ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 12:42

Veeec=?  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 12:43

I mog Paola ce igrice unistit :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 12:48

daaa!  :D 

šta ću mu ja.. neku sitnicu, igračkicu... nemam pojma.. još moram razmišljat šta da u dedino ime kupim  :| 

inače, uzeli smo mu prije mjesec dana formulu s pedalama, i sad je to već zaboravljeno, jasno  :D  
kaže sestra da mu obavezno nešto kupimo jer je već tati očitao bukvicu što mu nije SAM kupio neki poklon, hahahahaaa... ja ću ga prebit

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 12:49

crni paolo  :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 15:37

Ali svatko u životu dobije sto zaslužuje,samo sve u svoje vrijeme....najbolje sto netko kao osoba može napraviti je čistiti svoj život od pogrešnih ljudi...ostalo se sve samo slozi... ;) 
A tablet za 4. Rodj. Je po meni previše..to je izgleda moda u Hrvata..nemoj se ljutiti modra...
Marco će ga dobiti sa 9-10 godina..možda..ako bude dobar...htjeli su već sad za Ybozic pa ja nisam dala...ionako previše bleji u tehniku...mrzim wii...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 15:39

Modra uzmi neku društvenu igricu i digni prosjek,please...:D

Ja sam na nekoj dobrotvornoj fešti,tankam sunce,djeca skaču po trampolinu,čekamo izvlačenje tombole...da mi da stavit sliku vidjeli bi moju djecu nasminkanu u leptira,gusara i zeku...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 16:38

ma moj tablet nece do 18 dobit... imat ce kompjuter, jadni mobitel i to mu je dosta...
mislim da djeca danas previse vise za tehnologijom...
mobiteli, tableti i slicne gluposti ih ometaju u socijalziaciji...

priroda je ljepsa od tehnologije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 16:51

Zagy wrote:Modra uzmi neku društvenu igricu i digni prosjek,please...:D

Ja sam na nekoj dobrotvornoj fešti,tankam sunce,djeca skaču po trampolinu,čekamo izvlačenje tombole...da mi da stavit sliku vidjeli bi moju djecu nasminkanu u leptira,gusara i zeku...:D
Tko je zeko? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 17:24

haha, tražila sam  neke igre, al to je sve za dvoje, još ću ja morat po cijele dane igrat s njim :^0
išla sam  na sigurno, ono što ne može da ga ne razveseli, a to je - auto :D trkači golf   scratch 


ma mi smo imali tablet koji je on volio igrat, al je strgan sad od nedavno.. i eto..
ne znam, neću im se miješat, meni se isto malo rano čini, no dobro.. to im je ustvari tatina ideja, mama je prvo bila skeptična, pa popustila očito :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 10/5/2014, 18:00

Moj Duje niti ne zna što je tablet, napunio je 4 godine prije 6 dana..
Kupila sam mu lego kocke jer je to sve što ga zanima. Pogubio je pola toga isti dan..

Ne znam što će djetetu od 4 godine tablet...

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 18:17

ma.. sroljo!  barata tehnologijom bolje neg ja :^0
 stvarno.. nekad se začudim kak točno sve zna kad i kako... nekad ni ja ne znam šta treba..
ljute ptice su glavne, a vjerojatno još štošta igra.. a na kompu mom ja i on  zajedno super maria, noćna mora kad me posjedne  :_|  sad je oladio, falabogu

a što ću mu/im ja... :o)  neću imat dijete pa me ni ne zanima nit se kužim  :aw  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 10/5/2014, 20:24

danas sam ok.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 10/5/2014, 20:29

imam nasnimano jedno 4-5 filmova ...grickalice ...kola...savrsena vece za odmor od svega  :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 11/5/2014, 08:18

oduševljena sam načinom fotkanja na iphone 4 ili 4s, nisam sad sigurna koji, 4s mislim

slikala sam sa šogorovog... savršeno mi je što možeš klikat jednu za drugom, ne moraš čekat nakon slikanja da se prikaže slika, pa izlazit iz nje da bi došao do fotića..
nego klik klik klik.. jednu za drugom, kad želiš, istog trena bude uslikano  :x 

bilo bi savršeno da se i na mom s3 tako može.. provjerit ću  :W mislim da ne

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2014, 11:09

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2014, 21:41

Zagy pobjedili ste na Euroviziji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 11/5/2014, 23:56

oo jeee  :|  :P  :^0 


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 12/5/2014, 00:17


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/5/2014, 07:12

ne da mi se radit  :cry  nikako  :_|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/5/2014, 09:43

šopam se ketonalima neprestano, jebem ti i zube i život više  :^0  noćas sam htjela zaspat bez ketonala,  kao da se ne trujem stalno... a završilo jaukanjem u noći.. kako sam se prevarila!

danas moljenje zubara za novu dozu antibiotika, al ovaj put inzistiram na klavocinu
opet će bit nadrkan jer smo se dogovorili da dođem još prošli tjedan
kad  ja ne mogu odma dvije kutije dobit, nego ajmo što kompliciranije da začinimo život :x:^0  

 :cry

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/5/2014, 10:16

Pobijedili da...al ja mu pjesmu još čula nisam...za mene je sve to freak show i sprdačina živa... :roll  :roll 
Pijem kavu i dolazim sebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 28 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum