ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 17:14

i na pitanje zašto ja mogu raditi iz hrvatske.
ili zašto ja imam 5×veću plaću od tebe u slijedeće tri slike leži odgovor
Da remiziramo... - Page 28 01_eli10
Da remiziramo... - Page 28 01-3_311

Da remiziramo... - Page 28 01-6_012

a, promjer vijka ovisi o više stvari.
odnosu promjera i broja okretaja
odnosu nagiba pera i promjera 0.7
obodne brzine krila
potrošnji
i sl.

gluperdo

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 17:22

Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:Study Warns That SARS-CoV-2 Could Damage Children’s Blood Vessels Leading To Problems In Adult Life And Risk To Long Term Health

Evidence of thrombotic microangiopathy in children with SARS-CoV-2 across the spectrum of clinical presentations

https://ashpublications.org/bloodadvances/article/4/23/6051/474421/Evidence-of-thrombotic-microangiopathy-in-children

toliko o bezopasnom virusiću koji izaziva samo malo jaču prehladicu kako forumski hohštapleri tvrde.
gnječ, a i ti se nerviraš na forum opscura.
sam autor koji je pokrenuo raspravu plahuta ko pijani slon u staklani, oprečnih upisa.
ovdje ste samo ti i miha pisali suvislo i na razini teme.

ostali svi bulazne o nečem kaj bu, kao bilo.

na kraju sve mihine prognoze na prste ispale točne.

gluperda bosanska ima "program" sa čak 8 layera.
ovo kaj radi "grafove"

ne da mi se sada lijepit njegove izjave od travnja pa do listopada sa kuvertiram/garant/majkemi prognozama.

pride debilček ne razlikuje server od računala, a o naprednom korištenju tražilice žali bože upisa.
onaj drugi debiljčk kojka kupljunje u aljdi i ldlo i kafljand bubne kako ima 50TB HDD i ostane živ.

i da je pride prebolio žuticu, ovaj kovid.

kako se nećeš nervirati tolika razina imbecilizma i debilizma je meni neshvatljiva u ovo doba kad je znanje na dohvat jednog klika mišem. da živim u mračnom srednjem vijeku još bi i shvatio toiku količinu nepismenosti i neznanja ali danas? ovakva ekstremna količina debilizma idiotizma je bez presedana u povijesti ljudskog roda. čak su se u doba kuge kad nije ničega bilo bolje nosili sa  pandemijom nego danas kad imamo hi-tech na dohvat prsta.

nije da bi se ja nervirao zbog nekoliko sjebanih klošara na opskurnom forumu da taj opskurni forum nije preslika kompletnog društva u RL. s kim god pričam u RL isti kurac kao da pričam sa nekim klošarom na forumu koji sije okolo dezinformaciju da je to prehlada i ništa više. isto u RL klošari gorke suze rone jer su im uskraćena njihova ljucka prava na kafu u bircu i što im je nametnuto nošenje  nekih ogavnih maskica da bi zaštitili neku jebenu šugavu starčad koja je i tako sa jednom nogom već u grobu jer da nije korone i tako bi ta starčad krepala. kod klošara i hohštaplera pojam "starčad" je vrlo relativna varijabla jer za nekoga koji ima 18 godina onaj sa 30 je već matori starkelja kojeg treba streljat jer smeta.

ove idiote koje si nabrojao nemam što komentirati njihovi upisi govore o njima više nego bi ja ikad mogao o njima nešto napisati.

ja bi svim tim klošarima koji ne daju da se njihov komod uzurpira ni na jedan dan, naredio da si na glavu navuku plastičnu vrećicu i oko vrata je hermetički zalijepe selotejpom i tako neka probaju disati 24 sata. pa da vidimo koliko će izdržati.

žalosno da ovaj mali presjek ocrtava cijelo društvo u globalu.

da, ljudi odjednom ne mogu na kavu! ili pivo?
pa jebote kupi ga i doma ga cugaj.

baš danas moram kupiti nove tenisice, srećom pa imam 20 pari doma.

i slične nebuloze.

stvar je u tome da je tehnologija daleko pretekla opću inteligenciju.
danas imamo uređaje koje 80% ljudi ne zna koristiti.

safet, recimo. dobio je laptop od djece da im ne bude dosadan i lik odjednom se osjeća važnim, spaja se na internet, piše gluposti i osjeća se ko novi tesla.
sva ta tehnologija je dualna. s jedne strane ubrzava, s druge strane daš ju debilima i ovi usporavaju sav napredak.

juga je 70ih zaustavila boginje.
tko te pitao za prava i fejs

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Tue 15 Dec - 17:23

Gnječ wrote:
T. wrote:jasno mi je da se na ovakvoj temi 'zakrve' stožeraši i ravnozemljaši...
ali međusobno jedni ili drugi ? :|

tebi je pandemija neka zajebancija ili što? da stožeraši i ravnozemljaši bog te jebo u tvoj mentalni sklop jer šteta metka.
Aha, a ti su mi još veća...
Jebo te duce u tu glupu tikvu...
Stožerašku...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 17:38

recimo ekipa iz mercurya se jebe desetljećima, na fotki je mercury 500S 4W Da remiziramo... - Page 28 01-bro10
umjesto da slušaju enženjera
Da remiziramo... - Page 28 02_eli10

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Tue 15 Dec - 17:41

T. wrote:
Gnječ wrote:
T. wrote:jasno mi je da se na ovakvoj temi 'zakrve' stožeraši i ravnozemljaši...
ali međusobno jedni ili drugi ? :|

tebi je pandemija neka zajebancija ili što? da stožeraši i ravnozemljaši bog te jebo u tvoj mentalni sklop jer šteta metka.
Aha, a ti su mi još veća...
Jebo te duce u tu glupu tikvu...
Stožerašku...

stožer je tu zbog imbecila poput tebe kojih ima 80%  u rvackoj. meni stožer ne treba nitko mi ne treba naređivati da moram stavit masku i držati distancu jer ja ću to napraviti bez da mi itko kaže ili naredi.

i da, upravo ste vi imbecili sami sebi nametnuli stožer i mjere i izgubili vaša ljucka prava za ispijati kavicu u bircu jer ste se pobunili da vam držanje distance i nošenje maski ugrožava vaša ljucka prava i slobode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Tue 15 Dec - 18:02

Koliko se trebamo bojati mutiranog soja korone koji se pojavio u Engleskoj?

U PROTEKLIH nekoliko dana u Engleskoj je otkriveno je više od tisuću slučajeva zaraze novom varijantom koronavirusa. Slučajevi su zabilježeni uglavnom na jugu zemlje.

"Identificirali smo novu varijantu koronavirusa koja bi mogla biti povezana s bržim širenjem na jugoistoku Engleske", kazao je jučer ministar zdravstva Matt Hancock.

"Inicijalna analiza sugerira da ta varijanta raste brže od postojećih. Moram u ovom trenutku istaknuti da za sada nema indikacija da ova varijanta izaziva ozbiljniji oblik bolesti, a zadnje kliničke informacije su da je vrlo malo vjerojatno da ta mutacija ne bi reagirala na cjepivo", dodao je.


Mutacija na značajnom proteinu

Mada je ministar zdravstva naglasio da se vjerojatno ne radi o opasnijem soju covida-19, znanstvenici ipak, iz dva razloga, pozorno prate ovu situaciju, piše BBC.

Prvi je što su razine ovog soja veće na područjima s većim brojem zaraženih, što bi može biti loš znak. Naime, virus je mogao mutirati na taj način da se lakše širi i time uzrokuje više infekcija. Stručnjaci sada rade na eksperimentima u laboratoriju kako bi utvrdili je li to slučaj.

Drugi razlog zbog čega medicinski stručnjaci budno paze na ovaj soj jest način na koji je nastao.

"Ima iznenađujuće velik broj mutacija, više nego što bismo očekivali, a nekoliko njih izgleda jako zanimljivo", rekao je mikrobiolog Nick Loman iz Konzorcija The COVID-19 Genomics UK Consortium (COG-UK), koji je i identificirao ovu varijantu.

"Postoje dva bitna seta mutacija, a oba se nalaze na ključnom proteinu spike (šiljak). Ovaj protein je neka vrsta ključa kojim se virus koristi kako bi otključao vrata na stanicama u našem tijelu i napao ih.

U mutaciji N501 promijenjen je najvažniji dio šiljka, takozvana domena za vezanje receptora (RBD). Ovdje dolazi do prvog kontakta s površinom ljudske stanice. Svaka promjena koja virusu olakšava ulazak u stanicu će vjerojatno ubrzati njegovo širenje. Ovo mi izgleda kao važna adaptacija", dodao je.

Domena za vezanje receptora (RBD) ključni je dio virusa koji se nalazi u njegovom proteinu šiljak, a koja mu omogućuje pristajanje na tjelesne receptore i ulazak u stanice.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/koliko-se-trebamo-bojati-mutiranog-soja-korone-koji-se-pojavio-u-engleskoj/2239111.aspx?index_tid=77996
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 18:16

zanimljivo kako inžinjeri, menadžeri, pisci knjiga, narodni učitelji unuutar mjesec-dva mijenjaju mišljenje u tri pm

Da remiziramo... - Page 28 20201011

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 18:29

zanimljivo kako lažovčine nemaju kozinstenciju.
bubaju po tipkovnici, neka se nađe.

bubetanje, tipkovnica sve zdura.
Da remiziramo... - Page 28 20200916

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 18:35

u biti su ovo kolateralne fotke.
tražim prepisku meneja injegeja di sam muja rekaja da ne mislija ići u njemačko do siječnjotka 2021ota, a di onoja velija da moora jerboo ima kreditos 1600ojros.

ovo samo isplivava, ko plovučci.

naletio sam i na safetov upis da je magistriro. to se zove s bauštele do partijske organizicjot.

nisam još čuo, osim počasni, da možeš preskočiti stupanj, ali ajde safet more sve.

google je moojka

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Tue 15 Dec - 18:40

veber wrote:


tvoj frend svetoje veli da je prebolio covid, a mučka sodubikarbonu, slanu otopinu i tigrovu mast pomiješanu sa antibioticima da se zaštiti od zaraze.
😅
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 18:56

kaya wrote:
veber wrote:


tvoj frend svetoje veli da je prebolio covid, a mučka sodubikarbonu, slanu otopinu i tigrovu mast pomiješanu sa antibioticima da se zaštiti od zaraze.
😅
pa kaj nije?
ko i levi s 8 pasoša 16 žena, 32 djece, 64 unučadi, 128 praunučadi, a uskoro i 256 praprapraunučadi, samo nije baza 1000, već je baza 1024.

lik se protiv virusa bori kućnom apotekom antibiotika-čitaj kruf mu dobio kosu i pozelenijo, a friđ malo više kosa ima i plavičast je.

tražim di mi je objašnjavao da ima 1600ojrof kreditof i da morof u dujčlant

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 18:58

ovdje safetos veli, ma nemaš brige sve 5, vidi se sos dijagramos
Da remiziramo... - Page 28 20200917

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 19:11

moram počet tražit veliki proeler na mali otor pa možda nađem
Da remiziramo... - Page 28 20200918

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 19:34

robi malo prije onog prije
Da remiziramo... - Page 28 20200919

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 19:40

zanimljivi su ovi zjezdoznanci, vjetrokazi, matematičari, inžinjeri, menadžeri-mijenjaju mišljenje kako vjetar puhne.

a, u mojoj potrazi za svetojevih 1600€ mjesečni kredita anuiteta, na kaj bum sve naletio?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Tue 15 Dec - 19:57

safet je bio pozvan, skoro je napisao tko je bio, samo nije vidio od stupa.
Da remiziramo... - Page 28 20200713
robi zbog tvojih 1600€ kredita na plaćicu od 1300€ svakaj bu isplivalo.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Tue 15 Dec - 19:58

@Venus

Da remiziramo... - Page 28 1
U nedjelju +104  i nakon toga pad na +84. Nije ispod 80, ali je tu negdje.
Ovo je za šampanjac.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Tue 15 Dec - 20:00

veber wrote:zanimljivi su ovi zjezdoznanci, vjetrokazi, matematičari, inžinjeri, menadžeri-mijenjaju mišljenje kako vjetar puhne.

a, u mojoj potrazi za svetojevih 1600€ mjesečni kredita anuiteta, na kaj bum sve naletio?
Imaš bolju arhivu od cia, fbi i nsa zajedno... :tu  :^0
Daj još malo bogati krepajem... :roflrofl
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Tue 15 Dec - 20:04

nash Feber je....


Da remiziramo... - Page 28 8d087884-34c9-40f1-8f50-48ec6902cc17
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Tue 15 Dec - 20:05

Eroo wrote:@Venus

Da remiziramo... - Page 28 1
U nedjelju +104  i nakon toga pad na +84. Nije ispod 80, ali je tu negdje.
Ovo je za šampanjac.

ovo je da si pištoljem pucaš u glavu a ne šampanjac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Tue 15 Dec - 20:10

Gnječ wrote:
T. wrote:
Gnječ wrote:
T. wrote:jasno mi je da se na ovakvoj temi 'zakrve' stožeraši i ravnozemljaši...
ali međusobno jedni ili drugi ? :|

tebi je pandemija neka zajebancija ili što? da stožeraši i ravnozemljaši bog te jebo u tvoj mentalni sklop jer šteta metka.
Aha, a ti su mi još veća...
Jebo te duce u tu glupu tikvu...
Stožerašku...

stožer je tu zbog imbecila poput tebe kojih ima 80%  u rvackoj. meni stožer ne treba nitko mi ne treba naređivati da moram stavit masku i držati distancu jer ja ću to napraviti bez da mi itko kaže ili naredi.

i da, upravo ste vi imbecili sami sebi nametnuli stožer i mjere i izgubili vaša ljucka prava za ispijati kavicu u bircu jer ste se pobunili da vam držanje distance i nošenje maski ugrožava vaša ljucka prava i slobode.
ne bih bio tak oostar,jerbo je to taj nivo svijesti,dok ne vidi na svoje oci,da se ljudi ruse i sopću za zrakom,ne vjeruju..Kaya nasha svagdasnja je vidjela par drugova svojih u mukama,i vidi je sada..moli Boga da Vakcina se pronadje sto prije.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 28 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum