ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 19:52

nishta bez samoorganiziranja gradjana..susjed susjeda cuva,najbolji recept..postize se kvaliteta,briga ,uspjesnost i masovnost organizacije..u Jemerici sasvim normalna stvar..

Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus Sat 2 Nov - 19:57

pismejker wrote:nishta bez samoorganiziranja gradjana..susjed susjeda cuva,najbolji recept..postize se kvaliteta,briga ,uspjesnost i masovnost organizacije..u Jemerici sasvim normalna stvar..
Ma pusti te priče. Ja molin Boga da provale i sruše CDU na idućim izborima.

AfD. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 178134
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by AssadNaPodmornici Sat 2 Nov - 20:08

RayMabus wrote:
pismejker wrote:nishta bez samoorganiziranja gradjana..susjed susjeda cuva,najbolji recept..postize se kvaliteta,briga ,uspjesnost i masovnost organizacije..u Jemerici sasvim normalna stvar..
Ma pusti te priče. Ja molin Boga da provale i sruše CDU na idućim izborima.

AfD. :tu
Ja navijam da provale i sruše HDZ sa vlasti 

Trpačina :like:
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21351
2018-06-14


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 20:12

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:nishta bez samoorganiziranja gradjana..susjed susjeda cuva,najbolji recept..postize se kvaliteta,briga ,uspjesnost i masovnost organizacije..u Jemerici sasvim normalna stvar..
Ma pusti te priče. Ja molin Boga da provale i sruše CDU na idućim izborima.

AfD. :tu
Ja navijam da provale i sruše HDZ sa vlasti 

Trpačina :like:
E jeste obojica naivni..tej tumor nitko ne moze srusiti,predobro su organizirani,a alternativa je jadna...
Malo se osvjestite,kad vidite keipice po 5-6 kozoijeba,vi sami,bjesni sto im nish ne mozete napraviti,a susjeda boli kuratz,sto su pod vasim prozorom.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by vuksadinare Sat 2 Nov - 20:12

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:nishta bez samoorganiziranja gradjana..susjed susjeda cuva,najbolji recept..postize se kvaliteta,briga ,uspjesnost i masovnost organizacije..u Jemerici sasvim normalna stvar..
Ma pusti te priče. Ja molin Boga da provale i sruše CDU na idućim izborima.

AfD. :tu
Ja navijam da provale i sruše HDZ sa vlasti 

Trpačina :like:
A sto bi ti iz goreg u gore..da na vlast dodju kretinjosi zoki i berni..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99565
2015-09-08


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by vuksadinare Sat 2 Nov - 20:13

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Mene ne tribaš branit. Moj cilj je da se provali i upadnu u Sloveniju.
u sloveniju nece upast...
Pa ok ostat će u Zagrebu.
Ja bi volio da ostanu u kastelima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99565
2015-09-08


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 20:16

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Mene ne tribaš branit. Moj cilj je da se provali i upadnu u Sloveniju.
u sloveniju nece upast...
Pa ok ostat će u Zagrebu.
Ja bi volio da ostanu u kastelima
:tu :tu :tu ..Kashteli su ono..podsjecaju ih na domovinu i taj ambijent..dobro,mogu malo split poharati.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 20:17

sto ljudi kakaju,sve dok njihovo ne dodje u pitanje,onda kuku i lele zapomaganja,pomagajte drugovi... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus Sat 2 Nov - 20:20

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Mene ne tribaš branit. Moj cilj je da se provali i upadnu u Sloveniju.
u sloveniju nece upast...
Pa ok ostat će u Zagrebu.
Ja bi volio da ostanu u kastelima
Pa i ovako i onako će doć. Pustio ih Plenkovic prikjučer.

Ovo vrijedi i za Pakistan :

http://www.poslovni.hr/hrvatska/nema-vise-kvota-drzava-olaksava-rad-strancima-354558
RayMabus
RayMabus

Posts : 178134
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 20:26

evoc,nasao na Internetu juniforme za Longija i Yodu...ide u skladu sa trendovima,modom i opcenito danasnjom mladezi u juniformi..

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 3881b178de017080106727e0de6f4d2f
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by jastreb Sat 2 Nov - 20:38

vuksadinare wrote:javljam se ako me trebaju..spreman sam se odazvari
Samo da ti kažem;ondje nema Srba.Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Nono%20(2)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by mutava baštarda Sat 2 Nov - 20:42

T. wrote:Ko je bio pametan, zadržao je nešto samokresa i strojopuške iz DR-a...
Uzdati se u zaštitu tzv. države je utopija...
Kad država počne pričati kako je stvar pod kontrolom i kako smo sigurni onda je vrijeme za izvaditi obiteljsko srebro...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 20:55

Longi i Yoda pobjegli... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus Sat 2 Nov - 21:00

pismejker wrote:Longi i Yoda pobjegli... :rasta :rasta :rasta
Gledam Terminatora. Opuštam moždane vijuge.

Imigranti ne mogu naškodit Plenkovicu jer je premalo vrimena do idućih izbora da bi biračko tijelo priko noći prominilo mišljenje no mogu pomoć Škori i sličnima da na račun desnog populizma zadrže i ojačaju desno desno biračko tijelo na idućim parlamentarnim izborima pri čemu bi dobili najmanje tri zastupnika a oni neće u koaliciju s HDZ-om ako je tamo i Pupovac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 178134
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest Sat 2 Nov - 21:02

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi i Yoda pobjegli... :rasta :rasta :rasta
Gledam Terminatora. Opuštam moždane vijuge.

Imigranti ne mogu naškodit Plenkovicu jer je premalo vrimena do idućih izbora da bi biračko tijelo priko noći prominilo mišljenje no mogu pomoć Škori i sličnima da na račun desnog populizma zadrže i ojačaju desno desno biračko tijelo na idućim parlamentarnim izborima pri čemu bi dobili najmanje tri zastupnika a oni neće u koaliciju s HDZ-om ako je tamo i Pupovac.

Mhhhh...dao si mi ideju..bas pogledam neki dobar film..prvo papicu pripremim,sjednem i gledam...mir i tisina u stanu..milina..
ajd zdravo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by immortal Sat 2 Nov - 21:27

T. wrote:Ko je bio pametan, zadržao je nešto samokresa i strojopuške iz DR-a...
Uzdati se u zaštitu tzv. države je utopija...
to inače jako koristi
procesuirali su sve koji su se drznuli radikalnije djelovati protiv neprijatelja 90-95
immortal
immortal

Female
Posts : 23206
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by immortal Sat 2 Nov - 21:29

pismejker wrote:evoc,nasao na Internetu juniforme za Longija i Yodu...ide u skladu sa trendovima,modom i opcenito danasnjom mladezi u juniformi..

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 3881b178de017080106727e0de6f4d2f
kad se s tom uniformom pojaviš među pederima postaješ neprimjetan
ili u gradskoj gredici proljetnog cvijeća
immortal
immortal

Female
Posts : 23206
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by T. Sat 2 Nov - 22:12

mutava baštarda wrote:
T. wrote:Ko je bio pametan, zadržao je nešto samokresa i strojopuške iz DR-a...
Uzdati se u zaštitu tzv. države je utopija...
Kad država počne pričati kako je stvar pod kontrolom i kako smo sigurni onda je vrijeme za izvaditi obiteljsko srebro...
Ko kad šuker kaže da kod nas neće bit recesije...
Jasno je da je vrijeme za prodavati dionice...
T.
T.

Posts : 17288
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Noor Sat 2 Nov - 22:15

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
Zašto? Zar nije bolje da ih ljubazno prevezemo do slovenske granice?
ako drzava i narod zovu ja cu uvijek odazvati ... kako odluce ... na to ne utjecem..ako treba granicu branit branit cu je ...
Od koga i za koga će biti branit?

Zašto bi ti glumio korisnu budalu njemačku interesu?
ne branim njemacku..branim zenu,djecu,mater,vinograd,obalu na koncu i tebe i yodu
braniš HDZ uhljebe i njihove parazite. ja navijam za trpačinu, kao što epikur navija za trpačinu njemačke
daj bože da ti preko glave pregaze i potaracaju ti sve što se da

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by jastreb Sat 2 Nov - 22:19

vuksadinare wrote: 
ne branim njemacku..branim zenu,djecu,mater,vinograd,obalu 
Kamenjar, smukvu, guvno,Krčić, Šimića Vrelo, Bender, Butižnicu i staru crkvu Lazaricu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus Sat 2 Nov - 22:28

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
ako drzava i narod zovu ja cu uvijek odazvati ... kako odluce ... na to ne utjecem..ako treba granicu branit branit cu je ...
Od koga i za koga će biti branit?

Zašto bi ti glumio korisnu budalu njemačku interesu?
ne branim njemacku..branim zenu,djecu,mater,vinograd,obalu na koncu i tebe i yodu
braniš HDZ uhljebe i njihove parazite. ja navijam za trpačinu, kao što epikur navija za trpačinu njemačke
daj bože da ti preko glave pregaze i potaracaju ti sve što se da
To je cijena koju moramo svi platit kako bi se riješili HDZ/SDP gamadi & company.

Nažalost onaj veliki val nije u idućih 365 dana pa da ih ozbiljno poremeti na idućim parlamentarnim izborima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 178134
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 2 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum