ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by marcellus 18/4/2020, 11:01

inače ne možeš drukčije otvorit poklopac čepa za gorivo samo tak...

marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by marcellus 18/4/2020, 11:03

najbolje kaj je i sam taj pretinac skoro nevidljiv kad je zatvoren

_________________
Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45991
2014-04-16


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by RayMabus 18/4/2020, 11:04

Zastava M77

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 6fdzsvs9wll01

Dobra alatka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by dzango 18/4/2020, 11:06

marcellus wrote:
Legendovich wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:

a otkrivaću di se kaj nalazi kad treba pucat? Jebate. Kolko vremena misliš da mi treba da zapamtim di je kaj? Svaka puška ima iste dijelove. Ko i auto, naučiš vozit jedan naučio si vozit sve. A naravno da ćeš provjerit di se pale brisači prije nego kreneš a ne kad padne kiša.
Pucat može svatko, dok je metaka u okviru. Kaj ti vrijedi okidač ako ne znaš izvaditi iglu? Ti bi se s Glockom sam upucao. Zato takvi pištolji idu profijima, ne novinarima koji bi mogli ubiti nekog nedužnog.

joj daj veber ne njajke. Svaki gan se rastavlja i sastavlja na manje više sličan način i to isto provjeriš prije nego kreneš. Ne rade se za profije nego za vojnike, a vojnici nisu nužno geniji.

Ajde majketi nađi mi na mom autu kak se otvara tank za gorivo, bez guglanja...
ZAMOLIS GA....??? Suspect

neš nikad nać di je ručkica za otvaranje čepa za gorivo ak ne znaš...

ja sam kad sam kupio taj auto stao na pumpi, i nisam mogo skužit. Likovi koji rade na pumpi nisu mogli skužit. Morao sam zvat lika od kojeg sam kupio auto da mi objasni, i kad mi je objasnio reko pizdu materinu pa godinu dana da tražim ne bi mi palo na pamet da je tamo.
Ispod vozačevog sedišta.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by danni1 18/4/2020, 11:07

Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.

_________________
Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by dijagram 18/4/2020, 11:09

RayMabus wrote:Zastava M77

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 6fdzsvs9wll01

Dobra alatka.
M 72
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18859
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by Guest 18/4/2020, 11:11

marcellus wrote:najbolje kaj je i sam taj pretinac skoro nevidljiv kad je zatvoren
poanta svega...ja primjer kupijo auto,1 dan,i idem ono po gradu...krepe mi..pokusavam upaliti,nish,niti reakcije startera..mrtvo..na semaforu u najzagusenijoj ulici,tri trake,..ybt..blagi pad natag,sreca na zadnjem semaforu zadnji auto..pustim ga da klizi i najeram na siru stazu..zvoem slep sluzbu i kazem servis..
lik kaze,OBAVEZNO stisnuti kvacilo,inace ne pali..u leru isto tako ne pali..

druga stvar...stanem na semafor..usaltam u ler i povucem rucnu..motor se ugasi..dafuq...lagano dotaknem kvacilo sam se upali..tako sto pizdarija koje trebas pitati i nauciti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by dzango 18/4/2020, 11:12

Meni je ova bila skroz luda. Kako pipneš obarač sastavi rafal:

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Maxresdefault

_________________
Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by dzango 18/4/2020, 11:13

danni1 wrote:Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.
Kod mog ne možeš da otvoriš prtljažnik dok motor radi. Imaš posebno dugme za otvaranje u tom slučaju.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by veber 18/4/2020, 11:14

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:

koji će mi kurac američka puška, ciganka majka. A osim toga puška ko puška, ako nauči nepismeni crnjo rukovat s njom što ne bi i ja? Nije to atomska fizika. Zatvarač, obarač, osigurač, spremnik.
Nezgodno je ako te ubiju dok vi atomci otkrijete di se kaj nalazi. Glock nema kočnicu niti osigurač. Velike su šanse da se upucaš.

a otkrivaću di se kaj nalazi kad treba pucat? Jebate. Kolko vremena misliš da mi treba da zapamtim di je kaj? Svaka puška ima iste dijelove. Ko i auto, naučiš vozit jedan naučio si vozit sve. A naravno da ćeš provjerit di se pale brisači prije nego kreneš a ne kad padne kiša.
Pucat može svatko, dok je metaka u okviru. Kaj ti vrijedi okidač ako ne znaš izvaditi iglu? Ti bi se s Glockom sam upucao. Zato takvi pištolji idu profijima, ne novinarima koji bi mogli ubiti nekog nedužnog.

joj daj veber ne njajke. Svaki gan se rastavlja i sastavlja na manje više sličan način i to isto provjeriš prije nego kreneš. Ne rade se za profije nego za vojnike, a vojnici nisu nužno geniji.

Ajde majketi nađi mi na mom autu kak se otvara tank za gorivo, bez guglanja...
Kao i na svakom roadsteru. Prvi je s tim počeo BMW na Z serijama gdje si  ajfon dokirao. Između siceva u doku za mob.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by RayMabus 18/4/2020, 11:15

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Zastava M77

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 6fdzsvs9wll01

Dobra alatka.
M 72
Da al nema toga više. Nije bilo ni onda a sad ne znam jel to imaju na skladištu al su je napravili baš jebački. Ne znam ni jel proizvode u Srbiji više ovi tip. A prava puška.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by veber 18/4/2020, 11:18

danni1 wrote:Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.
Kod mene na ooelu isto. Centralno sve zaključa i digne šajbe. Na Mercedesu sam mogao ostati bez goriva gumb u vratima, ispid rukohvata.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by dijagram 18/4/2020, 11:21

RayMabus wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:Zastava M77

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 6fdzsvs9wll01

Dobra alatka.
M 72
Da al nema toga više. Nije bilo ni onda a sad ne znam jel to imaju na skladištu al su je napravili baš jebački. Ne znam ni jel proizvode u Srbiji više ovi tip. A prava puška.
Odlicna je kao i sama puska na cijoj platformi je radjen ovaj PM
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18859
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by danni1 18/4/2020, 11:25

veber wrote:
danni1 wrote:Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.
Kod mene na ooelu isto. Centralno sve zaključa i digne šajbe. Na Mercedesu sam mogao ostati bez goriva gumb u vratima, ispid rukohvata.
Nekad iskompliciraju do bola. 

Kad sam kupio auto skoro tjedan dana nisam znao kako upalit zadnji brisač.  Onda upalim brisaće i ubacim u rikverc pa obriše. Jbga.Natrpaju tih komandi na jednu rućicu boli glava.

_________________
Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by RayMabus 18/4/2020, 11:35

dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:Zastava M77

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 6fdzsvs9wll01

Dobra alatka.
M 72
Da al nema toga više. Nije bilo ni onda a sad ne znam jel to imaju na skladištu al su je napravili baš jebački. Ne znam ni jel proizvode u Srbiji više ovi tip. A prava puška.
Odlicna je kao i sama puska na cijoj platformi je radjen ovaj PM
Meni se odma svidila. Sve na njoj pogođeno. Ima neku svoju eleganciju. Nije toliko ni teška kad se navikneš. Meni je baš legla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by veber 18/4/2020, 12:00

danni1 wrote:
veber wrote:
danni1 wrote:Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.
Kod mene na ooelu isto. Centralno sve zaključa i digne šajbe. Na Mercedesu sam mogao ostati bez goriva gumb u vratima, ispid rukohvata.
Nekad iskompliciraju do bola. 

Kad sam kupio auto skoro tjedan dana nisam znao kako upalit zadnji brisač.  Onda upalim brisaće i ubacim u rikverc pa obriše. Jbga.Natrpaju tih komandi na jednu rućicu boli glava.
A hyundai imao tipkovnicu, s lijeve strane. Veličine moba. I onda tipkaj šifru za start motora, a onaj iz petka 13og ti kuca na šajbu

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by Guest 18/4/2020, 21:57

veber wrote:
danni1 wrote:
veber wrote:
danni1 wrote:Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.
Kod mene na ooelu isto. Centralno sve zaključa i digne šajbe. Na Mercedesu sam mogao ostati bez goriva gumb u vratima, ispid rukohvata.
Nekad iskompliciraju do bola. 

Kad sam kupio auto skoro tjedan dana nisam znao kako upalit zadnji brisač.  Onda upalim brisaće i ubacim u rikverc pa obriše. Jbga.Natrpaju tih komandi na jednu rućicu boli glava.
A hyundai imao tipkovnicu, s lijeve strane. Veličine moba. I onda tipkaj šifru za start motora, a onaj iz petka 13og ti kuca na šajbu

A to si ti bil?

Sorry, da sam znal da si ti ne bih ti kucal na sajbu.

Sorrrryyyyy!


;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior 18/4/2020, 23:59

Jeftinije bi bilo državi poslat mlade u izviđače da nauče preživljavati u divljini i nabavit svakom jednu dobru zračnu pušku da nauči gađat.

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 JodyCErAF72WHLaZ-dGbVSyZLx6XLxolA9kfBhnrRixLLxXY-LZWyd2Ba03NajcoTe0KnF2n31DaOTo4ep98ripgwLCpZpZWBXkD34HVPpU3pdRzz0G2rykDYPMbg0U0QeUpV822-zY

A na satima tjelesnog u srednjoj školi obvezno uvesti treninge juda i kickboxa. Da danas-sutra, ne daj Bože dođe do rata, pravo osposobljavanje takvih (polu)osposobljenih bi trajalo puno kraće, a i državu bi koštalo puno jeftinije nego da uvodi svima obvezni vojni rok. Tko se do ulaska u vojsku već susretao s oružjem, pa makar i zračnicom, lakše će savladati baratanje automatskom puškom. 

Ovo imam doma

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Lancer-tactical-lk9014-m4-sd-bk-2
Jedna od airsoft verzija američke M4 jurišne puške. Dušu dalo za vježbanje gađanja na 50, 60 m (domet je u stvari 80 m).  

Imam i ovo (ne replike nego pravo oružje)

Crvena zastava, kalibar 7,65

 Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Pistolj-crvena-zastava-m70-kalibar-7.65-slika-81267661


i Crvena zastava kalibar 7,62 mm (oficirski)

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Prodajem-pistolj-crvena-zastava-tt-7.62-slika-77235480
avatar
melkior

Posts : 17363
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior 19/4/2020, 00:28

Država može, da hoće, bez puno filozofije, u kratko vrijeme obučiti ljude za obranu i rat. Ali ju nije briga, pa je sve ostalo onda tek sviranje kurcu.  Obrana košta. Obuka košta. RH nema adekvatne obrane ni od napada dronovima. Prema tome, ako nemaš adekvatnu opremu za elektroničko ometanje neprijatelja,  možeš jedino pjevat borbene. Hrvatska neće ratovati s propalom državom BiH, niti sa Srbijom, a od napada Mađarske i Italije ionako nemamo vojnog kapaciteta za obranu. 

U slučaju možebitnog rata Rusije i NATO-a jebali smo ježa, i nema Boga Oca koji će nas u tom slučaju spasit. 

Bildat muškost i testosterone za nečije babe zdravlje ionako se ne isplati. Ionako jedina stvar na koju žene okidaju je

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Money_stack_fb

Ostalom te ionako nauči život (prije ili kasnije)  :cleanteeth

Jedno je sigurno: niti te država može nahranit, niti ti može jamčit sigurnost, a neće ti osigurati ni pravdu. Snađi se druže.
avatar
melkior

Posts : 17363
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by AssadNaPodmornici 19/4/2020, 00:34

normalno

ja nevirujem u ovu državu, ova država je po mjeri nesposobnih ojebina i uhljeba, i još takvi se rugaju sa ostalima.

a ove priče "vojna obuka u RH je loša ali te nauči disciplini". znam ljude koji su išli u taj vojni rok, što srećom je mene preskočio - - sve im se svodilo na opijanje i pušenje trave, i 0 obuke. nakon toga došli još gluplji , oštećena mozga i još manje disciplinirani .  svatko normalan bi izbjegao takav vojni rok, jer ne želim biti u okruženju narkomana i postati narkoman gdje pola godine nećeš ništa naučiti, nego samo biti u okruženju low iq narkomana i pijanaca .

ako bi vojni rok bio baš jebačka obuka, nemora biti legija stranaca, ali ono rukovanje sa više oružja, trenizi, konopi, preživljavanje u šumi, čitanje karti, upravljanje i sa težim oružjem, sniperi, mine.. išao bi dobrovoljno.. još švicarska šema, gdje poneseš doma oružje.. uh da sam švicarac , za tu zemlju bi bio spreman se fanatično ratovati do smrti, to nije niti upitno, bio bi luđi fanatik nego ikakvi islamist da sam švicarac i da netko napadne moju državu švicarsku.

ali i dalje naravno za ovakav čardak nebi nokat ponudio , nisam lud.  samo budale bi se ratovale za one ojebine , a ako bi nas kojim slučajem napala njemačka ili austrija, ili trumpova amerika, prešao bih na stranu protivnika odmah :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22037
2018-06-14


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior 19/4/2020, 00:51

AssadNaPodmornici wrote:normalno

ja nevirujem u ovu državu, ova država je po mjeri nesposobnih ojebina i uhljeba, i još takvi se rugaju sa ostalima.

a ove priče "vojna obuka u RH je loša ali te nauči disciplini". znam ljude koji su išli u taj vojni rok, što srećom je mene preskočio - - sve im se svodilo na opijanje i pušenje trave, i 0 obuke. nakon toga došli još gluplji , oštećena mozga i još manje disciplinirani .  svatko normalan bi izbjegao takav vojni rok, jer ne želim biti u okruženju narkomana i postati narkoman gdje pola godine nećeš ništa naučiti, nego samo biti u okruženju low iq narkomana i pijanaca .

ako bi vojni rok bio baš jebačka obuka, nemora biti legija stranaca, ali ono rukovanje sa više oružja, trenizi, konopi, preživljavanje u šumi, čitanje karti, upravljanje i sa težim oružjem, sniperi, mine.. išao bi dobrovoljno.. još švicarska šema, gdje poneseš doma oružje.. uh da sam švicarac , za tu zemlju bi bio spreman se fanatično ratovati do smrti, to nije niti upitno, bio bi luđi fanatik nego ikakvi islamist da sam švicarac i da netko napadne moju državu švicarsku.

ali i dalje naravno za ovakav čardak nebi nokat ponudio , nisam lud.  samo budale bi se ratovale za one ojebine , a ako bi nas kojim slučajem napala njemačka ili austrija, ili trumpova amerika, prešao bih na stranu protivnika odmah :tu
U stvari, idealan koncept opće narodne obrane bi bio neka uspješna sinteza švicarskog i izraelskog modela. Ako nemaš mini podmornice, nemaš ni obrane protiv Italije (talijanskog nosača aviona). 
RH nema ni vlastitu proizvodnju municije, što je tragikomično. HV nema dovoljno municije, a pričamo o nekakvom konceptu obveznog vojnog roka. Čak štoviše, u zadnjih godinu dana je na snazi pravilnik prema kojem se i zračno oružje treba prijavljivati policiji  lol!  :aw
avatar
melkior

Posts : 17363
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 15 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum