ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa - Page 2 Empty Re: da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa

Post by vuksadinare Wed 13 Nov - 11:17

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ja od kad pamtim za sebe vlasti u juznoj i srednjoj americi su se smjenjivale pucevima i mahom su diktature bile...izuzev urugvaja u kojem je vecina bjelacko stanovnistvo..i cilea ali koji ej tamo do osamdesetih također bio izlozen pucevima i diktaturama..ako ne zajebava politika zajebavaju narko karteli i druge bande..
Zaboravio si Rgentinu. I u njoj je bjelačko stanovništvo gotovo pa 100%.
nije bas 100% ali velika vecina..no argentina ej oduvijek politicki nestabilna za razliku od urugvaja gdje interesantno od bijejelaca porijeklom europljana najbrojniji su njemci i spanjolci..dok u argentini najbrojniji su talijani,spanjolci ali ima također nesto njemaca...

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa - Page 2 Empty Re: da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa

Post by dzango Wed 13 Nov - 18:25

mortal wrote:ma mislim.. kajgod
mislim na značaj koji si srbi uzimaju u svakom većem događanju u svijetu
Nisu Srbi nego Srđa Popović. A njemu je posao da izaziva pučeve i revolucije. Druga je stvar što on dobro radi svoj posao.

_________________
da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa - Page 2 Empty Re: da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa

Post by Guest Wed 13 Nov - 18:43

vuksadinare wrote:ne dugo mi prijatelj bio u urugvaju,argentini,brazilu...veli da je urugvaj po svom politickom uređenju,nacinu zivota i ponasanju najblize europi...i da kad bi birao zivot u juznoj americi izabrao bi urugvaj...koji uz sve to ima ugodnu klimu..mjesavinu mediteranske i subtropske...jedna cetvrtina urugvaja je đungla i tu mozes sve vidjeti sto imaju i druge juznoamericke drzave a da se ne maknes iz urugvaja sa prednosti mirnijeg zivota u najuređenijoj juznoamerickoj drzavi...plus sto je stopa kriminala najmanja u juznoj americi

oko urugvaja sam saglasan.
i ja bih izabrao urugvaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa - Page 2 Empty Re: da li je srbin s.p. krivac za pad moralesa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum