ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja

Go down

kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja Empty kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja

Post by debotoijusto 8/10/2020, 17:02

SUOČAVANJEM Tomislava Sauche sa Sandrom Zeljko, u kojem je bivši predstojnik premijerovog ureda ustvrdio da je njegova nekadašnja tajnica lagala u svojoj obrani, na Županijskom sudu u četvrtak je nastavljeno suđenje za lažiranje putnih naloga u tzv. aferi Dnevnice.
Prvookrivljeni Saucha je optužio Zeljko da nije govorila istinu kada je iznosila obranu, na što drugookrivljena tijekom njihovog suočavanja nije reagirala. Zeljko je prije suočavanja nadopunila svoju obranu u kojoj je istaknula da joj je policija tijekom pretrage stana podmetnula ključne dokaze u ovom slučaju.
''Odbijala sam potpisati zapisnik o pretrazi jer su mi odbili pokazati plavu omotnicu s natpisom 'Goldstein' i isplatnicu na ime Mirne Ivančić, a koja je navodno pronađena u mojem stanu'', kazala je Zeljko. Uz to, dodala je kako kategorički odbija optužbe da je sudjelovala u kriminalnim radnjama te da se odmah po otkrivanju afere stavila na raspolaganje istražiteljima.
Zeljko se osvrnula i na iskaz policajaca Pere Mihaljevića koji je sudjelovao u pretrazi njenog stana, a na sudu je posvjedočio da je u pretresu pronađeno stotinjak pari cipela.
''Riječ je o cipelama koje su kupljene na sniženju i koje smo zajedno nosile moja majka, sestra i ja'', zaključila je Zeljko.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/saucha-u-suocavanju-optuzio-zeljko-da-laze-ona-kaze-da-je-policija-podmetnula-dokaze/2220294.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja Empty Re: kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja

Post by T. 8/10/2020, 18:01

Šta je 100 pari cipela na 3 ženske? scratch
Moja ima 40-50 pari...
Ja 2 para, za kišu i za suvo...
Plus jedne patike za kretnju i jedne za sadit/vadit kumpire...

_________________
kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja Empty Re: kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja

Post by debotoijusto 8/10/2020, 20:42

Saucha: Sandra, što sam ja to napravio u životu? Zašto pobogu sve ovo? Što sam vam pobogu u životu napravio? Zbog novca kojeg nisam uzeo da završim u zatvoru? Imam mamu i tatu bolesne. Imam ženu s kojom ne mogu dobiti dijete pa ćemo morati na umjetnu oplodnju. I to sve zbog 600.000 kuna?? Nikad vas nisam ponižavao već štovao. Jeste svjesni što ste napravili? Svaki dan me stišće u prsima. Prijeti mi da idem u zatvor jer ste vi krali! Već tri godine živim noćnu moru.
Zeljko: Nemam ništa za reći. Rekla sam sve što sam imala.
Saucha: Nedužnog čovjeka ćete poslati u zatvor na nekoliko godina!
Zeljko je na to nešto tiho promumljala u bradu, ali se od maske koju je nosila na licu nije dobro čulo pa ju je predsjednica sudskog vijeća zamolila da ponovi to malo glasnije.
Zeljko je na to odgovorila šutnjom.
Saucha: Jeste li svjesni vi zatvora? Moji roditelji su na rubu živaca!
Zeljko: Ja vama nisam ništa napravila i ne znam zašto vi to meni sve govorite.
Saucha: Kako vam nije neugodno? Ja ću morati prodati stan da bi otplatio ono što ste vi ukrali jer vi to nemate s čime.
Zeljko: Ja vama ništa nisam napravila. Apsolutno ništa. Isto sam dovedena u tu situaciju jer sam radila svoj posao.
Saucha: Vi ste godinama krali novac! I mene povlačite za sobom jer ste iskoristili rupu u sustavu.
Zeljko je na to bila bez riječi.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja Empty Re: kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja

Post by debotoijusto 8/10/2020, 20:43

Saucha: Odakle vam sve one cipele? Od čega ste kupili Michael Kors čizme do koljena? I one Desquared cipele? Policajci su rekli da se po vašem stanu nije moglo normalno hodati od svih tih cipela. Kažete da ste ih kupili na popustima! Pa zar vi mislite da smo mi svi idioti? Da ste ih kupili od 4000 kuna tajničke plaće i pored zaštićenog računa? Svi znamo da te cipele vrijede puno više. Od čega ste ih kupili? Može vas biti sram pa si razmišljajte o tome.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja Empty Re: kupljene na sniženju i zajedno nosile moja majka, sestra i ja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum