ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 15:45

Komplet oprema za 4 miljuna...hajteh vojni..

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 16891506_original

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by vuksadinare 8/12/2020, 15:46

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:ruski pandan 2015 godiste...takodje modularno oklopno vozilo za prijevoz soldata na teren,moguce nakrcati svakakvim oruzjem..

cijena oko 4miljuna dolari..obratiti pozornost na osnovnu opremu..
ak si u natou ne kupujes rusko oruzje...ova vozila su donirana..ali moras platiti moderniziranje,naoruzanje i obuku tehnicara...i od mustanga iz 1969 mozes napraviti zvijer od auta ako ga full opremis...pa i od fiće..jebes mercedes godiste 2019 ako je samo nova karoserija a unutra imas osnovne elemnte
ajd mi to pokazi tocno gdje pise,tko ti moze nametnuti kupovanje skupog šrota? Pa Isus ga yebo,nerazumnog,KOJA BUDLALA Ce platiti 10 miljuna po komadu,plus ostalo..POKAZI MI DAJ DIL NA PAPIRU,ako mosh..
Ruski Kurganets-25 2015 godiste,nakrcan svom modernom tehnologijom kosta 4 miljuna komad..a ovdje vam uvale staro i polovno,sto ne kosta vise od pola miljuna komad,a za ostalo vam kao uvale odrzavanje,koje ste vi u Đuri Đakovic sami ujebali,i nesh tow raketa po basnoslovnoj cijeni..

Kod Ruja dobijete NOVO opremljeno,osim raketnih nosaca,za 4 miljuna..odrzavanje bi sigurno koshtalo manje i sve bilo transparentno..

No,kako sam rekao,veliki igraci peru lovu,a mali mišeki kao ti se raduju eventualnim mrvicama sa stola... No
dok si u natou ne kupujes rusko oruzje...procitaj pravilnik nato-a..ovo sto mi imamo jos nesto ruskog to je iz rata....i to su nam progledali..kupnje nema..onda bi orban kupio o frenda putina zrakoplove a ne gripene ili f-16..ili bugari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 15:46

otvoriti sliku u ful sajz..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 15:47

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:ruski pandan 2015 godiste...takodje modularno oklopno vozilo za prijevoz soldata na teren,moguce nakrcati svakakvim oruzjem..

cijena oko 4miljuna dolari..obratiti pozornost na osnovnu opremu..
ak si u natou ne kupujes rusko oruzje...ova vozila su donirana..ali moras platiti moderniziranje,naoruzanje i obuku tehnicara...i od mustanga iz 1969 mozes napraviti zvijer od auta ako ga full opremis...pa i od fiće..jebes mercedes godiste 2019 ako je samo nova karoserija a unutra imas osnovne elemnte
ajd mi to pokazi tocno gdje pise,tko ti moze nametnuti kupovanje skupog šrota? Pa Isus ga yebo,nerazumnog,KOJA BUDLALA Ce platiti 10 miljuna po komadu,plus ostalo..POKAZI MI DAJ DIL NA PAPIRU,ako mosh..
Ruski Kurganets-25 2015 godiste,nakrcan svom modernom tehnologijom kosta 4 miljuna komad..a ovdje vam uvale staro i polovno,sto ne kosta vise od pola miljuna komad,a za ostalo vam kao uvale odrzavanje,koje ste vi u Đuri Đakovic sami ujebali,i nesh tow raketa po basnoslovnoj cijeni..

Kod Ruja dobijete NOVO opremljeno,osim raketnih nosaca,za 4 miljuna..odrzavanje bi sigurno koshtalo manje i sve bilo transparentno..

No,kako sam rekao,veliki igraci peru lovu,a mali mišeki kao ti se raduju eventualnim mrvicama sa stola... No
dok si u natou ne kupujes rusko oruzje...procitaj pravilnik nato-a..ovo sto mi imamo jos nesto ruskog to je iz rata....i to su nam progledali..kupnje nema..onda bi orban kupio o frenda putina zrakoplove a ne gripene ili f-16..ili bugari

drugi je par rukava sto ste jemeričke bičezi..tebi netko govori sto smijes kupiti za svoje pare??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 15:47

Legendovich wrote:Komplet oprema za 4 miljuna...hajteh vojni..

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 16891506_original
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by vuksadinare 8/12/2020, 15:48

moras kupovati vojnu opremu po nato stanardima kao clanica nato-a...to i onaj puckoskolac zna...mađari su kupili nedavno i tenkove leopard a nisu ruske?..zasto?..pa zato jer su clanica nato-a..da je drugacije pravilo ne sumnjam da bi orban od putina kupio rusko oruzje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 15:51

vuksadinare wrote:moras kupovati vojnu opremu po nato stanardima kao clanica nato-a...to i onaj puckoskolac zna...mađari su kupili nedavno i tenkove leopard a nisu ruske?..zasto?..pa zato jer su clanica nato-a..da je drugacije pravilo ne sumnjam da bi orban od putina kupio rusko oruzje
Eto vidis..truckas o necemu o cemu inace nemas pojma..Poljaci i cesi su josh dugo koristili ruske avijune,Sukhoie,definitivno superiorne jemerickom smecu,jer su ih uskladili sa standardima..drugi je par rukava sto Jemeri siluju i ucjenjuju,pa i prijete svemu sto mogu,da uzmu njihovu robu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by vuksadinare 8/12/2020, 15:53

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:moras kupovati vojnu opremu po nato stanardima kao clanica nato-a...to i onaj puckoskolac zna...mađari su kupili nedavno i tenkove leopard a nisu ruske?..zasto?..pa zato jer su clanica nato-a..da je drugacije pravilo ne sumnjam da bi orban od putina kupio rusko oruzje
Eto vidis..truckas o necemu o cemu inace nemas pojma..Poljaci i cesi su josh dugo koristili ruske avijune,Sukhoie,definitivno superiorne jemerickom smecu,jer su ih uskladili sa standardima..drugi je par rukava sto Jemeri siluju i ucjenjuju,pa i prijete svemu sto mogu,da uzmu njihovu robu..
sto ti baljezgas..pa i mi imamo u uporabi ruske tenkove..ali jos iz jna i nesto sto je devedesetih proizveo đuro đakovicu?...ali ne smijes kupovati kao clanica nato-a..sto tebi jebote nije jasno..ov bi upamtio i onaj sto pati od skleroze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by vuksadinare 8/12/2020, 15:54

..i vozamo jos migove-21...ali to je sve oruzje koje imamo dok nismo bili clanica nato-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by vuksadinare 8/12/2020, 15:57

kad sad kupimo rafale ili f-16..migovi idu pod debeli kljuc ili na rezaliste ma kako kvalitetni bili...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 16:02

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:moras kupovati vojnu opremu po nato stanardima kao clanica nato-a...to i onaj puckoskolac zna...mađari su kupili nedavno i tenkove leopard a nisu ruske?..zasto?..pa zato jer su clanica nato-a..da je drugacije pravilo ne sumnjam da bi orban od putina kupio rusko oruzje
Eto vidis..truckas o necemu o cemu inace nemas pojma..Poljaci i cesi su josh dugo koristili ruske avijune,Sukhoie,definitivno superiorne jemerickom smecu,jer su ih uskladili sa standardima..drugi je par rukava sto Jemeri siluju i ucjenjuju,pa i prijete svemu sto mogu,da uzmu njihovu robu..
sto ti baljezgas..pa i mi imamo u uporabi ruske tenkove..ali jos iz jna i nesto sto je devedesetih proizveo đuro đakovicu?...ali ne smijes kupovati kao clanica nato-a..sto tebi jebote nije jasno..ov bi upamtio i onaj sto pati od skleroze
GDJE PISE da se ne smije..?..ono stvarno ste...evo primjer,japancima dopizdilo kupovati od jemera vojnu opremu,pa sad sami kupuju..imaju u zavrsetku i projekt borbenog avijuna,koji ima cisto opticki sustav kompjutera i elektronike,a i mogucnost djelomicne regeneracije,ostecenih dijelova avijuna..avijun se sam popravlja u letu..

Kako mislis genije da funjkcijunira Svemirska stanica koja je najvecim dijelom ruska tehnologija uz implementiranu,japansku,kinesku i jemericku,sa tragovima svapske..?

no dobro,bitno da ste vi poslusna djecica,pa kad vam veliki tata kaze,ne moze vi to i poslusate..nije to toliki bed.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 16:04

vuksadinare wrote:kad sad kupimo rafale ili f-16..migovi idu pod debeli kljuc ili na rezaliste ma kako kvalitetni bili...
onih pola tuceta m-21??..hahahahahahaha...i ti su bili prejaki za vas..vi me podsjecate po pitanju avijuna,kao arabljani..sto kao moernije i bolje,eto da se vidi da imamo.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by vuksadinare 8/12/2020, 16:05

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:moras kupovati vojnu opremu po nato stanardima kao clanica nato-a...to i onaj puckoskolac zna...mađari su kupili nedavno i tenkove leopard a nisu ruske?..zasto?..pa zato jer su clanica nato-a..da je drugacije pravilo ne sumnjam da bi orban od putina kupio rusko oruzje
Eto vidis..truckas o necemu o cemu inace nemas pojma..Poljaci i cesi su josh dugo koristili ruske avijune,Sukhoie,definitivno superiorne jemerickom smecu,jer su ih uskladili sa standardima..drugi je par rukava sto Jemeri siluju i ucjenjuju,pa i prijete svemu sto mogu,da uzmu njihovu robu..
sto ti baljezgas..pa i mi imamo u uporabi ruske tenkove..ali jos iz jna i nesto sto je devedesetih proizveo đuro đakovicu?...ali ne smijes kupovati kao clanica nato-a..sto tebi jebote nije jasno..ov bi upamtio i onaj sto pati od skleroze
GDJE PISE da se ne smije..?..ono stvarno ste...evo primjer,japancima dopizdilo kupovati od jemera vojnu opremu,pa sad sami kupuju..imaju u zavrsetku i projekt borbenog avijuna,koji ima cisto opticki sustav kompjutera i elektronike,a i mogucnost djelomicne regeneracije,ostecenih dijelova avijuna..avijun se sam popravlja u letu..

Kako mislis genije da funjkcijunira Svemirska stanica koja je najvecim dijelom ruska tehnologija uz implementiranu,japansku,kinesku i jemericku,sa tragovima svapske..?

no dobro,bitno da ste vi poslusna djecica,pa kad vam veliki tata kaze,ne moze vi to i poslusate..nije to toliki bed.. :rasta :rasta :rasta
japan nije nato clanica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 17:06

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:moras kupovati vojnu opremu po nato stanardima kao clanica nato-a...to i onaj puckoskolac zna...mađari su kupili nedavno i tenkove leopard a nisu ruske?..zasto?..pa zato jer su clanica nato-a..da je drugacije pravilo ne sumnjam da bi orban od putina kupio rusko oruzje
Eto vidis..truckas o necemu o cemu inace nemas pojma..Poljaci i cesi su josh dugo koristili ruske avijune,Sukhoie,definitivno superiorne jemerickom smecu,jer su ih uskladili sa standardima..drugi je par rukava sto Jemeri siluju i ucjenjuju,pa i prijete svemu sto mogu,da uzmu njihovu robu..
sto ti baljezgas..pa i mi imamo u uporabi ruske tenkove..ali jos iz jna i nesto sto je devedesetih proizveo đuro đakovicu?...ali ne smijes kupovati kao clanica nato-a..sto tebi jebote nije jasno..ov bi upamtio i onaj sto pati od skleroze
GDJE PISE da se ne smije..?..ono stvarno ste...evo primjer,japancima dopizdilo kupovati od jemera vojnu opremu,pa sad sami kupuju..imaju u zavrsetku i projekt borbenog avijuna,koji ima cisto opticki sustav kompjutera i elektronike,a i mogucnost djelomicne regeneracije,ostecenih dijelova avijuna..avijun se sam popravlja u letu..

Kako mislis genije da funjkcijunira Svemirska stanica koja je najvecim dijelom ruska tehnologija uz implementiranu,japansku,kinesku i jemericku,sa tragovima svapske..?

no dobro,bitno da ste vi poslusna djecica,pa kad vam veliki tata kaze,ne moze vi to i poslusate..nije to toliki bed.. :rasta :rasta :rasta
japan nije nato clanica
uffff..josh je vama predobro na svijetu No ..ajd drago mi je da baštinite sve dobrobiti nATO članstva.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by michaellcmacha 8/12/2020, 17:25

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Puno novaca, za relativno pohabanu robu,  koja nema skoro pa nikakav defanzivni učinak
Vozila su donacija, stručnjače.Tekst je malo podugačak pa ti je zamorno, ali svejedno...Mislim kad već komentiraš. :)
Aj puši kurac majmune... I to naoružanje je goli kurac, ali što o naoružanju zna dezerter... Marš u pičku materine, jebo te onaj tko ti je bilo kakvo pravo glasa i bilo gdje dao
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by veber 8/12/2020, 17:53

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Puno novaca, za relativno pohabanu robu,  koja nema skoro pa nikakav defanzivni učinak
Vozila su donacija, stručnjače.Tekst je malo podugačak pa ti je zamorno, ali svejedno...Mislim kad već komentiraš. :)
Aj puši kurac majmune... I to naoružanje je goli kurac, ali što o naoružanju zna dezerter... Marš u pičku materine, jebo te onaj tko ti je bilo kakvo pravo glasa i bilo gdje dao
no-no, kolega, tako o kolegi.
ipak je on vakuftet završio. doduše ŠURovac. i nije baš vakuftet nego doškolovljavanje uz rad. ali kolega to smatra kao vakuftet.
napisao je je hrpu knjiga. mada ga se nemre naći po ISNBu nigdje, matematika mu ko doma, samo ne zna definirat neke opće stvari.
tipa kosnik, pa dijagonalu kvadrata, opseg i sl.-razina drugi razred OŠ.
s virusima je na Ti.

ko i robi.
riješava ih antibioticima i varikinom.

pusti budalu!

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Guest 8/12/2020, 17:55

feberu..tangice..volis vise crvene ili crne? :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by veber 8/12/2020, 17:58

Legendovich wrote:feberu..tangice..volis vise crvene ili crne? :love
nisam peder pa da bi me zanimalo koje tangice nosiš.
pitaj si dečka.

mene žene interesiraju.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by T. 8/12/2020, 18:02

veber wrote:
Legendovich wrote:feberu..tangice..volis vise crvene ili crne? :love
nisam peder pa da bi me zanimalo koje tangice nosiš.
pitaj si dečka.

mene žene interesiraju.
Dobra... :grin
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by mentalitet 8/12/2020, 18:28

A jebo vam bog mater glupu da mi je znati shto vi jedete pa vam nedostatak minerala i vitamina sjebe mozak ako ga uopce imate.Ajde procitajte ponovo temu (ja jesam i sam sebe bi najradje ukantao) pa ce svaki normalan chitatelj shvatiti jednu jedinu poantu vasheg trkeljanja...Chiji tata je jachi.Ajte u pizdu materinu i vi i srbi ..Kada cete jednom nauchiti da u ratovima nema pobjednika..da kada pochne rat prvo odlaze najpametniji dijelovi ljudske mase..a oni su najvece bogastvo svake drzave..da je upravo cilj tih koji vam prodaju oruzje da ta teritorija nikada nema mira i zato vec stotinama godina ljudi bjeze sa nje ne zbog toga shto ne bi mogli zivjeti od svoga rada nego bjeze od majmuna kao shto ste vi.
Pizda vam materina hrvatska shto niste neshto nauchili od Shiptara.Sjebashe srbe kurcima.Ushtroishe zenske mozgove pa rokaju djecu a vi kao i srbi gledate kako zajebati rodjenog brata ..oteti neshto ako moze..Kreativni ste kao amebe bog vam jebo mater bolesnu.Kurchite se tko ce koga.Pitate li se da ako dodje do upotrebe toga otpada tko ce ginuti.Nije vam stalo do rodjene djece a kamo li do nekoga drugoga.Pucajte pichka vam materina za NG i bozic iz petardi ako ste opchinjeni barutom.
Koliko ste bolesni svi da to nije normalno..a posebno glupi hrvati koji ce se boriti protiv srba za americhko njemachke interese.Mjesto da se zakopavaju ratne sjekire i da se nadje neki modus vivendi da se moze zivjeti u miru vi drkate na neke rakete ..zrakoplove..pichke materine..Ljudi umiru po bolnicama jer se nema adekvatne opreme ..lijechnici odlaze jer im zapad daje bolje uvjete..a moze im se jer taj isti zapad lagano prodaje muda pod bubrege stoki sitnog zuba da ste neki kurac a nema vas ni 3.5 milijuna.Kada cete doci pameti pizda vam materina i dopustiti pametnijima da vladaju..a ne da se ponashate kao neka africhka plemena koja se tuku izmedju sebe do samounishtenja..Pichka vam materina idiotska ...kada malo bolje razmislim trebao sam cutati i nishta ne napisati jer izgleda da se priroda za vashe samounishtenje davno pobrinula..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by michaellcmacha 8/12/2020, 18:49

Trebao si jebat mater svojim sunarodnjacima srbima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara - Page 5 Empty Re: Hrvatska kupila 76 Bradleya i rakete TOW za 757 milijuna dolara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum