ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 26/5/2020, 22:57

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

pa stvarnost je ista ko i prije 5 iljod godin

bogami nije. da je stvarnost ista ko i prije 5 iljod godin ne bi bilo ni auti ni avioni ni raketi ni mobiteli...da ne nabrajam dalje jer je nepotrebno.

tehnologija ne utječe na stvarnost.
možda sun jo pogriši ča nis dodatno definiro stvor, ali misli sun da je stvatnost/bog formulacija dovoljno precizna. a ni, izgljedo.

stvarnost o koj jo govorin mogla bi se još nazvati život, ili priroda stvori. recimo, život je takav. da si ti i prije 5 iljod godin imo iq 190, a jo 95, ti bi imo veći iq isto ko i danas. da si ti prinosi žrtvu ko abel prije 5000 godin, i da je prinosiš tako i danas, bi bi uspješan kako unda, tako i danas.

ljudi su svatili neke stvori odovna, opisali su ih u mitovima, i mi danas imomo privilegiju osloniti se no nje ili in se rugati kako su glupi.


sve si zmiša ne kapiš ni kope ni špade. ala hoj da capo.

achtung!

Denkverbot - Page 41 TakeTwo

action!

ne zun ča bi ti još reko, ne razumin ča ti ne odgovoro, u čemu se sastoji tvoj prigovor. zbog toga, ne morin ti napisati drugi take.

neznam... nisam pametan. možda je najbolje prijeći na neku drugu temu tebi rad i tako ne leži odnosno "leži" jer ti kurca ne radiš.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/5/2020, 23:32

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

bogami nije. da je stvarnost ista ko i prije 5 iljod godin ne bi bilo ni auti ni avioni ni raketi ni mobiteli...da ne nabrajam dalje jer je nepotrebno.

tehnologija ne utječe na stvarnost.
možda sun jo pogriši ča nis dodatno definiro stvor, ali misli sun da je stvatnost/bog formulacija dovoljno precizna. a ni, izgljedo.

stvarnost o koj jo govorin mogla bi se još nazvati život, ili priroda stvori. recimo, život je takav. da si ti i prije 5 iljod godin imo iq 190, a jo 95, ti bi imo veći iq isto ko i danas. da si ti prinosi žrtvu ko abel prije 5000 godin, i da je prinosiš tako i danas, bi bi uspješan kako unda, tako i danas.

ljudi su svatili neke stvori odovna, opisali su ih u mitovima, i mi danas imomo privilegiju osloniti se no nje ili in se rugati kako su glupi.


sve si zmiša ne kapiš ni kope ni špade. ala hoj da capo.

achtung!

Denkverbot - Page 41 TakeTwo

action!

ne zun ča bi ti još reko, ne razumin ča ti ne odgovoro, u čemu se sastoji tvoj prigovor. zbog toga, ne morin ti napisati drugi take.

neznam... nisam pametan. možda je najbolje prijeći na neku drugu temu tebi rad i tako ne leži odnosno "leži" jer ti kurca ne radiš.

evo, prije nego napuštimo temu, provoj još ovo,

od 1:06:20



moj rad...ka sun počinjo roditi, bi sun prečito kako u toj branši pukneš za 15 godin. jos sun u ovin 16, a pucan zanjih četire godine, tako da su otprilike dobro rekli. unda sun se pred, koliko sa, tri godine uhljebi a da nis napušti stori poso. to je dodatno pospješilo burn out. količina prinesene žrtve je ogromna, a bog ju je u jenu ruku odboci (u financijskon smislu, jer imo više kriterijov uspjeha). sa stojin s četrdeset godin na istin mestu na kin je sto i kajin. stvarnost je odbocila naše napore, ali jo imun njegov primjer, a un moj ni imo. zoto je bolje imati ote priče. da imun iq od 190 možda mi ne bi tribale ote priče, ali retki to imaju tako da i retkima priče ne tribaju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 00:00

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

tehnologija ne utječe na stvarnost.
možda sun jo pogriši ča nis dodatno definiro stvor, ali misli sun da je stvatnost/bog formulacija dovoljno precizna. a ni, izgljedo.

stvarnost o koj jo govorin mogla bi se još nazvati život, ili priroda stvori. recimo, život je takav. da si ti i prije 5 iljod godin imo iq 190, a jo 95, ti bi imo veći iq isto ko i danas. da si ti prinosi žrtvu ko abel prije 5000 godin, i da je prinosiš tako i danas, bi bi uspješan kako unda, tako i danas.

ljudi su svatili neke stvori odovna, opisali su ih u mitovima, i mi danas imomo privilegiju osloniti se no nje ili in se rugati kako su glupi.


sve si zmiša ne kapiš ni kope ni špade. ala hoj da capo.

achtung!

Denkverbot - Page 41 TakeTwo

action!

ne zun ča bi ti još reko, ne razumin ča ti ne odgovoro, u čemu se sastoji tvoj prigovor. zbog toga, ne morin ti napisati drugi take.

neznam... nisam pametan. možda je najbolje prijeći na neku drugu temu tebi rad i tako ne leži odnosno "leži" jer ti kurca ne radiš.

evo, prije nego napuštimo temu, provoj još ovo,

od 1:06:20



moj rad...ka sun počinjo roditi, bi sun prečito kako u toj branši pukneš za 15 godin. jos sun u ovin 16, a pucan zanjih četire godine, tako da su otprilike dobro rekli. unda sun se pred, koliko sa, tri godine uhljebi a da nis napušti stori poso. to je dodatno pospješilo burn out. količina prinesene žrtve je ogromna, a bog ju je u jenu ruku odboci (u financijskon smislu, jer imo više kriterijov uspjeha). sa stojin s četrdeset godin na istin mestu na kin je sto i kajin. stvarnost je odbocila naše napore, ali jo imun njegov primjer, a un moj ni imo. zoto je bolje imati ote priče. da imun iq od 190 možda mi ne bi tribale ote priče, ali retki to imaju tako da i retkima priče ne tribaju.

zoč je Kain crnac a Abel bijelac ko su od istega oca i iste matere tj Adama i Eve? ili je bila još jena Eva ljubavnica ki je šuškala okolo Adama ili je Eva imala dva Adama jedan je bija muž drugi ljubavnik? pitaj Boga ča je bilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/5/2020, 00:20


povlačenjem u humor sami sebe lišavamo suočavanja s nekim bitnim pitanjima.. na ozbiljan način

ne može se sve izjednačit i povezat, ali pitanje žrtve mi se čini kao da često oblijeće nad mojom glavom, u smislu uloženog vremena, dal previše vremena provodim na forumu, dal sam predugo ostao na ovom radnom mjestu, i najčešće: nije li moj rad potcijenjen kad pogledam iznos koji dobijem na kraju tog jednog mjeseca..

mislim da je bitno prepoznati svoju ulogu, onu ulogu koju najkvalitetnije igramo..

da je Kain prepoznao svoju ulogu zemljoradnika i prihvatio je, ne videći nejednakost u božjem davanju pažnje Abelu..

nda, bez slave, povijest je samo biologija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 00:48



a vidi ova dva paćenika... tko je tu žrtva? konj?

sva sreća da se konju nigdje ne žuri...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 00:54



ovaj paćenik voli raditi svoj posao da je čak spreman i život žrtvovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/5/2020, 08:35


ovo su neki abendovi rođaci
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/5/2020, 12:01

kic wrote:
povlačenjem u humor sami sebe lišavamo suočavanja s nekim bitnim pitanjima.. na ozbiljan način

ne može se sve izjednačit i povezat, ali pitanje žrtve mi se čini kao da često oblijeće nad mojom glavom, u smislu uloženog vremena, dal previše vremena provodim na forumu, dal sam predugo ostao na ovom radnom mjestu, i najčešće: nije li moj rad potcijenjen kad pogledam iznos koji dobijem na kraju tog jednog mjeseca..

mislim da je bitno prepoznati svoju ulogu, onu ulogu koju najkvalitetnije igramo..

da je Kain prepoznao svoju ulogu zemljoradnika i prihvatio je, ne videći nejednakost u božjem davanju pažnje Abelu..

nda, bez slave, povijest je samo biologija..

čovik imo puno za izračunati, velika većina rješenja je kriva i nemomo mogućnost do overa. ča moremo nego se osloniti na povijest?

prilikon odabira koju žrtvu prinositi zribo biti svjesan da je sve na kocki i ne upasti u zamku u ku su upali lolek i bolek. lolek bež žene i dice sa sljemena prolivo otrov kolo sebe, a bolek iz istre s aspergeron rigo oganj na gluplje i uspješije hrvate.
stvarnost je odbila i njihove žrtve, ko i moju, i ponovili su grješke iz povijesti.




_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/5/2020, 12:06

kic wrote:
ovo su neki abendovi rođaci


ovo su napredni momci. jo tek u pijetak dobivun svoj prvi aparat za varenje. prvi projekt će biti nešto jednostavno, možda konstrukcija za divlju lozu.
ali, za vikend imun poslasticu; kolpalo me ka sun vidi da je betonski sudooer 450kn, pa su ga odluči učiniti sun. jo ne zun je li to normalno, ali sinoć sun ga sonjo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/5/2020, 13:20


haha ne znam je li normalno, ali je simpa!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 15:56

aben wrote:
kic wrote:
ovo su neki abendovi rođaci


ovo su napredni momci. jo tek u pijetak dobivun svoj prvi aparat za varenje. prvi projekt će biti nešto jednostavno, možda konstrukcija za divlju lozu.
ali, za vikend imun poslasticu; kolpalo me ka sun vidi da je betonski sudooer 450kn, pa su ga odluči učiniti sun. jo ne zun je li to normalno, ali sinoć sun ga sonjo

aparat za zavarivanje ćeš prikopčat na utičnicu od susjeda? jebote koji si ti škrtac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 27/5/2020, 19:55

Gnječ wrote:
aben wrote:
kic wrote:
ovo su neki abendovi rođaci


ovo su napredni momci. jo tek u pijetak dobivun svoj prvi aparat za varenje. prvi projekt će biti nešto jednostavno, možda konstrukcija za divlju lozu.
ali, za vikend imun poslasticu; kolpalo me ka sun vidi da je betonski sudooer 450kn, pa su ga odluči učiniti sun. jo ne zun je li to normalno, ali sinoć sun ga sonjo

aparat za zavarivanje ćeš prikopčat na utičnicu od susjeda? jebote koji si ti škrtac.
da, u pijetak :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/5/2020, 20:25

ma ni, to je iskricu struje, pa ne činin tanker

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 20:32

Htjela sam se osvrnuti na neke prethodne teme, ali uletjela su mi pisma Jamesa Joycea njegovoj (ne znam je li mu tada vec bila supruga) Nori.. Ocekivala sam vrelo sladunjavosti i prstece, romanticne trenutke zacinjene pokojim uzdahom zudnje. Docekali su me retci samog vraga pohote koji su me natjerali u nervozan smijeh. : D U jednom od pisama spominje i susret u Puli pa se moram upitati pretvara li taj grad svu finu gospodu u nesmotrene i razularene kocijase.

: )) Gnjec?



-------

3. decembar 1909.



Draga moja mala kaluđerice, ima neka zvezda odveć blizu zemlje, jer sam još uvek u groznici životinjske požude. Danas sam često zastajo na ulici sa uzvikom na usnama kad god sam pomislio na pisma koja sam ti napisao sinoć i preksinoć. Mora da grozno izgledaju pri hladnoj svetlosti dana. Možda ti se od njihove prostote smučilo. Znam da si u duši mnogo finija od tvog neobičnog dragog, i premda si ti sama, vatrena devojčica, prva napisala kako čeznem da te pojebem, ipak pretpostavljam da je pomamna prljavština i nepristojnost moga odgovora prešla sve granice pristojnosti. Kada sam jutros primio tvoje preporučeno pismo i video kako si pažljiva prema tvom bezvrednom Džimu, postideo sam se onoga što sam napisao. Ipak, sada se noć, tajnovita grešna noć, ponovo spustila na svet, i ponovo sam sam i pišem ti, a tvoje pismo je opet presavijeno ispred mene na stolu. Ne traži od mene da idem u krevet, dušo. Pusti da ti pišem, dušo.

Kao što znaš, najdraža, u govoru nikada ne upotrebljavam nepristojne izraze. Nikada nisi čula, zar ne, da sam pred drugima prozborio neku nedoličnu reč. Kada ovde u mom prisustvu ljudi pričaju prljave ili pohotljive priče, ja se jedva nasmejem. Međutim, ti kao da me pretvaraš u zver. Ti si sama, nevaljala besramnice, prva počela. Nisam ja tebe prvi dodirnuo u Ringsendu, pre mnogo vremena. Ti si meni zavukla ruku u pantalone, blago pomerila košulju i dotakla mi kurac svojim dugim golicavim prstima, i postepeno si ga celog, nabreklog i ukrućenog uzela u ruku i drkala ga lagano dok nisam svršio među tvojim prstima, a sve vreme bila si nagnuta nada mnom i gledala si me tim tvojim mirnim svetačkim očima. Isto tako, tvoje su usne prve izgovorile neku nepristojnu reč. Dobro se sećam te noći u krevetu u Puli. Dosadilo ti je da ležiš ispod muškarca i jedne noći si naglo strgla spavaćicu sa sebe i zajahala me naga. Nabila si kurac u pičku i počela da jašeš gore-dole. Možda ti moj rog nije bio dovoljno veliki, jer sećam se da si se sagla do mog lica i nežno promrmljala: „Jebi, ljubavi! Jebi!”

Nora, dušo, čitav dan umirem od želje da ti postavim par pitanja. Dopusti mi, dušo, jer ja sam tebi rekao sve što sam ikada učinio i mogu od tebe tražiti isto za uzvrat. Zanima me da li ćeš na njih odgovoriti. Kada ti je ona osoba čije srce žudim da zaustavim škljocanjem revolvera zavukla ruku ili ruke pod suknju, da li te je dirao samo spolja ili je zavukao prst i prste u tebe? Ako jeste, da li su stigli dotle da ti dodirnu onu resicu na kraju pičke? Da li te je dirao otpozadi? Da li te je dugo milovao i jesi li svršila? Da li je tražio od tebe da ga dodiruješ i jesi li to učinila. Ako ga nisi dirala, da li je svršio uz tebe i da li si to osetila?

Još jedno pitanje, Nora. Znam da sam prvi muškarac koji te je tucao, ali da li te je iko masturbirao? Da li je onaj momak koji ti se dopadao ikada to učinio? Reci mi, Nora, istina za istinu, iskrenost za iskrenost. Kada si bila s njim noću u tami, zar mu tvoji prsti nikada, nikada nisu otkopčali pantalone i uvukli se poput miševa? Jesi li mu ikada drkala, dušo, ili ikom drugom, reci mi iskreno? Zar nikada, nikada, nikada nisi opipala kurac nekog muškarca ili dečka dok nisi meni otkopčala pantalone? Ako nisi uvređena, ne plaši se da mi kažeš istinu. Dušo draga, večeras tako pomamno žudim za tvojim telom da bih nasrnuo na tebe od želje, pa taman da iz tvojih rođenih usta čujem da te je pola riđokosih klipana iz Golveja pojebalo za mene.

Svemogući Bože, kakvim ovo jezikom pišem mojoj ponosnoj plavookoj kraljici! Hoće li odbiti da odgovori na moja prostačka uvredljiva pitanja? Znam da mnogo stavljam na kocku pišući ovako, ali ako me zaista voli osetiće da sam lud od požude i da mi mora sve reći.

Odgovori mi, srce. Čak i ako saznam da si i ti zgrešila, te će nas možda još više zbližiti. U svakom slučaju, volim te. Napisao sam i rekao ti stvari koje mi ponos nikada više neće dozvoliti da kažem nekoj ženi.

Draga moja Nora, dahćem od želje da dobijem od tebe odgovore na ova moja prljava pisma. Pišem ti otvoreno jer sada osećam da mogu održati reč.

Ne ljuti se draga, draga Nora, moj divlji cvetiću iz živice. Volim tvoje telo, žudim za njim, sanjam ga.

Progovorite mi, drage usne koje sam ljubio u suzama. Ako te ova prljavština koju sam napisao vređa, vrati me ponovo razumu uz pomoć biča kao što si i pre učinila. Gospode, pomozi mi!

Volim te Nora, i izgleda da je i ovo deo moje ljubavi. Oprosti mi!

Džim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 21:10

aben wrote:

od 1:06:20



jesu njih dvojica bila homo? vjerojatno jesu.

zašto si ne kupiš kružnu pilu, ubodnu pilu, stolnu pilu i ne radiš nešto od drveta? stolice, vrtni namještaj, klupice?
drvo smiruje, varenje će te samo unervozit. ne volim varit od varenja sam uvijek nervozan :/ al volim raditr sranja od drveta, k'o isus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 21:11

bolje da je šutio i drkao, napaljivanje na daljinu je samo jamac prerane ejakulacije kad se napokon vide, razočarat će norku :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/5/2020, 21:12


sexting in 1909'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 21:12

violator wrote:Htjela sam se osvrnuti na neke prethodne teme, ali uletjela su mi pisma Jamesa Joycea njegovoj (ne znam je li mu tada vec bila supruga) Nori.. Ocekivala sam vrelo sladunjavosti i prstece, romanticne trenutke zacinjene pokojim uzdahom zudnje. Docekali su me retci samog vraga pohote koji su me natjerali u nervozan smijeh. : D U jednom od pisama spominje i susret u Puli pa se moram upitati pretvara li taj grad svu finu gospodu u nesmotrene i razularene kocijase.

: )) Gnjec?




a u to je vrijeme je Pola (u Pula je prekrštena tek 1948 ili 1950 kad su došli druzi) bila Sodoma i Gomora jedan veliki bordel. bilo je prostitutki ženskih i muških kako pljeve za siromahe i za gospodu. svi su se svuda brusili seksali ćapivali kako da nema sutra i to je trajalo sve dok nisu došli druzi partizani a skoro svi građani Pule otišli u nepovrat egzodus a druzi su uveli čudoređe gore nego crkva.

e, u takav ambijent razvrata i pohote došli su James i Nora napaljeni ko sotone. no njih dva su imalli neke posebne potrebe fetiše sastajali su se u nekoj polumračnoj kafani ali na neki malo sjebani način kao da se ne poznaju ona bi glumila neku polu prostitutku on bi došao i glumio nekog napaljenog perverznog plemića ili manovala kako bi ga pukla mašta pa bi se drljali za stolom on bi joj skidao gaćice ispod stola i radio još  sto drugih stvari sad da ne ulazim u detalje khm...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 21:16

ebenica wrote:
aben wrote:

od 1:06:20



jesu njih dvojica bila homo? vjerojatno jesu.

zašto si ne kupiš kružnu pilu, ubodnu pilu, stolnu pilu i ne radiš nešto od drveta? stolice, vrtni namještaj, klupice?
drvo smiruje, varenje će te samo unervozit. ne volim varit od varenja sam uvijek nervozan :/ al volim raditr sranja od drveta, k'o isus.

kupio bi on sve to da mu netko sve to pokloni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 21:19

aben wrote:ma ni, to je iskricu struje, pa ne činin tanker

ben, unda ti je dosti i akumulator od auta takaš dvi žici i uzmeš pince staviš elektrodu i variš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/5/2020, 21:20

aben wrote:ma ni, to je iskricu struje, pa ne činin tanker

koliko KWh je velika ta iskrica?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum