ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Serbinho-3 3/4/2021, 13:08

https://mondo.rs/Zabava/TV/a1454739/brak-na-nevidjeno-mlada-pobesnela-drala-se-na-voditeljku-foto.html
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Serbinho-3 3/4/2021, 13:09

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Serbinho-3 3/4/2021, 13:12

Eto Longie sanse, Brak na nevidjeno.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Hektorović 3/4/2021, 13:14

hahahahahahahaha

Da čuje tri stana u splitu odmah bi mu se uvalila znajuči koliko srbi patite za dalmacijom
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Serbinho-3 3/4/2021, 13:18

Ja gradska urbana riba a vi mi tu doveli ovog ljaljana lol!


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by dijagram 3/4/2021, 13:22

Ona bi mene, lijepog, pametnog.
Jebga, takvi su odavno prebukirani:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Ringo10 3/4/2021, 16:08

Sad sam to odgledao...smijesno je ...

A ona je vrlo nekulturna i bezobrazna
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 09:08

Hektorović wrote:hahahahahahahaha

Da čuje tri stana u splitu odmah bi mu se uvalila znajuči koliko srbi patite za dalmacijom
Ima 43 godine i sina od 20 godina. Uvalila bi se ovakva i na samo jedan stan + Dalmacija.

Na moja tri skaču i domaće od 20 godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 09:13

Pošto je to ipak neka emisija onda ne mogu to komemtirat kao stvarno al da je smiješno jest. Njega ko da su iz kupusa izvadili a ona je sisata plavuša , da se to okrenit. A di su njega našili. lol!

Mislim ima ona i pravo. Šta jest jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 09:43

Ja san davno skužija šta se tu dešava pa san se maka od svega i fino umisto nje uvalija postanare i sve četiri u zrak. Seks s njima mi ne triba. Seks je precjenjen. A onda da mi se vrti po kući samo mi smeta i soli pamet i šta ona oće. Ajde ti svojoj kući. Te priče o potomstvu i nastavku loze , to su seljačke priče , danas nemaju nikakvu vrijednost.

Vremena su se promjenila i pravila su se promjenila pa ćerce zaradi sama za sebe , živi u svojoj vlastitoj kući i nema tu nikakvog braka il tako šta. Brak znači da će ti ona doć na teret.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 09:49

Brak potjeće iz nekih drugih vremena kad je život bio puno suroviji pa su očevi gledali di će udat ženskog potomka , da je taj koliko toliko imučan a onda ako je to to , vinčanje a tamo nema muški oće rastavu nego jednostavno ako si jepa sad je tvoja i onda si tako tu di jesi i moraš se brinuti za nju i za potomstvo.

Dakle to je onda imalo neku svoju svrhu i smisao a danas je nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 10:02

Taj danas zastarjeli model se danas zamjenjuje nekim novim samo šta je taj novi još u fazi kreiranja pa smo mi na pola puta između tog starog modela i ovog novog pa se miješaju ta dva modela i ukršavaju pa onda ima svega i druže snađi se al je očito da smo na prijelazu iz tog danas zastarjelog modela i idemo prema tom novom modelu koji je još u fazi kreiranja i oblikovanja kakav će uopće.na kraju bit.

Ne znam kakav će biti al znam samo da će natalitet doživit kolaps.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 10:12

Danas vam je instituciju braka zamijenila institucija alimentacije.

Crkva ne daje rastavu a to ima veze s prošlim stoljećima jer tad je rastava značila u osnovi da će on ženu i djecu izbaciti na ulicu a to u suštini je onda bilo padanje u siromaštvo , nezaštićenost i najvjerojatnije ishod je smrt a ako ne to onda pad u teško siromaštvo za tu ženu i djecu.

Sad to nije tako nego se traži samo institucija alimentacije dakle da si kreditno sposoban da uzdržavaš tu djecu bio ti s njom il ona s tobom u zajednici ili ne.

To je prva promjena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 10:17

To je prva promjena a jel jedina u tim odnosima ne znam al znam da ova jest.

Vidio sam je pa sam zaključio ovo : A zašto bi ja tebi plaća alimentaciju a ti da uzmeš djecu kad ih ja mogu ostvaviti sebi i kad ih već financiran onda neka su moja.

Zato san se ja maka od njih i ne želin s njima imat posla.

Ima tu emocionalnih ucjena da one zavedu svoja pravila priko ove ucjene
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 10:20

Sad kad smo to objasnili sad ćemo se vratit na ovu žensku iz teme.

Ima 43 godine i sina od 20 godina.

Istekla alimentacija. 

Sad traži novu žrtvu.

E.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 10:30

Samo se postavlja pitanje ako si već ti takva koka kako sebe vidiš a šta nisi sama našla nekoga nego ti triba emisija.

E to je problem. Nema ih. A ako ih ima pametni su pa su se sklonili s tržišta.

Dakle u gradu si dobra samo za brisanje kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by omni 4/4/2021, 10:47

Voditeljica je bombona.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 10:54

Vidjet ćemo šta će biti s tom institucijom alimentacije jer jasno da u državama tj ekonomijama di su plaće male ako netko na 500 eura mora izdvojit 200 eura alimentacije da to ne funkcioniše. lol!



JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE RI_popgraph_2018



Netko se preračunao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus 4/4/2021, 11:06

Sad zamisli imaš instituciju alimentacije koja vodi u biološki nestanak.

Vrhunski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Serbinho-3 4/4/2021, 11:10

RayMabus wrote:Sad kad smo to objasnili sad ćemo se vratit na ovu žensku iz teme.

Ima 43 godine i sina od 20 godina.

Istekla alimentacija. 

Sad traži novu žrtvu.

E.



On ce i naci nesto a ona?

Realno mrka kapa.

Ovako da je neko istrese, to i da naleti, mada neko sa ovom,

sto se nije nigde nasla u zivotu, nije izasla iz svog kraja,

jedino ko sedmica na lotou da se pojavi neko.

Usput ona misli da vredi.

Ja tako ne mislim, ali svako ima pravo na svoje misljenje.

Usput, Srbiju je napustilo dosta vise muskaraca od zenski,

tako da tu ima nesrazmeran broj izmedju muskaraca i zenski

u korist zenski, jer muskaraca fali.

Ono sto je ostalo, nije nigde moglo da se skloni usred

najveceg sranja, sto odmah pokazuje i sposobnost istih.

Lako bi recimo nasla u Cikagu, tamo ima nesrazmerno

veliki broj muskaraca u odnosu na zenske i tamo bi recimo

prosla, daleko bolje nego sto vredi, ali one to ne znaju a

informacija vredi vise od novca.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum