ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:06

Sora wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Još jedna razlika - jedni ustaše drugi četnici

I još jedna razlika, Srbi drže do svog ega i svoga JA, a Hrvati su pizde koji su se odrekli suvereniteta i dragovoljno pristali da im drugi zapovijedaju.
Valjda navika ...
ti baš voliš dobit po tamburi, a? :W
On po tamburi ti po pički
:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:13

.... ''bratske države'' ..... LOL.

:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:35

Posvadjana bratija...zna to se dogoditi..slaveni jedni slaveni drugi,odvajkada na istom gruntu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:36

Legendovich wrote:Posvadjana bratija...zna to se dogoditi..slaveni jedni slaveni drugi,odvajkada na istom gruntu..


Kaj god ... nismo mi Židi i Arapi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:41

Sovak wrote:
Legendovich wrote:Posvadjana bratija...zna to se dogoditi..slaveni jedni slaveni drugi,odvajkada na istom gruntu..


Kaj god ... nismo mi Židi i Arapi.
zanimljiva analogija..niste..arapi su jedno židovi sasvim drugo..vi ste posvadjana bratija..dobro,vi se podosta kulturniji,jerbo su vas bastinili Austrougari..a srbe turcadija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by veber Wed 9 Dec - 20:43

Legendovich wrote:Posvadjana bratija...zna to se dogoditi..slaveni jedni slaveni drugi,odvajkada na istom gruntu..
zašto se ti sramiš kaj ti je otac srbalj?
da nisi građanin hrvatske, ne bi ti po njemačkoj šalabajzao.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:44

Legendovich wrote:
Sovak wrote:
Legendovich wrote:Posvadjana bratija...zna to se dogoditi..slaveni jedni slaveni drugi,odvajkada na istom gruntu..


Kaj god ... nismo mi Židi i Arapi.
zanimljiva analogija..niste..arapi su jedno židovi sasvim drugo..vi ste posvadjana bratija..dobro,vi se podosta kulturniji,jerbo su vas bastinili Austrougari..a srbe turcadija..


Kmek ... :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:56

radujte se..!!! cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by veber Wed 9 Dec - 21:00

Legendovich wrote:radujte se..!!! cheers cheers cheers
da ne zaboravimo.
daj nas podsjeti, rekao si da tražiš njemačko državljanstvo.
pa onda da ti je dojadilo pa da ideš u rusiju.

ali ko vampir se držiš njemačke.
ziher je ziher

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 21:02

veber wrote:
Legendovich wrote:radujte se..!!! cheers cheers cheers
da ne zaboravimo.
daj nas podsjeti, rekao si da tražiš njemačko državljanstvo.
pa onda da ti je dojadilo pa da ideš u rusiju.

ali ko vampir se držiš njemačke.
ziher je ziher
ne bash..propustio si prije 2-3 tjedna sam rekao da idem dalje..iduce godine u prvom kvartalu..necu vise biti u svabiji..propustio si info
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by veber Wed 9 Dec - 21:11

dali ti otkaz.
jebga.
ru(j)ka id s tobom ili ćeš ju ostaviti neutješnu.
s obzirom na plaću prijavi se na burzu. isplaćuju ti i u hrvatskoj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Wed 9 Dec - 21:19

ne nego ja dao otkaz..svabi pokazali svoj pravi karakter..nego tebe BMW cujem odhebo,ljut si na pola Svabije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by veber Wed 9 Dec - 21:30

Legendovich wrote:ne nego ja dao otkaz..svabi pokazali svoj pravi karakter..nego tebe BMW cujem odhebo,ljut si na pola Svabije?
nisi ti dao otkaz, već su ti ga dali.

od kuda sada bmw u tvojoj tulavoj glavi to samo nebo zna.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Noor Wed 9 Dec - 22:10

AlfaOmega wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Još jedna razlika - jedni ustaše drugi četnici

I još jedna razlika, Srbi drže do svog ega i svoga JA, a Hrvati su pizde koji su se odrekli suvereniteta i dragovoljno pristali da im drugi zapovijedaju.
Valjda navika ...
ti baš voliš dobit po tamburi, a? :W
On po tamburi ti po pički
A ti po flaši
Demižonka joj je mjera

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by mentalitet Thu 10 Dec - 6:00

Krleza: Srbi i hrvati su jedan isti komad kravlje balege (u prevodu govneta) koji je kotach povijesti presjekao na pola.

Neshto mi pade na pamet da su takvi arapi i zidovi jer se kolju izmedju sebe vec vishe od tisucu godina a nisu u stanju da rijeshe bilo kakav problem koji ih opterecuje nego ratuju do istrebljenja kao shto ce i u buducnosti ratovati srbi i hrvati chim se ukaze potreba da netko nekoga naguzi u korist neke velike sile.
A ovaj Danac shto je napisao ove gluposti o razlikama izmedju ta dva plemena nema pojma o pojmu...osim mozda da mu je netko suflirao da napishe neshto tako jer ce odmah pobuditi paznju hrvatsko srpskih idiota kojima je vazno shto napishe tamo neki danski iidiot..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by pizzon Thu 10 Dec - 7:50

znaci mi smo amerikanizovani
a vi ste  " germanizirani "
ja sam ga tako ukapirao :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Thu 10 Dec - 7:53

pizzon wrote:znaci mi smo amerikanizovani
a vi ste  " germanizirani "
ja sam ga tako ukapirao :)
nemože biti

obadvoji su bombardirali begeš 

netko treći je srpska maćeha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by pizzon Thu 10 Dec - 8:05

obala razuma wrote:
pizzon wrote:znaci mi smo amerikanizovani
a vi ste  " germanizirani "
ja sam ga tako ukapirao :)
nemože biti

obadvoji su bombardirali begeš 

netko treći je srpska maćeha

treci su silovali cim su
se pojavili, terali sta god
su videli, i danas nas
jebu, a mi to placamo,
sa osmehom.
svi smo zadovoljni time.
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Guest Thu 10 Dec - 8:25

pizzon wrote:
obala razuma wrote:
pizzon wrote:znaci mi smo amerikanizovani
a vi ste  " germanizirani "
ja sam ga tako ukapirao :)
nemože biti

obadvoji su bombardirali begeš 

netko treći je srpska maćeha

treci su silovali cim su
se pojavili, terali sta god
su videli, i danas nas
jebu, a mi to placamo,
sa osmehom.
svi smo zadovoljni time.
gospodo srbi 

srpski problem nećete nikada riješiti bez dragovoljnosti hrvata da vam dozvolimo da imate srbiju 

razumi kako želiš ,,,al ovo je ključ za riješenje srpskog problema 

po uvjetom da današnju  vlast u hrvatskoj ne podrazumjevamo hrvatskom 

imamo isti problem i samo jedni drugima možemo pomoći , isto tako i zajebati jedni drugoga ka šta je danas slučaj 



hrvatski problem su socijalistički rasisti svih nacionalnosti koji su današnja hrvatska vlast 


koji je vaš problem 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by melkior Thu 10 Dec - 22:07

U političkom smislu, osnovna razlika između Hrvata i Srba je ta što su Hrvati veći politički idioti i uglavnom ispadaju francuske sobarice.

Srbi su drskiji, duhovitiji, šarmantniji i veći lažljivci, ali imaju muda kad se treba suprotstaviti vlasti.

Hrvati su dudeki koji previše potcjenjuju sebe. One karakteristike kojih se Hrvati uglavnom stide i prikrivaju, Srbi imaju u izobilju i njima se otvoreno hvale. Zato ispadaju veći frajeri. Srbi su bolji glumci i u politici i u filmu. Srpska ekavica i izričaj je duhovita. 

"Srbi ne umeju da rade ali umeju da se biju." Hrvati nasuprot, znaju i raditi i tući se, ali za razliku od Srba, i rade i tuku se za tuđe gospodare. Srbija je imala tragediju Kosova polja iz kojeg se nikad nije oporavila i pala u tursko ropstvo. Hrvati su imali tragedije i Krbavskog polja i Mohačkog polja, ali se nikada nisu predali i nastavili su se boriti pod Klisom, Sigetom, Siskom, Čazmom. Poginuli slavno ili izvojevali neke pobjede. 

Srbi imaju kompleks manje vrijednosti zbog nedostatka građanske tradicije i kulture kojeg nastoje prikriti agresijom.

Hrvati imaju kompleks manje vrijednosti zbog veličine teritorija i broja stanovnika. 

Srbi vole kršiti međunarodne zakone i pravila kako bi postigli drugim sredstvima ono što ne mogu postići redovnim putem. Hrvati se slijepo drže međunarodnih regula i normi čak i onda kad im idu na štetu, a uglavnom im idu na štetu. Hrvat smisao politike vidi u nagodbenjaštvu s jačima od sebe, bez obzira tko to bio, pod uvjetom da se radi o istom civilizacijskom i kulturnom rakursu. Srbin smisao politike vidi u nacionalnoj državi pod svaku cijenu. 

Kad je politika u pitanju, Srbin nema razuma, Hrvat nema morala. Izvan politike, Srbin nema morala, a Hrvat nema razuma. Pa ipak, i jedne i druge muči manjak percepcije. Srbima taj manjak percepcije tradicionalno kreiraju drugi, Hrvati pak sami sebe osljepljuju. Jedni su kukavice, drugi idioti. Ali Srbi su barem iskreni u svojim težnjama. Hrvati lažu i sebe i druge u onome što tvarno hoće i žele, pa se na pola puta pogube. U odnosu na poimanje sebe i vlastitog identiteta, Srbi stalno lažu i sebe i druge, uljepšavajući istinu koja to nije. Hrvati ne znaju uljepšavati laži, ali o istini je zabranjeno govoriti. Srbi veličaju laž da bi utješili sebe i prevarili druge, Hrvati vrijeđaju istinu da bi povrijedili druge i zaštitili sebe.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Ra likes this post

Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Ra Thu 10 Dec - 22:15

melkior wrote:U političkom smislu, osnovna razlika između Hrvata i Srba je ta što su Hrvati veći politički idioti i uglavnom ispadaju francuske sobarice.

Srbi su drskiji, duhovitiji, šarmantniji i veći lažljivci, ali imaju muda kad se treba suprotstaviti vlasti.

Hrvati su dudeki koji previše potcjenjuju sebe. One karakteristike kojih se Hrvati uglavnom stide i prikrivaju, Srbi imaju u izobilju i njima se otvoreno hvale. Zato ispadaju veći frajeri. Srbi su bolji glumci i u politici i u filmu. Srpska ekavica i izričaj je duhovita. 

"Srbi ne umeju da rade ali umeju da se biju." Hrvati nasuprot, znaju i raditi i tući se, ali za razliku od Srba, i rade i tuku se za tuđe gospodare. Srbija je imala tragediju Kosova polja iz kojeg se nikad nije oporavila i pala u tursko ropstvo. Hrvati su imali tragedije i Krbavskog polja i Mohačkog polja, ali se nikada nisu predali i nastavili su se boriti pod Klisom, Sigetom, Siskom, Čazmom. Poginuli slavno ili izvojevali neke pobjede. 

Srbi imaju kompleks manje vrijednosti zbog nedostatka građanske tradicije i kulture kojeg nastoje prikriti agresijom.

Hrvati imaju kompleks manje vrijednosti zbog veličine teritorija i broja stanovnika. 

Srbi vole kršiti međunarodne zakone i pravila kako bi postigli drugim sredstvima ono što ne mogu postići redovnim putem. Hrvati se slijepo drže međunarodnih regula i normi čak i onda kad im idu na štetu, a uglavnom im idu na štetu. Hrvat smisao politike vidi u nagodbenjaštvu s jačima od sebe, bez obzira tko to bio, pod uvjetom da se radi o istom civilizacijskom i kulturnom rakursu. Srbin smisao politike vidi u nacionalnoj državi pod svaku cijenu. 

Kad je politika u pitanju, Srbin nema razuma, Hrvat nema morala. Izvan politike, Srbin nema morala, a Hrvat nema razuma. Pa ipak, i jedne i druge muči manjak percepcije. Srbima taj manjak percepcije tradicionalno kreiraju drugi, Hrvati pak sami sebe osljepljuju. Jedni su kukavice, drugi idioti. Ali Srbi su barem iskreni u svojim težnjama. Hrvati lažu i sebe i druge u onome što tvarno hoće i žele, pa se na pola puta pogube. U odnosu na poimanje sebe i vlastitog identiteta, Srbi stalno lažu i sebe i druge, uljepšavajući istinu koja to nije. Hrvati ne znaju uljepšavati laži, ali o istini je zabranjeno govoriti. Srbi veličaju laž da bi utješili sebe i prevarili druge, Hrvati vrijeđaju istinu da bi povrijedili druge i zaštitili sebe.
Cijeli post ti je super, ali boldano je sam vrh.  :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba - Page 3 Empty Re: Danac nabrojao 10 najvećih razlika između Hrvata i Srba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum