ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Noor 22/3/2020, 20:16

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
veli jedan beograđanin da njih takav potres zdrma da bi... evo da ga citiram u originalu... "[size=71]Не дао нам бог таквог земљотреса у Београду. Пола Борче, Жаркова, Калуђерице, Ледина, уз небројене сличне Зидао ми га Миле креације "у процесу легализације" у Србији би се заравнило са земљом."[/size]
KKP: Mislima smo uz naše sportske prijatelje


Košarkaški klub Partizan poslao je poruku podrške Ciboni i gradu Zagrebu.

Glavni grad Hrvatske pogođen je razornim zemljotresom, jačine 5,3 po Rihterovoj skali.
To je najrazorniji zemljotres u poslednjih 140 godina u Hrvatskoj.
Sliku sa oštećenim zgradama iz Zagreba okačio je košarkaški klub Cibona, koji je poslao poruku svojim sugrađanima.
Oglasio se i Partizan porukom: "Mislima smo uz naše sportske prijatelje i velike rivale! Ostanite bezbedni."
Stigao je i odgovor Cibone: "Hvala puno!"
Duel poslednjeg kola ABA lige između Partizana i Cibone odložen je zbog pandemije koronavirusa, kao i čitava liga.
ma nema dileme da određena doza ljudskosti postoji i kod vas i kod nas kao i svugdje drugdje, vjerujem da ta doza prevladava... tvoju podršku zasigurno imamo, kao i svih ostalih koji su tu na forumu... u to sam 100% uvjeren
Gledao sam malopre snimak kako se trese. Leb ti jebem. Moramo sada svi da preživimo kako bi sutra mogli da se fajtamo i svađamo.
interesantno je kako nas je samo 0,4 stupnja po rihteru spasilo od totalne katastrofe... da je potres kojim slučajem bio... taj prvi jel... jačine 5,7 a onaj drugi 5,3 danas bi do dugo u noć pokušavali spasiti pokojeg preživjelog u starom dijelu zagreba... naime energija koja bi u tom slučaju bila oslobođena bi satrala sve stare zgrade u zagrebu i nanijeti ogromne ljudske gubitke.... moja kuća je nova gradnja građena sredinom osamdesetih, ito na način da su ploče salijevane sa industrijskim betonom uz kvalitetno armiranje, i ona je udaljena od epicentra potresa oko 65 kilometara... džango mi smo zajedno sa krevetima komplet ispremještani po prostorijama... ovo je bio strava jeben potres i bojim se da bi tu moglo doć do još nekakvih pomjeranja....
miha, ja ti to vjerujem....a ja sam gledala kako se zidovi nakrivljuju i plešu, u stvari čitava kuća je plesala u svim smjerovima, krevet isto tako...bilo je užasno

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Noor 22/3/2020, 20:17

kaya wrote:
Noor wrote:ko ima FB ovo može otvoriti, da vidite kako je to bilo pri tlu...a onda si zamislite kako je bilo na 10 ili 14 katu  pale  pale

https://www.facebook.com/zdravko.sirola/videos/3663197690418642/
Meni pali papagaji...jadni :)
Ko kruške opali s prečke
a sirotani maleni :(

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Noor 22/3/2020, 20:18

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
vjerojatno će mnogi građani srbije izraziti podršku nama u hrvatskoj, ali moguće da neki i neće... ali tak je kak je nit su kod nas svi kak bi u datim situacijama trebali biti, pa je bezveze očekivati da bi drugdje pa i u srbiji trebalo biti bolje po tom pitanju...

svako ljudsko približavanje treba pozdraviti, ipak su nam oni zapravo najbliži narod (ako ćemo gledati sve narode na svijetu) po svemu..
ništa nije i ne bi trebalo biti vječno, a pogotovo ne neprijateljstva... možda jedna ovakva ugroza cijele populacije malih naroda poput srba i hrvata preokrene paradigmu i natjera nas radi golog samoodržanja da netrpeljivost, mržnju i želju za inim nadjjebavanjima pretvorimo u uvažavanje, bliskost i želju za pomaganjem u nevolji... u prilog tomu za prisjetiti se poplava u srbiji kad je hrvatska nesebično slala pomoć u skladu s mogućnostima...

zapravo Hrvati i Srbi nemaju više velikih međusobnih interesnih bojišta..

tu je ta BiH, ali Srbi imaju svoj dio, Hrvati još moraju dobiti svoj entitet ali od muslimana, i realno to je to više..

šteta što nevolja mora izaći da bi se ljudskost probudila, ali to je kao u onom filmu i knjizi "Topovi s Navaronea": rat budi najgore u ljudima, ali i najbolje..
a jebiga sve je legitimno... i ratovati i biti prijatelj, i pomagati i odmagati... jebiga.... od prilike do neprilike.....
ha, ljudi smo..i mi i oni :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by kaya 22/3/2020, 20:19

Noor wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:ko ima FB ovo može otvoriti, da vidite kako je to bilo pri tlu...a onda si zamislite kako je bilo na 10 ili 14 katu  pale  pale

https://www.facebook.com/zdravko.sirola/videos/3663197690418642/
Meni pali papagaji...jadni :)
Ko kruške opali s prečke
a sirotani maleni :(
Zapravo mi se čini da su oni prvi pali, samo ne znam jel sekundu prije nego je počelo ili tad..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by michaellcmacha 22/3/2020, 20:21

kaya wrote:Samo toliko je falilo, 0,4 ? 😬
Ja ne znam je li bio gori prvi kada sam doma  bila sigurna da će se na mene urušiti treći i četvrti kat ili drugi vani kada sam bježala a oko mene zgrade..pa jbt..da sam bar bila na čistini
tako sam pročitao komentar i analizu nekog lika iz australije koji je taj neki krc geoneštozapotrese... veli da bi se u tom slučaju oslobodilo 10 puta više razarajuće energije koja bi doslovno sravnila sve stare zgrade sa zemljom a u tom slučaju bi najebalo i dosta građevina novije gradnje zbog preklapanja temeljnih osnova... plus sva ili veći dio infrastrukture bi otišao u krc

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by kaya 22/3/2020, 20:24

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Samo toliko je falilo, 0,4 ? 😬
Ja ne znam je li bio gori prvi kada sam doma  bila sigurna da će se na mene urušiti treći i četvrti kat ili drugi vani kada sam bježala a oko mene zgrade..pa jbt..da sam bar bila na čistini
tako sam pročitao komentar i analizu nekog lika iz australije koji je taj neki krc geoneštozapotrese... veli da bi se u tom slučaju oslobodilo 10 puta više razarajuće energije koja bi doslovno sravnila sve stare zgrade sa zemljom a u tom slučaju bi najebalo i dosta građevina novije gradnje zbog preklapanja temeljnih osnova... plus sva ili veći dio infrastrukture bi otišao u krc
Pa jbt, ovo mi je isto dosta utješno što ih čekaju još al ne mogu reći kakvih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 22/3/2020, 20:24

Potres je nešto šta ne bi poželil nikome. Ono imaš požar pa gasiš , dođe poplava pa se snalaziš , uglavnom imaš neku mogućnost da se obraniš a ovo ono drrrrmmmmm drmmmmmmm i šta sad ?

Zato te potrese nikome ne želim. Ne volin to nikome da se desi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Noor 22/3/2020, 20:26

kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:ko ima FB ovo može otvoriti, da vidite kako je to bilo pri tlu...a onda si zamislite kako je bilo na 10 ili 14 katu  pale  pale

https://www.facebook.com/zdravko.sirola/videos/3663197690418642/
Meni pali papagaji...jadni :)
Ko kruške opali s prečke
a sirotani maleni :(
Zapravo mi se čini da su oni prvi pali, samo ne znam jel sekundu prije nego je počelo ili tad..
možda ih je ona potmula tutnjava par sekundi prije udara uplašila...ono je sablazno bilo
ma životinje to osjete puno ranije

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by immortal 22/3/2020, 20:36

RayMabus wrote:To nam čestitaju jer smo u kurcu.
:tu  sad nas skoro vole
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by kaya 22/3/2020, 20:47

RayMabus wrote:Potres je nešto šta ne bi poželil nikome. Ono imaš požar pa gasiš , dođe poplava pa se snalaziš , uglavnom imaš neku mogućnost da se obraniš a ovo ono drrrrmmmmm drmmmmmmm i šta sad ?

Zato te potrese nikome ne želim. Ne volin to nikome da se desi.
Aha, imaš osjećaj da će te za 5 sekundi progutati zemlja a ne možeš ništa.
Meni se od tad hebe živo i da vani vlada kuga, samo da ne bude potres.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 22/3/2020, 20:50

kaya wrote:
RayMabus wrote:Potres je nešto šta ne bi poželil nikome. Ono imaš požar pa gasiš , dođe poplava pa se snalaziš , uglavnom imaš neku mogućnost da se obraniš a ovo ono drrrrmmmmm drmmmmmmm i šta sad ?

Zato te potrese nikome ne želim. Ne volin to nikome da se desi.
Aha, imaš osjećaj da će te za 5 sekundi progutati zemlja a ne možeš ništa.
Meni se od tad hebe živo i da vani vlada kuga, samo da ne bude potres.
Pa o tome se radi. Imaš požar gasiš ga , dođu poplave snalaziš se , stižu oluje javi ti na vijestima znači te ka velike katastrofe a potres i meteor to ono ko pizda si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by kaya 22/3/2020, 20:55

A jedino me nasmijalo u toj stravi kada je kalinić vikao izlazite van kuća uz one sirene, na radiju a veli frend - ovaj konačno ima posla ! 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Leviathan2 22/3/2020, 21:00

opet tema o bratstvu i jedinstvu, dosadni ste :D

_________________
Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 22/3/2020, 21:01

Ovo je danas super kako je prije bilo.

Pangea ;

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Tumblr_mj58az5bO31s5vwe6o1_400



Pangea je jedan kontinent od kojih su nastali ostali kad su se razdvojili.

Planet Zemlja je danas miran , prije su bili plinovi , vulkani, potresi ....duga priča
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Guest 22/3/2020, 21:10

Noor wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:ko ima FB ovo može otvoriti, da vidite kako je to bilo pri tlu...a onda si zamislite kako je bilo na 10 ili 14 katu  pale  pale

https://www.facebook.com/zdravko.sirola/videos/3663197690418642/
Meni pali papagaji...jadni :)
Ko kruške opali s prečke
a sirotani maleni :(
Moju razmazenu iguanu bolio kiki. Isto tako reagira, to jest ne reagira, kad pucaju petarde za novu godinu i to. Jednostavno moju iguanu boli kiki. Ali zato ako slucajno cuje ili vidi helikopter, bjezi ko kaya od potresa, u najsigurniju rupu u stanu ispod nekog ormara. Go figure... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Noor 22/3/2020, 21:11

evo tektonskih ploča i točkastog prikaza najčešćih lokacija potresa na njihovim rubovima

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 32cc2db6f6780e32ccf1

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 22/3/2020, 21:14

Noor wrote:evo tektonskih ploče i točkičastog prikaza najčešćih lokacija potresa

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 32cc2db6f6780e32ccf1
Japansko australska , Tihi ocean je udubina i onda ide kopno Azija i to tamo a to je uzvišica pa se podvlači ispod njega. Zato je Japan toliko na udaru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by dzango 22/3/2020, 21:17

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
veli jedan beograđanin da njih takav potres zdrma da bi... evo da ga citiram u originalu... "[size=71]Не дао нам бог таквог земљотреса у Београду. Пола Борче, Жаркова, Калуђерице, Ледина, уз небројене сличне Зидао ми га Миле креације "у процесу легализације" у Србији би се заравнило са земљом."[/size]
KKP: Mislima smo uz naše sportske prijatelje


Košarkaški klub Partizan poslao je poruku podrške Ciboni i gradu Zagrebu.

Glavni grad Hrvatske pogođen je razornim zemljotresom, jačine 5,3 po Rihterovoj skali.
To je najrazorniji zemljotres u poslednjih 140 godina u Hrvatskoj.
Sliku sa oštećenim zgradama iz Zagreba okačio je košarkaški klub Cibona, koji je poslao poruku svojim sugrađanima.
Oglasio se i Partizan porukom: "Mislima smo uz naše sportske prijatelje i velike rivale! Ostanite bezbedni."
Stigao je i odgovor Cibone: "Hvala puno!"
Duel poslednjeg kola ABA lige između Partizana i Cibone odložen je zbog pandemije koronavirusa, kao i čitava liga.
ma nema dileme da određena doza ljudskosti postoji i kod vas i kod nas kao i svugdje drugdje, vjerujem da ta doza prevladava... tvoju podršku zasigurno imamo, kao i svih ostalih koji su tu na forumu... u to sam 100% uvjeren
Gledao sam malopre snimak kako se trese. Leb ti jebem. Moramo sada svi da preživimo kako bi sutra mogli da se fajtamo i svađamo.
interesantno je kako nas je samo 0,4 stupnja po rihteru spasilo od totalne katastrofe... da je potres kojim slučajem bio... taj prvi jel... jačine 5,7 a onaj drugi 5,3 danas bi do dugo u noć pokušavali spasiti pokojeg preživjelog u starom dijelu zagreba... naime energija koja bi u tom slučaju bila oslobođena bi satrala sve stare zgrade u zagrebu i nanijeti ogromne ljudske gubitke.... moja kuća je nova gradnja građena sredinom osamdesetih, ito na način da su ploče salijevane sa industrijskim betonom uz kvalitetno armiranje, i ona je udaljena od epicentra potresa oko 65 kilometara... džango mi smo zajedno sa krevetima komplet ispremještani po prostorijama... ovo je bio strava jeben potres i bojim se da bi tu moglo doć do još nekakvih pomjeranja....
Ne bi trebalo. Smirivanjem tla bi trebalo da bude nekoliko manjih i to je to.

_________________
Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 22/3/2020, 21:17

Kopno je masa. Ocean je samo kopno al niže. Kontinent je kopno al više.

Znači imaš masu koja je gori i koja je doli i onda se podvlači jedno ispod drugoga.

Razlika masa u visini. Guraju se. Nisu na istoj visini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by red wolf 22/3/2020, 21:20

Bravo i hvala Beograde i Srbijo!
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Noor 22/3/2020, 21:21

RayMabus wrote:
Noor wrote:evo tektonskih ploče i točkičastog prikaza najčešćih lokacija potresa

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 32cc2db6f6780e32ccf1
Japansko australska , Tihi ocean je udubina i onda ide kopno Azija i to tamo a to je uzvišica pa se podvlači ispod njega. Zato je Japan toliko na udaru.

a vidi na karti afričku ploču kako se cijepa preko Etiopije i Somalije

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Afrika2

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 3 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum