ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 8:16

Pobijedili da...al ja mu pjesmu još čula nisam...za mene je sve to freak show i sprdačina živa... :roll  :roll 
Pijem kavu i dolazim sebi...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 12 May - 8:19

ove godine nasreću nismo sudjelovali, ja sam ponosna!  cheers  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 8:52

Ni ja ne vidim iskreno bas. Mislim ok je pjesma, ali nije ne znam kako dobra. Koliko sam uspjela pogledati na youtube-u, one ruskinje su mi ok, al opet nista posebno.

Nismo sudjelovali jer HRT to nije htio. Kao Hrvatska je u teskoj gospodarskoj situaciji, a s obzirom da ni u finale nikada ne udemo niti ikakakv uzi izbor nece trositi novce na nekoga tko opet nece uspijeti. Tako sam ja cula. Nije ni prenosa bilo, ako se ne varam. I ni bosna nije nastupila, sada ne znam Srbija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 8:54

modra wrote:ove godine nasreću nismo sudjelovali, ja sam ponosna!  cheers  :D
S obzirom na zadnjih par godina, uvijek isticem da je Seve jos i najbolja bila. :D

Coloniu treba poslat, ne znam zasto nisu...to me uvijek bocka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 12 May - 9:02

jao štiklaaaa  santa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:03

Ne mogu se nadiviti tim ljudima. Automatska diskriminacija ciom je netko drukciji. Koliko seru po toj pobjednici sta je transvestit... od 16 000 lajkova, 15 000 dislajkova na youtube-u. I ne zato sto pjesma ne valja, nego zato sto ima bradu.
Ovo je bio izbor za najbolju pjesmu Europe, a ne osobu prema tome pjesma je ono na sto bi se usredotocit trebali...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 12 May - 9:05

bradu ima?  :face: 

daj me nemoj  :^0 

slike slike slike
ime ime ime
info info info

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 12 May - 9:06

aha, a transvestit je ustvari?  scratch

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 12 May - 9:08

iiideš! a ovaj, zgodna je  :^0 

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Eurovision2014ConchitaA



a otud ona šala na fejsu s bradatom rozgom.. 
kaže da ju je nasmijalo!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:14

Sorry Modra bila sam u kupaoni nesto se sredivala.
Pa bas je zgodna. Komad je i meni.

Konchita Wurst cini mi se.
Deckic je da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 12 May - 9:17

:D nisam ni znala da je bila Eurovizija, to inače volim pogledat...
Super vikend, nisam se još odvažila okupat, ušla sam do bedra al mi nije ugodno kad te nakon minutu počnu boljet noge od hladnoće. Al sam se zato sunčala i dobila boju i muskulfiber od pljevljenja korova na parkingu. Bile su neke biljke koje kad istrgneš puštaju nešto bijelo, pa mi se povraćalo na to. Dobar vikend, da...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:20

Ali fascinantno je kako se ljudi uzbuduju vise oko transvestita/homoseksualaca/bIseksualaca i ostalih opcenito koji su malo drugaciji, a pedofiliju posteno zanemaruju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 12 May - 9:21

cesttike pobjednicima dzeko za city isto osvojio lijep vikend  :) 


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:22

Necu rec zanemaruju, ali u stanju su ovoj zabranit da ikada vise dode na Eurosong, koja nikome ne steti, dok se drugestvari olako zanemaruju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:23

danas imam puno obaveza...banka, 2 ginekologa, dm, rucak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 12 May - 9:24

lejdi svidja mi se tvoj novi avatar malo ide na BDSM  :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:24

sto to znaci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 12 May - 9:25

ako neznas nemoj ni gledati.... bezobrazno je ... ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/BDSM

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 12 May - 9:28

Ma fascinantno je kako se ljudi uopće uzbuđuju oko stvari koje su za njihov život irelevantne. Valjda je to lakše nego zagrebat u vlastiti život i priznat sranja koja sami radimo sebi i drugima.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 May - 9:32

Smatram se inače tolerantnom ali mi on ide na živce jer se preserava...budi bogati li muško il žensko...al ne,on namjerno želi medijsku pozornost jer je eto drugačiji...čisto sumnjam da je pobijedila najbolja
Pjesma...ovdje se forsalo da pobijedi drugačije...kao sto sam rekla meni je to postao freak show... 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 12 May - 9:34

nepratim vec dugo ...samo jednom sam gledao i navijao i sjecam se da sam bio toliko utucen sto tajci nije pobjedila da sam prestao pratit  Basketball 


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum