ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Page 15 of 37 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Next

Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Regoč Mon 23 Nov - 10:04

dzango wrote:drakstora.
E, otkad ovu rieč nisam čuo. Nekad su me ismijavali zbog nje.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 10:07

Regoč wrote:
Eva wrote:Ma kakavi, to je izlet zbog klinaca. Njih treba zabavit i iscrpit pješačenjem i planinarenjem 👅 Meni je prednost brežuljci. Baranja mi je malo bila monotona zbot silne ravnice, i Batina mi je zato najljepša bila zbog malog uspona do spomenika i dobrog pogleda.
Onda ništa, samo mirno i staloženo, ne dajte da vam klinci kuknjavom i svađama pokvare odmor.
Ma moji klinci su dobri kad se putuje. Niš ne zanovijetaju i niš im nije teško, sam nek im rit vidi puta. Tu su na mene, a i muž je nomad po vokaciji, tako da smo s te strane sretni. No, zato doma, uvijek je neka revolucija u tijeku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by dzango Mon 23 Nov - 10:10

Regoč wrote:
dzango wrote:drakstora.
E, otkad ovu rieč nisam čuo. Nekad su me ismijavali zbog nje.
Sad je modernije da se kaže "ispred biblioteke".
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by dzango Mon 23 Nov - 10:11

Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:Ma kakavi, to je izlet zbog klinaca. Njih treba zabavit i iscrpit pješačenjem i planinarenjem 👅 Meni je prednost brežuljci. Baranja mi je malo bila monotona zbot silne ravnice, i Batina mi je zato najljepša bila zbog malog uspona do spomenika i dobrog pogleda.
Onda ništa, samo mirno i staloženo, ne dajte da vam klinci kuknjavom i svađama pokvare odmor.
Ma moji klinci su dobri kad se putuje. Niš ne zanovijetaju i niš im nije teško, sam nek im rit vidi puta. Tu su na mene, a i muž je nomad po vokaciji, tako da smo s te strane sretni. No, zato doma, uvijek je neka revolucija u tijeku.
Normalno kad decu vozite u gepeku.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by marcellus Mon 23 Nov - 10:31

asilovski wrote:Pajčić je nakon ove ozljede imao jednu 5 ozljeda većinom u ugostiteljskim objektima izazvanih teškim pijanstvom, osim toga logično bio je i teški ovisnik o alkoholu...

točno, dečko je bio teški kroner i zato nisam nikad pisao o njemu u dnevnom. Ali ipak, ne mogu shvatiti kako je on s tri i pol promila, dakle mrtav pijan, mogao doskočiti do table...
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 10:43

Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
tre911 wrote:hijeroglife sa istoka.
Hijeroglifi inače za one koji ne znaju čitati je svako pismo, a ovim "hijeroglifima" su se pored glagoljice služili i Hrvati. Mislim, jedna stvar biti protiv dvojezičnih ploča, ali pisati ovakve nebuloze o pismu kojim su nekad svi Slaveni pisali....
Pa to ne mjenja činjenicu da je ćirilica političku nametnuta baš od onih koji su razorili taj isti vukovar(plus naravno vlada) i pobili mu 2 tisuće stanovnika. Srbi koriste i jedno i drugo pismo i nema razloga da se forsira ćirilica baš u Vukovaru jer to nama izgleda kao nova agrsija i ponovno silovanje žrtve.
Pa što se mene tiče nema razloga, no ono je bilo o pismu kao takvom.
Ok, poznata mi je povijest no to pismo je odbačeno u RH i među hrvatima koji su prihvatili jedino latinicu kao službeno pismo a sve drugo postaje neprihvatljivo (kojem se dadaju "epiteti") ako je povezano sa srbijom jbga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 10:45

dzango wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
tre911 wrote:hijeroglife sa istoka.
Hijeroglifi inače za one koji ne znaju čitati je svako pismo, a ovim "hijeroglifima" su se pored glagoljice služili i Hrvati. Mislim, jedna stvar biti protiv dvojezičnih ploča, ali pisati ovakve nebuloze o pismu kojim su nekad svi Slaveni pisali....
Pa to ne mjenja činjenicu da je ćirilica političku nametnuta baš od onih koji su razorili taj isti vukovar(plus naravno vlada) i pobili mu 2 tisuće stanovnika. Srbi koriste i jedno i drugo pismo i nema razloga da se forsira ćirilica baš u Vukovaru jer to nama izgleda kao nova agrsija i ponovno silovanje žrtve.
Silovanje žrtve table na jeziku nacionalne manjine koje su po zakonu i Ustavu? O jebote.
Dobro ti si dete kreten kako sam ti već rekao i nema te smisla tući čak ni virtualno, ajde bok ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 10:50

Regoč wrote:
kaja_333 wrote:Da, evo probajmo zamisliti da je policajc gurnuo ili bacio o zid pedera na paradi i da je dotični umro od posljedica pada kako kaze tre. Policajac se ne bi vozao po rijeci nego bi bio u zatvoru i na naslovnicama svaki dan , godinama.
Čisto kao primjer, bez Srbah i homićah. Prije neke tri, četiri godine u Bjelovaru je prometna redarstvena ophodnja zaustavila vozilo u noćnom nadzoru i krenula klasično "dobra večer, vozačka i prometna, jeste voljni puhati" da bi sa suvozačkoga mjesta izišao mladić i krenuo prema policajcima uz galamu i prietnje te je zamahnuo na jednoga. Dotični ga je odgurnuo, a napadač je pao, udario glavom o kut rubnika i u bolnici preminuo. Nakon toga kreće medijska hajka na policajca za prekoračenje ovlasti, nasilništvo, "njegovi kolege" obavješćuju novinare da je i inače sklon nasilju... Jasno, provodi se stegovni postupak, a nikakvu zaštitu dotični ne dobiva. Eto, to je je uobičajena praksa, a ne zaštita redarstvenikah i nagrada boljim radnim mjestom. I nikakvo opravdanje o "rakiji" nije dano.
Jebiga mladić nije bio hrvatski branitelj i nije policajac sin aboliranog četnika tako da je ovo dvoje neusporedivo, jer da je drugačije taj policajac bi i danas radio na boljem mjestu kao drug saša sabadoš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by crvenkasti Mon 23 Nov - 10:54

Ja sam kreten, đango je budalaš, a marcelus seronja.

Tre je Srbin.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29502
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 10:54

Regoč wrote:
tre911 wrote:
debotoijusto wrote:
tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:a jebiga neki od nas su imali volju to promijeniti, međutim trenutno su ljudima preče neke druge stvari u životu... al ništa zato vrlo brzo doći će vrijeme kad im i život bude prijek, e tad nek se jebu o svom trošku....
Zamisli galamu da je policajac razbio glavu pederu ili određenoj nacionalnoj manjini kako bi bilo galame a policajac ne da bi dobio otkaz nego bi i na sudu završio.
evo zamisljam... peder uzme cekic mrtav pijan i razbija bascansku plocu a policajac ureduje...ili pederi se dogovore razbit glave prije utakmice na AC medjusobno a policija ureduje...pederska posla
Koja tupava usporedba ali je u tvom rangu, uspoređivati dvojezičnu ploču na zgradi policije sa baščanskom pločom može samo debil. Neka se jedinica gluposti nazove po tebi
Bit će problem ako njegova glupost bude vrjednovana kao 1 deboto. Radi praktičnosti osnovna bi jedinica trebala iznositi jednu osammilijardinu njegove gluposti. Tako da možemo baratati s praktičnim brojevima.
Znači kao kod farada, mili, mikro, nano, piko...sviđa mi se :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by crvenkasti Mon 23 Nov - 10:55

Da ponovim, tre je Srbin.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29502
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by L'âme Mon 23 Nov - 10:57

Crveni,kad ces se zaljubit?
Da prestanes pratit muskice po forumu :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Regoč Mon 23 Nov - 10:57

tre911 wrote:
Regoč wrote:
kaja_333 wrote:Da, evo probajmo zamisliti da je policajc gurnuo ili bacio o zid pedera na paradi i da je dotični umro od posljedica pada kako kaze tre. Policajac se ne bi vozao po rijeci nego bi bio u zatvoru i na naslovnicama svaki dan , godinama.
Čisto kao primjer, bez Srbah i homićah. Prije neke tri, četiri godine u Bjelovaru je prometna redarstvena ophodnja zaustavila vozilo u noćnom nadzoru i krenula klasično "dobra večer, vozačka i prometna, jeste voljni puhati" da bi sa suvozačkoga mjesta izišao mladić i krenuo prema policajcima uz galamu i prietnje te je zamahnuo na jednoga. Dotični ga je odgurnuo, a napadač je pao, udario glavom o kut rubnika i u bolnici preminuo. Nakon toga kreće medijska hajka na policajca za prekoračenje ovlasti, nasilništvo, "njegovi kolege" obavješćuju novinare da je i inače sklon nasilju... Jasno, provodi se stegovni postupak, a nikakvu zaštitu dotični ne dobiva. Eto, to je je uobičajena praksa, a ne zaštita redarstvenikah i nagrada boljim radnim mjestom. I nikakvo opravdanje o "rakiji" nije dano.
Jebiga mladić nije bio hrvatski branitelj i nije policajac sin aboliranog četnika tako da je ovo dvoje neusporedivo, jer da je drugačije taj policajac bi i danas radio na boljem mjestu kao drug saša sabadoš.
Zato sam i dao to kao primjer uobičajena odnosa medijah prema policiji i njezinu radu, situacija gdje nema ni Srbah, ni braniteljah, ni pederah. U takvoj je situaciji novinarima uviek kriv policajac, nikada napadač. Zašto to ne vriedi i u ovom slučaju? Jer je ubijeni hrvatski branitelj? Jer je ubojica četnički sin?

_________________
Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Stanojko Mon 23 Nov - 10:58

crvenkasti wrote:Da ponovim, tre je Srbin.
"tre je srbin, tre je srbin..." Pa sta!? Pusti bre Zileta na miru! Ako je srbin ne znaci da mozete da ga maltretirate! Suspect

_________________
Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 10:59

navikli da maltretiraju srbe, to im je u krvi...  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by crvenkasti Mon 23 Nov - 11:00

Nek ide u svoju Srbiju ili nek šuti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29502
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 11:01

Eva wrote:Jel ima ćirilice u VU sad, ili je to na holdu?
samo na državnom zgradama i to su prekrili RH zastavicama kada je bila koloina sjećanja. Ne kužim zašto se boje kada su u "pravu", prošle godine  stavili velikeeeee kobije da se uopće ne vide a ove su bili lukaviji sa zastavicama, ono uništavaš obilježja rh..e saćemo vam jebati mamicu i puste sabadoša da glave razbija ako neko krivo pogleda prema sakrivenoj  ćiričnoj ploči.
Ja bi po uzoru na vukovar izljepio arapskim pismom sve javne institucije po francuskoj i drugim državama gdje su bilio teroristički napadi da pokažu da oni ne mrze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 11:03

Stanojko wrote:Ubilа ga slovа "ш, ч, ћ, ђ"...
I ove u francuskoj isto ubila isilova zastava sa njihovim hijeroglifima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Stanojko Mon 23 Nov - 11:03

crvenkasti wrote:Nek ide u svoju Srbiju ili nek šuti.
Zile, ko ih jebe...Samo udri! jocolor

_________________
Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Guest Mon 23 Nov - 11:04

tre911 wrote:
Stanojko wrote:Ubilа ga slovа "ш, ч, ћ, ђ"...
I ove u francuskoj isto ubila isilova zastava sa njihovim hijeroglifima.


koji si ti debilde, bože dragi...  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by crvenkasti Mon 23 Nov - 11:05

Ja nekad vidim p i sav se iznerviram jer mislim da je r.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29502
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije - Page 15 Empty Re: Preminuo Vukovarac koji je teško ozlijeđen prilikom razbijanja ćirilične ploče na zgradi policije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 37 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum