ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Empty Re: Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Post by AssadNaPodmornici Sun 14 Feb - 14:46

kupujte dionice turističkih firmi, kada sam zadnji put pogledao one su cca 1/3 ispod cijene koje su bile u ovo vrijeme prošle godine kada je krenuo ovaj "cirkus".. biti će to dobra zarada.. easy 20% profita

AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Empty Re: Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Post by AssadNaPodmornici Sun 14 Feb - 14:47

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:Ovo mi je posebno zanimljiva mjera:

https://hr.n1info.com/vijesti/a589243-na-snazi-zabrana-putovanja-izmedju-zupanija-postavljeni-kontrolni-punktovi/

Sjeća li se netko kao je završila? Da baš ne kažem propala.
I koje su posljedice te propasti u smislu brojeva novozaraženih i preminulih?
treba pitati eru on je zagovaratelj tih mjera,  čekam da objavi neku "analizu"
a da ne govorim kako tih dana kada je to ukinuto, ljudi su se gužvali prvo u općinama/gradskim kotarima gdje su organizirali pomoć za Petrinju i okolicu, a onda su masovno krenuli , gore je bila hrpa ljudi, nitko se nije pridržavao nikakvih mjera..
eh da ukinuta je i samo-izolacija i testiranje za povratnike Hrvate iz vanka..
i koja je posljedica , ukidanja zabrane putovanja između županija, testiranje/samo izolacija ako dolaziš u RH iz vanka, te navala u Petrinju gdje nitko nije se pridržavao nikakvih mjera koje propisuje stožer, nenad jarić dauenhauer, index.hr, WHO, ero?

jebeno nikakva.  broj zaraženih je unatoč tim mjerama imao konstatni očekivani pad , kakav je predvidio Bakić/Lauc(ti,ja čitajući njih) u njihovim modelima, a u Petrinji i okolici nije došlo do jebenog nikakvog skoka ničega niti ikakvog jebenog odstupanja.

Dakle kao što tvrdim, i dosta ljudi me zamrzilo radi toga, ali drago mi je što sam bio u pravu,  velika većina mjera(izuzev zaista par ograničenja o kojima pišu Bakić/Lauc) nema nikakav efekat na ništa.

Isto na sreću Ero opet laprda o desecima tisuća mrtvih aj nije jedini,  ja sam mislio da je naš peak 0.1% populacije to je 4000mrtvih,  izgleda je nešto više.. 0.13% ,0.15% a možda i 0.2% kada bi baš virus došao do svakog Hrvata što je fizički nemoguće..  opet to nisu deseci tisuća u koje je ovaj as i dalje uvjeren


i još jedna stvar što sam pogodio, da imunitet na virus traje puno puno puno duže.. reinfekcije su zaista rijetke  i za sada je imunitet dokazan na 8-9mjeseci minimalno, a potencijalno može biti i za vijeke vjekova..


i još jedna stvar gdje se ljudi "opiru" i "ne mogu shvatiti" jest broj ljudi koji je prebolio virus.. u RH je on sigurno 40-50% a i to će postati jasno
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Empty Re: Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Post by mutava baštarda Sun 14 Feb - 20:05

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:Ovo mi je posebno zanimljiva mjera:

https://hr.n1info.com/vijesti/a589243-na-snazi-zabrana-putovanja-izmedju-zupanija-postavljeni-kontrolni-punktovi/

Sjeća li se netko kao je završila? Da baš ne kažem propala.
I koje su posljedice te propasti u smislu brojeva novozaraženih i preminulih?
treba pitati eru on je zagovaratelj tih mjera,  čekam da objavi neku "analizu"
a da ne govorim kako tih dana kada je to ukinuto, ljudi su se gužvali prvo u općinama/gradskim kotarima gdje su organizirali pomoć za Petrinju i okolicu, a onda su masovno krenuli , gore je bila hrpa ljudi, nitko se nije pridržavao nikakvih mjera..
eh da ukinuta je i samo-izolacija i testiranje za povratnike Hrvate iz vanka..
i koja je posljedica , ukidanja zabrane putovanja između županija, testiranje/samo izolacija ako dolaziš u RH iz vanka, te navala u Petrinju gdje nitko nije se pridržavao nikakvih mjera koje propisuje stožer, nenad jarić dauenhauer, index.hr, WHO, ero?

jebeno nikakva.  broj zaraženih je unatoč tim mjerama imao konstatni očekivani pad , kakav je predvidio Bakić/Lauc(ti,ja čitajući njih) u njihovim modelima, a u Petrinji i okolici nije došlo do jebenog nikakvog skoka ničega niti ikakvog jebenog odstupanja.

Dakle kao što tvrdim, i dosta ljudi me zamrzilo radi toga, ali drago mi je što sam bio u pravu,  velika većina mjera(izuzev zaista par ograničenja o kojima pišu Bakić/Lauc) nema nikakav efekat na ništa.

Isto na sreću Ero opet laprda o desecima tisuća mrtvih aj nije jedini,  ja sam mislio da je naš peak 0.1% populacije to je 4000mrtvih,  izgleda je nešto više.. 0.13% ,0.15% a možda i 0.2% kada bi baš virus došao do svakog Hrvata što je fizički nemoguće..  opet to nisu deseci tisuća u koje je ovaj as i dalje uvjeren


i još jedna stvar što sam pogodio, da imunitet na virus traje puno puno puno duže.. reinfekcije su zaista rijetke  i za sada je imunitet dokazan na 8-9mjeseci minimalno, a potencijalno može biti i za vijeke vjekova..


i još jedna stvar gdje se ljudi "opiru" i "ne mogu shvatiti" jest broj ljudi koji je prebolio virus.. u RH je on sigurno 40-50% a i to će postati jasno
zemlje s tolikim brojem prokuženih mogu ležerno čekati ljeto. Nijemci nemaju izbora, bili su previše disciplinirani i sad će platiti cijenu sa žestokim lockownom.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Empty Re: Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Post by Eroo Sun 14 Feb - 20:32

mutava baštarda wrote:zemlje s tolikim brojem prokuženih mogu ležerno čekati ljeto. Nijemci nemaju izbora, bili su previše disciplinirani i sad će platiti cijenu sa žestokim lockownom.
Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 1


Last edited by Eroo on Sun 14 Feb - 20:36; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 78057
2016-07-22


Back to top Go down

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Empty Re: Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Post by mutava baštarda Sun 14 Feb - 20:35

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Img_2176

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“. - Page 3 Empty Re: Cilj je bio "šokirati" građane horor-scenarijom kako bi prihvatili „represivne mjere“.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum