ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda upravo dobila dva glasa

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 08:39

AssadNaPodmornici wrote:Za koga
Protiv Milanovića. Ovo su ti izbori protiv a ne za.

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Sora 5/1/2020, 08:51

vuksadinare wrote:sora gerijatrija
A ti prodana uš željna pizde

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by vili40 5/1/2020, 08:52

bio sam sad na kavi i ljudi pričaju:Ako kokolinda dobije bit će opet sve po starom,uspavanka a koli i dalje plenkijeva striptizeta,bandić će dobiti još veća krila i tako to.Ako zoki dobije,ništa nam neće biti bolje pa znamo ga ali bit će malo veselije na liniji plenki-zoki,ono mašingever.U svakom slučaju ne bi bilo dosadno.Mislio sam apstinirati ali kad uzmem u obzir da će mnogi glasati za koli po dva puta,da će se oglasiti i mrtvi možda se ipak prošećem.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 08:59

vili40 wrote:bio sam sad na kavi i ljudi pričaju:Ako kokolinda dobije bit će opet sve po starom,uspavanka a koli i dalje plenkijeva striptizeta,bandić će dobiti još veća krila i tako to.Ako zoki dobije,ništa nam neće biti bolje pa znamo ga ali bit će malo veselije na liniji plenki-zoki,ono mašingever.U svakom slučaju ne bi bilo dosadno.Mislio sam apstinirati ali kad uzmem u obzir da će mnogi glasati za koli po dva puta,da će se oglasiti i mrtvi možda se ipak prošećem.
A ljudima ide na kurac Bandić tako da će Zagreb većinski glasat protiv njega dakle protiv nje. Ona bi zbog Bandića mogla izgubit izbore. I meni se zgadila zbog toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Sora 5/1/2020, 08:59

Molim vas idite glasati ZA MILSNOVICA ZNA SE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by AssadNaPodmornici 5/1/2020, 09:01

Odjebi i ti i tvoj zemo ero

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 09:03

vili40 wrote:bio sam sad na kavi i ljudi pričaju:Ako kokolinda dobije bit će opet sve po starom,uspavanka a koli i dalje plenkijeva striptizeta,bandić će dobiti još veća krila i tako to.Ako zoki dobije,ništa nam neće biti bolje pa znamo ga ali bit će malo veselije na liniji plenki-zoki,ono mašingever.U svakom slučaju ne bi bilo dosadno.Mislio sam apstinirati ali kad uzmem u obzir da će mnogi glasati za koli po dva puta,da će se oglasiti i mrtvi možda se ipak prošećem.
Ne znam zašto tog Bandića ne skinu sami zagrebčani kad su lokalni izbori. Ono kao oni su protiv njega a on stalno na vlasti. Nema logike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by pokerjocker 5/1/2020, 09:25

RayMabus wrote:Eto ga na , dobila Kolinda dva glasa di se najmanje nadala.


sad još pribroji tri erina (u 7 glaso u mostaru, u 12 je na peščenici, a popodne bude u deželi)  i već ima solidnu prednost
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Eroo 5/1/2020, 09:27

Hrvatski narod će odlučiti što želi.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by pokerjocker 5/1/2020, 09:28

RayMabus wrote:
vili40 wrote:bio sam sad na kavi i ljudi pričaju:Ako kokolinda dobije bit će opet sve po starom,uspavanka a koli i dalje plenkijeva striptizeta,bandić će dobiti još veća krila i tako to.Ako zoki dobije,ništa nam neće biti bolje pa znamo ga ali bit će malo veselije na liniji plenki-zoki,ono mašingever.U svakom slučaju ne bi bilo dosadno.Mislio sam apstinirati ali kad uzmem u obzir da će mnogi glasati za koli po dva puta,da će se oglasiti i mrtvi možda se ipak prošećem.
Ne znam zašto tog Bandića ne skinu sami zagrebčani kad su lokalni izbori. Ono kao oni su protiv njega a on stalno na vlasti. Nema logike.


Zagrepčani, a ne zagrebčani. Drugo, kako će ga skinut kaj je ovaj sa sobom dovuko pol bosne s pripadajućom glasačkom mašinerijom. Zagrepčana ima otprilike koliko i indijanaca u USA.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 09:28

pokerjocker wrote:
RayMabus wrote:Eto ga na , dobila Kolinda dva glasa di se najmanje nadala.


sad još pribroji tri erina (u 7 glaso u mostaru, u 12 je na peščenici, a popodne bude u deželi)  i već ima solidnu prednost
Nema duplog glasanja na predsjedničkim izborima. Postoji registar birača. Oni to rade kad su lokalni jer onda nisu lokalni u Bosni a prijavljeni su i ovdje i onda ti dođu birat vlast na lokalnoj razini. Tad nema duplog glasanja jer u Bosni nisu tad lokalni a kad jesu onda oni opet glasaju u Bosni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Eroo 5/1/2020, 09:41

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 1-1

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 09:45

Eroo wrote:Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 1-1
Nije bila u Kaštelima a osmi grad po veličini u Hrvatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 09:48

Bolje joj je da se ne hvali s tom mapom. U pet godina nit jednom u Kaštelima a osmi grad po veličini u Hrvatskoj.

Nemoj da to tko vidi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Sora 5/1/2020, 09:50

konilinda ima kampanju cijelog mandata 

Pa opet ju potuče Milsnovic

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Eroo 5/1/2020, 10:56

Sora wrote:konilinda ima kampanju cijelog mandata 

Pa opet ju potuče Milsnovic
Pričaju mi prijatelji da političari  u Novom Zelandu cijeli mandat hodaju od vrata do vrata. 
Slično je i u Danskoj, na primjer.
Cijeli mandat se radi s biračima, sluša njihove probleme i pokušava kroz institucije riješiti.
Nije si ovaj način rada s biračima Kolinda izmislila. Gdje je za to vrijeme bio Milanović?
Valjda brinuo o svom minimalcu. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Eroo 5/1/2020, 10:58

RayMabus wrote:Bolje joj je da se ne hvali s tom mapom. U pet godina nit jednom u Kaštelima a osmi grad po veličini u Hrvatskoj.

Nemoj da to tko vidi.
Ti sve Kaštele na jednu hrpu.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Guest 5/1/2020, 10:59

Sora wrote:Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Img_5815

solidnu drkalačku ruku ima ,stogod Feber rekao.. :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by RayMabus 5/1/2020, 13:54

Evo s ocen pričan , baš se vratija s glasanja , za Kolindu on isto jer ovi Milanović nije za tu funkciju i da nam ne triba netko tko će se svađat sa svakim a onda tako zatvaraš i ekonmska vrata i ulaganja a to je najmanje šta nam sad triba tako jedan da sve razjebe još na ovo šta je i onako sve demografski i ekonomski razjebano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda upravo dobila dva glasa - Page 3 Empty Re: Kolinda upravo dobila dva glasa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum