ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo mitropolit Amfilohije

Page 9 of 32 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next

Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 19:58

crvenkasti wrote:
kic wrote:

i na kraju, kako to inkriminira A.Stepinca točno?

Ako nije odgovoran, odnosno, nije mogao spriječiti ovako nešto, zašto je onda pošiljalac pismo adresirao na njega?
a ti znaš da nikad nije spriječio?

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 20:04

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Hqdefault

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 20:05

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Amfilohije_karadzic

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 20:05

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
Legendovich wrote:Kakogod.. :cleanteeth..fino sad opro auto..jeblisvabimatersvoju,posade neko drvece a lisce kao bagremovo(neka kastrirana verzija bagrema,bez cvjetova)..u jesen kad to pocne padati uz kisu,sa drveta,zavuce se u svaku pukotinu auta i pokrije ga,priljepi se..ajmo u hand kompresor praonu,pa sapunjanje,ispiranje,pa vax,pa poliranje mlazom..ajebote Longi,jednu mladu svabicu zamamne GYM guze sam skontao za Posljednju večeru u subotu,prije lockanja..ono ako jr prevalim na pleća,mogu si upisati veliki +... king king king
vozis skupi auto a nemas garazu ? kako to ?
ne može se sad zaduživati za garažu, ove godine je na kredit kupio novog micubušija, bašču ispod klinike švarcvald, i polovnog terenca za turkinje provozat..., koje mu daju da zaviri u dekolte... garažu će nagodinu kad otplati bašču...
😀
kužimo se... kaj ne... kak bi rekel zagorec epikur.... :)
samo pošteno..Nema u Svabiji benefita legalnih i nelegalnih..sve se mora platiti..no nagodinu gibam dalje,ne vise u Svabiji :rasta :rasta :rasta

osim fuša :clown
Legendovich wrote:
Pun sam kredita(3),i taman ih pokrivam..Ovi bi me u Banci mogli u top strpati da dojdem u banku i kod beraterke svoje trazim kredit.. :rasta :rasta :rasta
kesh nije problem.. :rasta :rasta :rasta..ono,Glupi Weber ne kuzi da se samo jedan đob prijavljuje regularno..drugim radis samo za sebea.. :starac

https://www.ex-iskon-pleme.com/t41055-turisti-se-vracaju-na-hrvatsku-obalu-sve-se-vise-hotela-otvara#1655392

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 20:08

http://rs.n1info.com/Vesti/a282074/Amfilohije-Ogresio-sam-se-o-Slobodana-Milosevica.html


ajde glavno da te brinulo jesi se ogrešio o slobu, za Boga manje više... jebate svećenika koji brine je li se ogriješio o ratnog zločinca, ali ne brine je li se ogriješio o Boga.

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 20:12

kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
i crnogorsko mirovinsko će se reši srbalja štovaoca crkotine, gledaj to s praktične strane

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Serbinho-3 30/10/2020, 20:12

Dodao je i da je malo kandilo i prema Titu "bacio". "Velim: toliko je greha i zla na sebe natovario, pa da ga malo okadim".

:rasta
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 20:14

kic wrote:
vuksadinare wrote:
kic wrote:
tre wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
pravašija je svatko tko ne liže pakšu srbima kao što je ustaša bio svatko tko bi riječ zucnio o srpskim zločinima u ww2 ili nešto rekao protiv mile i drage i neprežaljene partije.
Drugo vrijeme ali isti modus operandi difamacije političkih neistomišljenka.

ma hektorović je mali karijerist
...kakve veze ima karijera sa pohvalama amfilohija radovica...osim ako ne zeli gradit karijeru kod vucica u srbiji ili u banja luci

ma nemam pojma, hektorović je smiješan čovjek, svako tko razmišlja iz hrvatskog kuta je za njega pravašija lol
još je gori onaj epikurac, non stop drobi o pravašiji, a ilegalno oružje zakapa po krumpirištima

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 30/10/2020, 20:16

marcellus wrote:http://rs.n1info.com/Vesti/a282074/Amfilohije-Ogresio-sam-se-o-Slobodana-Milosevica.html


ajde glavno da te brinulo jesi se ogrešio o slobu, za Boga manje više... jebate svećenika koji brine je li se ogriješio o ratnog zločinca, ali ne brine je li se ogriješio o Boga.
O slobu se ogrešio jer mu je zamjerio što ovaj nije ratovao još malo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 30/10/2020, 20:17

Noor wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
i crnogorsko mirovinsko će se reši srbalja štovaoca crkotine, gledaj to s praktične strane
To jest.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 30/10/2020, 20:17

tre wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
ja bi da ga nose kroz cijelu srbiju i da mu svi ljube ruku B-)
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 30/10/2020, 20:19

MaximusDecimusMiridije wrote:Dakle ljudi....jebote :D
? Što? 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 20:19

kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
A i od tebe nije očekivati da kužiš hrvate ..
eto kayo, da se ne uvrijediš, ali koliko vama treba da skopčate da epikurac i general nemaju apsolutne veze sa hrvatima... ali dobro jbg mi u mnogim stvarima jednostavno moramo prvo pogoriti do noktiju pa tek onda skužiti da vatra gori i peče... 
pirate kao hrvatski srbin, odaje poštu četniku koji je posvećivao srpske koljače pod arkanom, crvenkasti prikazuje hrvatske zločine kao ničim izazvanima a 23 godine kontinuiteta terora, maltrtetiranja, ubijanja na kućnom pragu, i bacanja ubijenih u dvorišne bunare i zabrane vađenja leša dok se na zatruje voda to nikom ništa... 
šta veliš ti jesam li ja ono na prste loše izbrojo ;), znanoznanac čeka vikend da brojevi splasnu malo... da mi očita bukvicu...
Ma nosi ih u tri pm...i ovog leša, i ovu dvojicu što su umislili u tintaru da su hrvati. Jedino šteta da i onaj drugi, kak se zove...sa g...onaj četnik što je u beogradu umjesto na kosovu, do vučića s desna u mantiji, nije isto krepo skupa s ovim.
A brojevi 🙂, ne znam što će u pon izmisliti , kako uvjeroti budale da mjere djeluju a mrtvih će biti i 30. U pravu si 100%.


Dobro govnari, nema veze. Krepaće i ono govno koje drži mise za pavelića i slične. 
Još jednom pokazujete kolika ste govna u ljudskom obliku, ali dobro-svako svoj krst nosi...
Nismo uopće, kao prvo svatko tko je pozivao na ubijanje hrvata nije umro nije crko.
Tako je i ovaj crko. Moja sućut.


Ne laži, opajdaro!
Čuj nemoj me vrijeđat zbog ove četničke crkotine jer ni ja vrijeđam tebe.
Odnesi si krepalinu doma. Mada je bolje u more s njim.
šteta more usrat s govnom, najbolje ga u gnoj zakopat

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Serbinho-3 30/10/2020, 20:28

kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
A i od tebe nije očekivati da kužiš hrvate ..
eto kayo, da se ne uvrijediš, ali koliko vama treba da skopčate da epikurac i general nemaju apsolutne veze sa hrvatima... ali dobro jbg mi u mnogim stvarima jednostavno moramo prvo pogoriti do noktiju pa tek onda skužiti da vatra gori i peče... 
pirate kao hrvatski srbin, odaje poštu četniku koji je posvećivao srpske koljače pod arkanom, crvenkasti prikazuje hrvatske zločine kao ničim izazvanima a 23 godine kontinuiteta terora, maltrtetiranja, ubijanja na kućnom pragu, i bacanja ubijenih u dvorišne bunare i zabrane vađenja leša dok se na zatruje voda to nikom ništa... 
šta veliš ti jesam li ja ono na prste loše izbrojo ;), znanoznanac čeka vikend da brojevi splasnu malo... da mi očita bukvicu...
Ma nosi ih u tri pm...i ovog leša, i ovu dvojicu što su umislili u tintaru da su hrvati. Jedino šteta da i onaj drugi, kak se zove...sa g...onaj četnik što je u beogradu umjesto na kosovu, do vučića s desna u mantiji, nije isto krepo skupa s ovim.
A brojevi 🙂, ne znam što će u pon izmisliti , kako uvjeroti budale da mjere djeluju a mrtvih će biti i 30. U pravu si 100%.


Dobro govnari, nema veze. Krepaće i ono govno koje drži mise za pavelića i slične. 
Još jednom pokazujete kolika ste govna u ljudskom obliku, ali dobro-svako svoj krst nosi...
Nismo uopće, kao prvo svatko tko je pozivao na ubijanje hrvata nije umro nije crko.
Tako je i ovaj crko. Moja sućut.


Ne laži, opajdaro!
Čuj nemoj me vrijeđat zbog ove četničke crkotine jer ni ja vrijeđam tebe.
Odnesi si krepalinu doma. Mada je bolje u more s njim.


:rasta

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 30/10/2020, 20:31

Noor wrote:
šteta more usrat s govnom, najbolje ga u gnoj zakopat
Sad kad smo o pokojniku rekli sve najbolje 😀...možemo srbima pustiti da se dostojanstveno s njim oproste.
Jebalo m..sreća njihova da je na cetinju.
Da je hrvatskoj odletio bi fakat u more. S pravom naravno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Noor likes this post

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 20:34

šešelj, Adem Vuchiqi, ratko mladić, pupovac, epi i general (hektorović) u žalosti. I pol hadezea.

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 20:35

a pokojnik se može izviniti slobi što se ogrešio o njega, tamo dolje.

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 20:35

sotona će im biti svjedok da su se pomirili i to.

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 20:35

Noor wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
Legendovich wrote:Kakogod.. :cleanteeth..fino sad opro auto..jeblisvabimatersvoju,posade neko drvece a lisce kao bagremovo(neka kastrirana verzija bagrema,bez cvjetova)..u jesen kad to pocne padati uz kisu,sa drveta,zavuce se u svaku pukotinu auta i pokrije ga,priljepi se..ajmo u hand kompresor praonu,pa sapunjanje,ispiranje,pa vax,pa poliranje mlazom..ajebote Longi,jednu mladu svabicu zamamne GYM guze sam skontao za Posljednju večeru u subotu,prije lockanja..ono ako jr prevalim na pleća,mogu si upisati veliki +... king king king
vozis skupi auto a nemas garazu ? kako to ?
ne može se sad zaduživati za garažu, ove godine je na kredit kupio novog micubušija, bašču ispod klinike švarcvald, i polovnog terenca za turkinje provozat..., koje mu daju da zaviri u dekolte... garažu će nagodinu kad otplati bašču...
😀
kužimo se... kaj ne... kak bi rekel zagorec epikur.... :)
samo pošteno..Nema u Svabiji benefita legalnih i nelegalnih..sve se mora platiti..no nagodinu gibam dalje,ne vise u Svabiji :rasta :rasta :rasta

osim fuša  :clown
Legendovich wrote:
Pun sam kredita(3),i taman ih pokrivam..Ovi bi me u Banci mogli u top strpati da dojdem u banku i kod beraterke svoje trazim kredit.. :rasta :rasta :rasta
kesh nije problem.. :rasta :rasta :rasta..ono,Glupi Weber ne kuzi da se samo jedan đob prijavljuje regularno..drugim radis samo za sebea.. :starac

https://www.ex-iskon-pleme.com/t41055-turisti-se-vracaju-na-hrvatsku-obalu-sve-se-vise-hotela-otvara#1655392
confused :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 30/10/2020, 20:39

marcellus wrote:šešelj, Adem Vuchiqi, ratko mladić, pupovac, epi i general (hektorović) u žalosti.  I pol hadezea.


Ja sam svoj stav kao i uvijek jasno iznio.

Osudu s naše strane  i analizu prihvaćanja lika kod srba.

A ti i hdz imate nekih svojih probljema.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Pirate likes this post

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by jastreb 30/10/2020, 20:41

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Onaj luđak Milan Paroški poznat poonom govoru u jagodnjaku uz šešelja 1991 kad je rekao da svakog hrvata treba ubiti kao kerova uz tarabu...je po ocu hrvat...naime otac mu je porjeklom iz okolice rijeke ali otisao zivjet u Backu di s ei ovaj rodio pa se srbizirao do ibera
Paroski ne moze biti porijeklom iz Rijeke.

To je vojvođansko pravosl.prezime.
..imaš i paroški u rijeci...provjeri ako ti se da
hrvata
Mozda pokatoliceni Srbi. Paroski nije tu domace prezime. To nije autohtono prezime tu.

I samo prezime vuce na pravoslavlje. Paroški covjek iz parohije.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 9 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 32 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum