ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 30 Apr - 11:01

medication wrote:Ovisi o osobi, ali ja mislim da ne. Odnosno ja znam da ja ne bi mogla. Dijete jedino.
Ni muza recimo da se udas?

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 30 Apr - 11:17

Ne. Uspješne veze su dvosmjerna ulica. U sretnoj sam vezi 7 godina, ali sretna je jer se oboje trudimo.
Bila sam u vezi u kojoj sam ja davala i voljela više i jedna od rijetkih stvari za kojima danas žalim je što ga nisam ranije nogirala.
Volim sebe dovoljno da znam da mogu dat ljubav i da je zaslužujem i primit zauzvrat i ne znam zašto bi pristajala na išta manje.


Postoje ljudi koji svoje partnere vole toliko da su im spremni oprostit varanje, raznorazne grubosti, manipulacije, ovisnosti. Spremni su sami sebi lagati i uvjeravat se u nešto to ne postoji. Radi takvih ljudi vjerujem u bezuvjetnu ljubav. I to je ok, svatko ima pravo živjet kako hoće.
Samo ja nisam u toj skupini.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 30 Apr - 11:19

Nisam znala da si tako dugo. :)
A koliko imas godina?

Ima smisla to sto govoris...
Ni ja nebih mogla to oprostiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 30 Apr - 11:26

29.
Ma ne znam, ja ljubav nikad nisam previše komplicirala. Nisam previše vjerovala u floskule o ljubavi tipa samo jednom se ljubi, ljubav je bol, kad doista voliš, spreman si sve oprostiti i sl. Ljubav bi trebala biti začin koji ti život čini lijepim i ugodnim. Ne opterećenje koje ti donosi suze, drame, patnju i ne znam što već.
Možeš imat vrlo lijep suživot s nekim koga dovoljno poštuješ i tko dovoljno poštuje tebe da si međusobno vrijeme učinite ugodnim, podržavate se i ne gušite.
Život će ti donijeti dovoljno problema, ne mora ti još i veza bit sranje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 30 Apr - 11:42

ja sam mislila 25 :)

Ja vjerujem da se iskreno i pravo voljeti moze samo jednom, dva puta. Ne vjerujem da osobe koje su bile u 10 veza, da su ikoga bas voljele. 

Ali, istina je, na vezi trebaju dvoje raditi. Kada jedan voli, trudi se....to je varka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 30 Apr - 12:37

E, 25 ne bi bilo loše  Basketball 
Al dobro je i ovako.


Super dan. Radim i usput sređujem sobu, dok se ručak kuha. multitaskanje ftw


Last edited by medication on Wed 30 Apr - 12:38; edited 1 time in total (Reason for editing : :P)
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Wed 30 Apr - 14:40

a bronx tale (1993)  :) 
http://www.imdb.com/title/tt0106489/trivia?tab=qt&ref_=tt_trv_qu
Sonny: You gotta do what your heart tells you to do. Let me tell you somethin' right now. You're only allowed three great women in your lifetime. They come along like the great fighters, every ten years. Rocky Marciano. Sugar Ray Robinson. Joe Louis. Sometimes you get 'em all at once. Me? I had my three when I was 16. That happens. What are you gonna do? That's the way it goes, you know? Tell you right now. See this girl? Maybe this girl, she put wind in your sails. Maybe she's your first great one

nisam jos sreo sve sjajne tri  Basketball  tak da  :) 
 sunny

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Wed 30 Apr - 15:35

medication wrote:Postoje ljudi koji svoje partnere vole toliko da su im spremni oprostit varanje, raznorazne grubosti, manipulacije, ovisnosti. Spremni su sami sebi lagati i uvjeravat se u nešto to ne postoji. Radi takvih ljudi vjerujem u bezuvjetnu ljubav. I to je ok, svatko ima pravo živjet kako hoće.
Samo ja nisam u toj skupini.
Točno ovo.  :^0

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Wed 30 Apr - 17:49

...jel to ono kad se trudna zena ostavlja kuci i izlazi i dalje vani u potrazi za drugom,mila zenica
koja sve razumje i oprasta  Basketball

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Wed 30 Apr - 18:35


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Wed 30 Apr - 19:47

modric sjetih se necega da te pitam ...znas li pravit musaku  :D ...ljubav ide kroz zeludac  :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Wed 30 Apr - 21:34

grlo se osjeti ...taman prilika za vrucu supicu  :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 30 Apr - 22:49

wolverine wrote:modric sjetih se necega da te pitam ...znas li pravit musaku  :D ...ljubav ide kroz zeludac  :)

uglavnom znam šta god treba.. ako nisam lijena afro  :D



upravo sam ispekla pogačice od svježeg sira, ponosna sam, jer nisam nikad baš baratala tijestom, nit volim, ali evo danas mi bilo super! afro  baš su fiiiiiiiine  flower

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 1 May - 9:09



Ovaj bi dan bio znatno bolji da ne pada kiša, pa da možemo negdje u prirodu ili tako nešto...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 1 May - 10:11

Pod bezuvjetnom ljubavi sam ja mislila na bolesti,teške trenutke,udarce sudbine...da u teškim uvjetima jedno ne da petama vjetra...
Znam i ja veze/brakove gdje jedna osoba nosi sve,druga je eto tu...ja to ne bih mogla...ne bih mogla biti žrtva,paćenica,ovisnica o nečijim mrvicama samo zato sto mislim da ne mogu bolje...kompleksi su gadna stvar...:/

Znam jednu koja je uhvatila muza da ju vara,i opet su skupa,provjerava mu mob redovito jer mu ne vjeruje...i sve samo zato jer je debela i misli da je ona kriva za to jer mu je zbog toga neprivlacna...:/ 

Moglo bi se o tome al ja sam mišljenja da svaka krpa nadje zakrpu...s kim si takav si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 1 May - 10:52

A jadna zena. Ma mislim da u takvim situacijama sve mi zenske osobe zelimo pokusavati. Mislim da, ako je vara...nema tu nicega vise... Ne znam bih li mogla oprostiti. Mozda bih pokusala jos, tj.vjerojatno bih zbog braka, djece, ali sumnjam da bi ikada bilo isto. Nikada nije.


Da napomenem da nikada nebih mogla varati. Jednostavno imam osjecaj da muskarac uvijek da petama vjetra, ako me shvacate... Ali to su valjda predrasude zbog svega sto cujem i vidim pa cak i medu rodacima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 1 May - 11:07

Zašto jadna?
Sama si je kriva...dozvoljava...

Teško jeste zbog braka i djece ali ja ne bih trpila...uostalom Austrija štiti majke...al ona treba nekoga...i on je konj pa vjerovatno ne želi da djeca pate jer bi on bio svašta u stanju napraviti...

Od početka se može skužiti kakav je netko...i kad izaberes takvog tipa koji je macho i majmun,onda si valjda spremna i trpit...ja s tim njenim ne bih bila da mi netko plati.... :K
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 1 May - 11:11

Ovisno o karakteru i ovisno o odgoju,al muskarci podnose slabije stres i vise su mamini sinovi,pa kad postane teško,daju petama vjetra.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 1 May - 11:23

Mene je i samu strah da mi se to ne dogodi...


Ah, ne mogu je vidjeti kao krivca. Jos je iskompleksirana jer je punija, gadno je to. Osim, ako se vec nije dogodilo nesto medu njima sto ga je natjeralo na to...ali pet ni to nije opravdanje. Ako je htio seks uokolo nije se trebao ni ozenit, a najmanje djecu radit...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 1 May - 11:24

Mislim da u međuljudskim odnosima nema baš mjesta generaliziranju. Ja oko sebe imam primjere muškaraca koji su bili totalne face kad je zagustilo i kad su problemi došli. Ostali su i bili bezrezervna podrška. I moj je takav primjer.
Dosta se družim s muškarcima, pa čujem i drugu stranu priče. Baš smo nedavno bilo kod dečkovog prijatelja i par sati pričali o tome kako zadnjih godina stalno nailazi na žene koje se ne žele vezat, nego stalno praktički izmišljaju razloge da ostanu same. A dečko je iz normalne familije, super zgodan, zaposlen i normalan.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 1 May - 11:32

Evo da dam primjer. Nedavno je jedan decko zatrudnio sa curom, tj. cekaju dijete...ne znam se bolje izraziti. Prije jedno godinu i pol se i oko mene vrtio nesto. Bio mi se javio par puta (jos dok mu je cura bila trudna, tj. jos uvijek je, ali u ranijim mjesecima) i stalno navaljuje da mu odgovorim jesam li ja nesto htjela imati sa njime i da steta sto nismo imali.
Znala sam ga ignorirati, onda sam mu rekla da nije ni bitno jesmo ili nismo jer da ima zenu sa kojom dijete ceka i neka se tome okrene...

Cinjenica jest da ona njega voli i da je zaljubljena...on vec ne znam, mozda grijesim, ali kao da mu je dijelom drago, a opet ni nije toliko...

Ako nije planirao imati dijete ne znam zasto se seksao bez kondoma. I tok dok su bili tek 9mj skupa...
Ajde vec da su duze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum