ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo mitropolit Amfilohije

Page 8 of 32 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next

Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Šandor Winnetou 30/10/2020, 17:09

Brat Brale wrote:
tre wrote:
Brat Brale wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Svet je po tome jer je bio arkanu zdesna i što je odlikovao slobu i šešelja i sanjao o svim srpskim zemljama u kojima je i hrvatska.
Eto po tome.
Nebitno, jedan leš koji je puno huškao, velik jezik mali čovjek.
Pravi srpski svetac.Taman po meri.
I zato mi ga je puno žao.
e al pazi reakcije braćale, ono puko ko kokica jer iznosimo fakte o ovoj bradatoj spodobi koja je bila puno bliže sotoni nego Kristovoj crkvi. Za takve je Isus rekao da ćemo ih po njihovim djelima prepoznati a bome ovom djela "ljubavi" ne manjka, sotonist je već kod svog gazde i fino se krčka.

odlikovao slobu amfilohije? vi ste zaista svi kolektivno glupi ko kurac. 
amfilohije je posle Patrijarha Pavla prvi odjebao Miloševića kada je ovaj zahtevao da stane na stranu Momira Bulatovića u razilaženju njega i Mila. 
ali dobro, vi ćete svakako izmisliti svakakve budalaštine, ne bi li opravdali vaše bolesne stavove. niste za prezir, za žaljenje ste...
vi ste za žaljenje, cijeli vaš život i cijela vaša povijest je protkana lažima i spletkama i kad vam čovjek oči i otvori vi ih zatvarate i dalje nastavljate živjeti u svom ludilu i sljepoći. Po vašu žalost otrježnjenje od velikosrpskog pijanstva dođe na naplatu tek kad preselite i dođete pred lice Svevišnjega ali tada bude kasno za sve i luci vam dalje sudbinu kroji.

Barem nam je država starija od prve sezone beverly hillsa. Basketball
Pa jeste starija ali mi smo imali kraljevstvo kad vi niste ni znali tko ste i Tomislave jebem li ti kvasac što spasti srpčad od bugara
https://kamenjar.com/27-svibnja-927-hrvatski-kralj-tomislav-spasio-srbijanskog-vladara-zahariju-i-porazio-bugare/

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Šandor Winnetou 30/10/2020, 17:11

kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
ja bi da ga nose kroz cijelu srbiju i da mu svi ljube ruku B-)

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 17:35

kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...

nije ekološki

Amfilohije, čo'ek od mira i vere

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Amfilo10

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by kaya 30/10/2020, 17:45

marcellus wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...

nije ekološki

Amfilohije, čo'ek od mira i vere

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Amfilo10
Alal vera, pištolj i tri prsta. Pravi srpski svetac. I pijani kes.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 30/10/2020, 17:48

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
Legendovich wrote:Kakogod.. :cleanteeth..fino sad opro auto..jeblisvabimatersvoju,posade neko drvece a lisce kao bagremovo(neka kastrirana verzija bagrema,bez cvjetova)..u jesen kad to pocne padati uz kisu,sa drveta,zavuce se u svaku pukotinu auta i pokrije ga,priljepi se..ajmo u hand kompresor praonu,pa sapunjanje,ispiranje,pa vax,pa poliranje mlazom..ajebote Longi,jednu mladu svabicu zamamne GYM guze sam skontao za Posljednju večeru u subotu,prije lockanja..ono ako jr prevalim na pleća,mogu si upisati veliki +... king king king
vozis skupi auto a nemas garazu ? kako to ?
ne može se sad zaduživati za garažu, ove godine je na kredit kupio novog micubušija, bašču ispod klinike švarcvald, i polovnog terenca za turkinje provozat..., koje mu daju da zaviri u dekolte... garažu će nagodinu kad otplati bašču...
😀
kužimo se... kaj ne... kak bi rekel zagorec epikur.... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 30/10/2020, 17:52

tre wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
A i od tebe nije očekivati da kužiš hrvate ..
eto kayo, da se ne uvrijediš, ali koliko vama treba da skopčate da epikurac i general nemaju apsolutne veze sa hrvatima... ali dobro jbg mi u mnogim stvarima jednostavno moramo prvo pogoriti do noktiju pa tek onda skužiti da vatra gori i peče... 
pirate kao hrvatski srbin, odaje poštu četniku koji je posvećivao srpske koljače pod arkanom, crvenkasti prikazuje hrvatske zločine kao ničim izazvanima a 23 godine kontinuiteta terora, maltrtetiranja, ubijanja na kućnom pragu, i bacanja ubijenih u dvorišne bunare i zabrane vađenja leša dok se na zatruje voda to nikom ništa... 
šta veliš ti jesam li ja ono na prste loše izbrojo ;), znanoznanac čeka vikend da brojevi splasnu malo... da mi očita bukvicu...
Ma nosi ih u tri pm...i ovog leša, i ovu dvojicu što su umislili u tintaru da su hrvati. Jedino šteta da i onaj drugi, kak se zove...sa g...onaj četnik što je u beogradu umjesto na kosovu, do vučića s desna u mantiji, nije isto krepo skupa s ovim.
A brojevi 🙂, ne znam što će u pon izmisliti , kako uvjeroti budale da mjere djeluju a mrtvih će biti i 30. U pravu si 100%.


Dobro govnari, nema veze. Krepaće i ono govno koje drži mise za pavelića i slične. 
Još jednom pokazujete kolika ste govna u ljudskom obliku, ali dobro-svako svoj krst nosi...
Nismo uopće, kao prvo svatko tko je pozivao na ubijanje hrvata nije umro nije crko.
Tako je i ovaj crko. Moja sućut.


Ne laži, opajdaro!
Čuj nemoj me vrijeđat zbog ove četničke crkotine jer ni ja vrijeđam tebe.
Odnesi si krepalinu doma. Mada je bolje u more s njim.
jedino sa betonskim cipelama, u protivnom će more tu crkotinu nama izbaciti i zagaditi obalu
nek ga bace u svoje more... na adi ciganliji...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Šandor Winnetou 30/10/2020, 18:09

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
A i od tebe nije očekivati da kužiš hrvate ..
eto kayo, da se ne uvrijediš, ali koliko vama treba da skopčate da epikurac i general nemaju apsolutne veze sa hrvatima... ali dobro jbg mi u mnogim stvarima jednostavno moramo prvo pogoriti do noktiju pa tek onda skužiti da vatra gori i peče... 
pirate kao hrvatski srbin, odaje poštu četniku koji je posvećivao srpske koljače pod arkanom, crvenkasti prikazuje hrvatske zločine kao ničim izazvanima a 23 godine kontinuiteta terora, maltrtetiranja, ubijanja na kućnom pragu, i bacanja ubijenih u dvorišne bunare i zabrane vađenja leša dok se na zatruje voda to nikom ništa... 
šta veliš ti jesam li ja ono na prste loše izbrojo ;), znanoznanac čeka vikend da brojevi splasnu malo... da mi očita bukvicu...
Ma nosi ih u tri pm...i ovog leša, i ovu dvojicu što su umislili u tintaru da su hrvati. Jedino šteta da i onaj drugi, kak se zove...sa g...onaj četnik što je u beogradu umjesto na kosovu, do vučića s desna u mantiji, nije isto krepo skupa s ovim.
A brojevi 🙂, ne znam što će u pon izmisliti , kako uvjeroti budale da mjere djeluju a mrtvih će biti i 30. U pravu si 100%.


Dobro govnari, nema veze. Krepaće i ono govno koje drži mise za pavelića i slične. 
Još jednom pokazujete kolika ste govna u ljudskom obliku, ali dobro-svako svoj krst nosi...
Nismo uopće, kao prvo svatko tko je pozivao na ubijanje hrvata nije umro nije crko.
Tako je i ovaj crko. Moja sućut.


Ne laži, opajdaro!
Čuj nemoj me vrijeđat zbog ove četničke crkotine jer ni ja vrijeđam tebe.
Odnesi si krepalinu doma. Mada je bolje u more s njim.
jedino sa betonskim cipelama, u protivnom će more tu crkotinu nama izbaciti i zagaditi obalu
nek ga bace u svoje more... na adi ciganliji...
to je vlasništvo izetbegovića  ali podržavam, bitno da ne može do Hrvatske smrad doći

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 18:11

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
Legendovich wrote:Kakogod.. :cleanteeth..fino sad opro auto..jeblisvabimatersvoju,posade neko drvece a lisce kao bagremovo(neka kastrirana verzija bagrema,bez cvjetova)..u jesen kad to pocne padati uz kisu,sa drveta,zavuce se u svaku pukotinu auta i pokrije ga,priljepi se..ajmo u hand kompresor praonu,pa sapunjanje,ispiranje,pa vax,pa poliranje mlazom..ajebote Longi,jednu mladu svabicu zamamne GYM guze sam skontao za Posljednju večeru u subotu,prije lockanja..ono ako jr prevalim na pleća,mogu si upisati veliki +... king king king
vozis skupi auto a nemas garazu ? kako to ?
ne može se sad zaduživati za garažu, ove godine je na kredit kupio novog micubušija, bašču ispod klinike švarcvald, i polovnog terenca za turkinje provozat..., koje mu daju da zaviri u dekolte... garažu će nagodinu kad otplati bašču...
😀
kužimo se... kaj ne... kak bi rekel zagorec epikur.... :)
samo pošteno..Nema u Svabiji benefita legalnih i nelegalnih..sve se mora platiti..no nagodinu gibam dalje,ne vise u Svabiji :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 18:12

Ja sretan sto mogu sam oprati auto.a ne trpati ga u ono...sa onim..sto se vrti i udara ga..mda..
yebo vas Amerofilije.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Pirate 30/10/2020, 18:35

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
A i od tebe nije očekivati da kužiš hrvate ..
pirate kao hrvatski srbin, odaje poštu četniku koji je posvećivao srpske koljače pod arkanom
Boli me kurac za cetnike i Arkana ko Yodu za Hajduk, s time da ih ja nikad ih i nisam mirisao. Isto tako da ne kvoutam i drugi post, boli me kurac sto je HOSovac prijatelj mi je jer je dobar i posten covjek sto se dokazalo kroz nas poslovni odnos. A ti samo nastavljaj sa etiketiranjem, izradom psiholoskog profila i prijetnjama.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 18:39

Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:Čovjek je bio omiljen među svojim narodom, predvodio je autentičan masovni kršćanski pokret koji je uspio pobjediti mafijašku vlast, crkvi izgraditi ogromnu popularnost, kao takav markantna i povijesna pojava uz sve svoje nedostatke.

Naravno od ove pravašije na forumu ne treba očekivati da kuže bilo što
A i od tebe nije očekivati da kužiš hrvate ..
pirate kao hrvatski srbin, odaje poštu četniku koji je posvećivao srpske koljače pod arkanom
Boli me kurac za cetnike i Arkana ko Yodu za Hajduk, s time da ih ja nikad ih i nisam mirisao. Isto tako da ne kvoutam i drugi post, boli me kurac sto je HOSovac prijatelj mi je jer je dobar i posten covjek sto se dokazalo kroz nas poslovni odnos. A ti samo nastavljaj sa etiketiranjem, izradom psiholoskog profila i prijetnjama.
Pa..covjek se cijeli zivot skolovao za taj poso,i sad mu ti prigovaras.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 19:35

Hdz ostao bez duhovnog vođe...

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by epikur37 30/10/2020, 19:45

marcellus wrote:Hdz ostao bez duhovnog vođe...
heh, na to se u osnovi svodi ta desna karikatura od alternative...

koji odron

koji grč, retardacija i bezidejnost
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 19:52

crklo govno, Bogu hvala!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 19:53

epikur37 wrote:
marcellus wrote:Hdz ostao bez duhovnog vođe...
heh, na to se u osnovi svodi ta desna karikatura od alternative...

koji odron

koji grč, retardacija i bezidejnost
tako to zvuči

kad se svade dva mrtvozornika hrvatskog identiteta ,,, uz podrigivanje od hr-budžetske proje



drugovi socijalisti

ZA SMRT
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Serbinho-3 30/10/2020, 19:53


- Ukupnu delatnost mitropolita Amfilohija u Crnoj Gori ceniće istorija. Iz dugog perioda naše saradnje, tokom kojeg smo razmenjivali mišljenja o važnim pitanjima za razvoj savremene Crne Gore, pamtiću njegov doprinos stvaranju pozitivne atmosfere uoči referenduma na kojem je naša zemlja obnovila nezavisnost mirnim i demokratskim putem - naveo je Ðukanović, saopšteno je iz njegovog kabineta.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 19:54

Dakle ljudi....jebote :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by marcellus 30/10/2020, 19:56

epikur37 wrote:
marcellus wrote:Hdz ostao bez duhovnog vođe...
heh, na to se u osnovi svodi ta desna karikatura od alternative...

koji odron

koji grč, retardacija i bezidejnost

pa vidim na temi

_________________
Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2020, 19:57

težak udarac i gubitak za antifašističke snage sa ovih prostora

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2020, 19:57

AssadNaPodmornici wrote:težak udarac i gubitak za antifašističke snage sa ovih prostora
p.s velik korak nazad i za ekumenu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Noor 30/10/2020, 19:58

crvenkasti wrote:
kic wrote:

i na kraju, kako to inkriminira A.Stepinca točno?

Ako nije odgovoran, odnosno, nije mogao spriječiti ovako nešto, zašto je onda pošiljalac pismo adresirao na njega?
a ti znaš da nikad nije spriječio?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 8 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 32 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum