ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Serbinho-3 Sun 4 Apr - 13:52

RayMabus wrote:Nije tu stvar šta on ima 20 godina nego je tu stvar da kad primiš nju u život oćeš nećeš moraš i njega.

On će dolaziti u posjet materi a mater će eto doć živit kod tebe jer se udala.


Imam dovoljno svojih problema , ne tribaju mi još i njegovi.




Te sa decom valjda otpisi 70% od cene.

Ko zavrsi sa takvima, kasnije ulazi u sukob sa familijom i

drustvo, postaje predmet ismejavanja i sprdnje a isto to

rade i zenske.

Zato mnoge ne rizikuju vise od jefnog deteta, jer ako krene

lose, lakse sa jednim detetom kasnije.

Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 13:54

Malo je šta nju primiš a još se mislit o tome kakvo je njeno dite. Nisi mu ni otac , ne možeš mu ništa ni narediti a ne moš mu zabraniti da viđa mater tj ulazi ti u kuću.

Ajde moj čovik. To zna bit problem. Napraviš sebi problem iz ničega.

Nisu mu ni ćaća , nis mu ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 13:57

Nemaš nikakvi autoritet nad njim kad mu nisi otac. 

To ti je problem. Nije tvoje dite. Ne smiš ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 13:59

Serbinho-3 wrote:da tuzi02-04-2021 16:29h

on nju za uvrede i debelo da joj naplati dusevni iliti dusevan bol

beogradska seljancura

+ 264             - 15




ja vidim da je ona ta koja bi mogla tužiti jer nisu uvažili njeno odbijanje i nastavili s nastojaanjem da ju privole na pristanak
omalovažili su je, ponizili, uvrijedili kako je i sama izjavila
teror pred kamerama
voditeljicaa nije prestala piljiti... provocirati pogledom i prozivkama
psihološka igra podređivanja
smećad

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:03

Ima sina od 20 godina. Sad je to pretpostavka da je to dite dobro.

Pretpostavka je majka svih zajeba.

A mali neka mafija. Neno Nevolja i te šeme. Ima svoj klan.

Ma ajde goni to u kurac. 

Sutra se posvadiš s ženom on ti dođe pritit da ne smiš na nju vikat a to u prevodu ova će ti solit pamet a ti ne smiš ništa.

Aj ti čao skupa s tin svojin diteton.

Iman ja svoj život.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 14:05

RayMabus wrote:Ima sina od 20 godina. Sad je to pretpostavka da je to dite dobro.

Pretpostavka je majka svih zajeba.

A mali neka mafija. Neno Nevolja i te šeme. Ima svoj klan.

Ma ajde goni to u kurac. 

Sutra se posvadiš s ženom on ti dođe pritit da ne smiš na nju vikat a to u prevodu ova će ti solit pamet a ti ne smiš ništa.

Aj ti čao skupa s tin svojin diteton.

Iman ja svoj život.
moj ima 26
ne bi smija ni pogledat di oćeš  :love

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:10

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ima sina od 20 godina. Sad je to pretpostavka da je to dite dobro.

Pretpostavka je majka svih zajeba.

A mali neka mafija. Neno Nevolja i te šeme. Ima svoj klan.

Ma ajde goni to u kurac. 

Sutra se posvadiš s ženom on ti dođe pritit da ne smiš na nju vikat a to u prevodu ova će ti solit pamet a ti ne smiš ništa.

Aj ti čao skupa s tin svojin diteton.

Iman ja svoj život.
moj ima 26
ne bi smija ni pogledat di oćeš  :love
Ma dobro. Meni samohrane majke nisu na onom popisu s kojim ženama ne smiš imat ništa tako da to sve ipak zavisi. Uglavnom ne zatvaram odma vrata. Otvoren san po tom pitanju al sad nije baš da mi to paše.

To ima više šanse od one ; ja sam iz grada i ja idem na faks ili ga ima jer njihove su šanse nula.

Dakle ako je iz grada il ide na faks il ga ima a samohrana je majka onda su joj isto šanse nula.

Samo ako nije ovo dvoje onda nije tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:13

Ova  plavuša kod mene otpada jer je iz grada a ne jer je samohrana majka.

Nije otpisana jer je samohrana majka. To je minus al kod mene nije na listi šta ne može.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:16

Moš ti naletit na neku sa sela il iz manjeg gradića koja nema faks i nije ova šema iz grada pa samohrana majka.

A možda je ženi umra muž. Ne mora značiti da se odma rastavila. Il on jje neki problem pa ono. Vidiš šta je. To nije ono automatski zatvaran priču.

Samo kod nekih stvari odma ide blokada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by darth_vader Sun 4 Apr - 14:19

mortal wrote:
jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:Ma naći će ona nekog zagonđiju bez beda, ali nestašica je sponzora, a njoj rok isteka jebi ga...
njoj će isteći
njemu već davno istekao
i kao što je rekla
njoj je to uvreda
ja koja sam gledala sam isto tako ostala zatečena
žena ima profinjene crte lica, kosu, visinu....
naravno da želi bar upola ravvnog sebi
pa i ona želi nešto privlačno pokraj sebe ili ako ne bar bure eura na svom računu


u svakom slučaju poželjnije je isticanje roka u situaciji koju si sam izabereš, želiš, ne u neželjenoj, a rok ističe svima

ljudi su puno puta pokvarena gamad kad sude drugima

Kao što rekoh zagonđiju će naći bez problema, ali pametnog teško jer isti zaziru od debelo ocvalih glupača koje u patetičnoj potrazi za sponzorima, završe u ovakvim emisijama...a lovatori ionako mogu birati, a ova im sigurno nema što za ponuditi...da nije možda očekivala Brad Pitta?
zlobni muški komentari
puno puta bi se šokirali kad bi taj zagondžija bio upravo njihov sin
a i oni sami ali to skrivaju jer znaju da nemaju šansu to postati
svvaka žena ima svoje vrijednosti i ako ih muškarac ne zna cijeniti niti ih ne trebaju imati
bolje im je biti samima
ne znači da su žene nešto propustile ako su same 
mnoge su upravo tim potezom dobile , ne izgubile
muškarci su vrlo skloni podređivanju
pod parolom valjanosti braka, ljubavi, "pravih vrijednosti muško ženskih odnosa" žene od muškaraca dobiju upravo zagondžiju i ništa više od toga
to mogu i ovako ako im je do toga
Brad Pit nije nedohvatljiv kao što ona krmača od voditeljice pokušava nametnuti a i ti
Anđelina nije bolja od ove sa videa
na kraju krajevva
zašto se Anđelina nije udala za ljaljana nego za Pita
uključite mozak

Promašila si ceo fudbal ka i natjecateljka očigledno... a to koliko je inteligentna i karakter je pokazala prijavivši se u show za luzere te pritom ne uspijevavši barem kurtoazno suspregnuti sujetu zbog povrijeđene taštine što ju je spojilo s po njezinom stajalištu, neadekvatnim tipom. Lik je kad bolje promislim za normalne pojmove i prepristojan za dotičnu glupaču, ne znam koji kurac si je ona uopće umislila da je? Izoliranim štapom je niti jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-16

Age : 45

Noor likes this post

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:28

Pa s obzirom da se emisija zove Brak na neviđeno....
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:29

Kakva je to uopće emisija Brak na neviđeno ?

Tko tu koga uopće ne vidi ?

Jedno drugo il samo jedno nema pojma ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:33

Ne znaju uopće jedno za drugo

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/magazin/clanak/brak-na-nevidjeno-samci-iz-srbije-imaju-pet-minuta-da-se-upoznaju-i-vjencaju/2082026.aspx

Ne pada mi na pamet da se na ovako šta prijavim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 14:33

jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:
mortal wrote:
jasambrend wrote:Ma naći će ona nekog zagonđiju bez beda, ali nestašica je sponzora, a njoj rok isteka jebi ga...
njoj će isteći
njemu već davno istekao
i kao što je rekla
njoj je to uvreda
ja koja sam gledala sam isto tako ostala zatečena
žena ima profinjene crte lica, kosu, visinu....
naravno da želi bar upola ravvnog sebi
pa i ona želi nešto privlačno pokraj sebe ili ako ne bar bure eura na svom računu


u svakom slučaju poželjnije je isticanje roka u situaciji koju si sam izabereš, želiš, ne u neželjenoj, a rok ističe svima

ljudi su puno puta pokvarena gamad kad sude drugima

Kao što rekoh zagonđiju će naći bez problema, ali pametnog teško jer isti zaziru od debelo ocvalih glupača koje u patetičnoj potrazi za sponzorima, završe u ovakvim emisijama...a lovatori ionako mogu birati, a ova im sigurno nema što za ponuditi...da nije možda očekivala Brad Pitta?
zlobni muški komentari
puno puta bi se šokirali kad bi taj zagondžija bio upravo njihov sin
a i oni sami ali to skrivaju jer znaju da nemaju šansu to postati
svvaka žena ima svoje vrijednosti i ako ih muškarac ne zna cijeniti niti ih ne trebaju imati
bolje im je biti samima
ne znači da su žene nešto propustile ako su same 
mnoge su upravo tim potezom dobile , ne izgubile
muškarci su vrlo skloni podređivanju
pod parolom valjanosti braka, ljubavi, "pravih vrijednosti muško ženskih odnosa" žene od muškaraca dobiju upravo zagondžiju i ništa više od toga
to mogu i ovako ako im je do toga
Brad Pit nije nedohvatljiv kao što ona krmača od voditeljice pokušava nametnuti a i ti
Anđelina nije bolja od ove sa videa
na kraju krajevva
zašto se Anđelina nije udala za ljaljana nego za Pita
uključite mozak

Promašila si ceo fudbal ka i natjecateljka očigledno... a to koliko je inteligentna i karakter je pokazala prijavivši se u show za luzere te pritom ne uspijevavši barem kurtoazno suspregnuti sujetu zbog povrijeđene taštine što ju je spojilo s po njezinom stajalištu, neadekvatnim tipom. Lik je kad bolje promislim za normalne pojmove i prepristojan za dotičnu glupaču, ne znam koji kurac si je ona uopće umislila da je? Izoliranim štapom je niti jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
Ženska je na mjestu
Lik se nije potrudio pokazaati ni malo šarma ni romantičnosti, uvažiti ju
bar jebeni cvijet da joj je poklonio, ljubazno se nasmješio, uputio pogled uvažavanja, prihvaćanja, simpatije
da je zlatnog izgleda s manirima koje on pokazao red je bio odbiti ga

ako je u pitanju šou za luzere, znači on je definitivno luzer
ne treba joj takav

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:37

Ja koliko vidim piše lijepo da će tim psihologa tražiti partnere po profilu koji odgovaraju.

Izgleda da je ženska u pravu. On joj sigurno nije profil ni po čemu.

Zato je i digla dreku jer je to doživila kao ponižavanje pred kamerama tj pred cijelim svijetom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 14:37

jasambrend wrote:
. Lik je ...prepristojan za dotičnu glupaču, jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
poremećen stavv prema ženama
iz kojeg si mentalno jadnog sloja ispuzao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:39

Ženska je u pravu. Oni trebaju osigurat bar približno profil koji je za nju a ovi je ovako ponizili pred kamerama.

Pa di će on za nju ? Ona je za njega avion. A jesu neki ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 14:40

RayMabus wrote:Ženska je u pravu. Oni trebaju osigurat bar približno profil koji je za nju a ovi je ovako ponizili pred kamerama.

Pa di će on za nju ? Ona je za njega avion. A jesu neki ono.
jesu
svjesno zlo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by darth_vader Sun 4 Apr - 14:43

mortal wrote:
jasambrend wrote:
. Lik je ...prepristojan za dotičnu glupaču, jedan normalan muškarac ne bi taknuo, srećom po nju ima dovoljno prizemnih pizdopatničkih seljačina koji ne biraju jer rupa je ipak rupa... razumljivije sad?  Inače u takve emisije se i može prijaviti isključivo mentalni jad ispuzao iz septičke jame najnižeg društvenog sloja, a pritom je nebitan i materijalni status i formalno obrazovanje. Normalne osobe paze na svoju intimu.
poremećen stavv prema ženama
iz kojeg si mentalno jadnog sloja ispuzao

Preplitka si za profiliranje ikog ovdje...projiciraš svoja stanja zbog očigledno neriješenih konflikata iz svojeg iskustva.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-16

Age : 45

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by RayMabus Sun 4 Apr - 14:44

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ženska je u pravu. Oni trebaju osigurat bar približno profil koji je za nju a ovi je ovako ponizili pred kamerama.

Pa di će on za nju ? Ona je za njega avion. A jesu neki ono.
jesu
svjesno zlo
Pa vidim. Nisam gledao sve al nije ni do lika. On isto ne zna koga će oni stavit. On je to šutke istrpio jer šta će sad. Al nju su ponizili pred cijelom državom ali i šire.

Pa oni su pokvareni. Pa oni moraju osigurati bar približno iste profile. Pa di će ovi za nju. Pa šta je njima ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by immortal Sun 4 Apr - 14:52

RayMabus wrote:Ne znaju uopće jedno za drugo

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/magazin/clanak/brak-na-nevidjeno-samci-iz-srbije-imaju-pet-minuta-da-se-upoznaju-i-vjencaju/2082026.aspx

Ne pada mi na pamet da se na ovako šta prijavim.
ostaneš bez imovine u roku pet minuta
dovoljno da zakon kaže da se cjelokupna imovina dijeli na pola bez obzira na vrijeme stjecanja i porjeklo novca

to ovi iz pravosuđa kad im nešto treba samo malo korigiraju zakone


Last edited by mortal on Sun 4 Apr - 14:53; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE - Page 6 Empty Re: JA GRADSKA RIBA, A VI MI DOVELI SELJAKA IZ MEDVEĐE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum