ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlajland j.d.o.o.

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 19:16

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ukratko ovaj vlaj će se čupa za kosu. pitaj boga koliko je do sada radnika tako izlevatio i koliko je bilo prijava
znači, platit će do zadnje lipe :)))
uhvailo ga, ime broda mu je na firmi, tjedna renta broda 40 000kn . u svim medijima je. 

kaznu će platiti, jer mu se "isplati platiti", istina radit će  pola sezone za kaznu ali to je tako kada je bio glup i pohlepan i prevarant. ali i bolje onda drugu polovicu sezone odraditi , jer opet mu ostane puno više para nego da stavi ključ u bravu i radi za drugoga. 

a sretno mu sa zapošljavanjem domaćih mornara i kapetana na brodu, može mu jedino konope bacati safet iz bosne a skiperavati nenad iz čačka iduće ljeto

AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by Noor Tue 21 Jan - 19:20

AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ukratko ovaj vlaj će se čupa za kosu. pitaj boga koliko je do sada radnika tako izlevatio i koliko je bilo prijava
znači, platit će do zadnje lipe :)))
uhvailo ga, ime broda mu je na firmi, tjedna renta broda 40 000kn . u svim medijima je. 

kaznu će platiti, jer mu se "isplati platiti", istina radit će  pola sezone za kaznu ali to je tako kada je bio glup i pohlepan i prevarant. ali i bolje onda drugu polovicu sezone odraditi , jer opet mu ostane puno više para nego da stavi ključ u bravu i radi za drugoga. 

a sretno mu sa zapošljavanjem domaćih mornara i kapetana na brodu, može mu jedino konope bacati safet iz bosne a skiperavati nenad iz čačka iduće ljeto
tom asu trebaju usred sezone banut inspekcije svih vrsta u nadzor...pa nek se usudi i dalje ljude držat robljem

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 19:30

To što vi priželjkujete bi napravio jedino lud čovjek, ostavio firmu j d o o koju otvoriš za kunu, radio pola ljeta da plati kaznu a prije toga će mu i tako blokirati račun pa će otići u stečaj do ljeta sam od sebe i tražio radnike sumanuto da mogu odraditi da on državi plati ..pa šta vam je ljudi, ne ide to tako...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 19:31

Elegantnije zatvoriti i jebite se svi...prst u uho. Proda brod, uzme keš i radi drugi biznis
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by Brain32 Tue 21 Jan - 19:35

veber wrote:
sve je to posljedica uhljebistana.
ako otvaraš firmu u hr moraš navest djelatnost.
ako ideš na dopunu djelatnosti ovi ukrušenjaci ti maznu 20 000kn za dobro jutro.
zato otvoriš firmu za sve.
2 soma max, osim toga ljudi ne kuže uopće kada nešto treba registrirati a kada ne treba.
Ono frajer ima trgovinu reganu, preko rođe dobije deal da prodaje Poli salamu Croatia Airlinesu za sendviče pa dođe k meni regat aeronautiku i svemirska putovanja.
Doduše veliki doprinos tome daju i inspektori koji su umjesto regulatornog tijela zapravo državni reketari, Afrika...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 19:38

Brain32 wrote:
veber wrote:
sve je to posljedica uhljebistana.
ako otvaraš firmu u hr moraš navest djelatnost.
ako ideš na dopunu djelatnosti ovi ukrušenjaci ti maznu 20 000kn za dobro jutro.
zato otvoriš firmu za sve.
2 soma max, osim toga ljudi ne kuže uopće kada nešto treba registrirati a kada ne treba.
Ono frajer ima trgovinu reganu, preko rođe dobije deal da prodaje Poli salamu Croatia Airlinesu za sendviče pa dođe k meni regat aeronautiku i svemirska putovanja.
Doduše veliki doprinos tome daju i inspektori koji su umjesto regulatornog tijela zapravo državni reketari, Afrika...
stvar države

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by Brain32 Tue 21 Jan - 19:40

kaya wrote:To što vi priželjkujete bi napravio jedino lud čovjek, ostavio firmu j d o o koju otvoriš za kunu, radio pola ljeta da plati kaznu a prije toga će mu i tako blokirati račun pa će otići u stečaj do ljeta sam od sebe  i tražio radnike sumanuto da mogu odraditi da on državi plati ..pa šta vam je ljudi, ne ide to tako...
Kretena uvijek ima, ja sam imao genijalca koji je imao auto i nekretninu na j.d.o.o. kako je išao u likvidaciju morao si je ugovorom vratiti nekretninu i auto...vjerojatno je i porez platio, glupost nema cijenu...
Ili kada osnuje j.d.o.o. pa me pita jel može sada riješit pozajmicu da si uplati 50 somova na račun ono...da može rad't...

Znači ranjavanje čega se sve nagledam....
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 19:46

Brain32 wrote:
kaya wrote:To što vi priželjkujete bi napravio jedino lud čovjek, ostavio firmu j d o o koju otvoriš za kunu, radio pola ljeta da plati kaznu a prije toga će mu i tako blokirati račun pa će otići u stečaj do ljeta sam od sebe  i tražio radnike sumanuto da mogu odraditi da on državi plati ..pa šta vam je ljudi, ne ide to tako...
Kretena uvijek ima, ja sam imao genijalca koji je imao auto i nekretninu na j.d.o.o. kako je išao u likvidaciju morao si je ugovorom vratiti nekretninu i auto...vjerojatno je i porez platio, glupost nema cijenu...
Ili kada osnuje j.d.o.o. pa me pita jel može sada riješit pozajmicu da si uplati 50 somova na račun ono...da može rad't...

Znači ranjavanje čega se sve nagledam....
A ne znaju ljudi jadni , nešto bi radili a inpektorat vreba 😀. Zaključaj i bježi najjednostavnije, pa nek ovi radnici rade sami kod sebe
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 19:46

Brain32 wrote:
kaya wrote:To što vi priželjkujete bi napravio jedino lud čovjek, ostavio firmu j d o o koju otvoriš za kunu, radio pola ljeta da plati kaznu a prije toga će mu i tako blokirati račun pa će otići u stečaj do ljeta sam od sebe  i tražio radnike sumanuto da mogu odraditi da on državi plati ..pa šta vam je ljudi, ne ide to tako...
Kretena uvijek ima, ja sam imao genijalca koji je imao auto i nekretninu na j.d.o.o. kako je išao u likvidaciju morao si je ugovorom vratiti nekretninu i auto...vjerojatno je i porez platio, glupost nema cijenu...
Ili kada osnuje j.d.o.o. pa me pita jel može sada riješit pozajmicu da si uplati 50 somova na račun ono...da može rad't...

Znači ranjavanje čega se sve nagledam....
bisera u hrvatskoj nikad dosta.

obrt je bio oduvijek smatran zločinom.
sam buš radio?
onda je zločinačka propisala zakon o plaćama.
s time da obrtnik odgovora svojom imovinom.
i tako uz porez na dobit, uvalili još porez na plaću
i famozni porez iz plaće.

a, do dana današnjeg nije vraćen dom obrtnika.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 21:18

kaya wrote:To što vi priželjkujete bi napravio jedino lud čovjek, ostavio firmu j d o o koju otvoriš za kunu, radio pola ljeta da plati kaznu a prije toga će mu i tako blokirati račun pa će otići u stečaj do ljeta sam od sebe  i tražio radnike sumanuto da mogu odraditi da on državi plati ..pa šta vam je ljudi, ne ide to tako...
nego kako. išao kao i 50% dalmatinaca/hercegovaca businessmana varati druge, došla mu inspekcija i napisala kaznu. ako je meni država kaznu za parking koju sam platio, sve jedno digla sa 300kn na 2100 bez upozorenja i prijetila ovrhama i sudom, sva sreća iskopa sam kopiju uplate, baš me zanima kako će se ovaj izvuć. 

i nije mi žao takvih, jer pitaj boga koliko je taj ljudi prevario. ja znam firme, gdje gazde doslovno žive od varanja, ono čak i imaju para ko blata, ali "gušt" im je prevariti nekoga makar i za 500kn. 

on ljudima koji su mu na crno bez prijave radili 15 dana po 15h(da istina na brodovima se ljeti radi minimalno 10h a često i 15h) dao 1000kn..koliko je dnevnica?75kn :D .. 
iako je u ovoj situaciji 500kn dan minimalac-minimalaca(to je baš iskorištavanje), a realnije 100€ mornaru, a 1000kn kapetanu.  + manča, zato ja govorim , tko hoće ljeti raditi ko konj, može izlaziti mjesečno sa 20 000kn bez problema

tako mi je i prijatelj, radio kao kućni majstor u jednom hotelu u supetru na braču(zanimljivo otvorio ga hrvat povratnik iz amerike), dakle ja vidio frenda, as 12h ovome trči krpa fuge u zidovima, miša smjesu, sređuje vrt, popravlja utičnice , lakira škure/grilje, a ovaj mu as nakon 15dana (diga bi se u 5ujutro da bi uvatio trajekt u 6h ujutro, a došao bi doma u 19h,  išao leć u 21h), dao mu 1500kn :D ovaj ga moj frend skoro udavio u kafiću. 

a hrvat, povratnik "dijaspora" iz amerike, porijeklom dalmatinac, sa "zapadnim mentalitetom".. pa u americi bi ga nakon tjedan dana zatvorilo i nikada više u životu ne bi moga firmu imati..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by immortal Wed 22 Jan - 1:09

kaya wrote:
Brain32 wrote:
kaya wrote:To što vi priželjkujete bi napravio jedino lud čovjek, ostavio firmu j d o o koju otvoriš za kunu, radio pola ljeta da plati kaznu a prije toga će mu i tako blokirati račun pa će otići u stečaj do ljeta sam od sebe  i tražio radnike sumanuto da mogu odraditi da on državi plati ..pa šta vam je ljudi, ne ide to tako...
Kretena uvijek ima, ja sam imao genijalca koji je imao auto i nekretninu na j.d.o.o. kako je išao u likvidaciju morao si je ugovorom vratiti nekretninu i auto...vjerojatno je i porez platio, glupost nema cijenu...
Ili kada osnuje j.d.o.o. pa me pita jel može sada riješit pozajmicu da si uplati 50 somova na račun ono...da može rad't...

Znači ranjavanje čega se sve nagledam....
A ne znaju ljudi jadni , nešto bi radili a inpektorat vreba 😀. Zaključaj i bježi najjednostavnije, pa nek ovi radnici rade sami kod sebe

a tebe tuđe zlo veseli, nasitila ga se i ti
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 4 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum