi priznati i onda isto to tražiti od Grčke itd

Ovo će vam malo ubrzati proces misli :

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Greece_population_pyramid_%282018%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by crvenkasti 25/4/2021, 21:00

Samo Srbi ga zovu Konstantinopol.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:03

crvenkasti wrote:Samo Srbi ga zovu Konstantinopol.
Katolike boli kurac za to. Ako će se pravoslavci ujedinit pa izbaciti Tursku s tla evropskog kontinenta mi se nećemo mješati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by newuser 25/4/2021, 21:12

U idućem vecem sranju Turci bi mogli ali ono posteno popusiti. Imaju Grke i EU saveznike protiv sebe. Sa sjevera Rusiju a mogla bi i Amerika odigrati ulogu. Unutar Turske Kurdi čekaju pravi trenutak.
Koliko god imali mocnu armiju stalno neprijateljstvo i toplo - hladno s Rusijom i Amerikom će ih koštati tko zna čega sve ne.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:16

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Samo Srbi ga zovu Konstantinopol.
Katolike boli kurac za to. Ako će se pravoslavci ujedinit pa izbaciti Tursku s tla evropskog kontinenta mi se nećemo mješati.
Mada mislim da se to neće desit jer prva Moskva to ne bi jer onda Konstanitopolis ponovo postaje centar pravoslavnog svijeta a to Moskvi nije u interesu.

A tu su i druge nacije koje od toga ne vide neke koristi jer bi to pripalo Grčkoj a sam Bizant u osnovi nije baš bio Grčka nego multikulti i centar istočnog rimskog carstva a helenisirao se tek tamo negdje u 6 /7 stoljeću nakon šta je zapadno rimsko carstvo odavno palo.

Uostalom današnji Rumunji ( Romani od riječi Rim ) su najbolji dokaz koliko je utjecaj latina u istočnoj Europi i Crnom moru bio jak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:17

newuser wrote:U idućem vecem sranju Turci bi mogli ali ono posteno popusiti. Imaju Grke i EU saveznike protiv sebe. Sa sjevera Rusiju a mogla bi i Amerika odigrati ulogu. Unutar Turske Kurdi čekaju pravi trenutak.
Koliko god imali mocnu armiju stalno neprijateljstvo i toplo - hladno s Rusijom i Amerikom će ih koštati tko zna čega sve ne.
Ne , Moskva neće ratovat s njima. Moskva im je saveznik.

I nemaju baš EU saveznike jer svak ima svoj interes a malo njih vidi interes u ratu s Turskom da bi onda nekakvi Grci to dobili na pladnju. Ja prvi ako ćemo iskreno. Ne dolazi u obzir.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:22

S menom mogu sklopit vojni savez tek kad mi priznaju makedonsku manjinu na sjeveru Grčke kao jedan od autohtonih naroda Grčke i onda će dobit to samo na Cipru.

Jednostavno ćemo udarit sankcije Turskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:26

Sjeverni Cipar ne priznaje nitko osim Turske a cijeli je primljen u EU.

Priznaj makedonsku manjinu na sjeveru Grčke i imaš me za vojnog saveznika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by dzango 25/4/2021, 21:28

RayMabus wrote:Sjeverni Cipar ne priznaje nitko osim Turske a cijeli je primljen u EU.

Priznaj makedonsku manjinu na sjeveru Grčke i imaš me za vojnog saveznika.
Koju bre makedonsku manjinu jebote?
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:29

dzango wrote:
RayMabus wrote:Sjeverni Cipar ne priznaje nitko osim Turske a cijeli je primljen u EU.

Priznaj makedonsku manjinu na sjeveru Grčke i imaš me za vojnog saveznika.
Koju bre makedonsku manjinu jebote?
Prouči povijest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by RayMabus 25/4/2021, 21:33

Kome smeta makedonska manjina na sjeveru Grčke ?


https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/kome-smeta-makedonska-manjina-u-gr%25C4%258Dkoj/a-48302184

Grčkim nacionalistima ( grčkoj pravoslavnoj crkvi odnosno Carigradu ) jer su Grci masovno naseljavani u tu zonu nakon šta ih je Ataturk išćerao iz male Azije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni - Page 2 Empty Re: Biden nazvao Istanbul Konstantinopolom, Turci bijesni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum