ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Page 10 of 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Sora 5/11/2020, 08:02

prckov wrote:
n_razbojnik wrote:presli igricu ovom dinamikom obrade "listica"...presli je i postavili highscore...PA ce do Bozica brojati a kamioni pristizu

demokracija ne smije stat
E to se veli REVREVOLUCIJA NE SMIJE STATI

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by prckov 5/11/2020, 08:03

Sora wrote:
prckov wrote:
n_razbojnik wrote:presli igricu ovom dinamikom obrade "listica"...presli je i postavili highscore...PA ce do Bozica brojati a kamioni pristizu

demokracija ne smije stat
E to se veli REVREVOLUCIJA NE SMIJE STATI

suti sore kad muskarci pricaju
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Sora 5/11/2020, 08:06

prckov wrote:
Sora wrote:
prckov wrote:
n_razbojnik wrote:presli igricu ovom dinamikom obrade "listica"...presli je i postavili highscore...PA ce do Bozica brojati a kamioni pristizu

demokracija ne smije stat
E to se veli REVREVOLUCIJA NE SMIJE STATI

suti sore kad muskarci pricaju

Ih 
Nekad su zene pricalpricale  i pricale a muskarci delali 
A sad se obrnulo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by prckov 5/11/2020, 08:07

Sora wrote:
prckov wrote:
Sora wrote:
prckov wrote:
n_razbojnik wrote:presli igricu ovom dinamikom obrade "listica"...presli je i postavili highscore...PA ce do Bozica brojati a kamioni pristizu

demokracija ne smije stat
E to se veli REVREVOLUCIJA NE SMIJE STATI

suti sore kad muskarci pricaju

Ih 
Nekad su zene pricalpricale  i pricale a muskarci delali 
A sad se obrnulo

emancipacija
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Eroo 5/11/2020, 08:28

prckov wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:umjesto kmečanja bilo bi bolje analizirati i vidjeti zašto je trump izgubio,recimo arizonu.Pljuvao je po svemu pa tako i po mekeinu i sad se čudi,pa ljudi slušaju i nisu baš toliko blesavi.U svom divljanju povrijedio je mnoge i sad očekivao glatku pobjedu.

Nedo Bog ikome od njih dvojice za predsjednika.

koje dvojice
trampa i bidena?
Obojice, da.
Amerika je velika država i ne zaslužuje ni jednog ni drugog za predsjednika.

e ero ero
drz se ti 2 svjetskog rata i tih odnosa
veze ti nemas sta se iza brda valja
Valjaju se Biden i Trump. Oba su gora od Busha ml., a on je bio karikatura.
prvo valja se ideologija
biden se ne valja jer je on lutka, iza njega se valja citava ekipa
tramp je, iako prost i politicki bahat, jedini koji je imo muda izac pred to sto se valja
a vidices uskuro sta ako lutka pobjedi
da ti se sad knjige pricaju to je dzaba i nema smisla
prati i gledaj pa cemo se cut

Sad se i ti malo , kako ono kažete, prosiplješ.
Bidena su godine ozbiljno načele, a Trump je ograničena američka sirovina.

Nema se tu što dodat.
ero nemam vremena za isprazne price
reko sam nemas pojma
uostalom sta to bidenu fali
Vaš Džaferović je za njega oličenje predsjednika. Čak i kao lutka.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by T. 5/11/2020, 09:29

nije ovo još gotovo, ni blizu... Basketball

_________________
USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by abraham 5/11/2020, 09:34

Gotovo je. Europa je sada popushila debelog. Trump-ovo vrijeme je bilo kupljeno vrijeme. Nishta se nije dogodilo, nikakove pripreme i sada , stha kaze kolega, gasi lampe, motaj kablove.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 09:41

bidni blizu 270...jos tridesetak bodova ga djele od te brojke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by epikur37 5/11/2020, 09:55

Pobjeda Bidenovih fantazista iz „duboke države“ po svijet je puno opasnija s obzirom na njihovu ljubav prema pokretanju ratova, smjenama vlada i sl. Oni sada pogrešno misle, što je vrlo opasno, kako ispravljanjem Obamine „mekoće“ i uklanjanja odsustva Trumpovog „stvarnog liderstva“ , svojim ranije prokušanim metodama opet mogu dosegnuti po SAD onu ulogu u svijetu koju je ta zemlja imala  od kraja hladnog rata do 2012. ili 2013. godine, kada je „vedrila i oblačila“ svijetom kao jedina supersila, kojoj se nitko nije usudio suprotstaviti. Washington je do tada diljem svijeta mahnito tražio „nepokorene“ države, koje je onda, kao „djeve u nevolji“ odlučno spašavao od zlih diktatora, a ako se „djeve ne bi pokorile princu-spasitelju“ odlučno bi ih uništavao..


https://www.geopolitika.news/analize/top-analiza-zoran-meter-americki-izbori-ili-put-u-kaos/

..................


Ukratko, pobijedila je opasna politika, politika koja neće mirno napraviti tranziciju.


SAD više nisu hegemon i više nikad to neće biti, na žalost došao je čovjek koji to neće prihvatiti i povući će cijeli svijet u ponor za propalom idejom.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 10:01

mobiu$ wrote:
Sovak wrote:
mobiu$ wrote:
mobiu$ wrote:Onaj koji nešto tvrdi treba to moći i dokazati.

Ajmo svi pretraživati, nađite mi članak, tekst, depešu, išta “Hrvatska dobila služben poziv da se pridruži Višegradskoj skupini”.

Ili bilo tko drugi, primarna mi je RH, bilo koja Vlada, sve preuzimam na sebe.

Pa da vidimo tko izmišlja i laže.

A psovati i vrijeđati zna svatko, imam ti ionako svašta za udijeliti, neovisno o ovome. Ali hajmo mi prvo naći taj službeni poziv!
No? Ja sam proguglao. Naravno da je sve i na Wikipediji.

Tko je čovjek, tko je pošten, ima kičmu, isprika zbog lažnog navoda bi bila u redu.

Tko je nečovjek, lažljiva sluz i ljiga, taj će dobiti što ga ide.

Wikipedia?  

Google?  

Daj još napiši "Kuščević".

A s ovim da će sluz i ljiga dobiti kaj zaslužuju to stoji.

Prije ili poslije svatko legne na postelju koju prostre.



Laku noć Hrvatsko.

Lažove, mamicu si mrtvu prodavao na vagu, dok god je itko htio kupiti. I kad nije htio kupiti, svejedno si je nudio za istočnonjemačke marke. To je naša dika i pravašija, jebo te Haso s osunećenim posred gebisa. I jebo ti on mrtvu mater u grobu ako si je zakopo i ako je išta od nje ostalo. Đubre jedno lažljivo, smrdljivo šteta metka za tebe, Lovru (jebo ti on isto mater) i tvoju mirovinu.

A inače laku noć i tebi.

Oxfordlija, malo si nervozan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 10:15

epikur37 wrote:
mobiu$ wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:I sada nakon svega, ako ova mumija od Bidena i postane predsjednik...

Izađe sutra , pred kamere i priča o slobodama, demokraciji, pederima, multikulti i sličnim izdrkotinama ...

čak o svjetskom liderstvu amerike :D

hrak...pljuc


Zona sumraka.

Deep state je jednom dopustila da ju se uhvati u raskoraku, ali sad su uprli.

Nego ... ako pobijedi Biden, da vidiš tvojega Plenkija kako će mu viriti iz guzice ... skupa sa Zokijem.

Hrvati u BiH - prekriži.

Osobno bih da mogu, u slučaju pobjede kretena Bidena, potpisal izlazak iz NATO-a i EU i priključenje savezu s Rusijom.

Sa samo jednim preduvjetom - Putko, ne seri mi sa Srbima. Okreni ih prema Bugarskoj i nek se s njima igraju u pješčaniku.






Mah ... cirkus samo takav.

Zna Kuščević kak se to dela.

Za zrigati se u kaj se pretvoril stari zapad.


Skupa s onom njemačkom kurvetinom Merkel.

Fuj.


Ne znamo na što će sve izaći.

Uvijek sam podvlačio da je naš krug europski pa tek onda i atlantski.

Iskolčenje Hrvata u BiH je naš prvi strateški interes ali osnovni prioritet je RH. Znači matica.

Ne treba davati jake izjave niti zalijetati se, treba jačati vlastitu državu, napose vojno i ekonomski.

I po meni, veze sa susjedima.

Svijet velikih saveza se raspada, mi smo u Europi. 

Dobar susjed je najvažnije, u tom smislu diplomacija bi trebala poraditi an vezanju višegradske skupine, i to prvenstveno konkretnim bilateralnim dilovima i razgovorima.


Hahahah jebate ... pa ti si vicmaher?

Koja V4 skupina?

Pa pogledaj malo u koji rog pušu naša oba brda.

V4 je odavno uputila poziv Hrvatskoj.

Redom odbijanje.

Čak i sprdavanje.

I liže se guzica stasijevoj kurvetini Merkel.


Pivo i kokice.


Znam i odavna mi nije jasno zašto nismo odgovorili.

Za razliku od ove sprdačine 4 mora, Višegradska skupina je autentičan format u kojem smo davno već trebali biti.

Odavno.


Pitaj Plenkija ... i Mobiusa od Oxforda .... njima je to na stol dolazilo ne jednom.


To pitanje  po meni traži ribanje po dasci.

Svi smo mi EU ali nismo mi benelux, mi imamo svoj povijesno-geopolitički okvir. 

U osnovi sav naš dominantan identitet izlazi iz austrougarske i mletačke provenijencije i to je uži krug u kojem se treba utvrđivati.

Dakle, još jedna od laži.

Laž na laž, i tako dok ne postane općeprihvaćena laž. Višegradska skupina ili V-4 postoji već desetljećima, i zapravo ju je inicirala Amerika - malo protiv Rusije, malo protiv Europe. Amerika je još 90-ih predlagala članicama da uvrste Hrvatsku i Sloveniju. One to nisu učinile.

Jesmo li mi, ili bilo tko drugi, stupio u Višegradsku skupinu ili dobio poziv ili nagovještaj da to učini?

Ne. Nitko. Nikada.

Kako smo znali kakvo je stanje stvari, a Poljska je također osjetila da Višegradska skupina nema tu težinu ni protiv Rusije ni protiv Amerike, onda su Duda i KGK predložili inicijativu triju mora. To nije proširena Višegradska skupina, to je trebala biti posve nova inicijativa s kojom bi zemlje istočne Europe ujedinile svoj utjecaj i uskladile nastupe.

Međutim, kao i uvijek, Češka je to blokirala, pod utjecajem Njemačke i Austrije, a Mađarska je imala neke svoje ideje koje su bile smišljene da cijela stvar propadne. 

Nekorektno je kriviti bilo koju Vladu RH, sve su pokušale pristupiti i ništa. Često nas zovu na sastanke, ali skušaš, nešto i kažeš, onda se glasuje pa ih gledaš, i zapravo si izgubio dan.


Samo malo, Hrvatska je imala pozive u tu skupinu  90-ih onda 2000-ih.


Ne želim precijeniti taj format ali bi bio znakovit za pozicioniranje RH na mapi EU a i za bilateralne odnose.

Mi smo zapostavili sve regionalne veze i formate  izuzev balkanskih opcija...brdo-kranj i čuda.

Poznato je da sam prvi koji se zalaže za jugoistočni angažman hrvatske, poradi Hrvata u bih, jezične praktičnosti, gospodarstva i sve.

Ali sidrište nam i format treba biti što i jeste srednjaeuropa i mediteran.

taj dio je posve neiskorišten


samo dunav-alpe -jadran na htv

Naravno da smo dobivali. Ne jednom.

Samo kad ih otkantaš više puta za redom, kad sereš o njima da su  ''totalitarni, nedemokratični, da tko bi htjel živjeti u rupčagi Poljskoj ili Mađarskoj'', kad ih prozivaš za ''fašizam'' nemoj više očekivati pozive na crvenom tepihu posutom ružinim laticama.

Imali smo priliku biti energetska ulazna točka staroga jantarnog puta.

Samo od tranzicije energenata bi profitirali.

73 godine balkanske seljačije pretpostavili smo gotovo tisuću godina središnjoeuropsko-jadranskog razvoja hrvatske nacije.

Alpe-Dunav-Jadran?

Moš misliti.

Spuštaj zastor, gasi svjetlo i motaj kablove.

Pivo i kokice obvezno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by marcellus 5/11/2020, 10:17

Sora wrote:
prckov wrote:
n_razbojnik wrote:presli igricu ovom dinamikom obrade "listica"...presli je i postavili highscore...PA ce do Bozica brojati a kamioni pristizu

demokracija ne smije stat
E to se veli REVREVOLUCIJA NE SMIJE STATI

bit će revolucije, samo se zapitaj s koje strane vješala ćeš ti bit.

_________________
USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 10:21

republikanci dižu ruke od trumpa..klasika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 10:22

tako ce i plenki proci..kad voda dođe u uši..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 10:30

epikur37 wrote:Pobjeda Bidenovih fantazista iz „duboke države“ po svijet je puno opasnija s obzirom na njihovu ljubav prema pokretanju ratova, smjenama vlada i sl. Oni sada pogrešno misle, što je vrlo opasno, kako ispravljanjem Obamine „mekoće“ i uklanjanja odsustva Trumpovog „stvarnog liderstva“ , svojim ranije prokušanim metodama opet mogu dosegnuti po SAD onu ulogu u svijetu koju je ta zemlja imala  od kraja hladnog rata do 2012. ili 2013. godine, kada je „vedrila i oblačila“ svijetom kao jedina supersila, kojoj se nitko nije usudio suprotstaviti. Washington je do tada diljem svijeta mahnito tražio „nepokorene“ države, koje je onda, kao „djeve u nevolji“ odlučno spašavao od zlih diktatora, a ako se „djeve ne bi pokorile princu-spasitelju“ odlučno bi ih uništavao..


https://www.geopolitika.news/analize/top-analiza-zoran-meter-americki-izbori-ili-put-u-kaos/

..................


Ukratko, pobijedila je opasna politika, politika koja neće mirno napraviti tranziciju.


SAD više nisu hegemon i više nikad to neće biti, na žalost došao je čovjek koji to neće prihvatiti i povući će cijeli svijet u ponor za propalom idejom.


Pa o tome se radi. Onaj Vili kenja o mojima, njegovima i kaj već ne.

Nema tu mojih, tvojih, njegovih nego pogubna politika koju je gural Obama, a sad će nastaviti ovo polumrtvo govno.

Aktiviranje mujaga u Siriji, Ukrajina istok, Libija kaos ionak ... kreće se  još jače na Bjelorusiju .... sam nastavi niz, bude toga još.

Trpanje Europe nigerima, arapima .... ma ne da mi se više ponavljati.

Napredno i multi-kulturalno.

Pivo i slani pereci. Oni pravi sa štanda na placu.

I daljinac u ruku i šaltaj na N1/CNN.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by epikur37 5/11/2020, 10:33

Sovak wrote:
epikur37 wrote:Pobjeda Bidenovih fantazista iz „duboke države“ po svijet je puno opasnija s obzirom na njihovu ljubav prema pokretanju ratova, smjenama vlada i sl. Oni sada pogrešno misle, što je vrlo opasno, kako ispravljanjem Obamine „mekoće“ i uklanjanja odsustva Trumpovog „stvarnog liderstva“ , svojim ranije prokušanim metodama opet mogu dosegnuti po SAD onu ulogu u svijetu koju je ta zemlja imala  od kraja hladnog rata do 2012. ili 2013. godine, kada je „vedrila i oblačila“ svijetom kao jedina supersila, kojoj se nitko nije usudio suprotstaviti. Washington je do tada diljem svijeta mahnito tražio „nepokorene“ države, koje je onda, kao „djeve u nevolji“ odlučno spašavao od zlih diktatora, a ako se „djeve ne bi pokorile princu-spasitelju“ odlučno bi ih uništavao..


https://www.geopolitika.news/analize/top-analiza-zoran-meter-americki-izbori-ili-put-u-kaos/

..................


Ukratko, pobijedila je opasna politika, politika koja neće mirno napraviti tranziciju.


SAD više nisu hegemon i više nikad to neće biti, na žalost došao je čovjek koji to neće prihvatiti i povući će cijeli svijet u ponor za propalom idejom.


Pa o tome se radi. Onaj Vili kenja o mojima, njegovima i kaj već ne.

Nema tu mojih, tvojih, njegovih nego pogubna politika koju je gural Obama, a sad će nastaviti ovo polumrtvo govno.

Aktiviranje mujaga u Siriji, Ukrajina istok, Libija kaos ionak ... kreće se  još jače na Bjelorusiju .... sam nastavi niz, bude toga još.

Trpanje Europe nigerima, arapima .... ma ne da mi se više ponavljati.

Napredno i multi-kulturalno.

Pivo i slani pereci. Oni pravi sa štanda na placu.

I daljinac u ruku i šaltaj na N1/CNN.


Iskreno radije bih vidio građanski rat u USA, nadam se da će im desnica odbiti ovu krađu.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 10:33

prckov wrote:
Sora wrote:
prckov wrote:
n_razbojnik wrote:presli igricu ovom dinamikom obrade "listica"...presli je i postavili highscore...PA ce do Bozica brojati a kamioni pristizu

demokracija ne smije stat
E to se veli REVREVOLUCIJA NE SMIJE STATI

suti sore kad muskarci pricaju

Baba je fluidnog roda.

Misli da je muško.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 10:41

Sovak wrote:
epikur37 wrote:Pobjeda Bidenovih fantazista iz „duboke države“ po svijet je puno opasnija s obzirom na njihovu ljubav prema pokretanju ratova, smjenama vlada i sl. Oni sada pogrešno misle, što je vrlo opasno, kako ispravljanjem Obamine „mekoće“ i uklanjanja odsustva Trumpovog „stvarnog liderstva“ , svojim ranije prokušanim metodama opet mogu dosegnuti po SAD onu ulogu u svijetu koju je ta zemlja imala  od kraja hladnog rata do 2012. ili 2013. godine, kada je „vedrila i oblačila“ svijetom kao jedina supersila, kojoj se nitko nije usudio suprotstaviti. Washington je do tada diljem svijeta mahnito tražio „nepokorene“ države, koje je onda, kao „djeve u nevolji“ odlučno spašavao od zlih diktatora, a ako se „djeve ne bi pokorile princu-spasitelju“ odlučno bi ih uništavao..


https://www.geopolitika.news/analize/top-analiza-zoran-meter-americki-izbori-ili-put-u-kaos/

..................


Ukratko, pobijedila je opasna politika, politika koja neće mirno napraviti tranziciju.


SAD više nisu hegemon i više nikad to neće biti, na žalost došao je čovjek koji to neće prihvatiti i povući će cijeli svijet u ponor za propalom idejom.


Pa o tome se radi. Onaj Vili kenja o mojima, njegovima i kaj već ne.

Nema tu mojih, tvojih, njegovih nego pogubna politika koju je gural Obama, a sad će nastaviti ovo polumrtvo govno.

Aktiviranje mujaga u Siriji, Ukrajina istok, Libija kaos ionak ... kreće se  još jače na Bjelorusiju .... sam nastavi niz, bude toga još.

Trpanje Europe nigerima, arapima .... ma ne da mi se više ponavljati.

Napredno i multi-kulturalno.

Pivo i slani pereci. Oni pravi sa štanda na placu.

I daljinac u ruku i šaltaj na N1/CNN.
....kao da ce bidni vuci konce...njemu je sad prece traziti tko ce sa njim odigrati partiju šaha..on ce biti samo na papiru predsjednik a konce ce vuci oni iza njega...uostalom neki demokratski senatori i kongresnici su rekli da vojne intervencije ne moraju biti loše ako se radi o nedemokratskim rezimima koji ubijaju,zatvaraju i ukidaju prava svojih građana na sto je trump kako su rekli vecinom na to zmirio...jer su mu s eneki ideali poklapali sa idealima tih nedemokratskih rezima...dakle likovi tj demkrate vec unaprijed najavljuju da ce im i dalje biti vojno rjesenje kao glavni cilj ili među glavnim ciljevima rusenja nekih vlada ili predsjednika za koje oni smatraju da nisu na njihovoj crti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 11:23

http://www.24sata.hr/news/john-mccain-se-trumpu-smije-iz-groba-arizona-mu-nikad-nije-oprostila-ruganje-ratnom-heroju-726312
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by epikur37 5/11/2020, 11:24

vuksadinare wrote:http://www.24sata.hr/news/john-mccain-se-trumpu-smije-iz-groba-arizona-mu-nikad-nije-oprostila-ruganje-ratnom-heroju-726312


mccain je bio idiot, a ova grobina će mu se uskoro pridružiti
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 11:26

da---ali s ezaboravlja cinjenica da je mccain prvi napao trump da je mekusac koji se preplasio assada..kada je trump odbio prvi put da u siriji uporabi vojne snage...inace mccain je bio veliki zagovornik amerckih vojnih intervencija jer je bio na platnom spisku americke vojne industrije..a u nekim stavovima je cak bio blizi demokratima nego republikancima...uostalom na izborima za trumpov prvi mandat nije ga podrzao nego hillary
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 10 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum