ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Noor 9/10/2020, 15:55

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D

evo tebi tvog Cara, da ti malo razgali dušu i srce :D


Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by vuksadinare 9/10/2020, 15:56

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D
mozda ga znas..ti si ono bio sa nekim 'sao krajisnicima' ok..i tamo svrljao...cak si bolje upoznat nego tetrijeb
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by vuksadinare 9/10/2020, 15:57

ovaj ludi epi prije bi im dao ovdje autonomiju ili 'republiku' nego tetrijeb...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Ringo10 9/10/2020, 16:02

Hrvati ne znaju odgovorit na njihove palamudarije

Oni stalno baljezgaju o Vojnoj Krajini kao nekakvoj srpskoj etničkoj zemlji na osnovu koje onda kao polažu pravo 

I to onda pričaju svuda po svijetu 

Znamo šta je bila Vojna Krajina, područje pod specijalnom vojnom upravom Beča, formirano  radi obrane od Osmanlija 

Bila je podijeljena na hrvatsko-slavonsku vojnu krajinu i banatsku vojnu krajinu

NAcionalno-vjerski sastav Vojne Krajine godine 1857 

Croatian-Slavonian Military Frontier (Total 675,817)[35]

  • 396,843 (58.72%) Roman Catholics

  • 272,755 (40.36%) Eastern Orthodox

  • 5,486 (0.81%) Greek Catholics

  • 733 (0.11%) others


Banat Military Frontier (Total 386,255)[36]

  • 314,514 (81.43%) Eastern Orthodox

  • 51,860 (13.43%) Roman Catholics

  • 19,418 (5.03%) Evangelists

  • 393 (0.1%) Jews

  • 70 (0.01%) others


Ovdje nas Banatski dio ne zanima, svakako je dio Srbije danas,  a sastav hrvatsko-slavonskog dijela se vidi

Hrvati Rimo-katolici uz nešto Grko-katolika 396.843 i 5.486 ... ukupno  402.329
i 733 ostalih ... e sad šta su ostali teško je reći ... možda nešto Židova i pokoji Protestant ... ali svakako nisu Srbi

Pravoslavaca, uvjetno rečeno Srba iako to i nisu tad bili ali hajde nek im bude -  272.755

DAjte, više im treba začepit labrnje

Samo lažu i lažu


Last edited by Ringo10 on 9/10/2020, 16:06; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by kaya 9/10/2020, 16:05

Znamo, zato ste i otprašeni. Sad kuhaj rakiju na kojoj piše srpska krajina u kanadi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus 9/10/2020, 16:06

Imam pametnijeg posla nego komentirat glupog četnika koji ionako najviše štete ovakvim izjavama radi ovim preostalim Srbima u Hrvatskoj.

Samo ti laj o srpskoj Dalmaciji , srpskoj Krajini , srpskom Dubrovniku i sličnim pričama za srpske nacionalističke mase i velikosrpsku četničku ideologiju.

Pazi da ti ne ode i Banja Luka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by kaya 9/10/2020, 16:12

vuksadinare wrote:ovaj ludi epi prije bi im dao ovdje autonomiju ili 'republiku' nego tetrijeb...
Da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by n_razbojnik 9/10/2020, 16:15

I onda dođu na more i dobiju po glavama,trče i bježe po rivi... ubogi srpski sportisti od vastaških luđaka...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by epikur37 9/10/2020, 16:20

vuksadinare wrote:ovaj ludi epi prije bi im dao ovdje autonomiju ili 'republiku' nego tetrijeb...

Kakva republika, pa isprašoili smo ih, vojno i politički pobijedili.

Druga je stavr što si ti završio u vremenskom procjepu, pa i da pijana baba Stana na nekoj svadbi u valjevu digne tri prsta ti bi počeo s mobilizacijom :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus 9/10/2020, 16:21

Zvezda je i prije rata i za vrijeme rata kad su aktivno sudjelovali u napadima na Hrvatsku i BiH , nakon rata i uvik će biti velikosrpski četnički nogometni klub.

Imaju oni još tih traktorista.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Milo%C5%A1_Degenek

Ovi se može pohvaliti da je stvarno rođen u Krajini ( 94 godište ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by epikur37 9/10/2020, 16:21

Kaj god svakom njegova  opsesija....noorka isprika na upadu na temu, nastavite kao da nije bilo.

Pravim marmeladu od šipka :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Leviathan2 9/10/2020, 16:22

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ludi epi prije bi im dao ovdje autonomiju ili 'republiku' nego tetrijeb...

Kakva republika, pa isprašoili smo ih, vojno i politički pobijedili.

Druga je stavr što si ti završio u vremenskom procjepu, pa i da pijana baba Stana na nekoj svadbi u valjevu digne tri prsta ti bi počeo s mobilizacijom :)
o jebote lol!

_________________
Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by n_razbojnik 9/10/2020, 16:22

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D

evo tebi tvog Cara, da ti malo razgali dušu i srce :D

prekrasan ekumenski pokretni fotos...koja je manifestacija u pitanju ako sme da se zna? Jel se slavi sv. Ante ili SAva?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Noor 9/10/2020, 16:22

kaya wrote:Znamo, zato ste i otprašeni.  Sad kuhaj rakiju na kojoj piše srpska krajina u kanadi.
Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 1f602

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Ringo10 9/10/2020, 16:35

n_razbojnik wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D

evo tebi tvog Cara, da ti malo razgali dušu i srce :D

prekrasan ekumenski pokretni fotos...koja je manifestacija u pitanju ako sme da se zna? Jel se slavi sv. Ante ili SAva?
Čekaj... ma ovo je na Vracama, možda 30 metara od granice sa Federacijom 

Znam ovu kavanu ... sjedio sam tu mnogo puta

Vole BiH Srbi svoga Dodu ... i imaju pravo

Naš problem sa Srbima u Hrvatskoj ne utječe na naše savezništvo sa Dodikom i njegovima. Moramo se zajedno suprotstavit domaćim neoosmanlijama koji su vrlo arogantni jer ih je Erdogan kompletno zaludio a Amerika i Zapad ih podržavaju već 30 godina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus 9/10/2020, 16:40

I još jedan , Glina , 1994 godište

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stefan_Hajdin

Ovo taman kad mu je vožd Vučic držao ratno hupkačke govore po Hrvatskoj i o srpskoj Gljni.

Zato šta su ovi šta ne žive u Srbiji nego van u 99,99% veći Srbi od ovih u Srbiji pa svi navijaju za Zvezdu a usput ovi iz Zvezde dobiju veće polje za popunu igrača koji im fale a relativno nešto i vrijede uglavnom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by T. 9/10/2020, 16:42

Jesi 100%, pokaži izvadak iz matice rođenih ako si faca... Basketball

_________________
Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus 9/10/2020, 16:43

I još jedan traktorista , Pakrac ,1988 godište

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Zoran_Popovi%C4%87

Puna je Zvezda ovih....traktorista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus 9/10/2020, 16:45

I još jedan koji se može pohvaliti da je rođen u Krajini , Vukovar , 1996 godište , istočna Slavonija je tek tamo 97 mislim mirna reintegracija.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Milan_Gaji%C4%87_(footballer,_born_1996)

Cila momčad im je traktorijada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus 9/10/2020, 16:50

Još jedan , Titov Drvar , 1991

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Milan_Rodi%C4%87

I ovo je traktorista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Ringo10 9/10/2020, 16:54

RayMabus wrote:I još jedan , Glina , 1994 godište

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stefan_Hajdin

Ovo taman kad mu je vožd Vučic držao ratno hupkačke govore po Hrvatskoj i o srpskoj Gljni.

Zato šta su ovi šta ne žive u Srbiji nego van u 99,99% veći Srbi od ovih u Srbiji pa svi navijaju za Zvezdu a usput ovi iz Zvezde dobiju veće polje za popunu igrača koji im fale a relativno nešto i vrijede uglavnom.
JA se sjećam da su Srbi iz Hrvatske listom navijali za onu fekaliju zvanu Crvena Zvezda

Pitao sam neke od njih - pa ljudi moji, ima li bar neko da navija za Partizan ... za promjenu

KAžu -  nećeš takvoga naći

SJećam se kako je Rajko Janjanin pričao kad je igrao za Dinamo, treba da igraju Dinamo i C.Z. a njegiov brat mu kaže - Brate dabogda DInamo dao pet golova i dabogda ti dao svih pet ali da Zvezda da šest 

A zašto Zvezda ... pa zato jer je i u Jugoslaviji bila simbol srpstva i velikosrpstva
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 2 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum