ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolakusic u Nediljom u 2

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vili40 28/10/2019, 08:55

Kolakušić je jučer iznio nekoliko bolnih istina i normalno da je uznemirio partijske duhove ali pošto ni jedna partija ne stoji iza njega koli će opet trijumfirati kao da je pobijedila ne znam koga i na koji način a sve je jasno,ona protivnika ni nema.I svima je prihvatljiva jer se ne miješa u mafijaška posla.

vili40

Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 08:56

catabbath wrote:
Maggie19 wrote:Problem u skolstvu glede nastavnickog (i drugog)  osoblja je negativna selekcija pri kadroviranju.

Provjera znanja učenika svake godine ruši negativne rekorde, učitelja sve više a učenika sve manje i oni se još bune a rezultati njihovog rada su očajni.
mislim da ne bi rezultati rada toliko negativni da nisu izlozeni pritisku sa svih strana narocito od dijela roditelja ali i ucenika koji misle da su ili im djeca bogomdana i sa svi trebaju biti odlikasi milom ili silom..zato kazem povecanje placa nece bitnije toga puno promjeniti...jer profa koji radi u strahu zbog pritiska i dalje ce tako raditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:56

vili40 wrote:Kolakušić je jučer iznio nekoliko bolnih istina i normalno da je uznemirio partijske duhove ali pošto ni jedna partija ne stoji iza njega koli će opet trijumfirati kao da je pobijedila ne znam koga i na koji način a sve je jasno,ona protivnika ni nema.I svima je prihvatljiva jer se ne miješa u mafijaška posla.

Vjerojatno će i biti tako.

_________________
Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 08:59

uopce me ne bi cudilo d asad sindikati ucitelja ne zatarze i naknadu za pretrpljeni strah i dusevne boli Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 08:59

vuksadinare wrote:...jer profa koji radi u strahu zbog pritiska i dalje ce tako raditi

Da citira mog bivšeg šefa koji je bio voditelj jedog gradilišta, dosta davno kao su se opet ovi bunili. "Učiteljima je teško raditi z djecom mater im j.!!!!!???  Neka probaju doći na gradilište, 100 bosanaca a od nji 10 pismeno pa ti s takvima radi!"

_________________
Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 09:00

Znao sam da je ovaj na kraju baustelac....nikakvo cudo...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vili40 28/10/2019, 09:01

catabbath wrote:
vili40 wrote:Kolakušić je jučer iznio nekoliko bolnih istina i normalno da je uznemirio partijske duhove ali pošto ni jedna partija ne stoji iza njega koli će opet trijumfirati kao da je pobijedila ne znam koga i na koji način a sve je jasno,ona protivnika ni nema.I svima je prihvatljiva jer se ne miješa u mafijaška posla.

Vjerojatno će i biti tako.
Bit će a onda sljedećih 5 godina ero dominira pa red kraljice pa red komšića sve dok nas ne zapljusne neka nova kriza pa nas otrijezni i spusti na zemlju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 09:04

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:...jer profa koji radi u strahu zbog pritiska i dalje ce tako raditi

Da citira mog bivšeg šefa koji je bio voditelj jedog gradilišta, dosta davno kao su se opet ovi bunili. "Učiteljima je teško raditi z djecom mater im j.!!!!!???  Neka probaju doći na gradilište, 100 bosanaca a od nji 10 pismeno pa ti s takvima radi!"
ili onim policajcima koji moraju se natjeravati i objasnjavati sa 'migrantima'...zato kazem ovo povecanje placa i zahtjevi sindikata nece bog zna sto puno promjeniti u skolstvu...vecina profa ce opet dolaziti na posao da ga samo odradi....od sindikata nisma cuo da s epoboljsaju uvjeti rada profa..da ih se zastiti od nasilja i prijetnji...jer zaboli kurac vođe sindikata za to akd oni nisu direktno ugrozeni..nece njima buzat gume na autima ili ih ljutite pubertlije i njihovi roditelji sacekivati vani poslije skole ili nakon sata...sto znaci i nesto veca placa kad sa stisnutim supkom moras sat drzati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 09:04

epikur37 wrote:Znao sam da je ovaj na kraju baustelac....nikakvo cudo...

Haha ovaj je službeno senior IT software developer i projektant po zanimanju a po struci inženjer elektrotehnike. A šta si ti? Tj. koji diplomu si kupio u Bosni?
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 09:07

vuksadinare wrote:ili onim policajcima koji moraju se natjeravati i objasnjavati sa 'migrantima'...zato kazem ovo povecanje placa i zahtjevi sindikata nece bog zna sto puno promjeniti u skolstvu...vecina profa ce opet dolaziti na posao da ga samo odradi....od sindikata nisma cuo da s epoboljsaju uvjeti rada profa..da ih se zastiti od nasilja i prijetnji...jer zaboli kurac vođe sindikata za to akd oni nisu direktno ugrozeni..nece njima buzat gume na autima ili ih ljutite pubertlije i njihovi roditelji sacekivati vani poslije skole ili nakon sata...sto znaci i nesto veca placa kad sa stisnutim supkom moras sat drzati

Policiji koja čuva granicu bi svakako trebalo dignuti plaće a ove učitelje od kojih je 90% neradnika nakon kojih djeca trbaju ići na instrukcije treba preusmjeriti na bauštelu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 09:07

catabbath wrote:
epikur37 wrote:Znao sam da je ovaj na kraju baustelac....nikakvo cudo...

Haha ovaj je službeno senior IT software developer i projektant po zanimanju a po struci inženjer elektrotehnike. A šta si ti? Tj. koji diplomu si kupio u Bosni?

:D zanimljivo je sve to....otkud toliki idiot da dobije diplomu...prosao si traku....sustav je zakazao.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 09:09

epikur37 wrote::D zanimljivo je sve to....otkud toliki idiot da dobije diplomu...prosao si traku....sustav je zakazao.

Haha idiot te okotio i to neki bosanski skot da bude gore :D. Nisi rekao, koju diplomu si kupio? :D
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Maggie19 28/10/2019, 09:14

catabbath wrote:
Maggie19 wrote:Problem u skolstvu glede nastavnickog (i drugog)  osoblja je negativna selekcija pri kadroviranju.

Provjera znanja učenika svake godine ruši negativne rekorde, učitelja sve više a učenika sve manje i oni se još bune a rezultati njihovog rada su očajni.
To je logican trend, na zalost. Uzevsi u obzir sve veci udio djece s posebnim potrebama.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Maggie19 28/10/2019, 09:14

Makar, tu spadaju i darovita djeca.
Na srecu.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 09:14

catabbath wrote:
epikur37 wrote::D zanimljivo je sve to....otkud toliki idiot da dobije diplomu...prosao si traku....sustav je zakazao.

Haha idiot te okotio i to neki bosanski skot da bude gore :D. Nisi rekao, koju diplomu si kupio? :D

Par njih, ali za samarati idiote sam prirodni talent :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 09:15

Maggie19 wrote:Makar, tu spadaju i darovita djeca.
Na srecu.

A gle takvi se sami obrazuju u slobodno vrijeme iz gušta, njih hrvatski učiteljski kadar praktički koči.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by vuksadinare 28/10/2019, 09:17

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:ili onim policajcima koji moraju se natjeravati i objasnjavati sa 'migrantima'...zato kazem ovo povecanje placa i zahtjevi sindikata nece bog zna sto puno promjeniti u skolstvu...vecina profa ce opet dolaziti na posao da ga samo odradi....od sindikata nisma cuo da s epoboljsaju uvjeti rada profa..da ih se zastiti od nasilja i prijetnji...jer zaboli kurac vođe sindikata za to akd oni nisu direktno ugrozeni..nece njima buzat gume na autima ili ih ljutite pubertlije i njihovi roditelji sacekivati vani poslije skole ili nakon sata...sto znaci i nesto veca placa kad sa stisnutim supkom moras sat drzati

Policiji koja čuva granicu bi svakako trebalo dignuti plaće a ove učitelje od kojih je 90% neradnika nakon kojih djeca trbaju ići na instrukcije treba preusmjeriti na bauštelu.
gle..nemam niš protiv da se nekom poveca placa..ali tko garantira da ce kvalitet skolstva se povecati?...sindikalisti gledaju samo svoje dupe i njima ide povisica debela..nekidan sam nazvao jednog sindikalistu na radiju i pitao moze li mi dati garanciju da ce povecanjem placa skolstvo se poboljsati..rekao mi je da ne moze ali ce pokusati...ja kazem pokusat cete...to ono po onom sistemu kad ucenik dobije jedinicu a veli ucitelju ja sam ucio....pa mu ucitelj kaze mozda jesi ali nisi naucio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 09:18

epikur37 wrote:Par njih, ali za samarati idiote sam prirodni talent :)

Ti si eventualno talent za pokrasti, to ti je genetski a prijetiti vjerojatno možeš samo po forumima, u stvarnom životu si neka poslušna kujica kao i svi paraziti :)

_________________
Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by catabbath 28/10/2019, 09:19

vuksadinare wrote:gle..nemam niš protiv da se nekom poveca placa..ali tko garantira da ce kvalitet skolstva se povecati?...sindikalisti gledaju samo svoje dupe i njima ide povisica debela..nekidan sam nazvao jednog sindikalistu na radiju i pitao moze li mi dati garanciju da ce povecanjem placa skolstvo se poboljsati..rekao mi je da ne moze ali ce pokusati...ja kazem pokusat cete...to ono po onom sistemu kad ucenik dobije jedinicu a veli ucitelju ja sam ucio....pa mu ucitelj kaze mozda jesi ali nisi naucio

Sve prema zaslugama. Policajci imaju rezultate i treba i ih nagraditi. Učitelji s druge strane moža ne zasluže ni ovo šta dobiju.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Maggie19 28/10/2019, 09:22

catabbath wrote:
Maggie19 wrote:Makar, tu spadaju i darovita djeca.
Na srecu.

A gle takvi se sami obrazuju u slobodno vrijeme iz gušta, njih hrvatski učiteljski kadar praktički koči.
Djelomicna istina: neki ih i poticu te rade s njima.
Plus, govori se o formalnom obrazovanju.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by epikur37 28/10/2019, 09:23

catabbath wrote:
epikur37 wrote:Par njih, ali za samarati idiote sam prirodni talent :)

Ti si eventualno talent za pokrasti, to ti je genetski a prijetiti vjerojatno možeš samo po forumima, u stvarnom životu si neka poslušna kujica kao i svi paraziti :)

Mislio sam figurativno, ali dobra saka bi ti sjela svakako ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolakusic u Nediljom u 2 - Page 3 Empty Re: Kolakusic u Nediljom u 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum