ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:14

vuksadinare wrote:svaka cast curama...ali brate mili ima stvarno sto se tice izgleda i gabora...tu medalju sigurno ne bi osvojili.. :)

lol!

Aj ima par zgodnih. Općenite rukometašice pošto je to takvi sport su malo jače ženske u pravilu. Surovije da tako kažemo.

Al neka , ja san se baš opustija ovih dana i maka misli od ove usrane korone i toga svega. Baš su nam priredile pravi spektakl za novogodišnje praznike i da nije sve tako crno.

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:17

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:svaka cast curama...ali brate mili ima stvarno sto se tice izgleda i gabora...tu medalju sigurno ne bi osvojili.. :)

lol!

Aj ima par zgodnih. Općenite rukometašice pošto je to takvi sport su malo jače ženske u pravilu. Surovije da tako kažemo.

Al neka , ja san se baš opustija ovih dana i maka misli od ove usrane korone i toga svega. Baš su nam priredile pravi spektakl za novogodišnje praznike i da nije sve tako crno.
ma đavla..evo norvezanke,dankinje,srpkinje,rumunjke vecina zgodnih curicaka...mi i francuskinje svega...gledam one sestre bliznakinje...oprosti ovako među nama slicno mozes naci u prirodoslovnom muzeju na antropolsokom odjelu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:18

ćamila kaj da si preslikao zenskog tkacenka ili raziju mujanovic :)...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:20

Ovo nije natjecanje u ljepoti nego sport. Ja san se koncentira na to da prođemo polufinale a ostalo me više nije bilo ni briga iako je točno da san u 43 minuti kleknija ispri tv da Krsnik da gol kad je pucala sedmerac itd.

A šta se tiče toga upalo mi je u oko da ima stvari zgodnih onih Dankinja šta jest jest.

No ovo nije natjecanje u ljepoti tako da ono a cure dobro zabavljaju a i mi s njima i to je jedino važno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:24

RayMabus wrote:Ovo nije natjecanje u ljepoti nego sport. Ja san se koncentira na to da prođemo polufinale a ostalo me više nije bilo ni briga iako je točno da san u 43 minuti kleknija ispri tv da Krsnik da gol kad je pucala sedmerac itd.

A šta se tiče toga upalo mi je u oko da ima stvari zgodnih onih Dankinja šta jest jest.

No ovo nije natjecanje u ljepoti tako da ono a cure dobro zabavljaju a i mi s njima i to je jedino važno.
ma znam..vec kad analiziramo...inace kod nas zgodnicke sportasice nemaju dug rok sportske karijere...pogotovo ak nisu top kvaliteta..mahom ako ih zamjeti oko kamere po ljepoti brzo se prebace u manekenske vode ili fotomodele odnosno uhvate kakvog bogatuna udaju se...steta jer sigurno i među njima ima i kvalitetnih..ali valjda im se ne da tjerat karijera u sportovima koji nisu bas dobro placeni a mogu fino unovcit svoj izgled na drugim stvarima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:28

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ovo nije natjecanje u ljepoti nego sport. Ja san se koncentira na to da prođemo polufinale a ostalo me više nije bilo ni briga iako je točno da san u 43 minuti kleknija ispri tv da Krsnik da gol kad je pucala sedmerac itd.

A šta se tiče toga upalo mi je u oko da ima stvari zgodnih onih Dankinja šta jest jest.

No ovo nije natjecanje u ljepoti tako da ono a cure dobro zabavljaju a i mi s njima i to je jedino važno.
ma znam..vec kad analiziramo...inace kod nas zgodnicke sportasice nemaju dug rok sportske karijere...pogotovo ak nisu top kvaliteta..mahom ako ih zamjeti oko kamere po ljepoti brzo se prebace u manekenske vode ili fotomodele odnosno uhvate kakvog bogatuna udaju se...steta jer sigurno i među njima ima i kvalitetnih..ali valjda im se ne da tjerat karijera u sportovima koji nisu bas dobro placeni a mogu fino unovcit svoj izgled na drugim stvarima
A moguće. Vjerojatno si u pravu bar u nekim slučajevima jer istina ovo nije plaćeno kod nas toliko a nisu ni vanka neke pare ako si baš neka ekstra klasa.

Ova mala Posavec me jučer oduševila , sitna a šta sinoć izvodila ne bi da je top 10 igračica na svitu a ona igra ode negdi u nekom našem žnj klubu

https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/upoznajte-17-nasih-heroina-od-mangupa-na-golu-do-strasnog-talenta-koji-ima-jaci-udarac-i-od-camile-15038143

Al nema šta se tu reč kad pogledaš da ovo poluamaterska postava plus ovih par šta igra vanka i sve su razvalile osim te Norveške i Francuske al ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:34

Ima metar i 68 , ono nema masu i visinu za obranu al je zvrk u napadu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stela_Posavec

Iz Čakovca , igra u Lokomotivi Zagreb

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Stela-i-paula-posavec-1_57614ebdc5210_1465995039942_630x390c

Dvi blizanke
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:38

Gledan baš ko je da golove a Stela Posavec i Katarina Ježić pet golova

Ma ona je jučer igrala nešto neopisivo
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:42

Ona je totalno izvozala te Dankinje.

Ne znam šta bi reka i jel to tako igra inače il je potegla maksimum pa odigrala utakmicu života jer ono jučer šta san ja gleda šta je ona radila to je ono uživancija
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:45

I vidiš šta je to taj rukomet , ono grub sport kad se gleda sve to a onda imaš obranu i napad i ona metar i žilet nema masu i nije za obranu al kad je napad upada s klupe ona a ona zvrk onako mala lagana provlači im se svuda , one nju ne mogu pratit jer ova je ko oni Talismanski đavo , brzo malo provuće ti se svugdi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:48

Drago mi je da su osvojile tu broncu. Drago mi je radi njih. Meni je bilo samo bitno da uđemo u polufinale i da se zna da je ova generacija ipak nešto napravila a ovo za medalju je ono više za njih da mogu reč eto iman nešto i konkretno.

I imaš , bronca sa EP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:51

Ćamila ima metar i 94 i onda im ona spuca onu leteču s oblaka i onda moraju ić nju blokirat jer su inače gotove i onda se bokovi oslobode pa idu na njih isto i onda im uvali ovi mali zvrk i ove ne znaju više di su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:54

RayMabus wrote:I vidiš šta je to taj rukomet , ono grub sport kad se gleda sve to a onda imaš obranu i napad i ona metar i žilet nema masu i nije za obranu al kad je napad upada s klupe ona a ona zvrk onako mala lagana provlači im se svuda , one nju ne mogu pratit jer ova je ko oni Talismanski đavo , brzo malo provuće ti se svugdi.
rukomet je jeben sport...i mi smo prakticno jedina rukometna zemlja koja zadnjih dvadesetak godina i nesto vise konkuriramo skandinavcima,francuzima i spanjolcima sa ovih prostora...mislim na ove ex yu prostore..pogotovo u muskom rukometu..tu i tamo znali su zabljesnuti janezi ali nemaju konstantu...u zenskom rukometu nesto se izdvajala crna gora...zadnjih desetak godina...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 11:57

Gledan san jučer reprizu kasno navečer da vidiš baš ono neke detalje koje ne možeš uvatit dok gledaš dok je utakmica uživo

Prvo ona Pijević ono na golu je nema riječi. To prva stvar.

Onda gledaš ovo ostalo kako to igra bar ovu jučer utakmicu ..... strašno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 12:01

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:I vidiš šta je to taj rukomet , ono grub sport kad se gleda sve to a onda imaš obranu i napad i ona metar i žilet nema masu i nije za obranu al kad je napad upada s klupe ona a ona zvrk onako mala lagana provlači im se svuda , one nju ne mogu pratit jer ova je ko oni Talismanski đavo , brzo malo provuće ti se svugdi.
rukomet je jeben sport...i mi smo prakticno jedina rukometna zemlja koja zadnjih dvadesetak godina i nesto vise konkuriramo skandinavcima,francuzima i spanjolcima sa ovih prostora...mislim na ove ex yu prostore..pogotovo u muskom rukometu..tu i tamo znali su zabljesnuti janezi ali nemaju konstantu...u zenskom rukometu nesto se izdvajala crna gora...zadnjih desetak godina...
Da. A i ovom Šoštariću isto ono naklon. Triba to posložit di šta oćeš , zašto oćeš. Dobro on to kuži te cake.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 12:02

RayMabus wrote:Ćamila ima metar i 94 i onda im ona spuca onu leteču s oblaka i onda moraju ić nju blokirat jer su inače gotove i onda se bokovi oslobode pa idu na njih isto i onda im uvali ovi mali zvrk i ove ne znaju više di su.
....realno mi jos takticki igramo rukomet na nivou devedesetih.....no dobro je sto je trener tjerao da se protivnik prilagođava nama a ne mi njemu...zato je onaj danac kukao(a i neki drugi) da bi trebali uvesti ogranicenje vremena napada kao u kosarci..jer igramo dug napad...time usporavamo ritam protivnika narocito onih koji igraju brzo...jer u takvoj igri ili taktici onda dolazimo do nase prednosti a protivnik se ne moze bas prilagoditi toj taktici...pokojni veliki trener branko zebec je uvijek govorio...ti dirigaraj igru a ne protivnik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 12:09

ja sam gledao negdje davno trening norvezanki u rukometu..pa skoro pa citav trening sprintaju amo tamo u međuvremenu se dodavajuci loptom...ej sat vremena su u jebenom trcanju,sprintu..nasi realno to ne mogu...nije nam to u krvi u bilo kojem momcadskom sportu osim vaterpolu...mi smo ono klasika...tehnicki treninzi,razgibavanje,pokoji sprint...dosta govorancije na taktickoj razini...vise baziramo na tehnickoj i taktickoj strani treninga nego na fizikaliji...citao sam d afrancuski rukometasi poslije treninga znaju provesti po dva,tri sata u teretani...nasi odrade trening malo razgibavanja nakon treninga i ajd kuci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 12:17

vuksadinare wrote:ja sam gledao negdje davno trening norvezanki u rukometu..pa skoro pa citav trening sprintaju amo tamo u međuvremenu se dodavajuci loptom...ej sat vremena su u jebenom trcanju,sprintu..nasi realno to ne mogu...nije nam to u krvi u bilo kojem momcadskom sportu osim vaterpolu...mi smo ono klasika...tehnicki treninzi,razgibavanje,pokoji sprint...dosta govorancije na taktickoj razini...vise baziramo na tehnickoj i taktickoj strani treninga nego na fizikaliji...citao sam d afrancuski rukometasi poslije treninga znaju provesti po dva,tri sata u teretani...nasi odrade trening malo razgibavanja nakon treninga i ajd kuci :)
Ne znam kolko bi tih ženski u svitu moglo igrat takvi tempo i presing s obzirom da u večini svijeta ni te plaće u profi rukometu nisu visoke pa da ti onda ona samo to trenira po cile dane i ništa više.

To nije baš neka ideja da radiš od toga neki forsirajuči sport.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 12:20

Rukomet nije košarka.Rukomet je grub sport u smislu kontakata itd. Još im uvedi to vremensko ograničenje pa će se tuč šakama ispri gola.

Ajde moja , zaboravi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by RayMabus 21/12/2020, 12:22

Ne možeš uspoređivati košarku i rukomet. To su dva različita sporta. U košarci je to uvedeno tako da ovi pucaju tricu. Šta će ode pucat ? U njih svom snagom da nekome odvali glavu.

Ajde ajde šetaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by vuksadinare 21/12/2020, 12:24

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ja sam gledao negdje davno trening norvezanki u rukometu..pa skoro pa citav trening sprintaju amo tamo u međuvremenu se dodavajuci loptom...ej sat vremena su u jebenom trcanju,sprintu..nasi realno to ne mogu...nije nam to u krvi u bilo kojem momcadskom sportu osim vaterpolu...mi smo ono klasika...tehnicki treninzi,razgibavanje,pokoji sprint...dosta govorancije na taktickoj razini...vise baziramo na tehnickoj i taktickoj strani treninga nego na fizikaliji...citao sam d afrancuski rukometasi poslije treninga znaju provesti po dva,tri sata u teretani...nasi odrade trening malo razgibavanja nakon treninga i ajd kuci :)
Ne znam kolko bi tih ženski u svitu moglo igrat takvi tempo i presing s obzirom da u večini svijeta ni te plaće u profi rukometu nisu visoke pa da ti onda ona samo to trenira po cile dane i ništa više.

To nije baš neka ideja da radiš od toga neki forsirajuči sport.
skandinavski sportasi imaju najvise sati treninga po prosjeku u svijetu...dnevno...njihovi treninzi racunajuci sve sportove su jako dugi i ne svi u jednom komadu..ono odrade cak tri treninga dnevno..svaki trening za nesto...nevjerojatno su fizicki spremni pa pogldaj najbolji su u ekstremnijim sportovima...tipa skijasko trcanje,hokej,rukomet,skijanje u zadnje vrijeme i u plivanju..njihovi skijasi su fizicki najspremniji u zimskim sportovima..rijetko kad ces kod skandinavskih sportasa naici nekog tko nije 100% fizicki spreman...jedino ako ih ozljede ujebu...oni imaju ponajveci disni kapacitet pluca...vjerojatno i zbog zemljopisnog polozaja..gore u skandinaviji je ostriji zrak zbog dugotrajnijih zima,bize su sjevernom polu,skandinavija je najsumovitiji dio europe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska srušila i svjetske prvakinje - Page 15 Empty Re: Hrvatska srušila i svjetske prvakinje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum