ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veze

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 10:36

Ja ne dopuštam nikome da me iskorištava pa ni mužu. ....poštujem sebe dovoljno da ne dozvolim da sam nekome dobra samo kad treba sex.....svaki brak doživljava krize i u našoj posljednjoj krizi smo oboje napravili po jedan korak samo što ja to ne pišem. ....ti vidiš i razumiješ samo ono što želiš. ....od onda nama nikad nije bilo bolje.....jer smo raščistili neke stvari.....samo ajd ti to objasni kukavica koja bježi kod prvog problema i iskušenja. .....Ja nikad nisam tvrdila da je brak samo harmonija ali bogami nisu samo ni pravila......uostalom ti koji nikad u braku bio nisi,nisi ni najmanje kompetentan da o njemu sudiš... 


A sad si dobio dovoljno pažnje od mene.....ubuduće te ignoriram kao i većina drugih forumasa. ...;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 10:43

Oke,ovaj post je logican,no nemoj onda govoriti da izvlacim iz guzice,jer bas nemam motiva initi interesa za to..

Jedino mi je malo cudno da zene usprkos nekim stvarima,ocekuju,ali i moskije,da nakon izvjesni broj godina u braku cvijeta ljubav,alki hajde..nisam ja sudac..
Slobodno ignoriraj,nema beda..necu plakati,ostalo..uuuuuu,pa ebote,to ce me natjerati sa izvrsim samoubojstvo... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 10:55

_Uostalom,zene u Braku moraju seksualno da usluzuju svoje Mjuzeve i tu nema hocu-necu...manipuliranje fillinzima,jerbo se to ne moze izmeriti,je jako lose jer te filozofije drze stranu glasnijem i bucnijem... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 11:09

bogomdani wrote:_Uostalom,zene u Braku moraju seksualno da usluzuju svoje Mjuzeve i tu nema hocu-necu...manipuliranje fillinzima,jerbo se to ne moze izmeriti,je jako lose jer te filozofije drze stranu glasnijem i bucnijem... :clown

Ma zamisli.

Šta je žena samo hodajuća pi*ka svog muža i nema ne ako se njegovom svetom falusu prohtije?
To se jednako zove silovanjem, bilo u braku ili van njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 11:18

Vegvísir wrote:
bogomdani wrote:_Uostalom,zene u Braku moraju seksualno da usluzuju svoje Mjuzeve i tu nema hocu-necu...manipuliranje fillinzima,jerbo se to ne moze izmeriti,je jako lose jer te filozofije drze stranu glasnijem i bucnijem... :clown

Ma zamisli.

Šta je žena samo hodajuća pi*ka svog muža i nema ne ako se njegovom svetom falusu prohtije?
To se jednako zove silovanjem, bilo u braku ili van njega.
Veg,ako ja ne kreiram diskusiju,topic je kao mrtav-u prevodu,nauci prepoznati pozitivnu provokaciju..

Usput,to sto ti kazes silovanje,vise od par milijardi ljudi naziva mjuzevim pravom na zenu...stos sad??? jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 11:32

uostalom,da mi Rujka kaze da je hocu silovati,kad mi se Ćuna nadigne na njenu savrsenu guzu i pocnem je njezno milovati,letila bi iz stana u roku sekunde..silovanje,mos misliti?? Suspect :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 11:33

Veg ignoriraj ga molim te...pa nek diskutira sam sa sobom....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 11:34

kmeee,kmeee,kmeee..nije svako kmecav kao ti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Guest 29/11/2015, 11:44

Zagy wrote:Veg ignoriraj ga molim te...pa nek diskutira sam sa sobom....
Uostalom...cak niti ti koja me toliko ignorira,ne moze izdrzati da svako malo zaviri u moje bogomdane postove... farao ..ja mislim da ti mene volis u biti puno,ali te ljuti moja svojeglavost i neukrotivost,ali i tvoja pozicija hudane i pokorene zene.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 6 Empty Re: Veze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum