ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Eroo 19/11/2019, 13:10

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

19. 11. 2019. u 11:37:00 Fena

Mostarska policija u ponedjeljak navečer zabilježila je više slučajeva kamenovanja vozila s hrvatskim registarskim oznakama u naselju Vrapčići, sjeverno od Mostara.
M. K. iz Širokog Brijega policiji je oko 21:30 sati prijavio da je u Vrapčićima, dok se s prijateljima vraćao iz Vukovara, više mlađih osoba kamenovalo kombi vozilo Renault Trafic, vlasništvo renta cara iz Bijakovića.
Pola sata kasnije I. B. iz Korčule, koji je upravljao vozilom Opel Vivaro, vlasništvo Zajednice sportskih udruga općine Lumbarda, također je napadnut kamenjem u Vrapčićima.
Policijskoj stanici Mostar Sjever S. Ć. iz Vrapčića prijavio je da je grupa od desetak mlađih muških osoba s kapuljačama na glavama, na magistralnoj M-17, u blizini Veležovog stadiona u Vrappčićima, kamenjem napala i oštetila putničko vozilo s hrvatskim registarskim oznakama, njemu nepoznate marke i boje.
Na mjesto događaja upućena je patrola policije, poduzete su potrebne mjere, a za počiniteljima traga.

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crna-hronika/u-vrapcicima-kamenovani-automobili-s-hrvatskim-registarskim-oznakama/357878
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Ringo10 19/11/2019, 13:14

Jesu to Srbi napravili ...

Ali ne, pa nisu valjda naši saveznici tulipančići
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Šandor Winnetou 19/11/2019, 13:30

Ringo10 wrote:Jesu to Srbi napravili ...

Ali ne, pa nisu valjda naši saveznici tulipančići
nisu srbi i zato im trebamo otrčati u zagrljaj, evanđelje po ringu i ekumenistima press

_________________
Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Ringo10 19/11/2019, 14:12

tre wrote:
Ringo10 wrote:Jesu to Srbi napravili ...

Ali ne, pa nisu valjda naši saveznici tulipančići
nisu srbi i zato im trebamo otrčati u zagrljaj, evanđelje po ringu i ekumenistima press
Neko spomibnjao grljenje sa Srbima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Šandor Winnetou 19/11/2019, 14:23

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:Jesu to Srbi napravili ...

Ali ne, pa nisu valjda naši saveznici tulipančići
nisu srbi i zato im trebamo otrčati u zagrljaj, evanđelje po ringu i ekumenistima press
Neko spomibnjao grljenje sa Srbima
a tko je uopće prvi na temi spomenio srbe? i onda ćeš opet napisati da smo mi opterećeni srbima

_________________
Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by RayMabus 19/11/2019, 14:53

Pa Vrapčići , nk Velež ...no toliko se blamiraju s ovim da gađaju aute samo zato jer imaju hr registraciju a tu su u prolazu , logika u tri pičke materine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by kaya 19/11/2019, 15:26

ringo i ero su sigurno već spremili stvari i odjurili im pomoći...oh ne, tu su...to mi mi trebali jelte..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Eroo 19/11/2019, 17:19

kaya wrote:ringo i ero su sigurno već spremili stvari i odjurili im pomoći...oh ne, tu su...to mi mi trebali jelte..
mi mi, nego tko.Sve štima, nič se bat, što bi rekli moji ovdje. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama Empty Re: Kod Mostara / Vrapčići: Kamenovani automobili s hrvatskim registarskim oznakama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum