ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koga je zdrmalo

Page 43 of 52 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 52  Next

Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Eroo 31/12/2020, 12:41

EUROPA UZ HRVATSKU
U Hrvatsku stalno stiže pomoć: Sletio avion s 19 tona opreme iz Grčke, iz Austrije krenuo konvoj
Pomoć šalje i Austrija, u Hrvatsku upravo pristiže konvoj s mobilnim kućicama za one koji su ostali bez krova nad glavom

koga je zdrmalo  - Page 43 1
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/u-hrvatsku-stalno-stize-pomoc-sletio-avion-s-19-tona-opreme-iz-grcke-iz-austrije-krenuo-konvoj-15040000

Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by michaellcmacha 31/12/2020, 12:52

kic wrote:
michaellcmacha wrote:I DA UISTINU NAM JE BITNO DA NOĆAS NE BUDE PUCNJAVE, JER GA U TIŠINI LAKŠE OSJETIMO... EH DA EVO SAD JE RUKNUO JEDAN OD 3,5, ALI SE ČUO KO HAUBICA... Ako netko zna za neku kombinaciju šatora za 6 osoba, bio bih mu zahvalan... Glupo mi uopće pričat da mi u obitelji iskazuje o potrebu za bar dva čvrsta mobilna smještaja i taj jedan šator...

bi li ovako nesto bilo ok?

da organiziramo uplatu nekome iz ZG i on napravi kupovinu i dostavu? ako ne mogu i ja..

koga je zdrmalo  - Page 43 Screen34
koga je zdrmalo  - Page 43 Screen35
Taj prvi bi čak i odgovarao, jer smo sad već pod mus, danas će biti treća noć bez noćnog odmora, a i san u šatoru je prihvatljiviji od kunjanja na vrtnom stolcu, dok bar dvoje dežura uz staklenu zdjelu s vodom
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by kic 31/12/2020, 13:00


eto!

ima tko da bi otisao u Zagorje kupiti i dostaviti mihi cim prije?

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by jastreb 31/12/2020, 13:10

michaellcmacha wrote:I DA UISTINU NAM JE BITNO DA NOĆAS NE BUDE PUCNJAVE, JER GA U TIŠINI LAKŠE OSJETIMO... EH DA EVO SAD JE RUKNUO JEDAN OD 3,5, ALI SE ČUO KO HAUBICA... Ako netko zna za neku kombinaciju šatora za 6 osoba, bio bih mu zahvalan... Glupo mi uopće pričat da mi u obitelji iskazuje o potrebu za bar dva čvrsta mobilna smještaja i taj jedan šator...
Oni retardi iz Mirnovca reklamiraju na Fejsu na sva zvona svoje stupidne proizvode.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Eroo 31/12/2020, 13:14

Lovren z družino čistil hotel, ki bo sprejel družine iz Petrinje
Novalja, 31.12.2020, 11:16 | Posodobljeno pred eno uro
Branilec hrvaške reprezentance in ruskega Zenita Dejan Lovren se je po potresu, ki je razdejal Petrinjo in okoliške kraje, odzval s ponudbo za brezplačno nastanitev v svojem hotelu na otoku Pag.

https://m.24ur.com/sport/nogomet/lovren-na-pomoc-rojakom-odprl-vrata-hotela-v-novalji.html

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by kic 31/12/2020, 13:15


miha, jel moguće da netko od vas ode po taj šator u Zagorje? to mi se čini najbržom opcijom, staviš broj racuna ovdje svoj i mi ti uplatimo siguran sam dovoljno za to i gorivo bar?

ideja samo :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by michaellcmacha 31/12/2020, 13:55

kic wrote:
miha, jel moguće da netko od vas ode po taj šator u Zagorje? to mi se čini najbržom opcijom, staviš broj racuna ovdje svoj i mi ti uplatimo siguran sam dovoljno za to i gorivo bar?

ideja samo :))
Gle Kic, ne bih htio da me netko krivo shvati, ali upravo sam danas tu jednom našem forumskoj kolegi rekao da ne želim nikakav novac ni pod kojim okolnostima u ovom trenutku, jbga jednostavno nisam taj... Rekao sam što pokušavamo ishodovati kako bi koliko toliko mogli funkcionirati, pa usput i prokomentirao da bih ja bio zadovoljan i šatorom... I to je to...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Eroo 31/12/2020, 14:06

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
miha, jel moguće da netko od vas ode po taj šator u Zagorje? to mi se čini najbržom opcijom, staviš broj racuna ovdje svoj i mi ti uplatimo siguran sam dovoljno za to i gorivo bar?

ideja samo :))
Gle Kic, ne bih htio da me netko krivo shvati, ali upravo sam danas tu jednom našem forumskoj kolegi rekao da ne želim nikakav novac ni pod kojim okolnostima u ovom trenutku, jbga jednostavno nisam taj... Rekao sam što pokušavamo ishodovati kako bi koliko toliko mogli funkcionirati, pa usput i prokomentirao da bih ja bio zadovoljan i šatorom... I to je to...
Korekt. Miha, samo se još malo strpi. Imate državu koja zna što radi.
Ovakve stvari su uvijek kaotične, treba nešto vremena za snaći se i  organizirati... itd.
Za vrijeme rata ste smjestili i nahranili čak pola milijuna izbjeglica.
Stižu kamp kućice, šatori s ogrijevanjem i ostalim...imate i prazne hotele...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by kic 31/12/2020, 14:15

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
miha, jel moguće da netko od vas ode po taj šator u Zagorje? to mi se čini najbržom opcijom, staviš broj racuna ovdje svoj i mi ti uplatimo siguran sam dovoljno za to i gorivo bar?

ideja samo :))
Gle Kic, ne bih htio da me netko krivo shvati, ali upravo sam danas tu jednom našem forumskoj kolegi rekao da ne želim nikakav novac ni pod kojim okolnostima u ovom trenutku, jbga jednostavno nisam taj... Rekao sam što pokušavamo ishodovati kako bi koliko toliko mogli funkcionirati, pa usput i prokomentirao da bih ja bio zadovoljan i šatorom... I to je to...

nemoj zamjeriti, samo sam ti mislio stvarno, realno i brzo pomoći... svi znamo u kakvom svijetu živimo teškom i da svaka kuna u njemu znači, svaka čast na ponosu ali razmisli, ako želiš vjerujem da ima ljudi koji bi nešto doprinijeli, nećemo ti bitno promijeniti situaciju ali bar ćeš znati da nisi toliko usamljen..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Eroo 31/12/2020, 14:26

Svjedoci smo eksplozije solidarnosti i empatije  diljem Hrvatske, a evo i u Europi.
Čak i kod nekadašnjih neprijatelja...
Kršćanski je to običaj, ma što tko mislio o tome.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by michaellcmacha 31/12/2020, 14:29

Nismo mi usamljeni, svjedočimo tomu svake sekunde, u ova dva dana, a ja ne sumnjam da 99,99% korisnika ovog foruma ako ništa, a ono iskreno suosjeća sa nama i vjerujem  da bi na svaki mogući način pokušali pomoći da prebrodimo ovu vrlo nezavidnu situaciju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


kic likes this post

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by michaellcmacha 31/12/2020, 14:33

Eh da javio mi se čovjek iz Paraćina i pita može li ikako pomoći, da kod njega ima dosta ljudi koji su voljni organizirati se i prikupiti pomoć i poslati je potrebiti a... Dobro se dobrim vraća jer zna koliko mi je bilo drago kad smo mi pomagali njima u vrijeme poplava...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Guest 31/12/2020, 16:14

michaellcmacha wrote:Eh da javio mi se čovjek iz Paraćina i pita može li ikako pomoći, da kod njega ima dosta ljudi koji su voljni organizirati se i prikupiti pomoć i poslati je potrebiti a... Dobro se dobrim vraća jer zna koliko mi je bilo drago kad smo mi pomagali njima u vrijeme poplava...

Jesi rešil to sa šatorom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Guest 31/12/2020, 17:01

ka šta bi najrođenijem reka 
ovo će sve zavrtit svoju ulogu i na kraju će preživjeli  puk ostati u problemu koji je na nižoj poziciji prije zemljotresa 

po količine podrške koja će biti usmjerena se da uvidjeti da bi se moglo mnogo učiniti 

ali kao što je poznato ,,, da ne navodim 


zato svakom tko je ugrožen savjetujem da probate naći u svom kraju il u zg osobu kojoj možete vjerovat da se politički bori da humanost ide na adresu koju zaslužuje 

odmah od gradonačelnika tražiti uvid u svaku kunu ,,,to može svaki pojedinac ,,natrat mamlaza 

dati javnu obavjest svima koji šalju bilo koju pomoć da izvjeste neki centar 

naložiti da vlada nesmije bez javne obznane utrošiti ni kunu van javnog prikaza 

i sve to dati u medije 


inače biće gunja , janaf agrokor 

dragovoljnost i humanost će biti usrani 


nama koji hoćemo pomoći uistinu je nelagodno jer  ne vjerujemo da ćemo pomoći ako sami osobno ne doniramo u ruku

skupi u mistu  par ljudi potpišite papir i zovnite medije ,,, virujmi drugačije nemože 
imate krezibilitet još neko vrijeme , onda ćet da budete neka sporedna vijest 

tražite uvid u svaku kunu 
 


svako dobro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by michaellcmacha 31/12/2020, 18:03

Ma već si jebu mater nezasitnu... 
Ološ koji ima nekoliko kuća i viksu na viru sad je ušićario i ovaj funkcionalni mobilni kontejner za stanovanje... Ma nek idu u pičku materine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by kic 31/12/2020, 18:22


jbt zar se i tu krade
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by T. 31/12/2020, 18:26

Prokletnici...
Potrošili sve šta imaju na doktore...

_________________
koga je zdrmalo  - Page 43 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Ra 31/12/2020, 18:36

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
miha, jel moguće da netko od vas ode po taj šator u Zagorje? to mi se čini najbržom opcijom, staviš broj racuna ovdje svoj i mi ti uplatimo siguran sam dovoljno za to i gorivo bar?

ideja samo :))
Gle Kic, ne bih htio da me netko krivo shvati, ali upravo sam danas tu jednom našem forumskoj kolegi rekao da ne želim nikakav novac ni pod kojim okolnostima u ovom trenutku, jbga jednostavno nisam taj... Rekao sam što pokušavamo ishodovati kako bi koliko toliko mogli funkcionirati, pa usput i prokomentirao da bih ja bio zadovoljan i šatorom... I to je to...
Miha, nemoj ni ti nas krivo shvatiti, ali ti samo želimo olakšati situaciju u kojoj ste se svi našli zbog prirodne katastrofe.  
U toj situaciji je mogao biti bilo tko od nas, tu nema mjesta ni ponosu ni osjećaju srama. Tako je kako je, nisi ti kriv za situaciju u kojoj si se našao.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Šandor Winnetou 31/12/2020, 19:06

michaellcmacha wrote:Ma već si jebu mater nezasitnu... 
Ološ koji ima nekoliko kuća i viksu na viru sad je ušićario i ovaj funkcionalni mobilni kontejner za stanovanje... Ma nek idu u pičku materine...
Uvesti ratno stanje i za tu stoku spremiti metak u čelo mater im hebem prokletu!!!

_________________
koga je zdrmalo  - Page 43 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by RayMabus 31/12/2020, 19:27

Bihać

https://www.klix.ba/vijesti/gradjani-bihaca-usljed-zemljotresa-ostali-bez-doma-zdravlja-eu-im-donirala-kontejnere/201231117

Popucali zidovi
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by RayMabus 31/12/2020, 19:31

michaellcmacha wrote:Nismo mi usamljeni, svjedočimo tomu svake sekunde, u ova dva dana, a ja ne sumnjam da 99,99% korisnika ovog foruma ako ništa, a ono iskreno suosjeća sa nama i vjerujem  da bi na svaki mogući način pokušali pomoći da prebrodimo ovu vrlo nezavidnu situaciju...
Da. Da imam slobodni apartman ponudio bi ga na korištenje al nemam jer ne volim turizam pa imam samo podstanare.

Svima je jasno da se tamo ne može spavat i da starce , djecu , obitelji triba bar sad pošto ide zima negdje smjestit jer će spavat na livadama a stiže snijeg. To smo svi shvatili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 43 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 52 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum