ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlajland j.d.o.o.

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 18:04

Ti misliš na nešto drugo, povezana društva, firme kćeri pa probojem pravne osobnosti firma majka ili uprava odgovara za štetu bez obzira što firma kćer ima pravnu osobnost. To je jedna druga priča...

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 18:11

kaya wrote:
veber wrote:
mortal wrote:pa što je razlog tolikom iseljavanju nego takav način postupanja prema djelatnicima
meni ni pravo na primanja s biroa nisu dali u vrijednosti oko 10- 12  tis kuna
jer se uvažio nezakonit postupak smrada kojem se pustilo da radi što hoće
ovo je davno trebalo napraviti
ja ću svoju žalbu sad ponovo uložiti, pozvat se na ovaj slučaj
a veber mi sere o nekim pravnim savjetima kaje i ekipe koji sve moraju čeprkati tamo gdje ne treba, postaviti se kao Bogovi pa odrezivati mjere nekome po svoj prljavoći sudske prakse
treba uvesti diktaturu po mjeri pravnog zakona ne mafioza!!
ne seri ni po kayi, niti po meni.
oboje smo ti ponudili pomoć.
kaya s pravne strane, ja svojim poznanstvima.
odbila si.
jebi se sada
Pa pusti ju nek se žali i pozove na ovaj slučaj. Valjda ženska misli da smo u Americi pa su presude presedan. I nek plati sudske troškove. I tako će izgubiti.
ma i ja isto.
pomozi sirotom na svuju sramotu.
ti si joj pravno rekla što da napravi.
ja sam ponudio poznanstva.
neka joj nikad ne plate.
pouka za život.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by debotoijusto Tue 21 Jan - 18:11

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:Ako ste završili s drkicom da vam odmah kažem kraj.
Vlajiland neće platiti državi 200 000 kuna( to je problem s megalomanijom, da su napisali 20 000 možda bi ih i dobili). Proglasiti će stečaj. Imovine nemaju. Tvrtka je j.d.o.o.Druge godine otvoriti će drugu ako im se bude dalo.
Radnici će dobiti kurac. A da vam bude lakše vjerojatno lažu da su dobili 1000 kuna jer ne bi četri mjeseca radili za 120 eura ni u Africi. Prijavu za naknadu štete će dobiti. Pa sad kako već završi za 5,6 godina, tu mi fale detalji da mogu reći kako će završiti ..vjerojatno će Vlajiland odustati jer ih nemaš zašto ugristi...

1) imaju sigurno brod na firmu. brod im vrijedi par stotina tisuća kuna a možda čak i puno više (mogao bi googlati)
2)nemožeš više zatvoriti firmu i napraviti novu. tako mi je jedan išao starog zajebati, moj mu stari napravio posao, i kasnije skužio da je ovaj jedan od onih što zatvaraju firme pa otvaraju(lika je pretuklo i polomilo x puta ali sve jedno).. međutim taman je Linić promjenio zakon, gdje više nisi to mogao raditi(jedan od rijetkih dobrih poteza Linića možda i jedini), i moj mu stari sve jedno napravio ovrhu i uzeo svoju zarađenu lovu. 

inače dnevnica na brodu je minimalno 500kn, (i to bez manče), ako je ovakav tempo rada, onda mornar mora imati barem 100€,
sad je dobar linic  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 18:13

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:Ako ste završili s drkicom da vam odmah kažem kraj.
Vlajiland neće platiti državi 200 000 kuna( to je problem s megalomanijom, da su napisali 20 000 možda bi ih i dobili). Proglasiti će stečaj. Imovine nemaju. Tvrtka je j.d.o.o.Druge godine otvoriti će drugu ako im se bude dalo.
Radnici će dobiti kurac. A da vam bude lakše vjerojatno lažu da su dobili 1000 kuna jer ne bi četri mjeseca radili za 120 eura ni u Africi. Prijavu za naknadu štete će dobiti. Pa sad kako već završi za 5,6 godina, tu mi fale detalji da mogu reći kako će završiti ..vjerojatno će Vlajiland odustati jer ih nemaš zašto ugristi...

1) imaju sigurno brod na firmu. brod im vrijedi par stotina tisuća kuna a možda čak i puno više (mogao bi googlati)
2)nemožeš više zatvoriti firmu i napraviti novu. tako mi je jedan išao starog zajebati, moj mu stari napravio posao, i kasnije skužio da je ovaj jedan od onih što zatvaraju firme pa otvaraju(lika je pretuklo i polomilo x puta ali sve jedno).. međutim taman je Linić promjenio zakon, gdje više nisi to mogao raditi(jedan od rijetkih dobrih poteza Linića možda i jedini), i moj mu stari sve jedno napravio ovrhu i uzeo svoju zarađenu lovu. 

inače dnevnica na brodu je minimalno 500kn, (i to bez manče), ako je ovakav tempo rada, onda mornar mora imati barem 100€,
sad je dobar linic  ;)
matija babić odlično je opisao linića. 

to što je napravio jedan dobar zakon(koji je već godinama prije bio u planu da se napravi u nekoliko vlada prije), ga ne čini dobrim ministrom.

kako ide ona poslovica, veliki arhitekt može izgraditi 100 mostova i popušiti jedan kurac, svi će ga upamtiti kao pušača kuraca... linić je sa te strane popušio 100 kurčina i izgradio 1 most :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by debotoijusto Tue 21 Jan - 18:19

jebes to za firmu , zaobidjes rutinski
fiskalizacija je njegova ostavstina
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 18:19

Al ja ne znam koliko je on u tome uspio zapravo, to je Metro radio na veliko , firma majka je u njemačkoj , kćer u hrvatskoj.
Majka fakturira kćeri izmišljene usluge i kćer nema dobit, ne plaća porez, nema imovinu. Radnici su prijavljeni na kćer, kćer nema stečajnu masu ni imovinu. Ako zaključaju bog će platiti njene dugove. Odnosno može majka ako bi se probila pravna osobnost kćeri pa odgovara majka odnosno uprava
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 18:20

kaya wrote:1) nemaju vjerojatno, j.d.o.o. - u, nitko ne bi dao kredit za brod pa nema razloga da bude na firmu, ako je na fizičku osobu ona može iznajmiti brod firmi.
3) zato i kažem da radnici lažu, ne bi oni radili 4 mjeseca za 1000 kuna.
2) ne znam zašto ne bi netko mogao otvarati firme , pa sam vasin brat ih ima 20 ak...😀, Tako da ne znam koji bi to zakon bio da ti brani otvoriti drugu firmu.
1)moguće, vidiš nisam vidio da je j.d.o.o.  vjerojatno se može izgooglati imovina i vlasništvo broda, iden to napraviti nakon serije sklekova :D

2)nisu radili 4 mjeseca piše 10ak dana , dva radna tjedna. vjerojatno čekali da im ovaj isplati plaću , a ovaj napravio zajeb pa ga ovi prijavili.  poznavajući da je ovo hrvat-vlaj-možda hercegovac, a naši Hrvati pogotovo sa hrvati sa  "kamena" su skloni prevarama i zajebi nekoga(prosijaci i sinovi šema i mentalitet). nisu svi takvi, ali što ideš dublje u kamenjar i istočnije to je gore. dakle nagleda sam se tih prevaranata poslodavaca i imao kod frendova puste situacije
3) možeš ti otvarati firme , vaso vjerojatno nije nikome dužan i nikoga zajeba(osim nas porezne obveznike). ali ostaneš li dužan, dug ti se prenosi na svaku novu firmu, i sjeda ti ovrha. lik će platiti kaznu, jer takvu lovu može zaraditi ljeti tako da će izisti govna, neće spavati pola ljeta jer će razmišljati kako je bio pohlepan i koštala ga čardak -prosijaci i sinovi prevara "nove mečke", ali alternativa mu je da radi za drugoga i drugi ga guzi za par stotina eura kao što je on išao guziti.. ovako će upregnuti sina i kćer, platiti kaznu i adio i ostat će mu nešto

u svakom slučaju,  platit će dug, inače taj brod ako je na ime fizičke osobe(njega) moći će jedino rentati na crno, a viruj mi to ti se jebeno ne isplati, možda prođeš "lišo" pola ljeta, ali kada te uhvati onda će morati prodati i brod i auto za kazne.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 18:29

evo izgoogla brod, easy days, vlajland j.d.o.o 
tjedan dana na tom brodu u špici sezone košta 40 000kn 

i te kako će as platiti kaznu i lupati se nogom u glavu i stizniti zube i raditi. s obzirom da je dalmacija selo, svatko svakoga zna, pitanje je tko će raditi za njih.. vjerojatno neki nesretnik iz bosne/srbije kojeg će izlevatiti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 18:35

kaya wrote:Al ja ne znam koliko je on u tome uspio zapravo, to je Metro radio na veliko , firma majka je u njemačkoj , kćer u hrvatskoj.
Majka fakturira kćeri izmišljene usluge i kćer nema dobit, ne plaća porez, nema imovinu. Radnici su prijavljeni na kćer, kćer nema stečajnu masu ni imovinu. Ako zaključaju bog će platiti njene dugove. Odnosno može majka ako bi se probila pravna osobnost kćeri pa odgovara majka odnosno uprava
kaj je metro kihnuo u hrvatskoj?

realno svi koriste sve moguće rupe.
državi je u navadi maznut
nama koji to moramo platit tražimo rupe.

njemačka kreće prema ukidanju službenih vozila u korištenju u privatne svrhe.
firma kupi auto, tebi ga "iznajmljuje" umanjeno za pdv.
tebi plaća ne ulazi u viši razred.
vozilo ionako moraš imat.
kroz lizing firma otpiše pdv i amortizaciju.
ti uvijek imaš auto. koji glasi na firmu.

mislim da sam čuo podatak da je 70% vozila u njemačkoj na firme.
ali ne uzimat za ozbiljno, nisam ziher.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 18:36

AssadNaPodmornici wrote:evo izgoogla brod, easy days, vlajland j.d.o.o 
tjedan dana na tom brodu u špici sezone košta 40 000kn 

i te kako će as platiti kaznu i lupati se nogom u glavu i stizniti zube i raditi. s obzirom da je dalmacija selo, svatko svakoga zna, pitanje je tko će raditi za njih.. vjerojatno neki nesretnik iz bosne/srbije kojeg će izlevatiti
Yoda, nema teorije da im plate kaznu.
J.d.o.o. nije vlasnik broda sigurno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by kaya Tue 21 Jan - 18:38

veber wrote:
kaya wrote:Al ja ne znam koliko je on u tome uspio zapravo, to je Metro radio na veliko , firma majka je u njemačkoj , kćer u hrvatskoj.
Majka fakturira kćeri izmišljene usluge i kćer nema dobit, ne plaća porez, nema imovinu. Radnici su prijavljeni na kćer, kćer nema stečajnu masu ni imovinu. Ako zaključaju bog će platiti njene dugove. Odnosno može majka ako bi se probila pravna osobnost kćeri pa odgovara majka odnosno uprava
kaj je metro kihnuo u hrvatskoj?

realno svi koriste sve moguće rupe.
državi je u navadi maznut
nama koji to moramo platit tražimo rupe.

njemačka kreće prema ukidanju službenih vozila u korištenju u privatne svrhe.
firma kupi auto, tebi ga "iznajmljuje" umanjeno za pdv.
tebi plaća ne ulazi u viši razred.
vozilo ionako moraš imat.
kroz lizing firma otpiše pdv i amortizaciju.
ti uvijek imaš auto. koji glasi na firmu.

mislim da sam čuo podatak da je 70% vozila u njemačkoj na firme.
ali ne uzimat za ozbiljno, nisam ziher.
Nije kihnuo, ne, nego kažem kada bi se to desilo, zato su otvarali ta povezana društva. I zato da ne plaćaju porez na dobit.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by darth_vader Tue 21 Jan - 18:44

Sitniš. Miljun i po i masno obeštetiti djelatnike... zabrana rada u ugostiteljstvu do daljnjega.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 18:45

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Al ja ne znam koliko je on u tome uspio zapravo, to je Metro radio na veliko , firma majka je u njemačkoj , kćer u hrvatskoj.
Majka fakturira kćeri izmišljene usluge i kćer nema dobit, ne plaća porez, nema imovinu. Radnici su prijavljeni na kćer, kćer nema stečajnu masu ni imovinu. Ako zaključaju bog će platiti njene dugove. Odnosno može majka ako bi se probila pravna osobnost kćeri pa odgovara majka odnosno uprava
kaj je metro kihnuo u hrvatskoj?

realno svi koriste sve moguće rupe.
državi je u navadi maznut
nama koji to moramo platit tražimo rupe.

njemačka kreće prema ukidanju službenih vozila u korištenju u privatne svrhe.
firma kupi auto, tebi ga "iznajmljuje" umanjeno za pdv.
tebi plaća ne ulazi u viši razred.
vozilo ionako moraš imat.
kroz lizing firma otpiše pdv i amortizaciju.
ti uvijek imaš auto. koji glasi na firmu.

mislim da sam čuo podatak da je 70% vozila u njemačkoj na firme.
ali ne uzimat za ozbiljno, nisam ziher.
Nije kihnuo, ne, nego kažem kada bi se to desilo, zato su otvarali ta povezana društva. I zato da ne plaćaju porez na dobit.
glup je tko ne koristi moguće povlastice.
moja bivša firma ima 25 podružnica po njemačkoj.
ako živiš unutar 80km nemreš dobiti naknadu za topli obrok koja je s novom godinom dignuta s 24 na 28€
a to je neoporezivo.
onda te šalju po mjestu boravka.
auto, isto.
svi sretni i zadovoljni.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 19:05

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo izgoogla brod, easy days, vlajland j.d.o.o 
tjedan dana na tom brodu u špici sezone košta 40 000kn 

i te kako će as platiti kaznu i lupati se nogom u glavu i stizniti zube i raditi. s obzirom da je dalmacija selo, svatko svakoga zna, pitanje je tko će raditi za njih.. vjerojatno neki nesretnik iz bosne/srbije kojeg će izlevatiti
Yoda, nema teorije da im plate kaznu.
J.d.o.o. nije vlasnik broda sigurno.
dobro je kada neće. tko je vlasnik broda ne znamo. ne znam ima li registar brodova online
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 19:07

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Kaya10

hehehehe, evo registar brodova gle tko je vlasnik :) :) :) :)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 19:08

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo izgoogla brod, easy days, vlajland j.d.o.o 
tjedan dana na tom brodu u špici sezone košta 40 000kn 

i te kako će as platiti kaznu i lupati se nogom u glavu i stizniti zube i raditi. s obzirom da je dalmacija selo, svatko svakoga zna, pitanje je tko će raditi za njih.. vjerojatno neki nesretnik iz bosne/srbije kojeg će izlevatiti
Yoda, nema teorije da im plate kaznu.
J.d.o.o. nije vlasnik broda sigurno.
dobro je kada neće. tko je vlasnik broda ne znamo. ne znam ima li registar brodova online
naravno da ima.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 19:08

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo izgoogla brod, easy days, vlajland j.d.o.o 
tjedan dana na tom brodu u špici sezone košta 40 000kn 

i te kako će as platiti kaznu i lupati se nogom u glavu i stizniti zube i raditi. s obzirom da je dalmacija selo, svatko svakoga zna, pitanje je tko će raditi za njih.. vjerojatno neki nesretnik iz bosne/srbije kojeg će izlevatiti
Yoda, nema teorije da im plate kaznu.
J.d.o.o. nije vlasnik broda sigurno.
dobro je kada neće. tko je vlasnik broda ne znamo. ne znam ima li registar brodova online
naravno da ima.
evo naša sam ga post ispod
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 19:09

ukratko ovaj vlaj će se čupa za kosu. pitaj boga koliko je do sada radnika tako izlevatio i koliko je bilo prijava

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by Noor Tue 21 Jan - 19:11

AssadNaPodmornici wrote:ukratko ovaj vlaj će se čupa za kosu. pitaj boga koliko je do sada radnika tako izlevatio i koliko je bilo prijava
znači, platit će do zadnje lipe :)))

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by veber Tue 21 Jan - 19:12

čekamo safeta

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jan - 19:16

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ukratko ovaj vlaj će se čupa za kosu. pitaj boga koliko je do sada radnika tako izlevatio i koliko je bilo prijava
znači, platit će do zadnje lipe :)))
uhvailo ga, ime broda mu je na firmi, tjedna renta broda 40 000kn . u svim medijima je. 

kaznu će platiti, jer mu se "isplati platiti", istina radit će  pola sezone za kaznu ali to je tako kada je bio glup i pohlepan i prevarant. ali i bolje onda drugu polovicu sezone odraditi , jer opet mu ostane puno više para nego da stavi ključ u bravu i radi za drugoga. 

a sretno mu sa zapošljavanjem domaćih mornara i kapetana na brodu, može mu jedino konope bacati safet iz bosne a skiperavati nenad iz čačka iduće ljeto
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Vlajland j.d.o.o. - Page 3 Empty Re: Vlajland j.d.o.o.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum