ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest Thu 5 Nov - 0:51

mobiu$ wrote:
mobiu$ wrote:Onaj koji nešto tvrdi treba to moći i dokazati.

Ajmo svi pretraživati, nađite mi članak, tekst, depešu, išta “Hrvatska dobila služben poziv da se pridruži Višegradskoj skupini”.

Ili bilo tko drugi, primarna mi je RH, bilo koja Vlada, sve preuzimam na sebe.

Pa da vidimo tko izmišlja i laže.

A psovati i vrijeđati zna svatko, imam ti ionako svašta za udijeliti, neovisno o ovome. Ali hajmo mi prvo naći taj službeni poziv!
No? Ja sam proguglao. Naravno da je sve i na Wikipediji.

Tko je čovjek, tko je pošten, ima kičmu, isprika zbog lažnog navoda bi bila u redu.

Tko je nečovjek, lažljiva sluz i ljiga, taj će dobiti što ga ide.

Wikipedia?  

Google?  

Daj još napiši "Kuščević".

A s ovim da će sluz i ljiga dobiti kaj zaslužuju to stoji.

Prije ili poslije svatko legne na postelju koju prostre.



Laku noć Hrvatsko.

Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 0:57

Salvini u talijanskom parlamentu :

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Generico-novembre-2020-29753.660x368


Dakle otvoreno protiv Bidena a taj će očito sad doć na vlast a Trump neće više nikako ( sumnjam da će ga Republikanci više imenovat kao kandidata ).

Salvini protiv Bidena
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Hektorović Thu 5 Nov - 0:59

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Slika570
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 1:00

Salvini je skupa sa Le Pen , njemačkim AfD i austrijskim FPO u Eu parlamentu dio desničarske grupe u kojoj upravo Salvini uz Le Pen je najjači dakle to je njegova politička grupacija.

Sad će se Đo obrušiti na njih a kome će se onda ovi okrenuti ? Kome mogu ?


Rusija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest Thu 5 Nov - 1:01

Sovak wrote:
mobiu$ wrote:
mobiu$ wrote:Onaj koji nešto tvrdi treba to moći i dokazati.

Ajmo svi pretraživati, nađite mi članak, tekst, depešu, išta “Hrvatska dobila služben poziv da se pridruži Višegradskoj skupini”.

Ili bilo tko drugi, primarna mi je RH, bilo koja Vlada, sve preuzimam na sebe.

Pa da vidimo tko izmišlja i laže.

A psovati i vrijeđati zna svatko, imam ti ionako svašta za udijeliti, neovisno o ovome. Ali hajmo mi prvo naći taj službeni poziv!
No? Ja sam proguglao. Naravno da je sve i na Wikipediji.

Tko je čovjek, tko je pošten, ima kičmu, isprika zbog lažnog navoda bi bila u redu.

Tko je nečovjek, lažljiva sluz i ljiga, taj će dobiti što ga ide.

Wikipedia?  

Google?  

Daj još napiši "Kuščević".

A s ovim da će sluz i ljiga dobiti kaj zaslužuju to stoji.

Prije ili poslije svatko legne na postelju koju prostre.



Laku noć Hrvatsko.

Lažove, mamicu si mrtvu prodavao na vagu, dok god je itko htio kupiti. I kad nije htio kupiti, svejedno si je nudio za istočnonjemačke marke. To je naša dika i pravašija, jebo te Haso s osunećenim posred gebisa. I jebo ti on mrtvu mater u grobu ako si je zakopo i ako je išta od nje ostalo. Đubre jedno lažljivo, smrdljivo šteta metka za tebe, Lovru (jebo ti on isto mater) i tvoju mirovinu.

A inače laku noć i tebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Hektorović Thu 5 Nov - 1:14

I proces u PA nadzire :D

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 EmBL-G_X0AAbC4C?format=jpg&name=small

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 EmBL-HEWoAAlGA4?format=jpg&name=small
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Serbinho-3 Thu 5 Nov - 1:17

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:Zavladala tuga među evropskim desničarima i konzervativcima u Evropi....Le Pen , Salvini , AfD , FPO....

Sad će ih Biden LGBT gaziti di god stigne.

Da je meni isto skontati koji je tvoj đir spasio bi se.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest Thu 5 Nov - 1:19

2020 General Election Early Vote Statistics

Last updated: 11/04/2020 11:48 AM Eastern Time

Voters have requested a total of 92,103,499 ballots in the reporting states.

Total Early Votes: 101,214,494 • In-Person Votes: 35,930,516 • Mail Ballots Returned: 65,283,978 • Mail Ballots Outstanding: 26,819,521

Note: Some states do not differentiate between mail ballots and in-person votes.

Registered Democrats have a 10,136,298 ballot request lead over registered Republicans.

Note: Party registration statistics are for states that have party registration. These statistics are not actual votes. By federal law, election officials do not begin counting ballots until Election Day, although they may start the process of preparing ballots for counting in advance.

https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.html

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 1:21

Serbinho-3 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:Zavladala tuga među evropskim desničarima i konzervativcima u Evropi....Le Pen , Salvini , AfD , FPO....

Sad će ih Biden LGBT gaziti di god stigne.

Da je meni isto skontati koji je tvoj đir spasio bi se.
Pa jednostavno je. Ako zanemarimo Janšu Salvini je jedan od većih vođa desnice u Europi koji imam mogućnost da 2023 dođe na vlast a i sad drži više od pola Italije u svojim rukama a otvoreno je protiv Demokrata.

Amerika vs Italija
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by n_razbojnik Thu 5 Nov - 1:24

https://narod.hr/hrvatska/zasto-se-hrvatska-nije-pridruzila-visegradskoj-skupini-u-koju-je-pozvana-vec-1991-godine

Nitko. Nikada.

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Noor likes this post

Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 1:26

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:Zavladala tuga među evropskim desničarima i konzervativcima u Evropi....Le Pen , Salvini , AfD , FPO....

Sad će ih Biden LGBT gaziti di god stigne.

Da je meni isto skontati koji je tvoj đir spasio bi se.
Pa jednostavno je. Ako zanemarimo Janšu Salvini je jedan od većih vođa desnice u Europi koji imam mogućnost da 2023 dođe na vlast a i sad drži više od pola Italije u svojim rukama a otvoreno je protiv Demokrata.

Amerika vs Italija
Trenutno najveću potporu u parlamentu ima Pokret pet zvjezdica no on je prije dvije godine došao na valu nezadovoljstva a danas mu je popularnost puno manja i da su sad izbori Salvini ili postaje jaka oporba s najviše zastupnika ili čak i čista vlast.

To je direktni sukob desne Italije i lijeve Amerike.


Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 1:28

Taj scenarij mi odgovara : Salvini protiv Bidena

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Generico-novembre-2020-29753.660x368
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 2:01

Viktor se isto posipa pepelom :

https://direktno.hr/eu-i-svijet/eu/orban-uvjeren-u-trumpovu-pobjedu-nemam-plan-b-ako-ishod-bude-drugaciji-biden-provodi-moralni-imperijalizam-u-svijetu-208550/
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 2:36

Viktor će se posipat pepelom ako Biden ovo do kraja odradi kako ide sada jer je za Trumpa a protiv Demokrata


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/orban-podrzao-trumpa-na-izborima-u-studenom-navijamo-za-njegovu-pobjedu-jer-vrlo-dobro-znamo-diplomaciju-demokrata-ne-zelimo-je-ponoviti-1045662

No brige ga nakon onog napada u Beču sad svi u Austriji i Mađarskoj znaju da je on bio u pravu i da ništa trpačina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by n_razbojnik Thu 5 Nov - 2:40

uzet ce mu i Georgiju

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 2:51

n_razbojnik wrote:uzet ce mu i Georgiju
Iskreno se nadam da oće da to završimo.

Mađari su se previše šepurili pod Trampom a sad su opet ostali na Janši i Vučicu a to je sve ništa kad te lupaju Demokrati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 3:00

Viktor je pod suspenzijom kod Merkel. Sad če pogotovo bit na tapetu.

Možda ode ovamo kako je i reka da oće :

https://www.google.com/amp/s/narod.hr/eu/orban-razmislja-o-napustanju-epp-a-i-preuzimanju-glavne-uloge-u-europskim-konzervativcima-i-reformistima/amp
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by n_razbojnik Thu 5 Nov - 3:05

u Arizoni Trump smanjuje razliku, cirkus ide dalje

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 3:22

n_razbojnik wrote:u Arizoni Trump smanjuje razliku, cirkus ide dalje
Ništa od Arizone , Biden 52% i nakon svega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Hektorović Thu 5 Nov - 3:27

n_razbojnik wrote:u Arizoni Trump smanjuje razliku, cirkus ide dalje

Uvijek se lako pojavi par kamiona 100% za Joea :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by n_razbojnik Thu 5 Nov - 3:28

Republikanska drzava, unatoc svemu, mozda ce sada GOP brisati i dodavati glasove...ja se nebih ustrucavao donijeti kamion listica 100% za Trumpa..ako prolazi u PA i WI cemu igrati posteno

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 6 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum