ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Guest 8/11/2020, 22:07

Eroo wrote:
prckov wrote:
marcellus wrote:
prckov wrote:
. Razgovarali su i o načinu na koji Hrvatska može poduprijeti BiH.

nekima ovdje to promaklo

evo saće biden uspostavit treći

jaca je i sad na tom putu podupupiranja za koje se biden zalago
al bome indirektno i ero i onaj suncokret general sto se napaja analizama iz NYT-a :D
Odakle'to se nam javljaš? Iz Australije? :D

Kaj pa ima v Brežicah?

Guest
Guest


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Guest 8/11/2020, 22:08

dijagram wrote:
abraham wrote:Ispod radara je proshlo da Miro i dp nisu chestitali???? Nije dosta atentat, lupanje elektro kutija po bolnicama vech sada i ovo, ponavljam sada i ovo. Gjde je granica??? Shto je iduche????? Shta kaze braniteljska udruga adz-ja..... Muhahahahahahaa Kila mozga.......
Mi tzv.  pravasija  nismo za Bidena.
Adezenjare, esdepenjare, soroscad i slicni plenkisti jesu.
Nista novog.


Baš smo grozni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by marcellus 9/11/2020, 06:45

danni1 wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote:Jebote...koja utrka..kanda je ekipa jebeno odahnula sto je trump pao :)....mora da im je trumpika kuvao i zakuvavao pasta sutu

Sad kad vidim kako HDZ-ovski šljam slavi pad Trumpa i pretrčava Bidenu mi je još jasnije da je sve što je radio bilo posve na mjestu.
Vjerojatno je bilo posve na mjestu za Ameriku.

Ono što je dobro za Ameriku nije dobro za ostatak svijeta. 

Malo da olabave te trgovinske restrikcije i sve 5. Možda je to malo lošije za amere al je dobro za ostale.

U svakom slučaju bolje daje Trump pao. Bolje za Europu, bar se nadam.

bolje ako ti je do ratova i "new green deala", samo 2.000 milijardi dolara treba platit "zelenom lobiju" da spasi planetu

a nuklearke nećemo

_________________
Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by vuksadinare 9/11/2020, 06:53

trump je bio solist..a solist ne moze proci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by vuksadinare 9/11/2020, 06:56

marcellus wrote:
danni1 wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote:Jebote...koja utrka..kanda je ekipa jebeno odahnula sto je trump pao :)....mora da im je trumpika kuvao i zakuvavao pasta sutu

Sad kad vidim kako HDZ-ovski šljam slavi pad Trumpa i pretrčava Bidenu mi je još jasnije da je sve što je radio bilo posve na mjestu.
Vjerojatno je bilo posve na mjestu za Ameriku.

Ono što je dobro za Ameriku nije dobro za ostatak svijeta. 

Malo da olabave te trgovinske restrikcije i sve 5. Možda je to malo lošije za amere al je dobro za ostale.

U svakom slučaju bolje daje Trump pao. Bolje za Europu, bar se nadam.

bolje ako ti je do ratova i "new green deala", samo 2.000 milijardi dolara treba platit "zelenom lobiju" da spasi planetu

a nuklearke nećemo
pa demokratski i dio republikanskog lobija ili establishmenta hoce ratove jer su financirani od proizvođaca oruzja..i dobijaju svoje postotke...oruzje se mora negdje potrositi..ne mozes sve prodati...najbolji eksperimenti su na zivom mesu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Guest 9/11/2020, 08:58

jastreb wrote:
obala razuma wrote:
marcellus wrote:fuj
ti si glup..

za par miseći ćeš ka milančeta slaviti bidnog 

tebi je socijalizam popapa razum 

nemaš stav ,,, ka ni biden   ti si najbliže njonji u hrvatskom spektru paralelnosti 


ti si na kraju krajeva  zločinac činjenicama kako dudliš maloumnosti na socijalističkom HKV-hr
Ti si promašio ceo fudbal.

Možeš Marcelusa proglašavati svime i svačime,ali nikako mu ne možeš pridavati etiket socijaliste,jer je on notorni antikomunist,starog buržoaskog kova.

U posljednje vrijeme pratim njegove natpise i vidim da je sada skrenuo još desnije,uplovivši u opasne vode klerikalizma i da sada djeluje sa reakcionarnih pozicija ekstremnog dijela CUH-a.
ti si socijalistički rasista , pa ti je ovi jado desničar--------logika ,,, ili 

on je saučesnik socijalističke horde koja sad pere razum ,,, a hrabrosti nema nitko od njih 

odi na hkv -hr 
pa vidi kako dudli diplome socijalističkoj gamadi koja tek sad vidi da je istrošena municija u cijepanju jugonacizma 

najogavniji monstrum je onaj njihov bog hitrec kome je tuđman dao da bude medijski bog ,,,a drkadžija nije nikad u životu ništa radio pa ni to ,,, i naravno nogirana budaletina 

samo odi tamo i vidi kako onaniraju hrvatstvo 

ovde među vama socijalističkim rasistima , naravno da je sistemski igrač marčeljuš  se vidi desno ,,,, ovde bi i plenki bio desničar ,,,teški ,,,,,

marčeljuš samo koristi hrvatski identitet za kruv svoj svagdašnji 

čak je upa i u režimski portal.........stoka je to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by immortal 9/11/2020, 14:38

bit će rata
trata rata ta ta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by immortal 9/11/2020, 17:30

Dovoljno je pogledati čestitare da bez dublje analize zaključimo kakvu politiku vodi Biden.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by jastreb 9/11/2020, 18:34

mortal wrote:bit će rata
trata rata ta ta
Ako se sutra zarati
moja mala ča ćemo ja i ti?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Guest 9/11/2020, 18:42

jastreb wrote:
mortal wrote:bit će rata
trata rata ta ta
Ako se sutra zarati
moja mala ča ćemo ja i ti?
koji se kurac ti brineš 
vi ste srbi svakako svi na popisu u jasenovcu 
nemoreš triput poginut
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Guest 9/11/2020, 18:54

Noor wrote:
vuksadinare wrote::)
I jaca...

https://direktno.hr/domovina/kosor-se-prisjetila-svog-susreta-s-bidenom-bio-jako-pripremljen-zainteresiran-i-fokusiran-213342/
e, to je najvažnije :rasta


Mulj hrvatske politike. Razlike u nijansama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Noor 9/11/2020, 18:57

Sovak wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote::)
I jaca...

https://direktno.hr/domovina/kosor-se-prisjetila-svog-susreta-s-bidenom-bio-jako-pripremljen-zainteresiran-i-fokusiran-213342/
e, to je najvažnije :rasta


Mulj hrvatske politike. Razlike u nijansama.

"Bio je jako pripremljen, zainteresiran i jako fokusiran, a njegova neposrednost je na mene ostavila snažan dojam. Nakon sastanka imala sam osjećaj kao da se poznajemo dugi niz godina. Rekao mi je tada jednu rečenicu koju i danas često ponavljam. Dugo mi je držao ruku i rekao 'ja sam tvoj prijatelj i možeš me nazvati u bilo koje doba dana i noći kad ti zatreba' ", prisjeća se Jadranka Kosor. Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 A018

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Guest 9/11/2020, 19:01

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote::)
I jaca...

https://direktno.hr/domovina/kosor-se-prisjetila-svog-susreta-s-bidenom-bio-jako-pripremljen-zainteresiran-i-fokusiran-213342/
e, to je najvažnije :rasta


Mulj hrvatske politike. Razlike u nijansama.

"Bio je jako pripremljen, zainteresiran i jako fokusiran, a njegova neposrednost je na mene ostavila snažan dojam. Nakon sastanka imala sam osjećaj kao da se poznajemo dugi niz godina. Rekao mi je tada jednu rečenicu koju i danas često ponavljam. Dugo mi je držao ruku i rekao 'ja sam tvoj prijatelj i možeš me nazvati u bilo koje doba dana i noći kad ti zatreba' ", prisjeća se Jadranka Kosor. Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 A018


Čital sam.

Ono .... ločem pivo i žderem kokice i ne mrem verovati koji bureki se valjaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by abraham 9/11/2020, 19:06

Dugo mi je držao ruku i rekao 'ja sam tvoj prijatelj i možeš me nazvati u bilo koje doba dana i noći kad ti zatreba' ", prisjeća se Jadranka Kosor. 




Shto rechi??? Pobljuvat chu se... U stvari nechu. Adz je to i to vodstvo. Muhahahahahaaa Dobro je vama josh uvijek.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by jastreb 9/11/2020, 19:18

obala razuma wrote:
jastreb wrote:
mortal wrote:bit će rata
trata rata ta ta
Ako se sutra zarati
moja mala ča ćemo ja i ti?
koji se kurac ti brineš 
vi ste srbi svakako svi na popisu u jasenovcu 
nemoreš triput poginut
Baš si bezobrazan,a plus toga i ,što je tipično za frankovluk,i morbidan.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki - Page 3 Empty Re: Brzinom munje cestitali Bidenu Plenki,Koli,Zoki

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum