ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali - Page 2 Empty Re: Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali

Post by max123 Thu 4 Mar - 20:55

mentalitet wrote:
jastreb wrote:Izdajice.

Jebo te pada mi napamet ono shto mislim da sam u pravu analizirajuci neke likove sa ovog foruma.Tochno po njihovom pisanju mogu procijeniti kada su pijani (a Soru optuzuju da je alkic da bi zametnuli svoj alkoholicharski karakter) pa tako i ti kad zveknesh koju postajesh "pravi Hrvat" iako si jednom rekao da prije bilo kakvog komentiranja treba pogledati dokumenta ..shto sam ja shvatio da ne treba laprdati bez argumenata.
Puno puta si bio blizu zakljuchcima u nekim temama sa kojima se slazem ali si postao slichnog mentaliteta kao masa nepismenih idiota chiji su argumenti uglavnom "rekla kazala".
Da te spasim od takvog mentaliteta potrudio sam se da ti nadjem neshto shto morash prochitati i izvuci svoj zakljuchak iz ovoga upisa pa ako ti nije tlaka da mi kazesh porijeklo bunjevaca. Dakle evo..i ne preskachi nego chitaj sve po redu..:))

http://www.bunjevci.net/istorija-bunjevaca
ima li uopće tih famoznih rvata?i kako su nastali.ili, zašto su uopšte nastali.deder lagano i poredu...

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali - Page 2 Empty Re: Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali

Post by RayMabus Thu 4 Mar - 21:11

Ma kog brige ? Još najbolje da se s njima gore na sjeveru Vojvodine Bogu iza nogu zamaram. Ne da mi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali - Page 2 Empty Re: Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali

Post by RayMabus Thu 4 Mar - 21:20

Da vidimo šta kaže Vučic a datum je : 15.05. 2020 dakle prije 9 mjeseci

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/vijesti/clanak/Suljo-orban-je-jedini-rekao-da-je-srbija-potrebna-eu-to-su-slusali-merkel-i-macron/2183185.aspx


E moj Vučicu priku ti je izbacilo iz EPP , a šta će tek tebi da rade.

Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali - Page 2 Vazelin
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali - Page 2 Empty Re: Subotica uvodi 'bunjevacki' jezik.Hrvati zestoko protestirali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum