ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Braco i seka

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:41

deda wrote:
EmberSpirit wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
to se zove socijalno osvještene firme, gdje privatne korporacije brinu za "interese lokalne zajednice", naravno brinu o svom interesu - jer ako lokalna zajednica vidi da ti ulažeš nazad u zajednicu, onda ovi radije konzumiraju tvoje usluge/proizvode.

to je na "degeneriranom zapadu" već normalno zadnjih 10-20godina ti marketinški trendovi, kod nas vidimo na primjeru Zečeva da zaostaju 20-30godina mentalno..

iako mi sve jedno ide na živce to kmečanje i "zgrožavanje" , njihovi proizvodi pa imaju pravo kome će ih dati.. u ostalom država kojoj zvečevo plaća mega poreze se treba brinuti o bolesnima, to nije posao privatnih firmi
meni su njihove čokolade bolje od kraševih, iako istina marketing im je loš, ne zbog ovog s fejsom, nego općenito, forsiraju te omote čokolada iz jugoslavije, promašili su stoljeće sa brendiranjem robe

ta omoti su im sranje, a ovo sa severinom su se zajebali , jebiga.. inače nije mi jasno zašto svi kmeče i još govore da će ih bojkotirati..

zvečevo plaća mega poreze, i ima proizvodnju u hrvatskoj, hrani radnike, zadovoljava tržište, plaća mega poreze državi, i onda je posao države da se preko tih mega poreza koje uzima, brine o bolesnim članovima zajednice, a ne privatne firme..

da smo mi neki neoloberalni kapitalizam Čile, ili USA, tamo je normalno pošto su niži porezi, građani i firme imaju puno više para, pa onda tamo ima puno više donacija i pomoći siromašnima, nego u polu socijalističkim zemljama tipa RH

Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:42

crvenkasti wrote:Marc, sajt ti je spor u pičku materinu ...
Doniraj server pa će bit brži! Kaj jamraš bezveze?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:43

crvenkasti wrote:Marc, sajt ti je spor u pičku materinu ...
to je zato što puno ljudi klika na njega
najviše klikova imaju iz srbije, njih uvijek zanima što ustašem misle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:46

EmberSpirit wrote:

ta omoti su im sranje, a ovo sa severinom su se zajebali , jebiga...

ne vidim zašto, OK severina je općenito treš
no božićni blagdani su za 30 dana

ako ovi traže da se djecu donira za božićne blagdane
zar su onda čokolade trebali slati mjesec dana prije, u isto vrijeme kad je Severini vjenčanje?

nema veze s mozgom

ali takva je većina fejsbuk aktivizma danas, nemaju ljudi što za raditi pa se bore protiv socijalne nepravde fejsbuk objavama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:46

udba wrote:Privatni kapital, privatni novac, koga šta briga kako ko troši svoje pare. Firme doniraju kampanje Josipovića, Kolinde, ne daju ni lipe djeci i niko ne kaže ni a. I vi kupujete parfeme za 500 kuna a nedate toj djeci čokolade,

osim toga zašto koristite taj omrznuti novokomponirani političko korektni neoliberalni izraz "djeca s potrebnim potrebama" šta nisu to retardi i debili?

ne, većinom su tek invalidi.

A moj privatni novac, moj privatni bojkot zvečeva. Šta njih briga kako ja trošim svoje pare.

_________________
Braco i seka  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:47

Eva wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
Ozbiljno? Evo, idem pisat Mercedesu da mi daju neka kolica, i ja sam dijete s posebnom potrebom

ne, ti si jebeni retard to nije isto
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:49

EmberSpirit wrote:normalno da neću bojkotirati zevčevo imaju vrhunske čokolade

jesi ti ikad pojeo vrhunsku čokoladu? Marcolini, recimo, tako nešto? Zvečevo nije klasa čak ni kraša...
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:49

marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
Ozbiljno? Evo, idem pisat Mercedesu da mi daju neka kolica, i ja sam dijete s posebnom potrebom

ne, ti si jebeni retard to nije isto
Kaj je kapitalizam selektivan?  A Zvečevo to ne smije bit?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by crvenkasti 26/11/2015, 14:50

marcellus wrote:
EmberSpirit wrote:normalno da neću bojkotirati zevčevo imaju vrhunske čokolade

jesi ti ikad pojeo vrhunsku čokoladu? Marcolini, recimo, tako nešto? Zvečevo nije klasa čak ni kraša...

Najbolja je belgijska čokolada, ona je u smajlijima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:50

marcellus wrote:
EmberSpirit wrote:normalno da neću bojkotirati zevčevo imaju vrhunske čokolade

jesi ti ikad pojeo vrhunsku čokoladu? Marcolini, recimo, tako nešto? Zvečevo nije klasa čak ni kraša...
Anthon Berg i Kalev
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by udba 26/11/2015, 14:51

marcellus wrote:
udba wrote:Privatni kapital, privatni novac, koga šta briga kako ko troši svoje pare. Firme doniraju kampanje Josipovića, Kolinde, ne daju ni lipe djeci i niko ne kaže ni a. I vi kupujete parfeme za 500 kuna a nedate toj djeci čokolade,

osim toga zašto koristite taj omrznuti novokomponirani političko korektni neoliberalni izraz "djeca s potrebnim potrebama" šta nisu to retardi i debili?

ne, većinom su tek invalidi.

A moj privatni novac, moj privatni bojkot zvečeva. Šta njih briga kako ja trošim svoje pare.

Normalno, nemoj kupovat ništa šta ne želiš, a ovi dok plaćaju poreze državi, država se mora prvenstvemo brinuti za, što bi se antikorektno reklo kriple. Možeš huškati i druge da ne troše svoj novac i bojkotiraju nekog jer nisu pomogli branitelje, Gotovinu u bijegu, žrtve poplave, pitanje je jel to onda privatno ili ne.

_________________
Braco i seka  - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:53

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
EmberSpirit wrote:normalno da neću bojkotirati zevčevo imaju vrhunske čokolade

jesi ti ikad pojeo vrhunsku čokoladu? Marcolini, recimo, tako nešto? Zvečevo nije klasa čak ni kraša...

Najbolja je belgijska čokolada, ona je u smajlijima.

marcolini je belgijska. Braco i seka  - Page 2 Ilovechoc
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by udba 26/11/2015, 14:53

Šta je s ovima koji plaćaju reklame na srpskom Big Braderu gde Srbi i Wahabi jebu rvatice, koliko su oni poslali žvaka potrebitima, gde su fejsbuk grupe da se to bojkotuje.

_________________
Braco i seka  - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:54

Eva wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
Ozbiljno? Evo, idem pisat Mercedesu da mi daju neka kolica, i ja sam dijete s posebnom potrebom

ne, ti si jebeni retard to nije isto
Kaj je kapitalizam selektivan?  A Zvečevo to ne smije bit?

Ko kaže da ne smije. Ko što i mi smijemo bit selektivni kad kupujemo čokoladu, i mimoići Zvečevo u širokom luku...
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:56

marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
Ozbiljno? Evo, idem pisat Mercedesu da mi daju neka kolica, i ja sam dijete s posebnom potrebom

ne, ti si jebeni retard to nije isto
Kaj je kapitalizam selektivan?  A Zvečevo to ne smije bit?

Ko kaže da ne smije. Ko što i mi smijemo bit selektivni kad kupujemo čokoladu, i mimoići Zvečevo u širokom luku...
Koji ste to "mi"? Koliko vas piše pod nickom Marčelo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by crvenkasti 26/11/2015, 14:57

Braco i seka  - Page 2 Smilies-Double-Twist
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:58

Eva wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
Ozbiljno? Evo, idem pisat Mercedesu da mi daju neka kolica, i ja sam dijete s posebnom potrebom

ne, ti si jebeni retard to nije isto
Kaj je kapitalizam selektivan?  A Zvečevo to ne smije bit?

Ko kaže da ne smije. Ko što i mi smijemo bit selektivni kad kupujemo čokoladu, i mimoići Zvečevo u širokom luku...
Koji ste to "mi"? Koliko vas piše pod nickom Marčelo?

jako puno ima "mi" koji su danas rekli na internetu da će bojkotirat zvečevo...

marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:59

doduše za mene ne moraju brinut jer ni do sad nisam kupovao zvečevo čokolade (žena voli milku s lješnjacima a ja lindt s narančom)

_________________
Braco i seka  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by dzango 26/11/2015, 15:01

A jebem mu mater ako neko nekome treba da donira čokolade. Ajde da je novac za ortopedska pomagala ili nešto slično. Deca sa posebnim potrebam imaju roditelje i sumnjam da su željna čokolade.

_________________
Braco i seka  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by udba 26/11/2015, 15:01

Treba staviti popis svih firmi koji nisu nikada donirali te politički korektno "s posebnim potrebama" inače ovako izgleda ko nametanje reketa.

"Ako ne daš pare da te zaštitim..."

_________________
Braco i seka  - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by v_vlado 26/11/2015, 15:05

Braci svaka čast a seku bi kresno iako je ishabana i razjebana.....samo zarez na opasaču...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Braco i seka  - Page 2 Empty Re: Braco i seka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum