ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 10:02

Potraži me ;




Toliko ste umišljene vi iz grada da ja na svom popisu pod nazivom koje ženske nikad nemoj vatat i uopće s njima kalkulirat kao životne partnerice imam stavku ;

- cure iz grada

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 10:10

A ovome pajdi ako misli nać nešto a očito misli jer se nije tu prijavija tek tako savjetujem potpuno isti popis i istu listu s tim nazivom.

Olakšava jako život i ne gubiš vrijeme na idiote nego energiju usmjeravaš prema pravoj kandidatkinji.

- Cure iz grada

- Cure koje idu na faks ili imaju diplomu

Te dvije kategorije bilo koju od njih ako neka ima odma crveni karton.

You spending my time. ( Trošiš moje vrijeme )

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 10:12

RayMabus wrote:A dobro on je ko da si ga iz kupusa izvadija a ona je opet bar u odnosu na njega avion tako da ...

No ono gradska riba od 43 godine a ima sina od 20 godina a kako sve cure oće u grad malo je veća koncentracija žena u odnosu na muške u samom centru...

...tako da ćeš se morat bar do predgrađa prošetat. lol!
to je to
a oni je našli ponižavat i nakon što ga je odbila

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 10:14

RayMabus wrote:A dobro on je ko da si ga iz kupusa izvadija a ona je opet bar u odnosu na njega avion tako da ...

No ono gradska riba od 43 godine a ima sina od 20 godina a kako sve cure oće u grad malo je veća koncentracija žena u odnosu na muške u samom centru...

...tako da ćeš se morat bar do predgrađa prošetat. lol!
ona sebi može naši komda mlađeg bar 15 godina od sebe
ako joj je do toga

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 10:17

RayMabus wrote:Potraži me ;




Toliko ste umišljene vi iz grada da ja na svom popisu pod nazivom koje ženske nikad nemoj vatat i uopće s njima kalkulirat kao životne partnerice imam stavku ;

- cure iz grada
ne kakaj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 10:33

Ne kakam imam svoja pravila i popis koji se zove ; S kakvim curama nikad nemoj imati posla nit kalkulirati s njima išta po pitanju bilo čega na drugoj dinamici.

Jedna od tih stavki je : - cura iz grada.

Ta su pravila uvedena da zaštite mene , moj integritet te mi uštede vrijeme , novac i energiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 10:44

Ne bi njemu pomoglo ni da je mlađi i zgodniji. Možda da je mlađi , zgodniji a ta kuća na selu je vila s bazenom di će ona ladit pičku. To bi možda prošlo al samo da jedno ima malo teže.

Zašto mu ne bi prošlo ? Zato šta su gradovi na ovim prostorima do prije sto godina imali puno manje stanovnika nego danas a to ti znači da većina tog stanovništva potiče sa sela. 

Sad takvoj već misao da će ona iz grada morat otić živit u predgrađe dakle nije selo neko u brdu nego samo je predgrađe je vraćanje na selo odakle je i došla i pad s konja na magarca.


Znači ti si magarac u njenim očima.

A ona je malograđanka samo ako joj saspeš istinu u lice normalno da će se uvrijediti jer je to istina.

Žene koje nikad ne smiješ uzimati u kalkulacije za drugu dinamiku :

- Cura iz grada
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 10:46

RayMabus wrote:Ne kakam imam svoja pravila i popis koji se zove ; S kakvim curama nikad nemoj imati posla nit kalkulirati s njima išta po pitanju bilo čega na drugoj dinamici.

Jedna od tih stavki je : - cura iz grada.

Ta su pravila uvedena da zaštite mene , moj integritet te mi uštede vrijeme , novac i energiju.
tko zna zna, tko ne zna dva
nisi pokušao s curama van grada
moguće je razlika nikakva
više u osobnosti pojedinca

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 10:48

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ne kakam imam svoja pravila i popis koji se zove ; S kakvim curama nikad nemoj imati posla nit kalkulirati s njima išta po pitanju bilo čega na drugoj dinamici.

Jedna od tih stavki je : - cura iz grada.

Ta su pravila uvedena da zaštite mene , moj integritet te mi uštede vrijeme , novac i energiju.
tko zna zna, tko ne zna dva
nisi pokušao s curama van grada
moguće je razlika nikakva
više u osobnosti pojedinca
U suštini pokušao sam. Imam utakmica u nogama. Zato imam ta pravila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 10:49

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Ne kakam imam svoja pravila i popis koji se zove ; S kakvim curama nikad nemoj imati posla nit kalkulirati s njima išta po pitanju bilo čega na drugoj dinamici.

Jedna od tih stavki je : - cura iz grada.

Ta su pravila uvedena da zaštite mene , moj integritet te mi uštede vrijeme , novac i energiju.
tko zna zna, tko ne zna dva
nisi pokušao s curama van grada
moguće je razlika nikakva
više u osobnosti pojedinca
U suštini pokušao sam. Imam utakmica u nogama. Zato imam ta pravila.
šta si ih šutirao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by darth_vader Sun 4 Apr - 10:55

mortal wrote:
jasambrend wrote:Ma naći će ona nekog zagonđiju bez beda, ali nestašica je sponzora, a njoj rok isteka jebi ga...
njoj će isteći
njemu već davno istekao
i kao što je rekla
njoj je to uvreda
ja koja sam gledala sam isto tako ostala zatečena
žena ima profinjene crte lica, kosu, visinu....
naravno da želi bar upola ravvnog sebi
pa i ona želi nešto privlačno pokraj sebe ili ako ne bar bure eura na svom računu


u svakom slučaju poželjnije je isticanje roka u situaciji koju si sam izabereš, želiš, ne u neželjenoj, a rok ističe svima

ljudi su puno puta pokvarena gamad kad sude drugima

Kao što rekoh zagonđiju će naći bez problema, ali pametnog teško jer isti zaziru od debelo ocvalih glupača koje u patetičnoj potrazi za sponzorima, završe u ovakvim emisijama...a lovatori ionako mogu birati, a ova im sigurno nema što za ponuditi...da nije možda očekivala Brad Pitta?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-16

Age : 45

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:01

mortal wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Ne kakam imam svoja pravila i popis koji se zove ; S kakvim curama nikad nemoj imati posla nit kalkulirati s njima išta po pitanju bilo čega na drugoj dinamici.

Jedna od tih stavki je : - cura iz grada.

Ta su pravila uvedena da zaštite mene , moj integritet te mi uštede vrijeme , novac i energiju.
tko zna zna, tko ne zna dva
nisi pokušao s curama van grada
moguće je razlika nikakva
više u osobnosti pojedinca
U suštini pokušao sam. Imam utakmica u nogama. Zprobato imam ta pravila.
šta si ih šutirao
Nisam. Jednostavno il nisam tad bio za ženidbu tj tad me to nije zanimalo ili se nisam vidio u braku sa tim curama. Al s njima nikad nikakvih problema nit ovakvih malograđanski priča i njihovog gledanja s visoka na muške. A to ne bi baš rekao isto i za ove iz grada. Jedine iz grada kojeg se toga ne srame ili im to ne znači ništa su ženske koje su porijeklom s obale il otoka al čim su roditelji iznutra došli u grad odma je to ta šema.

Sad zamisli di je Beograd u toj priči a nema more nego samo njive okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:22

Ako ne živiš u gradu ( iako ja imam i stanove tamo i pola života sam proveja u gradu pa ga znam bolje nego puno tih cura šta tamo živi cili život ) nego si predgrađe il dalje od toga pravilo je da čim je cura iz grada odma križaj kalkulacije vezane uz drugu dinamiku s takvom.

Ako nemaš i sam fakultet onda isto nova stavka a to je cura koja ide na faks il ga ima odma križaj te kalulacije ako ti se pojave.

Ja nisam ni jedno ni drugo a nije ni ovaj seljo beljo iz Medvjeđe pa prema tome uvedi pravila i zaštiti svoj integritet , sebe i ne troši svoje vrijeme, novac i energiju na idiote koji te već u startu gledaju s visoka odnosno manje vrijednim sebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:24

Žena može jesti svakakva govna. Takvu joj je sudbinu priroda namjenila. One su na to adaptirane tj mogu to prožvakat ako dođe do toga da ju neki muški gleda manje vrijednom.

Ja to ne mogu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:27

Onog trena kad i ja to budem moga otići ću na operaciju pa ću promjenit spol.

A to znači da će to biti nikad.

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 11:46

RayMabus wrote:Ako ne živiš u gradu ( iako ja imam i stanove tamo i pola života sam proveja u gradu pa ga znam bolje nego puno tih cura šta tamo živi cili život ) nego si predgrađe il dalje od toga pravilo je da čim je cura iz grada odma križaj kalkulacije vezane uz drugu dinamiku s takvom.

Ako nemaš i sam fakultet onda isto nova stavka a to je cura koja ide na faks il ga ima odma križaj te kalulacije ako ti se pojave.

Ja nisam ni jedno ni drugo a nije ni ovaj seljo beljo iz Medvjeđe pa prema tome uvedi pravila i zaštiti svoj integritet , sebe i ne troši svoje vrijeme, novac i energiju na idiote koji te već u startu gledaju s visoka odnosno manje vrijednim sebi.
svi mi biramo
ne znači da si nekoga obezvrijedio ako ti nije po ukusu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:50

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ako ne živiš u gradu ( iako ja imam i stanove tamo i pola života sam proveja u gradu pa ga znam bolje nego puno tih cura šta tamo živi cili život ) nego si predgrađe il dalje od toga pravilo je da čim je cura iz grada odma križaj kalkulacije vezane uz drugu dinamiku s takvom.

Ako nemaš i sam fakultet onda isto nova stavka a to je cura koja ide na faks il ga ima odma križaj te kalulacije ako ti se pojave.

Ja nisam ni jedno ni drugo a nije ni ovaj seljo beljo iz Medvjeđe pa prema tome uvedi pravila i zaštiti svoj integritet , sebe i ne troši svoje vrijeme, novac i energiju na idiote koji te već u startu gledaju s visoka odnosno manje vrijednim sebi.
svi mi biramo
ne znači da si nekoga obezvrijedio ako ti nije po ukusu
Možda ja pričam kineski ili tako nešto pa ne razumiješ šta pišem.

Ne biraš.

Da bi ti birala prvo ti se taj netko mora ponuditi.

Pročitaj bolje sve šta sam ja napisao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 11:53

jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:Ma naći će ona nekog zagonđiju bez beda, ali nestašica je sponzora, a njoj rok isteka jebi ga...
njoj će isteći
njemu već davno istekao
i kao što je rekla
njoj je to uvreda
ja koja sam gledala sam isto tako ostala zatečena
žena ima profinjene crte lica, kosu, visinu....
naravno da želi bar upola ravvnog sebi
pa i ona želi nešto privlačno pokraj sebe ili ako ne bar bure eura na svom računu


u svakom slučaju poželjnije je isticanje roka u situaciji koju si sam izabereš, želiš, ne u neželjenoj, a rok ističe svima

ljudi su puno puta pokvarena gamad kad sude drugima

Kao što rekoh zagonđiju će naći bez problema, ali pametnog teško jer isti zaziru od debelo ocvalih glupača koje u patetičnoj potrazi za sponzorima, završe u ovakvim emisijama...a lovatori ionako mogu birati, a ova im sigurno nema što za ponuditi...da nije možda očekivala Brad Pitta?
zlobni muški komentari
puno puta bi se šokirali kad bi taj zagondžija bio upravo njihov sin
a i oni sami ali to skrivaju jer znaju da nemaju šansu to postati
svvaka žena ima svoje vrijednosti i ako ih muškarac ne zna cijeniti niti ih ne trebaju imati
bolje im je biti samima
ne znači da su žene nešto propustile ako su same 
mnoge su upravo tim potezom dobile , ne izgubile
muškarci su vrlo skloni podređivanju
pod parolom valjanosti braka, ljubavi, "pravih vrijednosti muško ženskih odnosa" žene od muškaraca dobiju upravo zagondžiju i ništa više od toga
to mogu i ovako ako im je do toga
Brad Pit nije nedohvatljiv kao što ona krmača od voditeljice pokušava nametnuti a i ti
Anđelina nije bolja od ove sa videa
na kraju krajevva
zašto se Anđelina nije udala za ljaljana nego za Pita
uključite mozak


Last edited by mortal on Sun 4 Apr - 11:55; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:53

Ne biraš. U tome i je stvar.

Cure s kojima ne treba imati posla :

Cure iz grada

Cure koje idu na faks ili ga imaju

...

Ne biraš.

Bar u mom slučaju.

Nema te opcije.

Isključio sam ti je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 11:56

RayMabus wrote:Ne biraš. U tome i je stvar.

Cure s kojima ne treba imati posla :

Cure iz grada

Cure koje idu na faks ili ga imaju

...

Ne biraš.

Bar u mom slučaju.

Nema te opcije.

Isključio sam ti je.
sve te koje si naveo
imao si peh jer si naišao na karaktere koji ti nisu odgovaraali
nisi imao sreću pronaći ono što bi ti se svidjelo
nije riječ o gradu ili faksu
i još jedna bitna stvar možda ste se zakačili i prekinuli odnose, ali ti odnosi nisu bili nepopravljivi, ali ni jedna ni druga strana nije učinila ništa da razdor ispravi
a rane ostanu i jednoj i drugoj strani


Last edited by mortal on Sun 4 Apr - 12:02; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 11:58

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ne biraš. U tome i je stvar.

Cure s kojima ne treba imati posla :

Cure iz grada

Cure koje idu na faks ili ga imaju

...

Ne biraš.

Bar u mom slučaju.

Nema te opcije.

Isključio sam ti je.
sve te koje si naveo
imao si peh jer si naišao na karaktere koji ti nisu odgovaraali
nisi imao sreću pronaći ono što bi ti se svidjelo
nije riječ o gradu ili faksu
Aj bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 3 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum