ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koga je zdrmalo

Page 34 of 52 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 43 ... 52  Next

Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Guest 30/12/2020, 09:42

Krv mu jebem ... sve kaj građeno prije 1963. ili na divlje i bez serklaža otišlo je u vražju mater ... srušilo se ljudima na glavu.

Guest
Guest


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by darth_vader 30/12/2020, 10:58

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
jedno pitanje..koliko si ti puta dao?
hmmm.
nisam bio pred kamerama, nism uzeo pokaz.
jedino sam koristio da ocu budem primarni kao i brat.
daleko više nego ti.
s plazmom mislim, pun kurac.
hm da..ti si fakat supermen...nema djelatnosti za koju ti nisi expert ili si u necemu naj...drugi su shit...daj veberu mani se opijata
koga je zdrmalo  - Page 34 Bilo_j10
problem je kaj vi svi filozofirate, pa ste snajperisti, arkitekti, dragovoljci.
imam i njemačku. gdje su upisani hrvatski podaci.

A ona nek ti ne zna ljevica što ti radi desnica il tako nekako... interesantno kako je desnica uvik u pozitivnom kontekstu spomenuta...  :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by michaellcmacha 30/12/2020, 11:14

18 ljuljanja do sada
Od jutros
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vili40 30/12/2020, 13:08

koga je zdrmalo  - Page 34 Db00dde4-9d21-4316-b6dc-027c96b26887
IAKO je Petrinja u jučerašnjem potresu najviše stradala, šteta je ogromna i u drugim mjestima.
U selu Letovaniću na rijeci Kupi potres je, među ostalim, potpuno uništio betonski put kraj rijeke Kupe. Potres je odlomio velike betonske grede koje sad vise nad rijekom.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vili40 30/12/2020, 13:12

ovo je strašno,čak sam ja koji sam preko 100 km od Petrinje danas imao vatrogasce koji su mi skinuli dva jako oštećena dimnjaka.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vuksadinare 30/12/2020, 13:14

vili40 wrote:ovo je strašno,čak sam ja koji sam preko 100 km od Petrinje danas imao vatrogasce koji su mi skinuli dva jako oštećena dimnjaka.
vili ti bas najebao copila te prvo korona pa sad su ti skinuli dva dimnjaka..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vili40 30/12/2020, 13:16

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:ovo je strašno,čak sam ja koji sam preko 100 km od Petrinje danas imao vatrogasce koji su mi skinuli dva jako oštećena dimnjaka.
vili ti bas najebao copila te prvo korona pa sad su ti skinuli dva dimnjaka..
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vuksadinare 30/12/2020, 13:22

sad gledao na tv..veli covjek iz majskih poljana da je tamo ko njih bar ruknulo devet rihtera...a i meni s ecini ovih 6,2 s obziron na drmez..i kad vidis sve te slike premalo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by veber 30/12/2020, 13:30

jasambrend wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
hmmm.
nisam bio pred kamerama, nism uzeo pokaz.
jedino sam koristio da ocu budem primarni kao i brat.
daleko više nego ti.
s plazmom mislim, pun kurac.
hm da..ti si fakat supermen...nema djelatnosti za koju ti nisi expert ili si u necemu naj...drugi su shit...daj veberu mani se opijata
koga je zdrmalo  - Page 34 Bilo_j10
problem je kaj vi svi filozofirate, pa ste snajperisti, arkitekti, dragovoljci.
imam i njemačku. gdje su upisani hrvatski podaci.

A ona nek ti ne zna ljevica što ti radi desnica il tako nekako... interesantno kako je desnica uvik u pozitivnom kontekstu spomenuta...  :rasta
dobijem osip kada me proglase ljevičarem. ili komunjarom.
desnica je uvijek za neke kulturološke i naslijeđene vrijednosti.
bez obzira na moj ateizam po kulturi pripadam u kršćanski skup normi.
ovi kvazi nacionalisti i kvazi desničari su samo produkt ili kao izmet slijednici ljevičarstva.

to je ekipa ajmo uzet drugima, ali kada treba dati drugima onda im se stisnu joojca.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vili40 30/12/2020, 13:34

još sad idioti preko instagrama šire dezinformacije i paniku a ljudi ionako na rubu,takvi bi trebali odležati bar deset godina iza brave.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vuksadinare 30/12/2020, 13:38

budem u subotu otisao u glinu..imam tam poslovnog partnera...veli on da je bilo bas jebeno...ali njegova kuca nije nesto velika ostecenja imala jer je nova..izgradio je prije sest godina...ali ove starije su lose prosle..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vili40 30/12/2020, 14:20

Pogledajte kolonu kamiona koja iz Slovenije ide u pomoć Petrinji
koga je zdrmalo  - Page 34 96f95f2a-34cf-4f73-9c47-39cbae46485d
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Eroo 30/12/2020, 14:59

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:ovo je strašno,čak sam ja koji sam preko 100 km od Petrinje danas imao vatrogasce koji su mi skinuli dva jako oštećena dimnjaka.
vili ti bas najebao copila te prvo korona pa sad su ti skinuli dva dimnjaka..

Živimo na toj mikro ploči kao sjeverni medvjedi na santi leda. Ona je stalno u pokretu, svake sekunde.
Nažalost, još uvijek ne postoji način za prognozirati kad će od glatkog  klizanja doći do zapinjanja ili čak i do loma...
Jedina obrana je poštivanje pravila struke u gradnji. Danas znamo mnogo o načinu djelovanja potresa na objekte,
imamo i odlična softverska pomagala i možemo graditi posve sigurne objekte, sigurne od rušenja...što i je cilj.
Struka omogućava da se objekti ne sruše kod očekivanih najjačih potresa, a pri tome oštećenja moraju biti takva
da su popravci oštećenja u okviru prihvatljive cijene. Danas imamo EUROKODE s kojima smo izjednačili prihvatljivi
rizik, bez obzira na različitu ekonomsku razvitost među državama. U ovakvim situacijama se najbolje vidi što znači
biti članicom zajednice naroda kakva je EU.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Eroo 30/12/2020, 15:40

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a taj period od 475godina. a tako znači.
Radi se osnovnim projektnim ubrzanjima. Ako ti je kuća na terenu kategorije B onda to množiš sa 1.2 .
Pravoga dobiješ s množenjem 2.5x i djeljenjem s faktorom ponašanja konstrukcije q. Ovaj može biti
1.5 do 5,0, ovisno o tipu konstrukcije. Dalje, sve skupa možeš pomnožiti i sa faktorima koji obuhvaćaju
važnost objekta. Za barake 0.9, za stanovanjske objekte 1.0, za objekte od važnosti za državu 1.3  itd... :D
A-sad objasni što si zapravo pitao?
Ima tu puno stvari za objasniti, ali nisam siguran da si i dosadašnje razumio.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by veber 30/12/2020, 15:48

Eroo wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a taj period od 475godina. a tako znači.
Radi se osnovnim projektnim ubrzanjima. Ako ti je kuća na terenu kategorije B onda to množiš sa 1.2 .
Pravoga dobiješ s množenjem 2.5x i djeljenjem s faktorom ponašanja konstrukcije q. Ovaj može biti
1.5 do 5,0, ovisno o tipu konstrukcije. Dalje, sve skupa možeš pomnožiti i sa faktorima koji obuhvaćaju
važnost objekta. Za barake 0.9, za stanovanjske objekte 1.0, za objekte od važnosti za državu 1.3  itd... :D
A-sad objasni što si zapravo pitao?
Ima tu puno stvari za objasniti, ali nisam siguran da si i dosadašnje razumio.
elaboriraj svoj upis.
i onda navod samom sebi.

a pride koji je faktor sigurnosti i predimenzioniranja čeličnog mosta, kao što je hendrixov.
i zašto je fiksiran na sredini, ima valjke u trečinama i lamele pri kraju. da bi most opet bio na valjcima.

polako. udahni i objasni jednom strojaru.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by AssadNaPodmornici 30/12/2020, 16:00

Eroo wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a taj period od 475godina. a tako znači.
Radi se osnovnim projektnim ubrzanjima. Ako ti je kuća na terenu kategorije B onda to množiš sa 1.2 .
Pravoga dobiješ s množenjem 2.5x i djeljenjem s faktorom ponašanja konstrukcije q. Ovaj može biti
1.5 do 5,0, ovisno o tipu konstrukcije. Dalje, sve skupa možeš pomnožiti i sa faktorima koji obuhvaćaju
važnost objekta. Za barake 0.9, za stanovanjske objekte 1.0, za objekte od važnosti za državu 1.3  itd... :D
A-sad objasni što si zapravo pitao?
Ima tu puno stvari za objasniti, ali nisam siguran da si i dosadašnje razumio.

objasni ti.
tvoja je to struka građevina. ja tebi mogu objasniti proces kreacije novca i kako banke stvaraju novac, itd, mogu ti objasniti i sve o upravljanju jahtama, sidrenjima, jedrenjima, gliserima,valovima, vjetru, vremenskoj prognozi, čvorovima, manevriranju sa jednim motorom sa dva motora, sa motorima sa malo konjskih snaga, sa više konjskih snaga, sa bow trusterima itd, sa pravilima ponašanja i znakovima- proveo sam u toj branši 5godina. mogu ti objasniti i još dostoga toga još , recimo oko kriptovaluta dosta me ljudi zove privatno da im objasnim kako kupovati, ulagati, i čega se paziti i kako ih čuvati. mogu objasniti ti neke stvari i oko strojnog učenja , što upravo učim doma na laptopu, već neke stvari kužim učim već godinu dana. objasni ti. iako sam duplo mlađi od tebe, imam i ja generirano dosta znanja hvala bogu. neman pojma o građevini, a kao što ti ne znaš puno o covidu(aj nauči si napokon da prokuženost usporava virus itd), pa lipo ti pojasni, evo ti par pod pitanja


što je teren kategorije B? znači ima kategorija A,B,C? -kakva je razlika? daj izvor ovih podjela
"pravog dobiješ sa množenjem 2.5x"? -šta pravog? o čemu se radi? pravog o čega?
i djelenjem sa faktorom ponašanja konstrukcije q? -ok , svaka konstrukcija se drugačije ponaša, po kojoj ih klasificikaciji dijeliš? zašto se zovu "q"? jel to standardizirana varijabla za njih?
važnost objekta? važnost objekta u odnosu na što? po čemu se klasificira važnost objekta?

AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Guest 30/12/2020, 16:07

sad će udba dokazat da se zemljotres nije ni dogodio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by veber 30/12/2020, 16:08

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a taj period od 475godina. a tako znači.
Radi se osnovnim projektnim ubrzanjima. Ako ti je kuća na terenu kategorije B onda to množiš sa 1.2 .
Pravoga dobiješ s množenjem 2.5x i djeljenjem s faktorom ponašanja konstrukcije q. Ovaj može biti
1.5 do 5,0, ovisno o tipu konstrukcije. Dalje, sve skupa možeš pomnožiti i sa faktorima koji obuhvaćaju
važnost objekta. Za barake 0.9, za stanovanjske objekte 1.0, za objekte od važnosti za državu 1.3  itd... :D
A-sad objasni što si zapravo pitao?
Ima tu puno stvari za objasniti, ali nisam siguran da si i dosadašnje razumio.

objasni ti.
tvoja je to struka građevina. ja tebi mogu objasniti proces kreacije novca i kako banke stvaraju novac, itd, mogu ti objasniti i sve o upravljanju jahtama, sidrenjima, jedrenjima, gliserima,valovima, vjetru, vremenskoj prognozi, čvorovima, manevriranju sa jednim motorom sa dva motora, sa motorima sa malo konjskih snaga, sa više konjskih snaga, sa bow trusterima itd, sa pravilima ponašanja i znakovima- proveo sam u toj branši 5godina. mogu ti objasniti i još dostoga toga još , recimo oko kriptovaluta dosta me ljudi zove privatno da im objasnim kako kupovati, ulagati, i čega se paziti i kako ih čuvati. mogu objasniti ti neke stvari i oko strojnog učenja , što upravo učim doma na laptopu, već neke stvari kužim učim već godinu dana. objasni ti. iako sam duplo mlađi od tebe, imam i ja generirano dosta znanja hvala bogu. neman pojma o građevini, a kao što ti ne znaš puno o covidu(aj nauči si napokon da prokuženost usporava virus itd), pa lipo ti pojasni, evo ti par pod pitanja


što je teren kategorije B? znači ima kategorija A,B,C? -kakva je razlika? daj izvor ovih podjela
"pravog dobiješ sa množenjem 2.5x"? -šta pravog? o čemu se radi? pravog o čega?
i djelenjem sa faktorom ponašanja konstrukcije q? -ok , svaka konstrukcija se drugačije ponaša, po kojoj ih klasificikaciji dijeliš? zašto se zovu "q"? jel to standardizirana varijabla za njih?
važnost objekta? važnost objekta u odnosu na što? po čemu se klasificira važnost objekta?

lik trkelja 

on se šetao splitom i vidio lagoon pa je malo zabrijo da bi ga kupio.

a lik poznaje split i brodove. i gdje parkiraš kaić

garant je išao na hvar s katamaranom, pa onda zabrijao da to on more kupit.

udbaška lažovčina.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Guest 30/12/2020, 16:52

U zadnjih četiri ure jedno desetak titrajućih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by T. 30/12/2020, 17:00

Sovak wrote:U zadnjih četiri ure jedno desetak titrajućih.
Znak da se tlo smiruje...
Kako god to čudno zvučalo...
A vakat je, ne može trajat vječno...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by vili40 30/12/2020, 17:14

Veleposlanik Hrvatske na rubu suza na skupu solidarnosti u Beogradu, pogledajte video
koga je zdrmalo  - Page 34 1b801201-91ba-4d84-865f-95bb4c681928

DANAS je u Beogradu, glavnom gradu Srbije, ispred hrvatskog veleposlanstva održan skup solidarnosti sa stradalima u razornom potresu u Hrvatskoj.
Kako javlja Nova.rs, okupljenima se obratio hrvatski veleposlanik Hidajet Biščević, koji je izrazito emotivno reagirao na poruke podrške.



Na pitanje koliko mu znači dolazak ljudi na skup solidarnosti, Biščević je na rubu suza rekao: "To je teško... Iskreno da vam kažem, teško je riječima opisati koliko ovo znači. Hvala vam."
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

koga je zdrmalo  - Page 34 Empty Re: koga je zdrmalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 52 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 43 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum